WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

kambu kirjutas:8) 8) 8) Ega PEUGEOTi mehed sinna nalja ka tegema ei lähe"Meil ju uus team;iboss ja tema juba nalja ei mõista :lol: :lol: :lol: mida edasi seda paremini hakkab tunnetus kätte tulema.Loodan see hooaeg ühe võidu saavutada siis on ok. 8) NB ärge ostke endale rooli.Mul vedeleb rool kapis"investeering kappi 2000 EEKi" :cry: :cry: :cry: ja muud ei midagi.F1 on muidugi rooliga hea lasta.Kui keegi tahab rooli siis võtku ühendust,saab odavalt ja garantii ka
Kui roolist rääkida, siis ka mina soetasin omale 2 wrc põlvkonda tagasi omale miski asja, mis oli ümmargune ja värises peos ... aga kasutanud ma seda peale proovimist ei ole.
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

ants kints kirjutas:
kambu kirjutas:8) 8) 8) Ega PEUGEOTi mehed sinna nalja ka tegema ei lähe"Meil ju uus team;iboss ja tema juba nalja ei mõista :lol: :lol: :lol: mida edasi seda paremini hakkab tunnetus kätte tulema.Loodan see hooaeg ühe võidu saavutada siis on ok. 8) NB ärge ostke endale rooli.Mul vedeleb rool kapis"investeering kappi 2000 EEKi" :cry: :cry: :cry: ja muud ei midagi.F1 on muidugi rooliga hea lasta.Kui keegi tahab rooli siis võtku ühendust,saab odavalt ja garantii ka
Kui roolist rääkida, siis ka mina soetasin omale 2 wrc põlvkonda tagasi omale miski asja, mis oli ümmargune ja värises peos ... aga kasutanud ma seda peale proovimist ei ole.
Kas tõesti tuleb välja, et rooliga polegi võimalik nii kiiresti sõita? Krt mina nende kangidega autot juhtima võimeline pole igatahes :D Aga mis seal salata, pole aega testida ka väga palju.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Masendus on maad võtmas :( lootus heale kohale on kadunud ....
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Nii, viies katse ka seljataga ja tulemusega täitsa rahul. Miskipärast on mul aga tunne, et kuuendal katse on minust Strike parem ja asi kisub päris kriitiliseks. Aga eks see homme paistab.
Olen juba paar päeva Türgis ka testinud ja mulle täitsa meeldib see ralli. Nagu ma ütlesin juba varem, et ma naudin kurvilisi kruusa teid. :D :D :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

5nda katse viga maksis päris valusalt kätte Samas on mul hea meel, et konkurents on nii tihe, et kui teed ühe vea ja lõhud auto on kohe koht läinud. Nii see peabki olema.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Paistab et pärast 5ndat katset on tekkinud võimulus jõuda 5ndaks, aga kahtlen sest viimasel katsel oleks saanud palju kiiremini sõita.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

no nii. Nagu näha, siis pikk katse nõuab oma. Autod lagunevad ja mehed väsivad.
Oma esitlusega rahul, kuigi lootsin siit enamat. Kõrgemale tõusta vist paraku ei õnnestu ja neljas koht on tõeks saamas. Aga mine tea. See on ralli
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Mul üks WRC4 teemaväline küss. Kas keegi mäletab kuidas WRC3 sai kõik evod lahti peale selle, et Extree autoga 3 hulka tulla? Mingi teine variant oli veel. Sõber sai selle mängu a ei mäleta enam kuidas see evode värk oli.

Ette tänades,
Strike
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Strike kirjutas:Mul üks WRC4 teemaväline küss. Kas keegi mäletab kuidas WRC3 sai kõik evod lahti peale selle, et Extree autoga 3 hulka tulla? Mingi teine variant oli veel. Sõber sai selle mängu a ei mäleta enam kuidas see evode värk oli.

Ette tänades,
Strike
Otsi sama teema alt üles see koht, kui tegite aixiga ettepaneku sõita kolme erineva versiooniga soome rallit. Seal keegi andis nõu, kuida lahti saada.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Mul üks WRC4 teemaväline küss. Kas keegi mäletab kuidas WRC3 sai kõik evod lahti peale selle, et Extree autoga 3 hulka tulla? Mingi teine variant oli veel. Sõber sai selle mängu a ei mäleta enam kuidas see evode värk oli.

Ette tänades,
Strike
Keegi mainis kunagi, et tuleb 13 korda start nuppu vajutada. Ei tea kas see ka tõsi on. Aga muidu Extreem autoga inglismaal kolme hulka tulla.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
EQUILIBRIUM
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 15
Liitunud: 25 Mär 2005, 19:32
Asukoht: Tallinn

WRC4 ??

Postitus Postitas EQUILIBRIUM »

Millega tegu on?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Rallipoiss kirjutas: WRC3 saab veel niimoodi,et põhimenüüs lähed quik race peale ja vajutad 13 korda stardi nuppu.
Seda posti ma silmas pidasingi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tänud abi eest.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

No nii, tundub et ford saavutas oma natuke juba aegunud masinaga suht hea tulemuse, kaks autot viie hulgas. Ka ise olen oma tulemusega suht rahul, viimane katse tõstis tagasi kohale, mida lootsin.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Pärast Kreekat on siis foorumis päris vaikus. Ei tea, kas kõigil kõvad Türgi testimised käsil. Ega ma isegi olen seda päris kõvasti uhanud nüüd ja tunne on päris hea.
Küsimus Strikele, et kas varsti rallikokkuvõtet ka siis lugeda saab? Sul on need eelmised päris hästi välja kukkunud. :lol: :lol: :lol:
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Burns kirjutas:Pärast Kreekat on siis foorumis päris vaikus. Ei tea, kas kõigil kõvad Türgi testimised käsil. Ega ma isegi olen seda päris kõvasti uhanud nüüd ja tunne on päris hea.
Küsimus Strikele, et kas varsti rallikokkuvõtet ka siis lugeda saab? Sul on need eelmised päris hästi välja kukkunud. :lol: :lol: :lol:
Kahtlustan, et siin on ilusa ilma käsi mängus, tundub et kõik on piknikule kihutanud..... :walk:
Viimati muutis ants kints, 27 Mär 2005, 01:04, muudetud 1 kord kokku.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kokkuvõte ja punktid homme. Tänasest kardisõidust surmväsinud ja jalgpall staadionil võttis ka oma moraalse osa.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Igatahes tänase päeva seisuga luban ma Türgi rallil heidelda esikoha nimel ... testide tulemused paranevad hoogsalt. Tuleks vaid võistlusõit puhtalt välja (mis pole sugugi kindel).
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

ants kints kirjutas:Igatahes tänase päeva seisuga luban ma Türgi rallil heidelda esikoha nimel ... testide tulemused paranevad hoogsalt. Tuleks vaid võistlusõit puhtalt välja (mis pole sugugi kindel).
Eks peab ütlema sama asja sest testid lähevad mega hästi :D
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tore lugeda, et hoogsalt testivad kõik. Loodetavasti sõitjad kes ei osalenud seekord rallil ja pole osalenud juba mitmel rallil on Türgi rallil taas stardis. Registreerunud on 20 sõitjat kui pidevalt sõidavad u 10-15.
Ise loodan ka aega leida testideks ja eks siis saab näha kas saan teile vastu või mitte.

P.S Nüüd Kreeka ralli tulemused üleval seal lehel kus peab koos punktide ja muuga. Kokkuvõtte üritan ka õhtuks valmis kirjutada.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta