F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Tahaks ka väga kiita meie sõitu, start sujus enamvähem kahju on sellest, et Sander sai kolmandas kurvis kohe mööda kuna eksisin veitsa (oleksin tahtnud temaga rohkem pusida) ja siis läks alles madinaks Heixiga, pulss oli täiega laes. Miski 3-4 ringi püsisin tal kannul ja lõpuks sain stardi sirgele minnes ilusti tuulde ja ka mööda. Heix püsis mul ilusti sabas terve ringi ja läks boxi, ise tegin ühe ringi veel ( kahjuks väikeste eksimustega ).
Boxist välja tulles avastasin ennast jälle Heixi tuules ja kordus sama stsenaarium, kui esimesel korral( 3-4 ringi sõitsin sabas ja siis stardisirgele minnes tuulde ja mööda).
Heixi poolt oli super sõit, jätka samas vaimus ja meil saab veel olema väga põnevaid sõite :D .
Õnnitlused kõigile poodiumi kohtadele ja eriti Krusale, esimest korda mõlemad Ferrud poodiumil.

PS.Eile öösel proovisin Monacot, vot see tuleb karm sõit.
Võidab see kes klõige vähem eksib.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Terv kõigile,
RF2 sõit oli suht rahulik, ei olegi nagu midagi kokku monteerida. Kui, siis start.
Paistab, et meie välssõitjad tasapisi taanduvad. Vblla nii ongi parem. Midagi ple teha kui keelt ei mõika ja pisarad jooksevad...

Kohtume Monacos :)


PS.Milor, nagu ütlesin "jätan meelde" ja õiges kohas klaarime :P
Praegu meenus, et põrutasid mõni kurv enne napilt mul nina alt läbi e. Sul läks kurv otseks... Teise korraga läks õnneks :D:D Kusjuures mul ei liikunud ükski närv...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krdi kahju, et netis ei saa seadistust teha nagu on career modes (see car evolution). Sõidan täis pikkasi sõite ja täna tegin Montet. Muidugi lahe oli see, et 78 ringist oli 74 sõidetud, kui ma suutsin ratta alt ära sõita (kusjuures juhtisin suure edumaaga). Ma ei olnud üldse närvis :lol: :lol: Aga tahan seda öelda, et kui sain seaded paika, siis isegi Toro Rossoga suutsin aja 1:12.. sõita. Võiks olla, et paned kindla raja seaded paika ja siis netti sõitma. Lollid kurvid Monacos on just see enne stardi sirgele jõudmist. Enne seadistuse paika panemist päris täisgaasiga läbida ei saanud aga kui panin auto balansi paika oli see võimalik ja sealt tuli juba ligi sekund võitu. Aga edu kõigile Monaco kurvilistel tänavatel
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Ajad üleval ja punktid muudetud :)
PiltCitroën Sport
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Reeglites p.10 muudetud. Lugege ja jätke meelde.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Adi vs Annu intsident on vōetud vaatluse alla! http://toru.ee/view/33c33f152285
Riho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 134
Liitunud: 15 Aug 2006, 20:19
Asukoht: Tallinn/Kadriorg

Postitus Postitas Riho »

Häid Pühi kõigile!!! :lol:
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Häid lõppevaid pühi ka minu poolt :)

:!:TÄHELEPANU:!:
Spanish GP RF2 toa analüüs tehtud. Vaatluse all oli Adi ja Annu vaheline kokkupõrge mille tagajärjel lendas Adi rajalt välja. Annu oleks pidanud antud olukorras Adi järgi ootama ja mööda laskma, kahjuks ta seda ei teinud.
Karistus/Hoiatus - Annu on kohustatud startima Monaco GP-l viimaselt kohalt!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kuda siis rahval Monaco testid lähevad? Rada sellepärast keeruline, et seal kiire olla, pead tõesti viimasel piiril sõitma. Kaks lolli kohta on minu jaoks- pärast tunnelit kohe maha pidurdus kahe kurviga ja siis kohe järgi need kolm täisgaasi kurvi. Oi kui kerged on sealt trahvisekundid tulema. Ei kujuta ettegi mis kolmapäeval seal juhtuma hakkab- kes eest ära saab selle vähe rahulikum, sest möödumis võimalused peaaegu puuduvad. Aga edu kõigile :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Monaco testid lähevad kehvasti. Väga rõve rada, korralikult tuleb kõik välja kuni tunneli lõpuni, sealt edasi on täielik katastroof.
Puhtalt tuleb ring välja 1/5-st ja siis on aeg ka jube kehva.
Ei looda sellelt võistluselt eriti miskit, ehk mõne punni saan.
Edu kõigile.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

MONACO :D :D
Tegelikult mulle ta isegi meeldib st otseselt vastu karva see rada mulle ei ole.
Kahjuks ei saa koos teiega netis sõita.
Mis monacosse puutub, siis vast peaks punkti 10 veel rohkem karmistama. Rada on seal nii kitsas, et Single`s sõitses pole mingi probleem karsitust kandes teisi oma selja taga hoida. Teiseks on vaatamata kitsikusele seal kiirused suht suured ja kurvid on kõik pimedad.
Ettepanek siis järgmine.
Kui oled teinud avari, siis ürita esimesel võimalusel vabastada ideaaltrajektor, kuid sõitma hakka alles siis kui oled lõpetanud vilkumise.
Kui oled saanud karistuse, siis kanna seda rajakõrval seistes mitte sõites.

