WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

lobur kirjutas:
ants kints kirjutas:Teen taaskord ettepaneku reeglimuudatuste osas, kus võistlejad saadavad oma ajad ühele konkreetsele maili aadressile, kust need avaldatakse erinevatel päevadel katsete kaupa... nagu on ka WRC4 MM võistlustel. Usun et see süsteem teeks võistluse veelgi põnevamaks. Iseasi, kas tegijatel on aega sellise süsteemiga tegeleda. Ärge maha lööge aga selline mõte mul on.
toetan seda ideed!
praegune süsteem ongi just turvalisuse poolt üsna haavatav
Esi algu toimub võistlus samamoodi edasi nagu ta siiamaani on toimunud. Järgmine hooaeg hakkab toimuma nagu see toimub ametlikel WRC4 mm-l.
Meie võistlusel on põhirõhk aususel. Hooaja alguses sai reeglid kokku lepitud ja kõik olid nendega nõus. Seega sellel hooajal ei toimu mingeid reegli muudatusi. Ei ole mõtet hakkata FIA-t panema. :wink:
Praegu toimub iga päev midagi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Pilt

Citroen Sport meeskond ja sõitjad jõudsid täna Uus-Meremaale ja alustavad homme teste.
Meeskonna esisõitja ja hetke MM liider Strike on esimesed kaks päeva testimas Michelini rehve, sest kuuldavasti lubas järgmise nädala alguseks Uus-Meremaale vihma ja märgadel katsetel saab rehvi valik olema väga määrav.
Citroeni teised kaks sõitjat Jälgija ja Erry testivad eelkõige vedrustust ja proovivad just endi jaoks leida õiged setingud ja sõidurütmi, hooaja 4ndaks MM ralliks.
Reedest peaks Citroeni meeskonnaga liituma ka Ford ja nende esisõitja Aix, et siis üheskoos arutada setingu lahendusi ja võrrelda läbitud shakedown katse aegu.

Citroen Sport
Strike
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Kolin kirjutas:Praegu toimub iga päev midagi.
SWRT esipiloot Sparco on reeglimuudatustega nõus kuna see lisab pinget ning samas jätab uus aegade variant ikka "midagi iga päev" foorumis toimuma, kuna lisatakse ju iga päev uus katse aeg. :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Citroen Spordi sõitja Strike oleks ka reeglimuudatustega nõus, kui see on enamuse soov. Reeglid võiks muutuda tegelikult näiteks hooaja 9ndast rallist ehk siis poolelt hooajalt, kui hakkab vaikselt teistest eralduma mingine osa sõitjad kes tiitli eest hooaja teisel poolel võitlema asuvad.

Kolinile nii palju, et WRC4 MM on ka rajatud aususele ja kontroll mida sulle rääkisin toimub vastaval juhul kui keegi ikka väga müstiliselt kiirem teistest on.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Homsest hakkavad ka Fordi testid Uus Meremaal. Siiani tähistati rootsi head tulemust ja keegi ei tohi veel rooli istuda. :)
Reedest oli plaan jah Citroeniga testidel liituda, sest michelin vajab esikohta.

Reeglite poole pealt olen nõus, et saata ajad ühele kindlale mailile.
Strike jutt õige. Mingi kontroll peab asja üle olema. Alguses polnud sellel vajadust, kuna sõitjaid oli vähe. Ärge võtke keegi seda isiklikult, aga hetkel on rebimine läinud väga tihedaks ja teades kuidas Strike mm-il edeneb, siis on raske teda võita (mis ei ole loomulikult võimatu). Petetuks ei taha ju keegi saada. Hetkel on kõigi tulemused nende endi südametunnistuse järgi, mis kõigil ei pruugi puhas olla. Loodame, et siin foorumis selliseid ei ole.
Ühesõnaga Ford pooldab reeglimuudatusi. See annab võistlustele ainult põnevust juurde.
P.S. Need kes poolt ei ole, ärge mind nüüd materdama hakake.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Teades kuidas Strike mm-il edeneb, siis on raske teda võita (mis ei ole loomulikult võimatu).
Just see viimane lause on tõsi. Ma olen ka kõigest tavamängija nagu me kõik siin. Minu võitmine pole võimatu (mida on tõestanud Fulber, Burns jne..)ja see RFC on väga heaks konkurentsis sõiduks minu jaoks, sest teatavasti on MM meist maas ja saan u teada kui palju ma pean pingutama, et MM saada head tulemust. Näiteks Rootsi ralli üldaega parandasin võrreldes RFC sõidetuga MM 30 sekundit.
RFC sõitjad on ka kõik väga kõrge tasemega ja seda näitab juba see, et viimasel rallil jäin ma juba poodiumilt välja ja me saime uue võitja.
Kõik see teeb me RFC meistrikad tugevamaks ja põnevamaks.
Loodetavasti säilib hooajal pinge viimase rallini ja meister ei selgu enne viimase ralli viimast katset.

