F1-e hooaeg 2005!

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

F1-e hooaeg 2005!

Postitus Postitas Kolin »

Väljaande F1-Racing andmetel kavatsevad vormel-1 sarja tiimid oktoobris toimuvatel Rahvusvahelise Autospordiliidu FIA presidendi valimistel praeguse juhi Max Mosley kõrvale oma kandidaadi üles seada.
Vormel-1 tiimide bossid süüdistavad 14 aastat ametis olnud Mosleyt selles, et too soosivat Ferrari meeskonda.
Mosley peamiste vastaskandidaatidena nähakse praegust Minardi juhti Paul Stoddartit, Ferrari Jean Todti või Jaguari endist pealikku Tony Purnelli. Stoddart teatas F1-Racingule, et on ka sellest ametist huvitatud.


Alliaks: http://sport.etv.ee/index.php?0510399

Teami juhtidel on selles õigus. Ferrari on ilmselges soosingus. Seal võiks ikk asi sedasi olla, et kui 10 meeskonnast ikka 6 asjaga nõus on siis võetakse otsus vastu.
Viimati muutis Kolin, 15 Veebr 2005, 19:52, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Minardi osalemine kolme nädala pärast vormel-1 hooaja avaval Austraalia Grand Prix’l on ebaselge, sest meeskonna autod ei vasta esialgu uutele reeglitele.
Minardi omanik Paul Stoddart on teatanud, et meeskond soovib Austraalias kasutada eelmise aasta PS04 mudelit ning vihjanud ka sellele, et auto kallal muudatusi ei tehtaks.
Rahvusvahelise Autospordiliidu FIA juht Max Mosley kinnitas seepeale, et Minardit reeglitevastase autoga starti ei lasta, vaatamata sellele, et kõik tiimid peale Ferrari oleksid sellega päri.

Allikas: http://sport.etv.ee/index.php?0510503

Nagu näha ja lugeda võib ei suuda Ferrari isegi väga nõrgale meeskonnale eelist anda. Kuigi kõik teised meeskonnad on sellega nõus.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Südame ajab pahaks juba see FIA ja Ferrari suhe.
Üks kummardab teist ja vastupidi.

Ma laseks Minardil kas või kelguga sõita, meeskond on vana ja väärib austust et nii kaugele on jõudnud (vaadates eelarvet)
"Come on, you can see more than that"
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Aint 1 koht ongi veel jäänud. Loodetavasti Red Bull valib Coulthardi kaaslaseks Liuzzi, sest uusi nägusid näha on alti tervitatav ning pakub põnevat võrdlusmomenti vanade olijatega. Klien minu meelest millegagi silma ei paistnud.
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Soomlasest vormelipiloot Kimi Räikkönen sõitis eile, Barcelona testinädala esimesel päeval, rajalt välja ja lõhkus oma McLareni F1 auto, vigastades kergelt pöialt.

“Ma ei tea tegelikult, mis juhtus,” rääkis Räikkönen väljaandele crash.net. “Oli tugev kokkupõrge ja ma sain veidi raputada. Vigastasin pöialt. Ma ei testi homme, aga loodetavasti saab Pedro [de la Rossa] korda tehtud autoga testiprogrammi läbida.”
Piduriprobleemi tõi tõenäoliselt kaasa süsteemi sattunud võõrkeha, mis jäi kinni piduriklotsi vahele.

Räikkönen oli õnnetuse hetkeks läbinud 83 ringi testieesmärkidel simuleeritud GP-sõidust.

www.delfi.ee
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ralf Schumacher on avaldanud arvamust, et tiitlikaitsja Ferrari praegune vormel on paremuselt alles kolmandal kohal. Sakslane, kes on talviste testide jooksul saanud hinnata enamus konkurentide minekut, usub et kõige kiirem on praegusel hetkel Renault' vormel.
Renault on McLarenist pisut kiirem," usutles 29-aastane Toyota piloot. "Alles siis tuleb Ferrari. Ma julgen arvata, et Williams on neljas ning BAR viies, pärast mida tuleme meie.

