F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Järjekordselt suudeti tagant nii õnnetult sisse sõita, et ratas jäi alla loperdama... ei tea kas üks kord lõppeb ka see jama või mitte??? :shock:

("Ära mine esimesse kurvi rapsima vaid võta rahulikult. Esimeses kurvis ei võideta sõitu")
Loodan tõesti, et Austraalias suudetakse see lihtne asi ära õppida!
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Riho, sinu kerge viha on arusaadav
Diagnoos- Rallisõltlane
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Täna oli minu parim start, sain esimeses kurvis kõigist mööda, kuid t teises kurvis tuli keegi küljepealt sisse( Burns tunnisas et see oli tema :D ) ja lõppes minu esimene ring kaugel raja piirdes. Alustasin uuesti eelviimaselt kohalt, sõitsin peaaegu rattad alt ära ja sain ka enne lõppu Siilika kätte.
Vot need oli lahedad viimased 2 ringi, adrenaliin tõusis taevani, aga jah minu õnnetuseks ta ei eksinud. Tubli Siilikas ilus sõit.
Edu kõigile Austraalias ja minu soovitus on kõigile sama mis Rihol.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mis rahvas muidu Austraalia rajast arvab? Mulle absoluudselt ei meeldi- selline kiirete kurvidega rada, kus trahvisekundid kerged tulema. Nagu te juba WRCst teate siis mulle meeldib selline aeglaste kurvidega pusimine.
Aga loodan ka et Austraalias tuleb vaheste kokkupõrgetega sõit.
Diagnoos- Rallisõltlane
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Riho,sinu õnnetuses on süüdi tegelikul hoopis kolmassõitja...tema puudutas Sandrit ja Sander omakorda sind.Milor paneb sulle privasse!

Lõpuringid läksid väga närviliseks,aga müts maha Treik'i ees,et suutis hoida külma närvi ja ei tulnud seljatagant sudima.Väga kihvt sõit oli.

Toyota tiimis algab nüüd pidu,sest mõlemad mehed poodiumil ja meeskondlikult edumaa aiva kasvab.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Sakele-sakele!!! :D
Tulge kõik Toyota boxi! Sellest hakkab juba harjumus ok traditsiooni kujunema, et peale sõitu voolab Toyota boxis saket ojadena. :partyman:

Kui me siilikesega teatava :prayer: talituse oleme lõpetanud, siis kindlasti liitume Teie sõbraliku perega.

Sõidust. Kõik olid tublid ja silmmärgatav on meie areng, kuidas õpitakse arvestama teustega ja ehkupeale sudima ei minda. Tublid!
Ludooo esitus jäi kripeldama. Osales mõlemas sõidus. Oleks võinud vähemalt mõõda lasta, kui vales sõidus osales. Kust ta RF2 parooli sai?

To Riho: Mine magama. See värk laeb ennast nii kaua alla, et arvatavasti jõuan ka ise enne lõppu magama minna. Hommikul saadan.

Melbourne on mu lemmik! :D :D :D
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Riho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 134
Liitunud: 15 Aug 2006, 20:19
Asukoht: Tallinn/Kadriorg

Postitus Postitas Riho »

Kohtunikud peaksid hakkama karmilt karistama rammijaid. :evil: Tundub, et mõnedel ongi selline taktika- sõita ees plats puhtaks ja siis noppida võidu punktid. Pean silmas Kingsto eilset käitumist. :evil:
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Eilne sõit oli täitsa tore kui välja arvata milori ootamatu ettekeeramine põllult ja ludoo tagant otsasõit. Tänu esimesele kokkupõrkele sõna otseses mõttes roomasin rajal kuni lõpuks leidsin boksitee ja see õige hetk päästis ka mingiks ajaks poitiivse olukorra kuni selle hetkeni mil ludoo selga sadas.
Aga juhtub kõigil. Milor ma ei pea viha :)
Mis puudutab kingstot siis eile ta sõitis ka mulle rattasse kuid rohkem nokkima ei tulnud. Mina tegin oma tempot ja tema oma.
Loodan ise ka et iga gp muutub paremaks mis aga puudutab austraalia rada siis arvan et see tuleb paukude rohke :)
Rada on kiire ja kui ees keegi seina sõidab nii et jupid mööda rada laiali siis ei ole sul ka pääsu sellest :)
Mulle endale eile test täitsa meeldis.

Edu uuteks treeninguteks
PiltCitroën Sport
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Huvitav kohtunikud, kas Ludoo laseb kahes vahetuses ja käib tubades vastavalt oma äranägemise järgi?
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Eilne sõit oli igas mõttes katastroof ruudus. Päeva peale kirjutan asjad lahti.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

RF2 start oli siis selline:
http://toru.ee/view/308aa2c8a023

...ja ilmekas näide kuidas net petab:Heixi sõnul tuli Lihunik põllupealt,aga vaadake asja lihuniku pilguläbi:
http://toru.ee/view/d11b5eef4531
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Vaatasin Siilika tehtud muuvit ja pean tunnistama, et mina puudutasin Sandri tagaratast mille tagajärjel lendas Sander Rihole sisse.
Olin väga üllatunud seda muuvit vaadates kuna mina oma pildis nägin, et olime Sandriga kõrvuti ja järsku ta keeras vasakule.
Igatahes minu suured vabandused Riho ja Sandri ees kuid ma tõesti ise mingit kokkupõrget ei tundnud ja nägin et minu ja Sandri vahel on ruumi küll. Arvatavasti oli täpselt sama neti pildi jama järgmises kurvis kus Sander nägi, et vahet küll ja ikkagi sai mulle pihta.


