WULF Autospordi Akadeemia - noorte baaskursus

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Vasta
JokerWRC
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Jaan 2018, 13:16

WULF Autospordi Akadeemia - noorte baaskursus

Postitus Postitas JokerWRC »

Hea autospordihuviline!


Juba sellel pühapäeval on alustamas tegevust Eestis ainulaadne WULF Autospordi Akadeemia, mis pakub koolitusi nii autospordis esimesi samme astuvatele noortele, kui oma oskusi suurendada soovivatele tegevsportlastele. Juba oktoobri alguses on algamas esimene Noorte Autospordi Baaskursus (13.-18.a) ning sinna on jäänud ainult 2 VABA KOHTA!

Tegemist on kursusega, kus anname noorele kätte kõik tööriistad, et ta saaks edukalt alustada enda karjääri autospordis. Lisaks toetame noort talenti ka mitmete jätkukursustega, mis on peagi leitavad meie kodulehelt. Noorte Autospordi baaskursus ei ole pelgalt sõidupraktika, vaid väga tähtis osa on ka teoorial. Lisaks sõiduteooriale annavad meie lektorid ka seminare teemadel toitumine ja füüsiline ettevalmistus, Spordipsühholoogia, Võistlustehnika, PR ja Meedia, Kaardilugemise põhitõed, Litsents ja võistlemine Eestis ning Ohutus ja turvavarustus. Lektorid on Eestis teada-tuntud autospordiga seotud inimesed – Urmo Aava, Kuldar Sikk, Tarmo Hõbe, Janis Kaal, Risto Ojapõld, Jorgen Matsi, Martin Laur jne.

Praktika osa toimub LaitseRallyPark ja Pärnu Porsche Ringi võistlusradadel. Sealgi on kohal Eesti autospordi raskekahurivägi – Sten Pentus, Sander Pärn, Miko Niinemäe, Mikk Maaten, Oliver Tiirmaa, Tristan Viidas, Sten Oja jne.

Täpsem info on leitav meie juhendist:
http://www.autosport.ee/rallyreg/?page=41&race_id=523&

Lisainfo antud kursuse kohta on leitav meie sotsiaalmeediast: https://www.facebook.com/autospordiakadeemia ja veebilehel www.autospordiakadeemia.ee

Registreerimine antud kursusel toimub EAL veebilehel ning detailne õpetus on leitav meie FB lehelt (@autospordiakadeemia).
LINK: http://www.autosport.ee/rallyreg/?page=40&race_id=523&

Küsimuste korral pöörduge julgelt meie poole!


WULF Autospordi Akadeemia
https://www.facebook.com/autospordiakadeemia
https://www.instagram.com/autospordiakadeemia
Vasta