Tsitaat: http://www.f1.nss.ee/news.php?id=734
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Kolin kirjutas: Rahvusvahelise Autospordiliidu FIA juht Max Mosley kinnitas seepeale, et Minardit reeglitevastase autoga starti ei lasta, vaatamata sellele, et kõik tiimid peale Ferrari oleksid sellega päri.

Allikas: http://sport.etv.ee/index.php?0510503

Nagu näha ja lugeda võib ei suuda Ferrari isegi väga nõrgale meeskonnale eelist anda. Kuigi kõik teised meeskonnad on sellega nõus.
Ferraril on jah põhjust Minardit karta. :)
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Kolin kirjutas:Ralf Schumacher on avaldanud arvamust, et tiitlikaitsja Ferrari praegune vormel on paremuselt alles kolmandal kohal. Sakslane, kes on talviste testide jooksul saanud hinnata enamus konkurentide minekut, usub et kõige kiirem on praegusel hetkel Renault' vormel.
Renault on McLarenist pisut kiirem," usutles 29-aastane Toyota piloot. "Alles siis tuleb Ferrari. Ma julgen arvata, et Williams on neljas ning BAR viies, pärast mida tuleme meie.

Tsitaat: http://www.f1.nss.ee/news.php?id=734
Kas seda ei arvanud mitte Michael Schumacher ? Aga samas kui tõmmata paralleele tänasest päevast siis Neumannova oli kah naiste suusatamises enne MMi maru haige ja oli kahtluse all tema osalemine, a tuli ja pani kinni kohe, nii et ma ei tea kõik see võib jutt ka olla ainult konkurentide uinutamiseks
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

tommi kirjutas: nii et ma ei tea kõik see võib jutt ka olla ainult konkurentide uinutamiseks
Iga hooaja alguses on selline hämamine käinud. Lähedal seisvad isikud arvavad, et Ferrari ei ole veel testidel oma tegelikku kiirust meelega näidanud.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Renault tundub tõesti ülikõva olevat. Rajarekordist jääb puudu praegu vaid 0,4 sekundit ja iga päev tulvad järjest kiiremad ajad.
gaas on endiselt laiffi
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

nimh kirjutas:Aint 1 koht ongi veel jäänud. Loodetavasti Red Bull valib Coulthardi kaaslaseks Liuzzi, sest uusi nägusid näha on alti tervitatav ning pakub põnevat võrdlusmomenti vanade olijatega. Klien minu meelest millegagi silma ei paistnud.
viewtopic.php?p=57621#57621

Klien siiski esimesel kolmel etapil Red Bullis.Aga nagu juba erinevates portaalides kirjutatud,toimub pärast Bahreini nn "ülevaatus" ja siis avaneb vb ka Liuzzi võimalus.Kuigi,olen Red Bulli valikus pisut pettunud,sest DC aeg on ammu läbi ja Klieni eelmine hooaeg polnud ka midagi väga erilist,samas Liuzzi tegi "kolmetonnistel" puhta töö.Ehk avaneb veits hiljem sel hooajal ka tema šanss...
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

McLaren-Mercedese vormel-1 meeskond kinnitas teisipäeval, et viskitootjast Johnny Walkerist saab tiimi üks suursponsoritest.
Johnnie Walkeri logod hakkavad kaunistama auto külgi alates augustis sõidetavas Türgi Grand Prix’st.

Allikas: http://sport.etv.ee/index.php?0510990

Ei tea kas siis muutub auto paas värv rohkem punakamaks. Ning hõbe kaob ära. :?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Kolin kirjutas:McLaren-Mercedese vormel-1 meeskond kinnitas teisipäeval, et viskitootjast Johnny Walkerist saab tiimi üks suursponsoritest.
Johnnie Walkeri logod hakkavad kaunistama auto külgi alates augustis sõidetavas Türgi Grand Prix’st.

