F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Kallid kaasvõitlejad. Palun näidake mulle seda punkti kus on õeldud, et kõik peavad kaks korda baari külastama.
Kuna sellist punkti pole, siis on see iga sõitja enda otsustada - millise taktika ta valiv. Tahan ei käigi(ja saan trahve) või käin kümme korda.

Mul on küll terve sõit videos, kuid kahjuks ei kuva ma endale mappi. St. ei tea kus teised sõidavad. Mäletan, et 9-8 ringi enne lõppu mõõdusin ma Kingstost, sest tema tellis endale tol hetkel drinki.

Erry :D , fantastiline vaade, kuidas Kuusetaadi ratas sust riivates mööda lendab. Kahjuks mina sain kümnesse.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

[quote="Milor"]Kallid kaasvõitlejad. Palun näidake mulle seda punkti kus on õeldud, et kõik peavad kaks korda baari külastama.
[quote]

Arvan, et kohtunikud peaksid selle punkti lisama, oleks kõigi suhtes aus.
Diagnoos- Rallisõltlane
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Minu arust peaks ka selle punkti lisama. Ega päris f1 ka ei ole sellist võimalust et ei käi pitis.. saad lihtsalt trahvi sekundeid ja teiseks öelge, mis valemiga sa oled parem sõitja kui sa põhimõtteliselt sohiga sõidad esikohale. Kingsto sõitis küll kõige kiirema aja aga ta eksib palju.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Meil pole mõtet asja nii peeneks ajada...kui hakata asju päris F-1ga võrdlema,siis pärast pauku,kui näiteks ratas alt läinud,peaks ju koheselt katkestama.Ma arvan,et las igaüks valib omale sobiva taktika.Osadel radadel võib ühekordne boxi külastus edu tuua,teistel mitte...las igaüks valib ise.
Eile igatahes tegi Kingsto ka teise boxipeatuse,sest Milor sai tast selle käigus ette,aga kui sa ütled,et tal sai lõpus jälle kütus otsa,siis ...äkki ta ei oska boxinuppu vajutada ja sõidab lihtsalt läbi ning kütust ei saagi.Kui see nii on,siis tekib küll kahtlus,et kuidas nii kiire sõitja ei tea mängust midagi...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Samas on kirjas, et GP toimuvad koos boxipeatustega ja mina olen raudselt selle poolt, et kohtunikud lisaksid, et seal k2ia on kohustuslik. Mis puutub asja reaalseks ajamissse siis v6iks seda seal teha , kus seda saab teha.
Diagnoos- Rallisõltlane
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Hea küll,näide: sõidad ringil ja näitab,et sul veel üheks ringiks kütust...plaanid selle ringi lõpus minna tankima,aga boxi sissesõidu teel paned piiretesse ja mäng asetab su uuesti võistlusrajale...pead alustama uut ringi mille käigus sul saab kütus otsa ja saad trahvi...siis tuleks ka seda ju karistada.Teiseks:päevad ei ole vennad ja mõni sõit lihtsalt ei klapi kuidagimoodi...ütleme,et sa oled juba poolel võistlusmaal saanud ringi või kahega sisse...no mis mõtet on sul enam teistkorda boxi külastada...
Mõelge,kui palju me suudame tegelikult kõiki jälgida...esimesi jah,aga keskmisi ja tagumisi.Sa ei saa kindlalt väita nende kohta,et kuidas ja millal ta boxis käis...
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Samas siis võiks ju üldse ilma reegliteta sõita. Igaüks vaatab ise oma südametunnistuse järgi kuidas sõidab. Kas paneb teisele tagant sisse või mitte.

Ja siis seletaks selle asja lahti, et kas siis see piti peatuse punkt tuleb sisse või mitte. Siis teab ise ka kumba pidi sõitma hakkata.

Muide see küsimus ei tekkind sellega, et keegi viimaselt kohalt pitti ei läinud. küsimus oli kas 1 või kolmas koht, kus punktid loevad palju.
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Pooldan igate pidi kohustuslikku poksiskäimist. Ja seda siis vähemalt 2 korda 20 ringi jooksul.
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Me ei kirjuta ju konkreetselt ühele mehele reeglit...kui juba reegel kirja panna,siis peavad seda ka eranditult kõik täitma...ja põhiline,sa pead suutma kõigipuhul (esimesest kuni viimaseni)kontrollida selle täitmist.
Ja muide,enamusel radadel selle mitte käimisega ei võida esimest kohta...nt eelmisel Melbourni etapil Kingstol lihtsalt vedas,et ta esimeseks jäi...temal ei olnud niipalju pauke kui Arnel ja samuti Miloril.Kui Arne ja Milor oleksid vähem sekeldustesse sattunud,siis oleks Kingsto saanud healjuhul ainult kolmanda koha.Sama tõestati ka Bahrainis,kus Kingsto samuti kaotas kütusetrahviga esikoha viimasel ringil.Ta on lihtsalt selle toa kiireim juba stardist alates...sõidab vaikselt aga kindlalt eest ära.
Riho tundub temaga kiiruselt võrdne olema...kui saaks kuidagi üheks sõiduks Riho temaga ühte starti panna ja et Riho ripuks tal terve sõidu taga ning asi saaks tervikuna ka linti võetud,siis ehk saaks ma ka oma kahtlustest lahti...
Kui üldse midagi reeglitesse lisada,siis ehk selline punkt,et arutlusele tulevad ainult videoga protestid mõne sõitja karistamise üle ja kaebealusel on samuti õigus oma video esitada ning alles siis võtab auväärne kohtunike kogu otsuse vastu karistamise/mitte karistamise osas.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Küll on põnev :)
Loen ja mõtisklen. Õhtul panen ajad, karistused, videod ja muudatused.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tore on see, et RF1 stardis on kõik ausad sõitjad ja selliseid probleeme ei ole. :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Natuke teemat vahetades siis arvan, et RF1 Nürburgring saab pärsi põnev olema. Täna sutsu Riho ja Treik´ga sõitsin ja 10 ringi oli päris põnev lasta. Kummaline on see, et see ring kus boxist väljud, tuleb parem ringiaeg kui muidu :shock:
Aga ootan juba põnevusega kolmapäeva. Ja peab ikka trenni ka tegema (eile mul lihtsalt vedas) ning samuti vihmast rada proovima sest karta on, et kaua see päikeseline ilm ei kesta.
Viimati muutis Burns, 06 Mär 2008, 17:55, muudetud 1 kord kokku.
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Samas on ka seadustes kirjas süütu kuni tõestatud vastu pidist. Kui keegi protesti ei esita või selleks vajalikku videot ei avalikusta võib sellest järeldada, et keegi pole midagi valesti teind. See kontrollimise asi peaks jääma iga sõitja kontrollida.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Krusa kirjutas:Küll on põnev :)
Loen ja mõtisklen. Õhtul panen ajad, karistused, videod ja muudatused.
:D :D :D
Sõda RF foorumi all!! :2gunfire:
Mina toetan Siilikuuske ok jään endiselt oma seisukaohale kindlaks.
Milles on üldse probleem???? :?
Üks mees läheb riskile välja ja teeb ainult ühe peatuse. :D Mõni mõis! Ma harjutan igas sõidus ühe peatuse taktikat ja siis rehkendan, et kumb kasulikum on. Paraku röövib selle taktika sinult esimene apsakas ja siis on juba kindlalt kahe peatuse peale minek.

Kurt. oleks Evolvedis saanunud teiste sõite jälgida :D :D :D küll oleks madinat olnud, et kust tohib lõigata ja kust ei tohi. :D
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

MINA POOLDAN IKKAGI, ET KÕIK KÄIKSID KAKS KORDA BOXIS. Kui tahame, et asi oleks võimalikult reaalne, siis milleks niimoodi mängida ja boxi mitte minna. Kohtunikel tuleks see punkt sisse panna ja siis lõppeksid ka need vaidlused.
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Ma nõustun Burnsiga. Minu arust puhutakse see teema siin liiga suureks. Et asi vähemalt veidigi reaalsem oleks võiks olla 2 peatust vähemalt. Ja kaugel sellest, et see mäng täielikult reaalne on. Mingit sõda ma ka siin ei näe... see rohkem selline vaidlus. Vähemalt kirjutatakse.. :D
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Reaalne on see, et iga meeskanna strateeg määrab ära, kes käib ühe korra ja kes kolm. Kuna meie oleme ise oma sõidu strateegid, siis määrame me selle ise.
Mina näen lahendusena seda, et tuleb kiiremini sõitta ja tõestada teisiti mõtlejaile, et kahe peatusega un turvalisem. See, et me hakkame siin jõumeetodi kasutama, et üks mees ei võidaks on ka kuidagi väär.
Mis siis järgmiseks. Kuna mina esikolmikusse ei jõua, siis teeme reegli, et esikolmikus olnud pikoodid teevad järgmisel rajal kolm poksipeatust. :D

Kuna mäng võimaldab sellist taktikat (kütus otsas - pisike trahv ja jälle edasi), siis suhtugem sellesse huviga ja rehkendage ise endale taktika. Mäletan, et F1 alguses oli probleemiks masina seadistuste muutmise võimaluse puudumine. Siis kasutagem taktikat, kuidas teisi üle kavaldada.
Seda, et mees ei kasuta tsiite on ta juba korduvalt tõestanud. Kolmel korral neljast läks tal see ka korda, kuid sedagi napilt ja ega see nii ei jää.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Neljal korral on ta Arne teelt minema pühkinud, selle tõttu on tal võitmine lihtsam olnud. Mitte, et Arne oleks ise eksinud. Tema ainukesed probleemid siiani on olnud ainult Kingsto.

Iga üks määrab ära oma strateegia, kuidas võistlust sõita? Saaksin sellest punktist siis aru, kui ma tõesti saan teha nii, et ma käin 1 kord poksis ning mulle antakse selline kogus kütust, et ma sõidan järgnevad ringid lõpuni, ilma et ma trahvi saaksin. Vot see oleks nii öelda tiimistrateegia, kuidas võitlust võita, aga paraku mäng seda ei võimalda, järelikult peame käima vähemalt 2 korda poksis.
Ega mäng niisama sulle mitte poksiskäimise eest trahvi ei anna, järelikult see on väär!
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Kuulge, kasutage selles punktis loogikat, mitte loovat mõtlemist.
Kui mees hakkab sõitu juhtima esimesest ringist, siis esimese poksipeatusega(kui te juhtub seda tegema enne teid) kukkub kolmandaks ja pärast jälle juhib, siis mis te arvate, et saate tast teise peatuse ajal mõõda või? Ta läheb poksi ju esimesena st ta ka väljub sealt esimesena.
Arvate et ta teeb 21sek peatusi? Eksite, ta läbib poksi sama kiirelt kui meie.
Olles tutvunud teie statistikaga, siis te teete trenni 6-10 ringiliste tubadega. Tehke 20-stega. Võtke boksipeatus alates sisse sõidust kuni normallse kiiruse arendamiseni peale ning vaadake palju see teil aega võtab. Seejärel sõitke ühe poksipetusega, vaadake kui palju te trahve saate, mõõtke trahvipikkus ajaliselt ära ning seejärel liitke aeg kokku. Sisuliselt võidab ühe peatusega a`la 3-6 sekundit, kuid seda olikorras kus oled teinud ilma suuremate apsakatega sõidu.

Kui keegi suudaks mulle ära seletada selle poindi, et millks seda reeglit vaja ja mida te sellega taotleda tahate. Võrdsust? Millist võrdsust?
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Vasta