WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Nägin täna MTV 3 pealt WRC 3 reklaami. Peab ütlema, et ütlema, et üks parimaid reklaame, mida ma näinud olen :P
tax eriti ei tea, mida räägib
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

krt WRC3 lehel on viedeo klipid ka, rsk, kui ehtne värk, peab PS2 jaoks kuskilt raha koguma ja siis veel PS2 rooli jaoks :?
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
ossu
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Nov 2003, 11:39

Postitus Postitas ossu »

njh see on juba väljas ja kui tellida seda siis maksab see ca.900 kronsa j akõik on mudu täiesti reaalne ja kahju tõesti et seda pc piale ei tehta
go märtin go
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Nu nii mulle just öeldi, et täna peaks see jõudma. See sii tähendab, et loodetavasti see mäng mul PS2 homme või ülehomme. Ei jõua enam ära oodata selle aasta ja üldse ehk läbiaegade parimat rallimängu.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
alex

Postitus Postitas alex »

Strike kirjutas:Nu nii mulle just öeldi, et täna peaks see jõudma. See sii tähendab, et loodetavasti see mäng mul PS2 homme või ülehomme. Ei jõua enam ära oodata selle aasta ja üldse ehk läbiaegade parimat rallimängu.
Ka mina pole seda mängu veel kahjuks kätte saanud :evil: aga kohe kui ilmub, lubati kiirelt kätte toimetada.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

kus kohast seda lähipäevil siis osta saaks?? oleks kah suur huvi, a pole käppa sees kusagil :P
sandario
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Nov 2003, 14:30
Asukoht: haapsalu

Re: wrc

Postitus Postitas sandario »

Kolin kirjutas:
sandario kirjutas:
Jah olen võitnud küll kõiki rallisid ja suurim vahe oli soome rallil mingi minut kolmkümmend.
Kahjuks ei avalda su tulemused mulle muljet kuna vähe usutav. :roll:. Ehk oled mänginud kõige nõrgema tasemega, et sellised tulemused saanud oled :wink:

Ok ma ei nori tüli. Lihtsalt püüan sulle selgaks teha, et me ei halvusta siin kedagi. :)
'
Ma ei taha ka kellegile halvasti öelda aga ma olen wrc2 mingi aasta peaaegu mänginud ja alguses oli tõüesti raske aga rajad kus on n.ö.rasked kohad jäävad ju meelde. See nädal ma võitsin Küprosel (Skodaga, mis on minu meelest hea auto seal kui on õige sedistus) mingi 2 mindiga. Experdiga. JA MA EI VALETA.Küpros on üldse minu vaieldamatu lemmik. Minu meelst võiksid expert tasemel olla vähe paremad ajad ees. Alguses pakub pinget aga kui palju sõidad ...siiis jah...
Ja wrc3 on mul ka nädalapärast tulemas. Anttilast tellisin, oli vähe odavam.
sandario
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Nov 2003, 14:30
Asukoht: haapsalu

sorry

Postitus Postitas sandario »

Kolin kirjutas:
sandario kirjutas:no siis sa oled küll üks kobakäpp et ei suuda experdiga kõiki rallisid võita :shock: :shock: :shock:
Ma millegi pärast kahtlen, et sa ültse seda mängu mänginud oled. Expert tasemast rääkimatta. Kui oletki siis ei tasu teisi sõimama hakkata. :evil: Kui sa mu teisi postitusi lugenud oled siis saad aru miks ma nii kõva käsi kui sa omastarust oled. Kuna mul endal ei ole seda mängu siis ei sa ma ka pidevalt seda mängida. Kui ma ka niivisi päevast päeva mängiks siis ehk suudaks ka paremini mängida.

