WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

ohjah hull kahtlustamine käib ma ei saa aru miks just meid,......minu arvates olime just meie Strikega kes selle asja käima vedasid ja reeglid mõtlesid ja esimeseks reegliks oligi just AUSUS.......mehed ma ei mõista teie mitte rahulolu :(
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Loodan, et siiski siin keegi kedagi ei kahtlusta ja ei mõtle aegu vms. Mina seda igaljuhul ei tee ja mu meeskonna kaaslane ka nii, et meil on rahulik uni. Kui aga on kahtlusi siis ei näe muud võimalust kui, et igal rallil starditakse punktijärjestuse järgi ja igale päevale määratakse mingi arv sõitjaid, kes peavad oma ajad üles panema. Mina oleks sellega vabalt nõus, sest ütlen veelkord mul vahet pole, sest ma sõidan need ajad nagunii ise mis lõpuks siia jõuavad. loodetavasti asi ok ja ongi hoopis se variant, et Kolin ja Fulber tahaks sõita tugevas konkurentsis, et parandada ka enda aegu ja asja veel põnevamaks ajada.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
reix
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 07 Mär 2004, 20:40
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas reix »

Millal siis tulemused ilmuvad?

Mina kah ei sõida sobiga sõidan kõik ajad ise, lihtsalt jään teile puhtalt sõidu oskustega veel alla. Ma mõtlen just sõiduoskuste all kurvi kiirusi, pidurdus vahemaasid jne. See, et ma vahe peal nii aeglane olin oli just sellest, et mu autodel ei olnud evod lahti ehk ei olnud parimas seades.

Mina igal juhul usun, et Strike ja Sparco on ausad ja nemad üleültse selle värgi käima lükkasidki. Edu edaspidiseks, tänud!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

reix kirjutas:Millal siis tulemused ilmuvad?

Mina kah ei sõida sobiga sõidan kõik ajad ise, lihtsalt jään teile puhtalt sõidu oskustega veel alla. Ma mõtlen just sõiduoskuste all kurvi kiirusi, pidurdus vahemaasid jne. See, et ma vahe peal nii aeglane olin oli just sellest, et mu autodel ei olnud evod lahti ehk ei olnud parimas seades.