Edu kõigile.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

See meili aadress peaks olema inimese oma kes ei võta mängust osa. Muidu on sellel isikul ka võimalus asja sättida oma ära nägemise järgi. Kui räägite aususest siis on ka praegune süsteem aususele põhinev miks siis seda muuta.
Tehke nii nagu tahate mul üks kõik. Kui see hooaeg toimub mingi reegli muudatus siis mina hüppan sarjast välja.
Aga on huvitav teada keda Aix silmas pidas oma musta südame tunnistusega.
Viimati muutis Kolin, 16 Veebr 2005, 12:41, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Miks sul vaja välja hüpata on? saad ju sama hooga ikka edasi panna....ega ju ajad sellest ei muutu :?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Sparco kirjutas:Miks sul vaja välja hüpata on? saad ju sama hooga ikka edasi panna....ega ju ajad sellest ei muutu :?
Seda küll. Mulle lihtsalt ei meeldi mingid reegli muudatused. Kui te arvate, et me ei sõida ausalt siis öelge see välja ja asi mutt. Miks hakkata asja läbi lillede ajama, et muudame reegleid ja nii edasi. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin ära pinguta olukorraga üle. Keegi pole midagi öelnud otse, ega läbi lillede. Aix just kirjutas oma postituse alla, et ärgu keegi isiklikult võtkud seda asja. See polnud kellegile konkreetselt. Loogiline, et kõik usaldavad kõiki ja usuvad aegu. Muidu ei toimukski seda meistrikat siin.
Siis kui järgmisel hooajal reeglid muutuvad kas siis sa ei osale sarjas? Sellest oleks küll kahju kui üks tugev sõitja konkurentsist äralangeks sellepärast, et reegleid muudeti veidi.
Mina pakkusin seda reeglitemuudatust hooaja teiseks pooleks, et just pinget üleval hoida.
Sest olgem ausad, kui sa näed näiteks Walesi ralli liidri aegu siis sa üritad kõigest väest paremini sõita ja eesmärk pingutada rohkem. Nii saab ka punktidega lähemale jne.. See kõik on taktika.
Mina võin sõita nii või naa mul täitsa ükskõik.
Teen nii nagu üldsus otsustab.

P.S Ütlen veel ühe korra MITTE KEDAGI ei süüdistata, vihjata vms...
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Kolin kirjutas:See meili aadress peaks olema inimese oma kes ei võta mängust osa. Muidu on sellel isikul ka võimalus asja sättida oma ära nägemise järgi. Kui räägite aususest siis on ka praegune süsteem aususele põhinev miks siis seda muuta.
Tehke nii nagu tahate mul üks kõik. Kui see hooaeg toimub mingi reegli muudatus siis mina hüppan sarjast välja.
Aga on huvitav teada keda Aix silmas pidas oma musta südame tunnistusega.
Miks sa kohe tujust ära lähed, kui reeglimuudatusest juttu tuleb. Kas sa ei lugenud mu teksti korralikult läbi? See, kus ma kirjutasin, et südametunnistus ei pruugi kõigil puhas olla, kehtib kõigi, kaasaarvatud minu kohta. Kedagi siin ei süüdistata. Kui sina muudatustega nõus ei ole ja nii kategooriliselt vastu oled, seab paratamatult kahtluseussi sisse - miks sa nõus ei ole?
Alguses tundus mulle ka Strike sõit kuidagi kahtlasena, aga kuna mm-il on kontroll kõva, siis pole minu kahtlustel alust. Võta väike paus, loe tekst uuesti läbi ja siis sa näed, et kedagi ei süüdistata. Imelikul kombel on paljud just muudatuste poolt. Loodan, et ka sina mõtled ümber.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Mina pakkusin seda reeglitemuudatust hooaja teiseks pooleks, et just pinget üleval hoida.
Sest olgem ausad, kui sa näed näiteks Walesi ralli liidri aegu siis sa üritad kõigest väest paremini sõita ja eesmärk pingutada rohkem. Nii saab ka punktidega lähemale jne.. See kõik on taktika.
Selle pärast ma olengi see hooaeg reegli muudatuse vastu. Kui ma näen sinu aegasi. Siis pingutan ja testin rohkem vastavat rallit, et jõuda võimalikult sinu aegadele ligi. Kuna seda võimaldab piramatu testide arv. Ma võin veel ennem ametlikku sõitu testida kolm või neli korda ja siis starti tulla.