Ültse ma vaatan sa suht uus tegija siin foorumis kui sa veel aru saanud ei ole siis siin fooru mis käivad viisakad tegelased kes ei sõima ja halvusta teisi kohe omal teisel postitusel. :?
Sorry aga see oli mu venna teismeline poeg kes oli mu koodiga sisse läinud. Ise olen ma suur wrcfänn ja ma olen seda mingi aasta juba mänginud. Tellisin wrc3 ka ju´ba ära. Ei jõua oodata millal juba kätte saan. Igatahes tuhat vabandust et selline asi juhtus.
Sigrid
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 10
Liitunud: 21 Sept 2003, 15:46

Postitus Postitas Sigrid »

Mäng juba mingi 5 päeva käes ja mingil määral käbigi mängitud.Vörrelda CMR4 ei saa,sest CMR4 on PASK WRC3 körval.
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

kle, kui sul see mäng juba 5 päeva kääs, siis tee kohe siin review raffale krt!!!
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
alex

Postitus Postitas alex »

Sigrid kirjutas:Mäng juba mingi 5 päeva käes ja mingil määral käbigi mängitud.Vörrelda CMR4 ei saa,sest CMR4 on PASK WRC3 körval.
Kiire kirjeldus palun mängu sisust ja võimalustest....
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

YES täna õhtul kell 8 saan ma ka selle mängu lõpuks kätte!!! Homme siis räägin oma muljetest.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 87
Liitunud: 12 Mär 2003, 16:15

Postitus Postitas tarvvi »

kas sa saad selle kohast kust ainult sina saad või teised ka?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No nii. Kõige pealt ütlen, et see mäng on minuarust vähemalt väärt igat krooni mis selle eest eile maksin. Mängust ka siis väheke. Main Menu on päris vinge lähed autode valikuse siis seal on iga tiimi kohta ka video ja tema saavutused jne.. Fordil on valida kaks eri disaini nii nagu seda arvata oligi. Sõidu koha pealt juhitavus on ikka alguses raske nagu seda oli ka WRCII, aga sellega harjub. Rallidest proovisin eile sõita Montet ja Rootsit. Kui Rootsis suutsin võita kõige kergema tasemega siis Montes juba järgmise tasemega võidu pretendent polnud. Kaardilugeja kuulamine on nüüd veelgi olulisem kui eelmises mängus. Nimelt on palju mahapöördeid ja kitsaid kurve, kus peab eriti tähelepanelik olema. Eks tänu sellele ma Montes kaotasingi, et ma polnud tähelepanelik. Esimest korda mängus on tehtud ka korralik poodium peale ralli võitu. Auto proovisin ka eile ära lõhkuda. RS ist oli kahju kohe. Suitses ja tossas ilma stangeta ja kapotita ja klaasidest rääkimata. Rootsis näiteks õnnestus mul eile mahapöördest otse valli sõita ja sinna kinni jääda ja muudmoodi tagasi ei saanud kui, et panin reset to track. Veel on mängus test rada mis on päris vinge seal saab proovida vist erinevaid setinguid igaljuhul seal on teed soome hüpetest kuni corsica asfaldini :) Kui oluline see on seda ei tea eks see selgub ajajooksul .Raskusastmeid on selles mängus 4 peale experdi on veel üks nö. veel raskem. Rallid on ka hetkel pooled kinni ja enne kui need lahti saab peab eelnevad läbi sõitma. Servis avaldas muljet. Auto sõidab sisse siis mehaanikud autokallale, kes auto alla, kes rattaid ära võtma jne... Setinguid saab teha kahjuks aint käikudele, vedrustusele ja (seda ei mäleta enam ) :) Sõitjate nägudele pole suurt rõhku pandud seekord on näha, et on tehtud muid pingutusi ja ega need näod loe ka väga palju. Proovisin Fabiat ka liikus hästi nagu seal kõik. Muud nagu ei oskagi öelda hetkel. Igaljuhul kõigil kel PS2 soovitan nüüd kiirelt poodi joosta ja see mäng osta, sest tänasest peaks see saadaval olema igalpool. Küsimusi on siis küsige.
Viimati muutis Strike, 26 Nov 2003, 10:54, muudetud 1 kord kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sigrid
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 10
Liitunud: 21 Sept 2003, 15:46

Postitus Postitas Sigrid »

See juhitavus paraneb oluliselt,kui oled lahti söitnud nn evolutsioonid.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

evolutsioonid?? Räägi asjast, mis see on.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sigrid
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 10
Liitunud: 21 Sept 2003, 15:46

