WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
sandario
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Nov 2003, 14:30
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas sandario »

Teade kõigile. Kas wrc3 on Tallinnas juba kõikjal saada ja kui ei ole siis millisest poest ma seda saaksin.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Mitmekesi seda mängida saab?
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Kuram, ma pean kolmapäevani kannatama, siis on 99% kindel, et saan ka kihutama hakata.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Mängida saab seda 1-4 nagu WRC II. Arvan, et Stockis on see juba täna müügil. Hinda ei oska ma küll öelda arvan, et u. 900 kanti või veidi rohkem. Võrreldes WRC II on graafika parem kuigi jah juba seal oli hea. Auto juhitavus on esialgu raske, a taseme tõustes pidavat paremaks minema. Inglismaa ralli kohta ei oska midagi öelda, kuna ei saanud seda eile proovida see on lukus hetkel. Täna hakkan hooaega sõita ehk ehk siis reedel olen juba targem selles osas. Ralli eeltutvustus kui vanasti oli päris video siis nüüd on virtuaal video. Monte tutvustuses sõidab Ford, Rootsis Mitsu jne....
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
sandario
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Nov 2003, 14:30
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas sandario »

***** ei jõua ära oodata, millal mängu saan. Kui ma loen neid kommentaare, mis on wrc3 kohta kirjutatud siis ma muutun lausa närviliseks, et mul veel seda mängu ei ole. Loodan varsti saada.
Homme lähen vst tallinna seda ostma, tellisi küll anttilast aga need on seal nii uimased, et ei jõua ära oodta millal see ükskord jõuab. Loodan, et homme Tallinnast ikka kätte saan.
Ahh jaa, kuidas on selle parimate aegade peale sõitmine, kas ma saan ikka ainult teatud kohast seda teha (see on tobe minu meelest), või salvestab ta automaatselt aja ära kui ma rallit sõidan.
Teid kõiki tervitades sandario
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Autosave on täitsa olemas
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sigrid
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 10
Liitunud: 21 Sept 2003, 15:46

Postitus Postitas Sigrid »

Ära vöitsin köik alates Kreekast(aga ylejäänud on ka vöidetavad,proovitud).Soome minuarust vägagi tasemel,vörreldes WRC2-ga.Asun experti läbima.Hetke parim mäng minu arust(aga mis naised ikka teavad).
ossu
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Nov 2003, 11:39

Postitus Postitas ossu »

sandario kirjutas:***** ei jõua ära oodata, millal mängu saan. Kui ma loen neid kommentaare, mis on wrc3 kohta kirjutatud siis ma muutun lausa närviliseks, et mul veel seda mängu ei ole. Loodan varsti saada.
Homme lähen vst tallinna seda ostma, tellisi küll anttilast aga need on seal nii uimased, et ei jõua ära oodta millal see ükskord jõuab. Loodan, et homme Tallinnast ikka kätte saan.
Ahh jaa, kuidas on selle parimate aegade peale sõitmine, kas ma saan ikka ainult teatud kohast seda teha (see on tobe minu meelest), või salvestab ta automaatselt aja ära kui ma rallit sõidan.
Teid kõiki tervitades sandario
kle millises anttilas see on selles jõulu omas on ju wrc 2
go märtin go
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Küll sa ikka tead Sigrid. Igati tervitatav, et ka naised mängivad rallimänge. Ma siis ürtian täna võita enne Kreekat ka juba mõne :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
sandario
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Nov 2003, 14:30
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas sandario »

Suureringi küsimus- kui ma homme tallinna tulen siis äkki oskab keegi öelda, kus ma selle wrc3 saaksin. Ei tahaks muidu bensiini raiskama hakata
sandario
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Nov 2003, 14:30
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas sandario »

ossu kirjutas:
sandario kirjutas:***** ei jõua ära oodata, millal mängu saan. Kui ma loen neid kommentaare, mis on wrc3 kohta kirjutatud siis ma muutun lausa närviliseks, et mul veel seda mängu ei ole. Loodan varsti saada.
Homme lähen vst tallinna seda ostma, tellisi küll anttilast aga need on seal nii uimased, et ei jõua ära oodta millal see ükskord jõuab. Loodan, et homme Tallinnast ikka kätte saan.
Ahh jaa, kuidas on selle parimate aegade peale sõitmine, kas ma saan ikka ainult teatud kohast seda teha (see on tobe minu meelest), või salvestab ta automaatselt aja ära kui ma rallit sõidan.
Teid kõiki tervitades sandario
kle millises anttilas see on selles jõulu omas on ju wrc 2
Selle mingis püsikliendi omas, mis pärast seda jõulukataloogi tuli, selline õhem
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 87
Liitunud: 12 Mär 2003, 16:15

Postitus Postitas tarvvi »

täna hommikul igastahes stockis ei olnud.. teab keegi äkki veel mõnda poodi kus on suhteliselt hea valik?kuidas kaubamajas lood on?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Soovitan vaadata mängu Kaubamajast, Stockist ja ka Prismast.
Eile siis alustasin hooaega. Sõitsin Montes 2 katset ära professinaliga. Selgeks sai see, et kui esimese katse sõitsin pea vigadeta ja võitsin ja teisel tegin ühe suure vea siis sellise sõiduga olen hetkel alles komas.
A igati tegija ja ootan juba päeva lõppu, et saaks koju mängima ja hooaega jätkama.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

täna igaljuhul oli kaubamajas olemas... ylikõva mäng!!! alustasin pro tasemega hooaega. kohe mis silma hakkab on see, et Monaco rallil on teekatet arendatud edasi, kohati lumi kohati asfalt, kui WRC2 see mingit rolli ei mänginud, et tee ääres lumi oli, siis nyyd ikka lume peal peab palju hoolikam olema. eks siin vaikselt püüan championshipi edasi teha... ei kujuta ette, kui rasked siis veel expert ja extreme tase on. peab päris Märtin olema et läbi teha vict.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Extreme autod minevat rootsi lumelgi 275 km/h-ni välja :twisted:
gaas on endiselt laiffi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

johunn kirjutas:täna igaljuhul oli kaubamajas olemas... ylikõva mäng!!! alustasin pro tasemega hooaega. kohe mis silma hakkab on see, et Monaco rallil on teekatet arendatud edasi, kohati lumi kohati asfalt, kui WRC2 see mingit rolli ei mänginud, et tee ääres lumi oli, siis nyyd ikka lume peal peab palju hoolikam olema. eks siin vaikselt püüan championshipi edasi teha... ei kujuta ette, kui rasked siis veel expert ja extreme tase on. peab päris Märtin olema et läbi teha vict.
Kui palju mängu eest raha välja pidid andma?
Sõitsin siis ka eile 2 rallit lõpuni. Pro tasemega. Hetkel Markkol peale 2 etappi 20 p :) Montes oli keeruline võita, kuid Rootsis üks mu lemmik rallisi olnud ja seal mul võitmisega probleeme ei tekkinud kordagi.
Montes on jah vingelt tehtud need teed, et vahepeal lumi ja jää jne..
Peale 2 etappi sain mingi Fordi evolutionsi lahti. Aru ei saanud, et midagi muutund oleks a ehk täna Türgis siis selgub, kas läks paremaks midagi ka sellest.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sigrid
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 10
Liitunud: 21 Sept 2003, 15:46

Postitus Postitas Sigrid »

Ega nende esimeste evodega suurt tunda polegi,aga köik viis annavad juba paris palju juurde.Ja ilma evodeta pole vist experdis suurt midagi teha.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sul need kõik 5 evo olemas?
Mul siis esimene alles käes. Kuigi 2 rallivõitu juba käest Monte ja Rootsi oma.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

need evod avanevad läbisõiduga, kui oli sõidetud autoga 100km tuli esimene lahti, nyyd on nac yle 200 sõidetud, sain just teise kah lahti... kõikides modedes võib läbisõitu kasvatada.
just sain türgi kah läbi, tuli mitu korda ikka restarti panna... kaardilugejat on ikka väga vaja kuulata, eriti ristmikel. ilma radasid tundmata on ikka suht võimatu head aega saada.
deiviidas
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 58
Liitunud: 14 Okt 2003, 22:18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas deiviidas »

Siin juba eelpool küsiti aga ma nagu vist ei märganud, et sellele oleks vastatud nii, et küsin siis üle. Kui palju te selle mängu eest pidite pappi välja köhima?
Vasta