PS Kui järgmine hooaeg muutuvad reeglid siis osalen ma sarjast edasi.
Olen konkreetne kui hooaeg sai alustatud nende reeglitega siis lõpegu ka nende reeglitega. Järgmine hooaeg on UUS hooaeg ja UUED reeglid nende vastu ei ole mu midagi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kuidas meeskondadel testimised lähevad Uus-Meremaal? Kas EVO ajad on juba kaugele maha jäänud?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:Kuidas meeskondadel testimised lähevad Uus-Meremaal? Kas EVO ajad on juba kaugele maha jäänud?
Pole veel masinat tööle saanud, aga homme eeldatavalt lähen rajale.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Minu ettepanek reeglimuudatuste osas ei olnud kindlasti mingi kahtluse tagamõttega, tekkis lihtsalt arvamus, et nii läheks veelgi põnevamaks. Mis aga testidesse puutub, siis koos noore tulevikumehe alexiga testime alates homsest tihedamini ja tänase päeva seisuga tekib lootus sekkuda heitlusse kuuenda koha piirimail.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

ants kints kirjutas:Minu ettepanek reeglimuudatuste osas ei olnud kindlasti mingi kahtluse tagamõttega, tekkis lihtsalt arvamus, et nii läheks veelgi põnevamaks. Mis aga testidesse puutub, siis koos noore tulevikumehe alexiga testime alates homsest tihedamini ja tänase päeva seisuga tekib lootus sekkuda heitlusse kuuenda koha piirimail.
Väga hea. Fordil läheb punkte vaja. Mina hakkan küsima esikohta. Alla poodiumi ma rahul ei ole. See tähendaks ebaõnnestumist.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Kuidas meeskondadel testimised lähevad Uus-Meremaal? Kas EVO ajad on juba kaugele maha jäänud?
Seda küll , et EVOd on kaugele maha jäänud aga nii head tunnetust mul ei ole, kui Mehhikos ja ma loen ralli õnnestunuks siis kui ma mõne punkti nopin. Samas ma ei tea ju mis seisus teised sõitjad on aga ma üritan endast parima anda :lol: :lol:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kronos Motorsport teatas mulle täna ja palus luba sarjaga liituda uuel sõitjal Alexil. Alex on Fordi sõitja Ants Kints kasvandik ja hakkab sõitma Citroeni erameeskonnas Kronos Motorsport.
Alex stardib oma debüüt rallil Uus-Meremaal 26 veebruaril.

Edu uustulnukale ja tervitused virtuaalralli "hullude" poolt.

Strike
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mul on üks küsimus. Ma ei ole sellest aru saanud, et kuidas need uued reeglid välja hakkaksid nägema. Et saadan oma ajad ja siis pannakse ühe katse ajad ülesse jne... kui keegi viitsib siis äkki valgusdaksite mind. Sorry, kui keegi on sellest juba juttu teinud ja mul see on vahele jäänud
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

see toimiks u. nii: pühapäevaks saadavad kõik oma ajad ühele meilile. Ja siis alates esmaspäevast laupäevani paneb nt.Strike, kelle mailile ajad saadetakse iga päev kõikide sõitjate ühe katse aja..(esmaspäev-SS1,teisipäev-SS2 jne) pinge püsiks terve nädala üleval. Aga noh praegu on see veel mõte ainult.
Loodan et väga segane jutt ei tulnud.
Vasta