Rally Sweden I päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

allar9944 kirjutas:On kellelgi infot kas täna ka ülekanne SSS-ist on?
Täitsa olemas
SS10 SSS Karlstad 2 1.90 km kell: 20:20
http://svtplay.se/v/2706279/varmlandsny ... 388,1,f,-1
tünga saime.

Pilt
Viimati muutis svs89, 10 Veebr 2012, 20:36, muudetud 3 korda kokku.
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Ohh siis hea, peaksin just selleks ajaks koju jõudma :P
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Postitus Postitas calderon »

pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 744
Liitunud: 12 Nov 2011, 17:53

Postitus Postitas pelmeen10 »

svs89 kirjutas:
pelmeen10 kirjutas:Kui Ott oli Karlstadis enne sisemisel rajal, siis nüüd peaks ta olema välimisel rajal.
Mini WRC vastu roolis P. SANDELL, peaks olema aga ei tea kuidas nad selle stardijärjekorra ümber mängivad.
ma just mõtlen et eelmine vastane oli vb motiveerivam + nüüd kui saab teise raja, siis ei tea kas on nii kõrget kohta oodata. esimese kk kolmas koht võis mõnel lootused nii kõrgele tõsta et sp hakatigi hiljem Otti maha tegema.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Sain ka elavate sekka lõpuks ja mis ma oskan öelda, ei ole just suur üllatus et Ott on seal kus ta on. Kogemusest jääb siiski vajaka ja paistab et poisil on tahtmist rohkem kui võimed lubavad, mis tulevikku silms pidades ei pruugig paha olla, kuigi ootaks siiski kindlamat esinemist.

Üllatus on järjekordselt Novikov. Mina olin ta juba eelmise hooaja lõpus maha kandnud aga teist rallit järjest ta üllatab täielikult.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

KidrA kirjutas:Sain ka elavate sekka lõpuks ja mis ma oskan öelda, ei ole just suur üllatus et Ott on seal kus ta on. Kogemusest jääb siiski vajaka ja paistab et poisil on tahtmist rohkem kui võimed lubavad, mis tulevikku silms pidades ei pruugig paha olla, kuigi ootaks siiski kindlamat esinemist.

Üllatus on järjekordselt Novikov. Mina olin ta juba eelmise hooaja lõpus maha kandnud aga teist rallit järjest ta üllatab täielikult.
KidrA, sinu viimane lause Novikovi kohta ütleb just seda, mida sa Oti kohta mõtlema peaksid :) Novikov lappas neid autosid igasse kraavi, kaotas täielikult usu endasse ja sõitis eelmise hooaja lõpus nagu üks keskmine rahaboss. Selle hooaja alguses on aga enda kogemuste najal hakanud näitama head kiirust ilma igas kurvis kraave kündmata. Sarnase arengu peab läbi tegema ka Ott. Ilma piiride proovimiseta ei ole võimalik esiotsa meestega jõudu katsuda. Ott on alles neljandat rallit WRC roolis ning juba näidanud arvestatavat kiirust. Praegu on natuke vara oodata, et igal rallil kiiresti ja hea tulemusega lõpuni tuleks. Andkem aega atra seada.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Täitsa nõus johunn. Seda sama ma pidasingi silmas, öeldes mitmete kirjavigadega, "et poisil on tahtmist rohkem kui võimed lubavad, mis tulevikku silms pidades ei pruugig paha olla". Ehk et mis peamine, tahtmine on olemas, nüüd tuleb vaid oodata millal kogemuste pagasisse tuleb piisavalt kilomeetreid.
sk8erboi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1078
Liitunud: 24 Mai 2006, 18:42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sk8erboi »

jeezas, lugesin juhuslikult keskelt kommentaare ja tunne nagu Ott oleks esimesel katsel põhja alt ära sõitnud. aga ainult 6min viga ja sõidab edasi. võiks ikka vähe adekvaatsemaks jääda.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

sk8erboi kirjutas:jeezas, lugesin juhuslikult keskelt kommentaare ja tunne nagu Ott oleks esimesel katsel põhja alt ära sõitnud. aga ainult 6min viga ja sõidab edasi. võiks ikka vähe adekvaatsemaks jääda.
tglt oli 10 min viga. aga no tühja kah. Peaasi, et nüüd ülejäänud ralli konkurentsivõimelist sõitu jätkaks. Et oleks millelegi kaasa ka elada. See hooaeg on muidug sisseelamiseks, aga saagem aru, et kõigil on pinge haripunktis ja osa eestlastest ootab ei tea mis tulemusi temalt.
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

