Colin Mcrae Rally 4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

RudiTurbo kirjutas:Miks Rhys ja Kolin sis nii kaugel taga New Zealandis MOC-is ? :D
Kas Argentinnas ka sõidate, seekord õnnestus juba esimene päev ära sõita :) et olen olemas Seekord ;)
nagu selle rallivärgiga ikka on, et üks hetk tunned rõõmu ja mõnuled esimeste meeste seas, järgmine hetk kükitad tossava mootori ja kolme rattaga raja ääres. :)
WaltS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 418
Liitunud: 04 Mär 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas WaltS »

väga hea asi see MOC! Kahjuks jäi mu esimene ralli pooleli, kuna sõitsin minema reedel ja kolmas päev jäi sõitmata...
Hea oli näha, et mis tase võrreldes teistega on.
Kohati suudan isegi sammu pidada, aga kuni esimese eksimuseni.. ja siis on juba raske järgi saada.
loodetavasti käimasolev etapp läheb paremini ;)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

WaltS kirjutas:väga hea asi see MOC! Kahjuks jäi mu esimene ralli pooleli, kuna sõitsin minema reedel ja kolmas päev jäi sõitmata...
Hea oli näha, et mis tase võrreldes teistega on.
Kohati suudan isegi sammu pidada, aga kuni esimese eksimuseni.. ja siis on juba raske järgi saada.
loodetavasti käimasolev etapp läheb paremini ;)
Mis meeskonnas sõidad?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
WaltS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 418
Liitunud: 04 Mär 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas WaltS »

eratiim Maniac Racing

ma ei ole kursis, palju neid korraldajaid on, aga tundub, et sõidud võtavad niipalju aega, et lehe uuendamine on kohati soiku jäänd ;)
äkki saab kuidagi kohustusi jagada.. et kellelgi aega on aitaks...
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

WaltS kirjutas:eratiim Maniac Racing

ma ei ole kursis, palju neid korraldajaid on, aga tundub, et sõidud võtavad niipalju aega, et lehe uuendamine on kohati soiku jäänd ;)
äkki saab kuidagi kohustusi jagada.. et kellelgi aega on aitaks...
Kui olen õieti aru saanud siis veavad kogu seda värki kaks venda. Vähemalt üks on küll pidevalt tules ja sättib seda värki. Aga eks üksi ole seda suht raske teha. Sõida meestega kaasa kontrollautot ja siis pane ajad ülesse ning sätti seda lehte ka veel. See röövib ikka rõvedalt aega.
Hea on see, et leidub veel inimesi kes viitsib sellist asja eest vedada ja korraldada. Mina olen igati rahul selle toimimisega nagu ta seda praegu on. :lol:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Gaffer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 537
Liitunud: 09 Mär 2003, 08:23
Kontakt:

Postitus Postitas Gaffer »

Mina siis üks peakorraldajatest. Tegelen asjaga nii palju, kui võimalik. Enda arust ma asja nüüd soiku küll pole jätnud. Õnneks/kahjuks ei ole õues just eriti suvised ilmad, seega tegelen asjaga vaat et iga päev. Jah tõesti iga päev ma MOC lehele midagi uut ei pane. Kuid peale selle on ka muid töid. Tuleb panna rallid paika (kus mida sõidetakse), tuleb ajada sõitjaid kokku, tuleb panna autodele õiged numbrid peale koos vastava ralli kleepsudega. See nimekiri, mida kõike vaja teha tuleb, on suhteliselt kopsakas. Siiani on asi minu arust hästi toiminud ning osalejad on ka asjaga rahul.
Kõik toimib ilusti. Hooaja esimene pool on ajagraafiku poolest ka väga tihe, sest MOC ei alustanud ju jaanuarist :wink: Hooaja teisel poolel hakkavad etappidel olema suuremad vahed ning siis jõuab ehk etappide vahel ka uudiseid jms lehele panna.

Tegin siis Argentiina ralli eel ka lehele uudiseid jms. Nüüd ei tohiks arvata, et asi on soiku jäänud. Lihtsalt väga palju on muid tegemisi MOCga.

LOODAN ET OLETE SIIANI KOGU MOC-GA RAHUL :fadein:

http://www.moc04.tk
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Gaffer kirjutas:Mina siis üks peakorraldajatest. Tegelen asjaga nii palju, kui võimalik. Enda arust ma asja nüüd soiku küll pole jätnud. Õnneks/kahjuks ei ole õues just eriti suvised ilmad, seega tegelen asjaga vaat et iga päev. Jah tõesti iga päev ma MOC lehele midagi uut ei pane. Kuid peale selle on ka muid töid. Tuleb panna rallid paika (kus mida sõidetakse), tuleb ajada sõitjaid kokku, tuleb panna autodele õiged numbrid peale koos vastava ralli kleepsudega. See nimekiri, mida kõike vaja teha tuleb, on suhteliselt kopsakas. Siiani on asi minu arust hästi toiminud ning osalejad on ka asjaga rahul.
Kõik toimib ilusti. Hooaja esimene pool on ajagraafiku poolest ka väga tihe, sest MOC ei alustanud ju jaanuarist :wink: Hooaja teisel poolel hakkavad etappidel olema suuremad vahed ning siis jõuab ehk etappide vahel ka uudiseid jms lehele panna.