Postitus Postitas Sigrid »

Teatud hulga km läbimise järel saad "lukust" lahti evolut.Söitsin prof tasemes champ.-i läbi,Focusel köik 5 evot olemas.Söitmine muutub oluliselt lihtsamaks,paraneb aerodynaamika,lisa vöim ja kiirus jne.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sigrid kirjutas:Teatud hulga km läbimise järel saad "lukust" lahti evolut.Söitsin prof tasemes champ.-i läbi,Focusel köik 5 evot olemas.Söitmine muutub oluliselt lihtsamaks,paraneb aerodynaamika,lisa vöim ja kiirus jne.
Võitsid kõik etapid? Kuida Soome teed on? Eks ma siis ka alustan täna hooajaga ja vaatan kuidas asi toimima hakkab.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
sandario
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Nov 2003, 14:30
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas sandario »

Strike kirjutas:No nii. Kõige pealt ütlen, et see mäng on minuarust vähemalt väärt igat krooni mis selle eest eile maksin. Mängust ka siis väheke. Main Menu on päris vinge lähed autode valikuse siis seal on iga tiimi kohta ka video ja tema saavutused jne.. Fordil on valida kaks eri disaini nii nagu seda arvata oligi. Sõidu koha pealt juhitavus on ikka alguses raske nagu seda oli ka WRCII, aga sellega harjub. Rallidest proovisin eile sõita Montet ja Rootsit. Kui Rootsis suutsin võita kõige kergema tasemega siis Montes juba järgmise tasemega võidu pretendent polnud. Kaardilugeja kuulamine on nüüd veelgi olulisem kui eelmises mängus. Nimelt on palju mahapöördeid ja kitsaid kurve, kus peab eriti tähelepanelik olema. Eks tänu sellele ma Montes kaotasingi, et ma polnud tähelepanelik. Esimest korda mängus on tehtud ka korralik poodium peale ralli võitu. Auto proovisin ka eile ära lõhkuda. RS ist oli kahju kohe. Suitses ja tossas ilma stangeta ja kapotita ja klaasidest rääkimata. Rootsis näiteks õnnestus mul eile mahapöördest otse valli sõita ja sinna kinni jääda ja muudmoodi tagasi ei saanud kui, et panin reset to track. Veel on mängus test rada mis on päris vinge seal saab proovida vist erinevaid setinguid igaljuhul seal on teed soome hüpetest kuni corsica asfaldini :) Kui oluline see on seda ei tea eks see selgub ajajooksul .Raskusastmeid on selles mängus 4 peale experdi on veel üks nö. veel raskem. Rallid on ka hetkel pooled kinni ja enne kui need lahti saab peab eelnevad läbi sõitma. Servis avaldas muljet. Auto sõidab sisse siis mehaanikud autokallale, kes auto alla, kes rattaid ära võtma jne... Setinguid saab teha kahjuks aint käikudele, vedrustusele ja (seda ei mäleta enam ) :) Sõitjate nägudele pole suurt rõhku pandud seekord on näha, et on tehtud muid pingutusi ja ega need näod loe ka väga palju. Proovisin Fabiat ka liikus hästi nagu seal kõik. Muud nagu ei oskagi öelda hetkel. Igaljuhul kõigil kel PS2 soovitan nüüd kiirelt poodi joosta ja see mäng osta, sest tänasest peaks see saadaval olema igalpool. Küsimusi on siis küsige.
Kuidas see mäng wrc2 võrreldes on, graafika ja üle katuse käimised. Kas on tunduvalt parem? Kuigi wrc 2 oli juba väga hea
sandario
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Nov 2003, 14:30
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas sandario »

Sigrid kirjutas:Teatud hulga km läbimise järel saad "lukust" lahti evolut.Söitsin prof tasemes champ.-i läbi,Focusel köik 5 evot olemas.Söitmine muutub oluliselt lihtsamaks,paraneb aerodynaamika,lisa vöim ja kiirus jne.
Kuidas rajad muidu on. wrc2-s oli minumeelest Inglismaa täielik jama. Kas on edasiminekut toimunud?
Vasta