muhk kirjutas:
sk8erboi kirjutas:jeezas, lugesin juhuslikult keskelt kommentaare ja tunne nagu Ott oleks esimesel katsel põhja alt ära sõitnud. aga ainult 6min viga ja sõidab edasi. võiks ikka vähe adekvaatsemaks jääda.
tglt oli 10 min viga. aga no tühja kah. Peaasi, et nüüd ülejäänud ralli konkurentsivõimelist sõitu jätkaks. Et oleks millelegi kaasa ka elada. See hooaeg on muidug sisseelamiseks, aga saagem aru, et kõigil on pinge haripunktis ja osa eestlastest ootab ei tea mis tulemusi temalt.
Tunnen ka ennast täna niivõrd vanana, et nõustun eelkirjutanutega 8)
Kaasaarvatud vana jutt, et kiireks rallisõitmiseks peab olema KAHE inimese usaldusväärne koostöö :wink:
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
Trw
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 21 Nov 2008, 17:22
Asukoht: Tartumaa.

Postitus Postitas Trw »

MKD kirjutas: Ma juba hommikul kirjutasin midagi taolist aga mismõttes tohib/peab rallifoorumis ainult ja ainult positiivset kirjutama? Kui kriitika on argumenteeritud ja õigustatud, siis pole selles midagi halba. Nii, kui keegi julgeb midagi kritiseerida, sõimatakse teda delfi kommenteerijaks ehk ala "jobuks".

Mulle meenub eelmise aasta Walesi ralli, kus kritiseeriti Kauri (sh. mina) esimesel päeval, et sellise tempoga annab ta tiitli käest - oh, küll siis tuli alles palju sõimu , kuid pühapäeval tõdesid kõik, et tõepoolest.. oleks võinud rohkem vajutada ralli alguses. Selliseid näiteid võib veelgi tuua, kasvõi Tänaku edenemisest Dmacki rehvidel (kriitikast ja hilisematest Oti kommentaaridest, millised pastlad need tegelt olid) jne.

Ehk siis rahu sõbrad, rahu, ei ole vaja igat kritiseerijat sõimuga üle valada, rallifoorum on koht, kus arutleda, põhjendada ning rallile kõik üheskoos kaasa elada.
Mul Ikka süda ei anna rahu, See on sinu arust argumenteeritud kriitia ?
soca kirjutas:
Kristop kirjutas:Eks ta võib naljakas küll olla kui Prokop sust ka kiirem on
ning palju maha tehtud Go Slow pillot Henning
1987
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 194
Liitunud: 11 Jaan 2012, 18:24

Postitus Postitas 1987 »

trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Kas kellelgi see video stream töötab?
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Ei toimi, vana link aga ütleb, et õigusi enam pole.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

oota kuidas ma selle live pildi jooksma saan?
kuskilt visaks mingi kirja ette, et ainult rootsis saab
chilu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 317
Liitunud: 18 Jaan 2007, 16:55
Asukoht: tartu

Postitus Postitas chilu »

trumm kirjutas:Kas kellelgi see video stream töötab?
Kas kellegil mingit värskemat linki ei ole?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Lugesin siin siis päeva teema läbi. Ning hoian peast kinni. Kutsusin Ansipi appi ja keerasin omale fooliumist mütsi ning siis võtsin kätte jakütsin kilo seemneid sisse. Ehk läheb paremaks.

Kriitikat peab tegema. Kui kellegile see kriitika ei meeldi siis kolige mujale.

See hooaeg on kuidagi väga lapsikuks läinud. Muud pole kui poriga loopimine.
Mina arvan, et Ott peaks kiiremas korras Sikku välja vahetama.
Nüüd hakkan seda soppa püüdma mis minu pihta tulema hakkab.

jipikajee MF
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

tünga saime
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Postitus Postitas soca »

katse käib ning neuville hetkel selle kõige kiiremini läbinud
Trw
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 21 Nov 2008, 17:22
Asukoht: Tartumaa.

Postitus Postitas Trw »

Minu arust võiks Kuldari leida hoopis mõni sõitja kes saab hakkama rehvivalikuga, ei tee vigu otsustavatel hetkedel ja sõitab fännidele meeldiva tempoga.
Vasta