To Rix, ma toon Sulle täna lohutuseks 2 kg. kohukesi :D :D :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tundub jah, et peame ikka kõva varuga arvestama, et mitte kokku põrgata. Aga seda oligi arvata, et esimesed etapid lähevad harjumiseks ja arvan, et mida aeg edasi, seda paremini meil kõigil sõit välja tuleb.
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Õnnitlused teise ringi poodiumile :) :) . Välisvõistlejaist ei saa jah aru, milleks on reeglid? Ja kui see trall jatkub, siis mis on karistuseks?
Diagnoos- Rallisõltlane
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Poodiumile Õnne, Õnne, Õnne.
Tojotsid ärge liiga palju saket lakkuge :D :D :D
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Pidu!Pidu!Pidu!
Toyota leeris on lipp kõrgel ja pidu kestab nädala...eks siis austraalias vaatab...
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Olen eemal ja kahjuks ei saa kōike analüüsida. Nagu lubasin, esimesed kolm etappi karistust ei anna, nii nagu uue valitsuse 100 päeva! Luban, et kōik jääb protokollidesse arutamiseks ja kōik "heateod" saavad ōiglase...
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Paistab, et olete juba palju targemaks saanud peale videote analüüsi. Arvata on, et nii need sõidud meil hakkavadki olema kus üks näeb ühte ja teine teist e. nett petab. Või veelgi "parem", oleme nii võistluse õhinas, et paisutame asjad suureks :D:D Ega siin muud pole kui kopaga õnne ja kiirust...

Ludoo käitumine tekitas palju segadust. Paljudel oli neti probleeme kuid siiski õnnestus kõigil RF2 starti pääseda. 3min enne kvalli nägin, et Ludoo saatis läbi PSi sõnumi, et ta ei saanud RF1 võistelda ja saada palun RF2 päss. Ma ei teadnud, et ta oli 4 ringi RF1-s sõitnud, arvasin et tal oli ka online probleeme. Lisaks, kuna olin EE sõitjatele nii palju lubasid välja andnud, siis otsustasin talle siiski RF2 pässi anda, hiljem sain aru, et see oli väär. Tänu sellele jäi minul u.1-2sekki puudu, et saada kirja kvalli aeg ja mis kõige ägedam sain miski trabandi mis oli nii paigast ära, et ma ple paduvihmaga ka nii palju kujundeid rajal teinud, ühesõnaga olin ise kõige suurem kaotaja selle p*sa juures. Nüüd sain ka lõpuks aru mis on masinate vahe, see on täiesti olemas ja veel milline!!!

Riho P., me hakkame karistama alates San Marino-st. Loodan, et räägime ühest situatsioonist, aga olen seda Arne ja Kingsto stardimadinat kahest erinevast nn. masinast vaadanud ja seal on olukord võrdne. Vaated olid küll eemalt, aga Kingsto starti minu arust karistada küll ei saa? Olen nõus, et ta vahel topib oma nina sinna kuhu ei mahu, aga küll ta oma vitsad saab...
Suurem mure on Kingsto tankimine. Mees sõidab end pidevalt tilgatuks? See on juba teine GP kus ta sellist "ägedat" taktikat kasutab. On sellel ka mingi loogiline seletus? Ta ise ei ole sellele veel vastanud, aga loodan, et ta on lugenud meie reegleid, eriti p.18. Oleme ennegi "täkke" taltsutanud, saame sellega hakkama ka nüüd.

Näeme rajal,
Krusa
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Burns kirjutas:Mis rahvas muidu Austraalia rajast arvab? Mulle absoluudselt ei meeldi- selline kiirete kurvidega rada, kus trahvisekundid kerged tulema. Nagu te juba WRCst teate siis mulle meeldib selline aeglaste kurvidega pusimine.
Aga loodan ka et Austraalias tuleb vaheste kokkupõrgetega sõit.

Mina isiklikult lausa vihkan kogu südamest seda rada. Mitte kuidagi ja mitte midagi ei tule mul seal välja, nii et minu võistlus tuleb arvatavasti vaikne kulgemine.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Eile hakkas juba korraks tulema, aga see oli ka korraks. Ringi ajad kõiguvad miski 10sek sees... Olen eelkõnelejatega sama meelt.

Kõigile veel teadmiseks, et RF1 ja RF2 pässid muutuvad. Uued pässid tulevad hommseks privasse.
Vasta