2011 aasta

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Kuhu sa Strike, kuidas nüüd nimetada, kokkuvõtteid postitada tahad ?
Miks need teised inimesed, kellele sa neid postitada tahad, siit neid lugeda ei või ?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
martinmelnik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 79
Liitunud: 24 Sept 2010, 20:32
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas martinmelnik »

pooldan väga et see muudatus tehtaks
Axxept
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 148
Liitunud: 27 Okt 2004, 02:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Axxept »

Sama siin st. kahe käega poolt, vahepeal oli vist 10 esimest tagurpidi, aga kindlasti väga hea plaan.
RALLI ART Pilt
HONDA RACING Pilt
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

10 esimest oleks parem, sest kui 15, hakkab see mõjutama meie omasid SWRC's. Täpselt sinna 13-15 koha kanti langevad kiiremad SWRC'd tavaliselt.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

See süsteem meeldiks mulle veel vähem kui praegune kus liider sõidab esimesena. Mis saab siis kui esimesena stardivad SWRC klassi liidrid ja 16. kohast saadik siis nende jälitajad SWRC klassis. See oleks väga ebaaus ja SWRC klassi meistritiitel kaotaks hetkega oma väärtuse.

Ei tasu FIA'l nii uisapäisa otsuseid teha, nii kui Citroeni boss nutma hakkab. Tasuks ikka analüüsida ja mõelda kõik variandid enne läbi.
P'O
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 81
Liitunud: 27 Dets 2009, 14:32
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas P'O »

KidrA kirjutas:See süsteem meeldiks mulle veel vähem kui praegune kus liider sõidab esimesena. Mis saab siis kui esimesena stardivad SWRC klassi liidrid ja 16. kohast saadik siis nende jälitajad SWRC klassis. See oleks väga ebaaus ja SWRC klassi meistritiitel kaotaks hetkega oma väärtuse.

Ei tasu FIA'l nii uisapäisa otsuseid teha, nii kui Citroeni boss nutma hakkab. Tasuks ikka analüüsida ja mõelda kõik variandid enne läbi.
Keegi pole otsust teinudki veel, see on alles plaan.
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

See asi toimis ka mõne aastaeest.Kui siis oli ka mõni N auto eespool ei lastud teda ikka esimesene rajale,need oleks lihtsalt kiirematele jalgu jäänud.Usun,et see hakkaks ka nüüd nii toimima,et wrcd lastakse ikka varem peale. Eks näis
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

KidrA kirjutas:Ei tasu FIA'l nii uisapäisa otsuseid teha, nii kui Citroeni boss nutma hakkab. Tasuks ikka analüüsida ja mõelda kõik variandid enne läbi.
Ongi huvitav kuidas asjad FIAs liiguvad. Kuni Loeb polnud liider, polnud mingeid kuuldusi selle reegli ümber tegemisest.

Minu arust nad võiksid selle hooaja sõita lõpuni nii nagu praegu ja alles järgmine hooaeg muuta. Et kui see nüüd ära muuta, siis praegusel ja tulevastel liidritel on tegelt eelis.
"Come on, you can see more than that"
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zigz »

See võiks kehtida ainult wrc-de kohta jah, suure rahakotiga mehed võivad ees tossutada.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Frank kirjutas:
KidrA kirjutas:Ei tasu FIA'l nii uisapäisa otsuseid teha, nii kui Citroeni boss nutma hakkab. Tasuks ikka analüüsida ja mõelda kõik variandid enne läbi.
Ongi huvitav kuidas asjad FIAs liiguvad. Kuni Loeb polnud liider, polnud mingeid kuuldusi selle reegli ümber tegemisest.

Minu arust nad võiksid selle hooaja sõita lõpuni nii nagu praegu ja alles järgmine hooaeg muuta. Et kui see nüüd ära muuta, siis praegusel ja tulevastel liidritel on tegelt eelis.
Just, kui Fordi sõitjad teed puhastasid, polnud Citroeni leerist piiksugi kuulda. Nii kui Loeb tõusis liidriks ja Ogier sai 2 võitu (võib öelda, et suuresti tänu sellele et Fordid teed puhastasid), nii hakkas nutt ja hala peale ja FIA'l nagu imeväel kohe plaan olemas reegel ära muuta. Nii need asjad ei tohiks töötada. Järgmisest aastast tehku mis iganes aga niimoodi poole hooaja pealt, ühele meeskonnale kaardid lauale mängida, väga veider oleks. :?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Aga polegi ju juttu olnud, et see hooaeg muutma hakkavad. Usun, et muutus tuleb järgmisest hooajast. Esimene päev tuleb ikkagi liidril ju teed puhastada. Teisele päevale stardivad siis pööratud järjestuses.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Kolin kirjutas:Aga polegi ju juttu olnud, et see hooaeg muutma hakkavad. Usun, et muutus tuleb järgmisest hooajast. Esimene päev tuleb ikkagi liidril ju teed puhastada. Teisele päevale stardivad siis pööratud järjestuses.
http://www.autosport.com/news/report.php/id/90898
Esimene lause kohe: The FIA is considering a change of regulation ahead of the next round of the World Rally Championship to reverse the running order on rallies.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

KidrA kirjutas:
Kolin kirjutas:Aga polegi ju juttu olnud, et see hooaeg muutma hakkavad. Usun, et muutus tuleb järgmisest hooajast. Esimene päev tuleb ikkagi liidril ju teed puhastada. Teisele päevale stardivad siis pööratud järjestuses.
http://www.autosport.com/news/report.php/id/90898
Esimene lause kohe: The FIA is considering a change of regulation ahead of the next round of the World Rally Championship to reverse the running order on rallies.
Ok ma sealt ei lugenud :( Toetusin oma jutuga eesti meedias kajastatud uudisele. Kuigi tean, et ega eesti meediat saa uskuda mitte kunagi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Kolin kirjutas:
KidrA kirjutas:
Kolin kirjutas:Aga polegi ju juttu olnud, et see hooaeg muutma hakkavad. Usun, et muutus tuleb järgmisest hooajast. Esimene päev tuleb ikkagi liidril ju teed puhastada. Teisele päevale stardivad siis pööratud järjestuses.
http://www.autosport.com/news/report.php/id/90898
Esimene lause kohe: The FIA is considering a change of regulation ahead of the next round of the World Rally Championship to reverse the running order on rallies.
Ok ma sealt ei lugenud :( Toetusin oma jutuga eesti meedias kajastatud uudisele. Kuigi tean, et ega eesti meediat saa uskuda mitte kunagi.
Jah, paneme kõik Eesti väljaanded kinni ja loeme ainult rahvusvahelisi uudiseid.
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

Kolini jutuga pean nõustuma niipalju, et igast Postimehe jne (auto)spordi kajastused ei kannata kriitikat. Autospordiuudised nendest portaalidest kerin juba ammu üle ja vaatan ruudulipp.ee'st järgi, kuidas asi tegelikult on. :D Ruudulipp.ee ja rally.ee'st saabki teada, mis vaja lihtsalt ja oma keeles. :P
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Kiiver kirjutas:
Kolin kirjutas:
KidrA kirjutas:http://www.autosport.com/news/report.php/id/90898
Esimene lause kohe: The FIA is considering a change of regulation ahead of the next round of the World Rally Championship to reverse the running order on rallies.
Ok ma sealt ei lugenud :( Toetusin oma jutuga eesti meedias kajastatud uudisele. Kuigi tean, et ega eesti meediat saa uskuda mitte kunagi.
Jah, paneme kõik Eesti väljaanded kinni ja loeme ainult rahvusvahelisi uudiseid.
Ma arvan, et kolin viitas sellega postimees.ee uudistele mittu Ruudulipule. :)
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Lithium kirjutas:
Kiiver kirjutas:
Kolin kirjutas: Ok ma sealt ei lugenud :( Toetusin oma jutuga eesti meedias kajastatud uudisele. Kuigi tean, et ega eesti meediat saa uskuda mitte kunagi.
Jah, paneme kõik Eesti väljaanded kinni ja loeme ainult rahvusvahelisi uudiseid.
Ma arvan, et kolin viitas sellega postimees.ee uudistele mittu Ruudulipule. :)
Ma lihtsalt tahan öelda seda, et pole vaja neid mutta tampida. Eks nad loomulikult teevad vigu, kuid me sisuliselt igapäevaselt püüame neid aidata. Sest minu hinnangul suhtumine "Kõik on jobud, ainult meie teame absoluutset tõde" kaugele ei jõua. Milleks sõimata kui saab aidata?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ma viitasin just oma jutuga Postimehe ja Õhtulehe artiklitele. Kõik teevad vigu. Aga paraku nendel kahel on neid vigu kogu aeg.
Rally.ee ja Ruudulipp.ee on need portaalid mida muidu loen.
Sorry kui kedagi solvasin. Seda mul plaanis polnud.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Mini esitlusel Oxfordis näidati sellist videot
http://www.youtube.com/watch?v=_-dm628G ... detailpage
Vasta