WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Sparco kirjutas:see toimiks u. nii: pühapäevaks saadavad kõik oma ajad ühele meilile. Ja siis alates esmaspäevast laupäevani paneb nt.Strike, kelle mailile ajad saadetakse iga päev kõikide sõitjate ühe katse aja..(esmaspäev-SS1,teisipäev-SS2 jne) pinge püsiks terve nädala üleval. Aga noh praegu on see veel mõte ainult.
Loodan et väga segane jutt ei tulnud.
Ei, jutt täitsa arusaadav ja mina pooldaksin igati sellis t süsteemi. Selles suhtes oleks nagu hea, et ei oleks teistel startijatel mingeid orientiire aegade suhtes. Pregu on nii, et teistel võistlejatel on hea võrrelda esimeste aegadega ja pingutada rohkem. Aga eks mina ei ole mingi otsustaja ja olen kõigega nõus, peaasi, et saaks kihutada. Ja tänud Sparcole, kes mind informeeris.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Eks mullegi meeldiks see süsteem aga vast tähtsam on see, et keegi uute reeglite pärast ei loobuks.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

ants kints kirjutas:Eks mullegi meeldiks see süsteem aga vast tähtsam on see, et keegi uute reeglite pärast ei loobuks.
Seda nüüd küll aga vähe huvitavam oleks see küll ja teeks asja vähe põnevamaks. Ja ma ei saa aru, nendest tüüpidest, kes sellega nõus ei ole, asi jääks ju samaks
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sparco on teie küsimustele juba vastused andnud.
Väga hea töö Sparco :)
Süsteem, mis oleks plaanis kui mitte sellel siis järgmisel hooajal näeks välja nagu tõelises MM sarjas, kus sellel aastal ise osalen esimest hooaega ja hetkel oleme me seal Rootsi rallil sõitnud 5 katset ja homme 6 katse Live alates 21.00.
Süsteem on seal järgnev, et saame aegu sõita esmaspäevast-pühapäevani ja siis hiljemalt pühap. lõunaks peame sisestama 5 katse ajad kodukale ja 6nda saatma korraldaja e-mailile. Seda selleks, et teatud adminid ei näeks kõikide katsete aegu, mis teised sõidavad.
Esmaspäevast-laupäevani ilmuvad u lõunaks 1 katse ajad korraga. SS1 E, SS2, T jne... Laupäeval on nö. live katse kus algusega 21.00 hakkab tagurpidi järjestuses katse ja iga minuti tagant tuleb kellegi viimase katse aeg ja sedasi selgub võitja väga põneval viisil seda juhul kui on vahe enne viimast katset väike. Kuid sama heitlus käib iga koha eest.
Kontroll on MM päris karm. Kui kellegi aegades kaheldakse või vaadatakse, et on üllatavalt kiire siis on korraldajal õigus nõuda saata endale mälukaart (Inglismaale) kontrolli või siis screenshotid katse aegadest.
Seega petta seal mängus suht raske ja ei usu, et seda seal tehakse ka.
Kellel huvi siis võib homme MM kodukalt vaadata alates 21.00 Rootsi ralli SS6 live.

Edu kõigile meie RFC võistlusel ja hooaja 4ndal rallil Uus-Meremaal järgmisel nädalal.

Strike
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
alex
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Veebr 2005, 22:19

Postitus Postitas alex »