Tegin siis Argentiina ralli eel ka lehele uudiseid jms. Nüüd ei tohiks arvata, et asi on soiku jäänud. Lihtsalt väga palju on muid tegemisi MOCga.

LOODAN ET OLETE SIIANI KOGU MOC-GA RAHUL :fadein:

http://www.moc04.tk
Nagu ma juba eel pool mainisin minu arust toimib asi ikka täiesti kenasti.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
WaltS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 418
Liitunud: 04 Mär 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas WaltS »

ei ma ei öelnuddki, et midagi halvasti on ma ka kõigega rahul!
ma just imestasingi, et rallide vahel mingit puhkepausi pole, aga kui nyyd edaspidi plaanis siis OK korraldaja on ka inimene ju! ;)
Gaffer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 537
Liitunud: 09 Mär 2003, 08:23
Kontakt:

Postitus Postitas Gaffer »

Tore kui kõigile meeldib
Argentiina esimene päev sai siis läbi. Tulemuste kirjutamine, kommentaride ülevaatmine, piltide tegemine, uudiste kirjutamine jms. võttis taas omajagu aega kell on ikkagi NELI :crazyeyes: hommikul Aga noh asi on üleval ja mul on süda jälle rahul 8)
Rääkige siis esimese võistluspäeva kohta arvamusi ja kõike muud, mis pähe tuleb.
Kell on juba palju...ma lähen luban siis endale ka väikese puhkuse HEAD ÖÖD :sleeping:
www.moc04.tk
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Wow, 19 sõitjat, see on alles tase, kohe, kohe teise päeva jaosk harjutama :D
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Tuleb tõesti tunnistada, et esimenepäev oli tõesti põnev. See ralli tuleb vist kõige pinevam ja tihedam heitlus punktidele. Aja vahed on tõesti väga väikesed. Iga pisimgi viga maksab räigelt kätte ja võimalik kaotada kalleid sekundeid. Endal ei tulnud esimene päev just kõige paremini välja. Läksin liiga üritama head esitust. Ning tegin paar suuremat viga mis läks kalliks maksma. Ootan juba teist päeva. loodan, et seal läheb vähe paremini.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
olyw#r
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 34
Liitunud: 26 Juun 2003, 19:47

Postitus Postitas olyw#r »

Mul oleks sellele võistlusele selline ettepanek, et võiks teha ka JWRC sarja, aga selles sarjas ei peaks sõitma online´is vaid seal võiks saata aegu. Sellega tuleks osalejaid kuni 30, ma usun.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

ex, selle osalejate rohkusel ole ka oma "kurjem" pool. nimelt, kui juba praegu mees peab hommikul neljani ärkvel olema, et asja hallata, siis ühel hetkel kasvab asi juba nii suurex, et peab tööjõudu juurde värbama hakkama.
puhtalt see, et kõik saaksid sõidetud ettenähtud ajavahemikus, nõuab ikka kõvasti vaba aega, kujutan ette. :)
loodetavasti ikka hr.Gafferil jätkub aega ja viitsimist asjaga tegeleda.
:)
reix
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 07 Mär 2004, 20:40
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas reix »

Millal siis Rallifoorumi võistlus käivitub, kui käivitub?
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Võiks mingi offline värgi ära teha küll. Kõik ei saa kahjuks online'is mängida, aja pärast juba.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Sellel juhul kui ajad pannakse screenshotina siia
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kolin kirjutas:Sellel juhul kui ajad pannakse screenshotina siia
Täitsa nõis kas või sellega :)

Aga võiks selle offline'i oma ka ära teha.
"Come on, you can see more than that"
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Vb hakkaks lihtsalt mingeid katse aegu siia alguseks ketrama, et asi kuidagi võistlusmomendi kätte saaks, keegi pangu ntx mingi katse võrdluseks välja ja ülejäänud üritavad siis kotti teha :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

RudiTurbo kirjutas:Vb hakkaks lihtsalt mingeid katse aegu siia alguseks ketrama, et asi kuidagi võistlusmomendi kätte saaks, keegi pangu ntx mingi katse võrdluseks välja ja ülejäänud üritavad siis kotti teha :)
No siis on see juba hotlappimine ju :wink:
Pigem võistlus, kuna siis peab mitmel katsel pingutama
"Come on, you can see more than that"
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Loe kõik korralikult läbi, see on selleks, et midagi käima saada!

BTW hotlappimine on minu üks hobi :P Ma olen LFS-i rankis 3 kohal ja selleks on vaja teha 186 hotlappi :D
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Vasta