Prantsusmaa GP

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

RudiTurbo kirjutas: Aga miks see foorum ei näita, kui mingi mode editib posti? Ja tavaliselt kirjutatakse ikka alla kui keegi editib ja selline edit on nagu üldse mõttetu, mis mulle tehti :)
Täiesti õige Ruditurbo, selline muutmine ei ole kooskõlas foorumi hea tavaga ja kuna keegi seda omaks ei võta siis soovitan nii sinul kui ka kõikidel modedel oma parool ära muuta!
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

RudiTurbo kirjutas:Eelmisel lehel ma kustutasin selle rohelise teksti ära, aga siin lehel on veel alles see, ex see Frank oli!!!
Kahjuks ei olnud see mina ja kui see tehti minu ip aadressilt siis ma võion kinnitada, et mina see polnud ja kui õigesti mäletan siis ma kasutasin mode õigusi tükk aeg tagasi.
Erki kirjutas:Frank'i sõnakasutus ja grammatika pole vast nii hea. Sorry, ära võta isiklikult. :)
Ei võta kuna ma tean, et mu sõnastus ja palju muud on küll kaugel sellest mida sooviks.
xaus kirjutas: ... kuna keegi seda omaks ei võta siis soovitan nii sinul kui ka kõikidel modedel oma parool ära muuta!
Muutsin ära ja vaatan nüüd ka aega mul ühtegi keylogerit pole kuigi ma ei oska nende vastu eriti hästi võidelda.
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ma eile lugesin ühest teisest foorumist et liikvel on uus nn. keyloger või misiganes mis loeb nupuvajutusi. See pidavat olema ainult IE-le niiet võiksite oma browseri mõne teise vastu vahetada. IE-s on teatavasti turvaauke nagu Šveitsi juustus. :)
gaas on endiselt laiffi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

hästi öeldud! :D
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Kui keegi oleks minu konto alt sees olnud, siis oleks all kirjas, viimati muutis RudiTurbo kell blablabla . Seda peaks tegelikult näitama ka siis kui mingi mode on seda teinud.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Vahepeal seda millegipärast ei näita. :? Vbolla siis kui kohe peale postitamist on editidud.
gaas on endiselt laiffi
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

On ja ei ole.Igasugu ennustuste korral näitab küll kohe,et sa muutsid,kui kohe (vast sama minuti sees) muudad,samas ei viska midagi ette.Samas ntx mul viimases DTM-i ajaloo postituses (toon ühe konkreetse üksiknäite,loodetavasti saate aru millist mõtlen),olen seda konkreetset teadet rohkem kui üks kord korrigeerinud ning mul küll ei näita miskit,et seda kohendatud oldaks...
Samas ntx automoto.ee-s ainult siis kui samas minutis midagi kohendasid jääb tähelepanuta,ehk ilmselt siin foorumis on muudatuste kuvamise suhtes miski lünk sees.
Igatahes aga mina kui tavakasutaja muuta miskit teiste kirjutatut ei saa nii et ses suhtes on turvaga kõik OK... :wink:
Erki kirjutas:Vahepeal seda millegipärast ei näita. :? Vbolla siis kui kohe peale postitamist on editidud.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Arvutimängude foorumis, WRC3 challenge teemas (selles kus sisud ja asjad on, lukus teema) seal on küll näidanud varem et mitu korda on postitust muudetud...
gaas on endiselt laiffi
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Njah,aga mõnel pool ei näita ka siis,kui mitu nädalat hiljem asja kohendad.

Erki kirjutas:Arvutimängude foorumis, WRC3 challenge teemas (selles kus sisud ja asjad on, lukus teema) seal on küll näidanud varem et mitu korda on postitust muudetud...
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Ehk aitab juba sellest?
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Erki kirjutas:Ma eile lugesin ühest teisest foorumist et liikvel on uus nn. keyloger või misiganes mis loeb nupuvajutusi. See pidavat olema ainult IE-le niiet võiksite oma browseri mõne teise vastu vahetada. IE-s on teatavasti turvaauke nagu Šveitsi juustus. :)
Ikka veel teemast tükk maad mööda. Ma arvan, et see edit tehtigi minu kontolt kuna ta küsib mul juba ei tea mitmendat korda mu salasõna kuigi ta on mul juba ammu auto sisse logimine.

Muidu GP oli üks luine.
"Come on, you can see more than that"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ma arvan, et lõpetaks selle jama ära. Nagunii keegi sellest targemaks ei saa. Muidugi foorumi heade tavadega see kokku ei lange. :( Aga tegu juba tehtud ja seda enam muuta ei saa. Nii, et olgem sõbrad edasi ja ei mingeid selliseid jamasid rohkem. :wink:

PS: Mina muutsin ka oma koodi ära. Nii igaks petteks 8)
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Suletud