Viimati muutis alex, 01 Mai 2011, 20:17, muudetud 1 kord kokku.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Vaadates WRC4 MM tulemusi, peab vist hakkama pasunakoori kokku ajama, sest vaatamata krõbedale trahviajale, mis Strike sai ralli algul, on tal juba praegu, enne viimast katset poodiumikoht suht kindlalt käes. Peaks kultuuriministeeriumi teatama, et taaskord oleks vaja riiklik preemia välja anda. :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ants kints kirjutas:Vaadates WRC4 MM tulemusi, peab vist hakkama pasunakoori kokku ajama, sest vaatamata krõbedale trahviajale, mis Strike sai ralli algul, on tal juba praegu, enne viimast katset poodiumikoht suht kindlalt käes. Peaks kultuuriministeeriumi teatama, et taaskord oleks vaja riiklik preemia välja anda. :)
Hetkel on jah tulemus oodatust isegi parem. Ise lootsin 6 hulka tulla.
Kuid homme veel üks oluline katse sõita ja saab näha kuidas seal mul läheb võrreldes teistega.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Sooviks õnne Strikele MM-i puhul kes vaatamata suurele ajatrahvile sõitis end Rootsi etapil poodiumi viimasele astmele, sealhulgas võites 6-st katsest 2. Aga mis peamine Strike läks MM-i juhtima koos oma tiimikaaslase, meilegi hästi tuntud Mixaga. Teisi edestavad nad juba 7 punktiga. Peugeoti võim tootjate arvestuses on samuti mäekõrgune. Citroeni ees juhitakse peale kaht etappi juba 13 punktiga. :) Veelkord Palju õnne ja kiiruse jätku! Nagu näha on meil siin foorumis väga kõva tase need, kes siin ilma tegid/teevad-teevad seda ka MM-il.(Strike,Mixa). Eks siis näis, mina teen MM-il oma avalöögi Mehhikos. Loodaks siis Juunioriga ka normaalse kiirusega sõitu näidata, et järgmiseks aastaks tehasetiimi koht saada. :roll:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sparco kirjutas:Sooviks õnne Strikele MM-i puhul.
Tänud heade soovide eest. Rootsi ralli jah läks Peugeoti meeskonnale üllatavalt hästi. Enne rallit me ei lootnud väga palju, sest Montest oli saadud piisavad ajatrahvid. Minul 30 seki ja Mixal 50.
Ralli lõppedes aga oli seis oodatust roosilisem. Meie meeskonna 5 sõitjast koguni 4 lõpetasid ralli 11 hulgas. Strike (3), Gupore (5), Mixa (7), Eki (11). Selle ralliga siis sai mul täidetud hooaja 3st eesmärgist 2. Need olid SS võidud ja poodiumi koht. Nüüd on jäänud veel täita üks eesmärk ja see on saavutada MM ralli võit. Saab näha kas mul selleks ka jõudu ja kiirust jätkum MM i tihedas konkurentsis.
Rootsi ralli katsete ajad iseenesest olid päris üllatavalt head: 6,4,4,1,2,1.
Kokkuvõttes nagu Sparco juba ütles tõusin jagama MM liidrikohta koos meeskonnakaaslase Mixaga. Ja tehase arvestuses saime päris korraliku edu Citroeni ees.
Mehhikos ma arvatavasti tehasepunktidele ei sõida ja kogun vaid individuaalpunkte. Kuigi see saab olema raske katsumus. Minnes MM liidrina rajale on mul siis oodata 1min ajatrahvi peale SS1 lõppu, kuid loodetavasti hea sõiduga pääsen siiski Top20 hulka ja nopin mõned punktid.
Tänud kõigile, kes mulle pöialt on hoidnud ja edu kõigile RF meistrikatel.
Mehhikost alates stardib ka Sparco JWRC sarjas ja kindlasti on ta seal "küsija". Edu ka Sparcole Juunior sarja debüüdil.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

taahn ka osaleda wrc4 sõitudes citroeniga
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Tere tulemast WRC 4 RFC sarja sind lisatakse Kronos Motorspordi teiseks sõitjaks. Edu hooajal 8)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Maiko lisatud Kronos Motorspordi teiseks erasõitjaks ja stardib esimesele rallile 26.02. Edu Uus-Meremaal ja debüüdil.