Allikas: http://sport.etv.ee/index.php?0510990

Ei tea kas siis muutub auto paas värv rohkem punakamaks. Ning hõbe kaob ära. :?
viewtopic.php?t=1637
Jah, sai omal ajal ka selle kohta väike teemanurgake tekitatud. Igatahes loodame, et Mäk jääb ikka Mäkiks. :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Rahvusvaheline Autospordiliit FIA lubas Minardi vormel-1 meeskonna reeglitevastase eelmise hooaja mudeli nädalavahetuse Melbourne’is sõidetava Austraalia GP starti.
Minardi meeskonna omanik Paul Stoddart vajab võistlemiseks kõikide teiste tiimijuhtide allkirju, hetkel on tal endiselt puudu Ferrari juhi Jean Todti signatuur.
Stoddart loodab, et prantslane annab kodurajal sõitvale Minardile siiski armu, vastasel korral kardab Stoddart Austraalia vormelifännide ettearvamatut käitumist.

Allikas: http://sport.etv.ee/index.php?0
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Nyyd on see siis käes. Esimesed vabatreeningud on sõidetud ja Minardit rajal ei ole, kuna Ferrari boss pole oma allkirja veel andnud. Ma ytlesin, juba yhe varasema teema all, et Albersi Minardi leping on kohutav viga. Kurb on vaadata kuidas temasugune talent raja ääres peab istuma lootusega, et ehk saab mõnel järgmisel etapil katastroofiliselt konkurentsivõimetu Minardiga sõita.
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Jaanus kirjutas:Nyyd on see siis käes. Esimesed vabatreeningud on sõidetud ja Minardit rajal ei ole, kuna Ferrari boss pole oma allkirja veel andnud. Ma ytlesin, juba yhe varasema teema all, et Albersi Minardi leping on kohutav viga. Kurb on vaadata kuidas temasugune talent raja ääres peab istuma lootusega, et ehk saab mõnel järgmisel etapil katastroofiliselt konkurentsivõimetu Minardiga sõita.
No aga mis olnuks Albersile parem võimalus? 2004.aasta Mercedes DTM-is,millega heal juhul paar punktikohta oleks olnud???
Ja see jutt,et kõik Ferrari taga,on jama.Lõpuks anti tiimipealike poolt allkirjad,kuid siis tõstis FIA käpad ette.Vähemalt niipalju on nüüd kuulda,et homme saavad Minardid rajale,kuna Stoddartil õnnestus FIA otsus kohtulikult tühistada.Täielikku selgust asjas siiski pole,kuna lõplik arutamine on homme,pärast esimest kvalit...
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ma ei saa nendest DTM tagamaadest aru ja ei huvitagi eriti. Kui ta ei tahtnud vana Mersuga jätkata DTM-is siis ok, aga oleks võinud ykskõik mis muu sarja valida ja edukalt sõita seal. F1 ei ole mingi jumalate kants, et sinna trygida iga hinna eest. Ma muidugi mõistan, et sponsorid tahtsid teda sinna, aga lihtsalt on kurb vaadata, et ta seal Minardis sõidab.
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Mis see F1 siis on?
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Selles, et Albers F1 oma talenti raiskab pole isegi mingit kahtlust. Seda meest ma sooviks näha kasvüi 2004 autoga DTM sarjas. Minardi pole küll see F1 meeskond kus midagi saavutada oleks võimalik. :( Mitte, et mul Minardi vastu midagi oleks. Minardi on väga sümpaatne meeskond olnud juba aastaid, kuid lihtsalt me ju teame kõik, et sellest meeskonnast ei tule võitjad ja Albers on selgelt võitja tüüpi võidusõitja.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

nimh kirjutas:Mis see F1 siis on?
F1 on rikaste meeste spordiala kuhu on väga raske pääseda sõitjatel juhul kui neil pole väga paksu krõbiseva pagasit kaasas. Masinatesse paigudatakse ropult aega ja raha, kuid tulemus ei pruugi alati parim olla. Kogu see spordiala on mõtetult kallis.
F1 mõõna aja alguseks võiks lugeda 2001 aasta hooaega mis kestab võib olla siiamaani.
"Come on, you can see more than that"
Vasta