Pühapäevane WRC kokkuvõtte Kanal 2es

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

draggo
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Juul 2003, 16:14

Postitus Postitas draggo »

Need pühapäevased kokkuvõtted ei suuda lihtsalt füüsiliselt kolmepäevast rallit kogu oma juhtumistega kajastada. Kui vaid väljasõite näidata siis muutuks saade ju omamoodi romuralli saateks.
Suuder ja Kanal2 teevad ju niigi tänuväärset ja vägagi operatiivset tööd. Vaid loetud tunnid peale ralli lõppu näeme me juba maakeelsete kommentaaridega saadet!
Laske aga samas vaimus edasi!
PS: Kellele ei meeldi vaadaku Eurospordist igaõhtuseid inglise keelseid saateid.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

draggo kirjutas:PS: Kellele ei meeldi vaadaku Eurospordist igaõhtuseid inglise keelseid saateid.
Samas, üsna mitmetel inimestel pole lihtsalt EuroSporti. Ja Eurospordi saated kalduvad tihtipeale olema öised, mitte õhtused.
gaas on endiselt laiffi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Me peame olema sellega rahul mis meil on. Seega on ültse hea, et meil K2 neidki kokkuvõtteid näitab. Ise kahjuks ei näe Soome Yle2 ega ka Eurosporti. Nii, et olen happy, et K2 meil neid kokkuvõtteid näitab.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ma vaatan et mõnedele jääb tunne, et K2-ga pole rahul. Mina olen K2-ga rahul küll, küll aga mitte selle telepildi tootjatega.
gaas on endiselt laiffi
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Erki kirjutas:Ma vaatan et mõnedele jääb tunne, et K2-ga pole rahul. Mina olen K2-ga rahul küll, küll aga mitte selle telepildi tootjatega.
Sama siin, parem ikka kui mitte midagi. Ning samas tõesti eks tunni aja sisse on selgelt raske ära mahutada kõike seda...
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Niih, sain nüüd mahti eurosproti ülevaate ka ära vaadata (saate ajal istusin potil aga Philipsi DVD salvestaja aitas hädast välja) ja enneäe imet, täpselt sama möga oli seal, mida Kanal 2-gi näitas. Niiet kõigevähem saab siin süüdistada K2-te ja minupoolt suur thumbs down ISC-le või kes iganes selle asja kokku keeras.
gaas on endiselt laiffi
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Olid head ajad veel kui iga päev olid kokkuvõtted.Need olid kül aint pool tundi aga ikka kõvasti põhjalikumad.Aga oleneb ka ralli pikkusest.Näiteks Korsikal on iga päev ju aint 4 katset,siis saab ka törts rohkem törilöri ajada.
S76C
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 52
Liitunud: 18 Juun 2003, 13:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas S76C »

Kas mitte ImarSat ei ole see, kes telepilti toodab? Igatahes, kes on käinud rallidel kohapeal ja näinud võistluskeskuse juures umbes 6 sellist halli rekka järelkäru , siis nendes "kärudes" neid saateid treitaksegi! Põhjus, miks saated eetrisse jõuavad öösel, on see, et kogu päeva jooksul kogutud materjal tuleb kokku monteerida ja sellest usutav saade kokku panna, mis ei olegi nii lihtne!!! Olaf ja Janno Buchmann (kes kogu selle 30 lehekülge juttu eesti keelde tõlgib) teevad suppetööd ja saateid on alati lust vaadata!
Siia ei kirjuta ma midagi...
S76C
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 52
Liitunud: 18 Juun 2003, 13:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas S76C »

Märtinfänn kirjutas:Olid head ajad veel kui iga päev olid kokkuvõtted.Need olid kül aint pool tundi aga ikka kõvasti põhjalikumad.Aga oleneb ka ralli pikkusest.Näiteks Korsikal on iga päev ju aint 4 katset,siis saab ka törts rohkem törilöri ajada.
Need olid need head ajad kui Eurospordil ei olnud veel ainuõigsust näidata iga päeva kokkuvõtet :wink:
Siia ei kirjuta ma midagi...
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

S76C kirjutas:Kas mitte ImarSat ei ole see, kes telepilti toodab?
Minumeelest tegeleb Inmarsat rallidel info liikumise tagamisega, st et kõik vajalikud andmed jõuaksid ilusasti õigesse kohta, et katsete, hooldusala ja ralli keskuse vahelises andmesides oleks kõik vajalik paigas. Inmarsati enda jutu järgi läheb ralli toimumiseks vaja korralikku infovahetust samapalju kui autokütust, ilma ei liigu miski.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Just. Telepilti toodab ikka ISC.
Kasuta ikka turvavööd ka!
S76C
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 52
Liitunud: 18 Juun 2003, 13:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas S76C »

sorry, my bad. :)
Siia ei kirjuta ma midagi...
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ei mingit sorrit. Sellise eksimuse eest tuleb bänn kohe ;)
Kasuta ikka turvavööd ka!
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

Märtinfänn kirjutas:Olid head ajad veel kui iga päev olid kokkuvõtted.Need olid kül aint pool tundi aga ikka kõvasti põhjalikumad.Aga oleneb ka ralli pikkusest.Näiteks Korsikal on iga päev ju aint 4 katset,siis saab ka törts rohkem törilöri ajada.
Need ajad kestavad ka nüüd neile, kes Eurosporti näevad.
rattaga on kah hea sõita
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Ei lähe küll 100% teemasse, aga siiski seotud tele ja WRC'ga.
Ega meie foorumi kasutajate seas ei leidu juhuslikult kedagi, kel on vastav varustus nt. eurospordi pildi arvutisse imemiseks (sobib ka kanal2 pilt) - oleks mõnus omada digikollektsiooni rallietappide kohta läbi aastate.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Ega selleks tegelt midagi erilist vaja ei lähegi. Video in ja soovitavalt video out augud (in selleks et sisse imeda ja out, et telekasse pilt tagasi saada).

Jaanusel vist oli hea kvaliteediga etappide kokkuvõted, aga loomulikult leiab ka mujalt neid kokkuvõteid (mõtlen, internetis igasuguseid BitTorrent'eid jne)
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kas Philipsi DVD-salvestajaga kirjutatud DVD-sid arvuti ka loeb? Mis vormingus need videod sinna peale lähevad?
gaas on endiselt laiffi
Vasta