P.S Citroeni meeskonna bossid ütlesid mulle, et mul on õigus Kronos Spordi mõni sõitja palgata ka mõneks ralliks tehase punkte tooma. Seega tasub pingutada ja saab sõita ka tehase arvestuses mõnel rallil.
Flat-Out!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

sai siis nädalavahetusel veidi kihutustööd teha ja maiko ka siia sarja kihutama meelitatud.Mulle ta astub kindlasti kandadele ja ilmselt kimab ka mööda.
Ilmselt on tal veel mõni sõber kes tahab kihutada,mida tihedam konkurents seda põnevam ju on.
Seniks kõigile edu ja ise ka katsun Uus-Meremaal hästi esineda
reix
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 07 Mär 2004, 20:40
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas reix »

Tere jälle.
Soovin teatada seda, et loobun osalemast wrc meistrikatel.
Põhjuseks on see, et ei ole lihtsalt aega osaleda.
Võibolla järgmine hooaeg ning samuti hoian teie võistlusel silma peal :wink:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Paisatb, et see posti laks Uus-Meremaal maksis mulle poodiumi koha. Ja kahtlane, et kas ma üldse punktile jõuan. Aga hakkan nüüd hoolega Küprosel testima ja üldse tulevad nüüd lemmikud kruusa rallid, nii et kavatsen järgnevatel rallidel kõva lahingu anda. :o :o :o
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Paistab et Uus-Meremaalt võib tulla seni kõige kõrgem koht :) . Paistab et paljudest testikilomeetritest on väga palju abi olnud
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Tulles vastu enamuse soovile hakatakse järgmisest etapist alates aegu saatma ÜHELE kindlale meiliaadressile. See tagab ainult suurema kindluse ning tõstab pinget. Kuna reegleid veel kinnitatakse, selguvad need lähiajal. Selge on see et katseajad hakkavad ilmuma foorumisse iga päev.Esmaspäev kuni laupäev. (E-SS1, T-SS2, K-SS3 jne.)
Kui mõnedel seltsimeestel on kahtlusi asja usaldusväärsuses, siis võin niipalju öelda, et lihtsam on usaldada üht kindlat asja vedajat ja kõigile teada kiiret sõidumeest, kes osaleb MM-il ning ei peta 100%, kuna temal ei ole vaja enam kellelegi midagi tõestada. Uue süsteemiga saab iga mees näidata oma taset, ilma teiste aegu teadmata ning enda heas rütmis lasta.. Loodan, et keegi ei pahanda ning sõidu kiirus sellest oluliselt ei muutu. Toredat WRC 4 hooaja jätku! 8)
Viimati muutis Sparco, 23 Veebr 2005, 22:42, muudetud 1 kord kokku.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Sparco kirjutas:Nii nüüd siis selge: Tulles vastu enamuse soovile hakatakse järgmisest etapist alates aegu saatma ÜHELE kindlale meiliaadressile. See tagab ainult suurema kindluse ning tõstab pinget. Kuna reegleid veel kinnitatakse, selguvad need lähiajal. Selge on see et katseajad hakkavad ilmuma foorumisse iga päev.Esmaspäev kuni laupäev. (E-SS1, T-SS2, K-SS3 jne.)
Kui mõnedel seltsimeestel on kahtlusi asja usaldusväärsuses, siis võin niipalju öelda, et lihtsam on usaldada üht kindlat asja vedajat ja kõigile teada kiiret sõidumeest, kes osaleb MM-il ning ei peta 100%, kuna temal ei ole vaja enam kellelegi midagi tõestada. Uue süsteemiga saab iga mees näidata oma taset, ilma teiste aegu teadmata ning enda heas rütmis lasta.. Loodan, et keegi ei pahanda ning sõidu kiirus sellest oluliselt ei muutu. Toredat WRC 4 hooaja jätku! 8)
Seda postitust olen ma ammu oodanud
Kõige nelja käpaga olen poolt :) :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tundub,et siis tuleb ikkagi see süsteem kasutusele juba sellel hooajal.
Viimasel ajal on sellest palju räägitud ja kuna on olnud rohkem poolt hääli siis Sparco mõtles, et teeks asja ära ja mis mul muud üle jäi kui otsust heaks kiita.
Nagu Sparco kirjutas tuleb täpsustamisele veel kuidas toimima hakkab email jne...

Ise pooldan seda süsteemi, sest sõidame sama süsteemiga WRC MMis ja see toimib väga hästi.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Olen teiega ühelmeelel ju läheb asi siis huvitavaks :lol:
Vasta