Mina igal juhul usun, et Strike ja Sparco on ausad ja nemad üleültse selle värgi käima lükkasidki. Edu edaspidiseks, tänud!
Tulemused ilmuvad homme hommikul orienteeruvalt kella 11-ks. Sorry, et nii kaua nendega läks, lihtsalt tegemist olnud. :oops: Sulle võin öelda, et sul hooaeg alanud hästi ja igalt päevalt said 2 punkti ja kokkuvõttes sul 6 punkti. Korralik hooaja algus igaljuhul. Ja küll sa selle hoo ka hooaja jooksul üles saad nagu meie, sest harjutamine teeb meistriks. Ma ise sõitsin ka kunagi nagu sina praegu, aga iga ralliga õpid aina rohkem autot tunnetama ja saad aru, kus võib suurema hooga minna kurvi ja nii see hoog tulebki. Ma näiteks parandasin sellel hooaja esimesel rallil oma eelmise aasta aega ligi minutiga.
Edu sulle igaljuhul hooaja teistel rallidel ja tänud su arvamuse eest minu suhtes ja , et sa selles võistluses osaled!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Tänud reix ja edu sullegi eelseisvaks hooajaks :)!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Sparco kirjutas:ohjah hull kahtlustamine käib ma ei saa aru miks just meid,......minu arvates olime just meie Strikega kes selle asja käima vedasid ja reeglid mõtlesid ja esimeseks reegliks oligi just AUSUS.......mehed ma ei mõista teie mitte rahulolu :(
Rahu ainult rahu mehed. Ei kahtulusta siin keegi kedagi. Lihtsalt tekkis selline mõte, et võiks kõik koos ühe mängu taga istuda ja mängida. Oleks põnev just ise ennast teiega proovile panna, et teada saada milleks ma võimeline olen. Mina teid küll ei kahtlusta pigem austan, et te suudate seda sja siin vedada. Nii, et Sõbrad edasi ja ei mingit tüli. :wink:
Ma põen rohkem enda pärast , et ei suuda täiesti konkurentsis olla. :(
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Loodan, et siiski siin keegi kedagi ei kahtlusta ja ei mõtle aegu vms. Mina seda igaljuhul ei tee ja mu meeskonna kaaslane ka nii, et meil on rahulik uni. Kui aga on kahtlusi siis ei näe muud võimalust kui, et igal rallil starditakse punktijärjestuse järgi ja igale päevale määratakse mingi arv sõitjaid, kes peavad oma ajad üles panema. Mina oleks sellega vabalt nõus, sest ütlen veelkord mul vahet pole, sest ma sõidan need ajad nagunii ise mis lõpuks siia jõuavad. loodetavasti asi ok ja ongi hoopis se variant, et Kolin ja Fulber tahaks sõita tugevas konkurentsis, et parandada ka enda aegu ja asja veel põnevamaks ajada.
Täisesti õieti oled asjast aru saanud. See mu mõte oligi, et sõita Kõvas konkurentsis sinu ja Sparcoga. :) Seda ma ei kahtlegi, et te oma ajad ise sõidate. Nagu meiegi Fulberiga. Lihtsalt huvi on nii suur, et milleks olen võimeline otseses konkurentsis. Koos Fulberiga sõites teame me mõlemad milleks võimelised olema. Aga puudub otsene võrdlus teistega. Nii, et anname endast parima, et teid võita aga kui ei õnnestu ei ole ka midagi lahti. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Nju vat nagu ma arvasin kohe, et Kolin ja Fulber tahavad lihtsalt head konkurentsi ja oma võimeid proovile panna. Edu hooajaks ja palju katsevõite jne...
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Nju vat nagu ma arvasin kohe, et Kolin ja Fulber tahavad lihtsalt head konkurentsi ja oma võimeid proovile panna. Edu hooajaks ja palju katsevõite jne...
Tänud ,et mõistsid. :) Edu teilegi eel seisvaks hooajaks :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Nüüd siis üleval ka ametlikud Monte Carlo ralli tulemused.

viewtopic.php?t=1252

P.S Kui mingid jamad punktidega, aegadega vms siis andke mulle privaat sõnumiga teada.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Hooaja esimesel rallis siis startis kokku 11 sõitjat. Punktidele jõudsid neist koguni 9 + veel Mixa eraldi arvestuses. Loodetavasti on kõik sõitjad kohal ka sellel nädalal peetaval Rootsi rallil. Seal loodaks stardis näha ka Peugeoti sõitjat Jälgijat ja Subaru sõitjat Jussist, kellel eelmise aasta võit lumistel teedel kaitsta. Edu kõigile Rootsi raskeks katsumuseks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

jälle kobisesin vale asja pärast tuhat vabandust Kolin :( :? ikka sõbrad-konkurendid!:)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Sparco kirjutas:jälle kobisesin vale asja pärast tuhat vabandust Kolin :( :? ikka sõbrad-konkurendid!:)
Ikka sõbrad edasi. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
reix
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 07 Mär 2004, 20:40
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas reix »

Väike tähelepanek Strike, ma vaatasin neid katsevõitude kohta ja märkasin, et Mixal on automargiks taha pandud ford, aga peaks vist ikka olema hyundai :wink: :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

reix kirjutas:Väike tähelepanek Strike, ma vaatasin neid katsevõitude kohta ja märkasin, et Mixal on automargiks taha pandud ford, aga peaks vist ikka olema hyundai :wink: :D
Väga hea tähelepanek. Tänud sulle. Lihtsalt kõike ei jõua ise jälgida ja siis hea, kui abimehi. :wink:
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
adi007
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 119
Liitunud: 11 Aug 2004, 23:27

Postitus Postitas adi007 »

Hello ässad.Täna surfasin foorumites ja leitsin siis sellise huvitava foorumi ning vaatasin teemasi ja leitsin et te kimate wrc3.Siis tuli mull ilge tahtmine tejega kaasa lüja, aga nägin et teil on üks rally sõidetud .Ise sõidan subaruba.Mul on teile kusimus kas ma saaksin teiega sõita kas erameeskonnas või siis mahuksin kusagile tiimi;)?OK good lukk teile!!!!!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

adi007 kirjutas:Hello ässad.Täna surfasin foorumites ja leitsin siis sellise huvitava foorumi ning vaatasin teemasi ja leitsin et te kimate wrc3.Siis tuli mull ilge tahtmine tejega kaasa lüja, aga nägin et teil on üks rally sõidetud .Ise sõidan subaruba.Mul on teile kusimus kas ma saaksin teiega sõita kas erameeskonnas või siis mahuksin kusagile tiimi;)?OK good lukk teile!!!!!
Tere. Kindlasti saad meiega kaasa sõita ja seda eraautoga. Sparco lisab sind erasõitjate nimistuse, sest ise sõidan ära. Ja saad sõitma hakata alates selle nädala Rootsi rallist. Reeglitega oled loodetavasti tutvunud. Sõidame SR süsteemis ja jagame punkte iga päeva eest eraldi. Ja eelkõige AUSUS on sarja hüüdlause! Sest ikka ise peab need ajad sõitma mitte paremad kirjutama, kui võimed lubavad! EDU!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No nii sõbrad/konkurendid. Sai siis öösel Rootsi lumiste metsade vahel kimatud ja MM üldliidrina esimesena teistele teed puhtaks sõitma mindud. Ajad siis sellised:

Rallifoorum Challenge Uddeholm Rally Sweden Round2 :

SS1 Sagen1 (6,0km) 2.39,97
SS2 Brunnberg1 (6,3km) 2.49,64
SS3 Granberget1 (6,3km) 2.59,12

Leg1: 8.28,73

SS4 Torntorp1 (7,3km) 2.59,85
SS5 Brunnberg2 (6,3km) 2.51,40
SS6 Sagen2 (6,0km) 2.45,78

Leg2: 8.37,03

SS7 Torntorp2 (7,3km) 3.09,47
SS8 Granberget2 (6,3km) 3.05,88
SS9 Hagfors Sprint (3,6km) 1.51,63

Leg3: 8.06,98

Total: 25.12,74

Vot sellised siis Fordi esipiloodi ajad Rootsist. Ise sõidan nüüd ära ja olen tagasi alles esmaspäeval. Seega ralli kokkuivõtte teen teispäevaks. Edu kõigile osalejatele.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

sõitsin minagi öösel oma Rootsi rally läbi.paraku oma aegadega jään teile veel kõvasti alla.ometi tegin üheksast katsest 8 oma isiklikud rajarekordid.
siin nad siis on

SS1 2.57,15
SS2 3.09,94
SS3 3.15,70

Leg1: 09.22,79

SS4 3.33,54
SS5 3.10,79
SS6 3.01,48

Leg2: 09.45,81

SS7 3.28,84
SS8 3.12,20
SS9 2.00,70

Leg3: 08.41,74

TOTAL 27.50,34

ja nüüd türgit trennima
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

erry kirjutas:sõitsin minagi öösel oma Rootsi rally läbi.paraku oma aegadega jään teile veel kõvasti alla.ometi tegin üheksast katsest 8 oma isiklikud rajarekordid.
siin nad siis on

SS1 2.57,15
SS2 3.09,94
SS3 3.15,70

Leg1: 09.22,79

SS4 3.33,54
SS5 3.10,79
SS6 3.01,48

Leg2: 09.45,81

SS7 3.28,84
SS8 3.12,20
SS9 2.00,70

Leg3: 08.41,74

TOTAL 27.50,34

ja nüüd türgit trennima

ai-ai. reeglid lugematta. Siin väljavõte. :)
...TESTIKEELD. Mis tähendab seda ,et rallile eelneval nädalavahetusel ei tohi järgmisena kalendis olevat rallit harjutada. Seda selleks, et tingimused oleksid võrdsed ja kahe päevaga jõuavad katse ohtlikud kohad piisavalt ununeda.
Vasta