Point on selles, et kui keegi sõidab ees a`la 60km/h (kannab karistust) ja teine sõitja siseneb kurvi a`la 160km/h (rada on piiretega piiratud ja ta ei näe mis toimub kurvi taga), siis tol hetkel kui kiirem saab aru, et miskit on korrast ära on juba hilja reageerimiseks.
:|
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Millor, p.10.3 on see kõrvale minemise asi ju kirjas?

Punkt 10 sai veel ühe täienduse juurde kus lisasin "samal ringil". Tänud Treik'le :)

Monaco - no ma ei tea kuidas teie, aga ma ei suuda seda sõita puhtalt. Pidevalt olen seinas. Tean kuidas kiirelt sõita, aga see rada nõuab rohkemat kui lihtsalt kurvide teadmine...
Burns, kuda Sa seal kolm kurvi järjest täisgaasiga lähed? :shock: :shock: :shock:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Millor, p.10.3 on see kõrvale minemise asi ju kirjas?

Punkt 10 sai veel ühe täienduse juurde kus lisasin "samal ringil". Tänud Treik'le :)

Monaco - no ma ei tea kuidas teie, aga ma ei suuda seda sõita puhtalt. Pidevalt olen seinas. Tean kuidas kiirelt sõita, aga see rada nõuab rohkemat kui lihtsalt kurvide teadmine...
Burns, kuda Sa seal kolm kurvi järjest täisgaasiga lähed? :shock: :shock: :shock:
Ok esimeses v2ike pidurdus aga j2rgmised kaks on t2isgaasiga.
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Ma siin nüüd ka tegin täna väikse trenni, seda tänu tiimikaaslase utsitusele. muidu pidin hakkama homme tegema. Ma sõidan ka need enam vähem nagu burns aga minu ajad ikka halvemad kui siin esikoha omadel, ehk siis burns ja riho. aga noh võistlus on hoopis teine asi, ja ma ka siin harjutan mööda sõitu.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

oh saaks sellelt etapilt kasvõi ühe punktigi,oleks rahul...mul ka medium AI-dega raskusi punkti saamisel,mis siis veel pärissõitjatest rääkida...
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Ferru sünoptiktd rääsid midagi suurest vihma lainest...
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Eilsed ühistestid ( kohal olid Honda, Renault, Ferrari ja Red Bull) näitasid, et Honda ja Renault on väga kiired, Ferrari ja Red Bull loksuvad vaikselt nende sabas (arvan, et asi on sõitjates). Enda testid läksid hästi, ajad aina paranesid, aga ainult siis kui kedagi ees ei olnud, kellegi sabas sõita on väga raske, möödasõidu võimalused pea olematud.
Panen kõigile südamele stardi, olge seal väga ettevaatlikud, esimeses kurvis ei ole võimalik oma kohta parandada, iga kord kui üritasin oli ka kohe avarii. Arvan , et tuleb fun sõit kuigi mulle see rada üldse ei meeldi :evil: , loodan sealt mõned punktid tiimile tuua.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Krusa kirjutas:Millor, p.10.3 on see kõrvale minemise asi ju kirjas?
Kõrvale saab hoida sirgetel lõikudel või avatud rajal (kus tagant tulija juba aegsasti märkab sind ja tal on regeerimis aega), kuid Monacos need praktiliselt puuduvad. Karistust kandes läbid sa shikaani aeglasemalt kui teine sõitja teeks seda esimese käiguga. Seega, kui sa läbid shikaani karistust kandes ei saa sa kõrvale hoida ja samas liigud üllatavalt aeglaselt. Karistust kandvast masinas saab küll läbi sõita, kuid ... kust mina tean millal sul karistus lõppeb.
Viimati muutis Milor, 25 Mär 2008, 09:44, muudetud 1 kord kokku.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Kuna minul ei õnnestu kuidagi esimene kurv,siis arvatavasti ma sõidan teid kõiki seal alguses pilbasteks...seepärast oleks teil mõtekam mind kohe stardisirgel ette lasta ja noh las ma siis sõidan üksi sinna seina...irw
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

alk kirjutas:Kuna minul ei õnnestu kuidagi esimene kurv,siis arvatavasti ma sõidan teid kõiki seal alguses pilbasteks...seepärast oleks teil mõtekam mind kohe stardisirgel ette lasta ja noh las ma siis sõidan üksi sinna seina...irw
Aga Sa pane esimese kurvi jaoks üks puuklots endale gaasipedaali alla :D :D :D
Vasta