WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Pean teatama, et argentiina ralli jääb tervislike probleemide tõttu sõitmata, eks püüab järgmiseks ralliks jälle korda saada:)
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Nii nüüd sai oma ajad ka saadetud. Ralli kujunes väga raskeks oma vead ja suur kõrgus muutis auto aeglaseks ja hea kui mõne punkti saab :(
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

mul eile net ei töödanud,siis saatsin täna hommikul :(
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

isegi hästi. 8 aeg. arvestades, et harjutamise aega polnud üldse ja
ss1 käisin esimeses pikas vasakus kurvis ka külgepidi puus.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Täiesti üllatav sõitsin nö kindla peale ja ega testimiseks palju aega jäänud, aga 3 kohaga väga rahul :)
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

No mina küll oma esimese katse tulemusega rahul ei ole.... lootsin natuke väiksemat kaotust esimesele.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mina jäin oma esimese katse tulemusega rahule, sest trenni sai ikka sutsu tehtud. Aga pikkad katsed tulevad veel, pluss see üks udu katse, mida ma nagu eriti ei nautinud aga loodan, et suudan poodiumile tulla. :lol: :lol: :lol:
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

Jup sama siin esimesega rahul aga see udu läks täiesti nihu sõitsin jummala metsa ma arvan et seal tuleb essadele kaotus mingi 50 sekki. :(
Loodan et saan sellel rallil elu esimesed punktid oleksin väga rahul,sest ainult 1 päeva sain testida.
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

subaru teine sõitja carlos on täiesti ära kadunud rfc'st. keegi teab midagi?
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

ott kirjutas:subaru teine sõitja carlos on täiesti ära kadunud rfc'st. keegi teab midagi?
No ta on läbi teinud tõsise isiksuse muutuse ... nii et seoses nimevahetusega on elustiil ilmselt ka muutunud.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

peale ss2 on mul juba tuju parem :lol: :lol: :lol:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

No nii, huvitav kas tuleb jälle sekund sekundis sõitmine Sparcoga??? :roll: :roll: :roll:
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

No ja nii te siis siin rõõmustate oma tulemuste üle :(
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

No nii, õnnestus sparcolt sutsu aega tagasi võita ja nüüd on vahe päris olematu ja pinge ainult tõuseb. Eks paistab, kuidas homne katse välja kukkus. Olen juba Soomes testidel ja asi ei paistagi päris lootusetu, lihtsalt kiired rallid tahavad rohkem testimist, et mitte eksida, kuna aega on üpris raske tagasi võita. 8) 8) 8)
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Tundub, et citroen on selleks ralliks kõvasti rahakotti kergendanud, neli autot rajal...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Foorumis on päris vaikus nüüd. Ei tea, kas kõigil kõvad Soome teútid käsil. Olen ise ka nüüd paar õhtut kõvasti sõitnud ja tunne on päris hea. Aga nagu eelpool juba paljud sõitjad on öelnud, lähevad päris palju sellel rallil suurt kala püüdma, nii et ega see kerge olema ei saa. Eriti raske on minu meelest viies vihma katse aga nagu ma aru olen saanud on harjutades kõik võimalik. E du kõigile ja loodame, et Soomes on rohkem startijaid, kui seda oli Argentiinas.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Nii, enne viimast katset on vahe Sparcoga nüüd päris olematu ja jälle on kõik viimase katse otsustada. Millegi pärast on mul aga tunne , et Sparco oli seal kiirem, kuna sisetunne ütleb , et kõige paremini see katse välja ei tulnud.
Käisime Skodaga korra Inglismaal ka ja see on ka ralli mis mulle väga meeldib. Ilm oli muidugi sant aga rajad on seal täpselt minu maitsele.
Aga ok kallid kaasvõistlejad, tsekkake ikka foorumisse ka muidu sureb see värk siin päris välja. :wink: :wink: :wink:
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Siin rallil on kõik tõesti jäänud viimase katse otsustada, võitja selgub homme, samas on päris huvitav jälgida ka kahe erasõitja omavahelist kemplemist. Hea on see, et ka need kaks tegelast hingavad iga sõiduga aina rohkem esikuuikule kuklasse. Soome testid lähevad nii enam vähem, esimesel kolmel katsel hakkan jõudma oma oskuste laeni, ehk et seal kõiguvad ajad sekundi ümber. Neljas ja viies katse on minujaoks keerulised, liiga palju tempo muutusi ja ka loomulikult märg rada. Aga loodan sealt parimat tulemust (võita tahaks), kui võistlussõit välja tuleb. Tõsist eksimust mulle vist Fordi juhtfiguurid enam ei andestaks.
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

jee sain sis ka oma esimesed punktid.Proovin soomes ka endast kõik anda aga kuna kõik proffid on stardis sis tuleb väga pingeline võistlus.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Jube vaikus siin foorumis. Huvitav kas Soomes on oodata palju võrdseid aegu ja tihedat heitlust poodiumi kohtadele?
Argnetina ralli võidu puhul õnnitlen Sparcot.
Burnsil soovitan Soomes kõige rohkem harjutada Killeri katset, sest see on juba teine ralli sellel hooajal, kus ta oma võidu just publikukatsel käest annab.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta