WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Ei jaksa enam oodata....
Strike sa seda Andrkiost laenata ei saa ?
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Vot millise hinnaga müüakse, mitte 999.-
http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASI ... 36-6364669
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Nii, esmaspäeva õhtul on mul mäng käes ja teisipäeva hommikul saan oma muljed vast siia ka ülesse kirjutada. Ei jõua juba ära oodata, et näha milline see siis tegelikut on.
Diagnoos- Rallisõltlane
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

maksimarketis on müügil 925 eeki
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

hind kindlasi langeb kui teada saavad et see ei ole eriti hea...
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Sikupilli Prismas oli 999.- oi-oi mis kihk oli osta, aga jäin endale kindlaks ja ei laristanud. Ootan pikkisilmi kommentaare....
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

fännina arvan, et ostan ta siiski.olgu kehv või mitte aga kollektsioon peax olema igal fännil
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Mäng oli eile juba korvis aga siis panin tagasi, sest meenus et strike saab seda laenata ja siis meile rääkida et kas tasub. Sellist asja pole mul veel kunagi ps mängudega olnud.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Hiljemalt kella kümmneks õhtul on mul mängu esimesed muljed siin üleval.
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Hiljemalt kella kümmneks õhtul on mul mängu esimesed muljed siin üleval.
Ei jõua juba ära oodata.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Strike kirjutas:
Burns kirjutas:Hiljemalt kella kümmneks õhtul on mul mängu esimesed muljed siin üleval.
Ei jõua juba ära oodata.
kell 22 kohtume siis siin :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Esimesed muljed on käes ja need ei olegi nii negatiivsed kui alguses räägiti. Aga kuna praegu on jõle kiire siis pikemalt kirjutan õhtul.
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

ootab huviga 8)
neophyte
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 115
Liitunud: 26 Apr 2005, 15:40

Postitus Postitas neophyte »

Krt mul ka esimesed muljed käes.iga riigi kohta on kolm suhteliselt sarnast katset nagu wrc neljas,juhitavus on oopis teine ja reaalsem ja kaardilugejaga on palju tööd tehtud.eriti naljakas oli see kui ajasin kaameramehe alla ja kaardilugeja ütles "ohsit" selliseid pisiasju on sinna palju lisatud.aga need olid alles esimesed muljed;)
Markko where are you?
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

see un huvitav et kaardilugeja tööd on parantatud aga mudu 3 katset :(
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Nii!!!!
Tegin siis meistrikad proffesionaaliga läbi. Mis ma oskan siis öelda. Autot on tunduvalt keerulisem teel hoida kui see oli WRC 4-s. Ja eks ta vist tsipake reaalsem ole ka, mitte nagu Colini et 150 kurvi. ausalt öelda oli algul päris tegemist et autot teel hoida, asfaldil oli tunduvalt lihtsam sõita.
Katseid oli kolm iga maa kohat aga siis seal oli veel selline on/off varjant et kas Real Chapionships (et päris reeglite järgi). Aga seda ma ei saanudki "on"i peale panna. Ei teagi miks. Aga kui see on "off"i peal siis sa saad ise valida millise ralli sa ise kõigepalt läbi sõidad jne... Loodame et Realis on neid katseid rohkem aga jah...ma kahtlen.
Katsed on enamuses nagu WRC4-s-näiteks Mehhiko oli täiesti sama aga lühemad varjandid. Jätab soovida katsete pikkus, kõik alla nelja mindi, keskmiselt kaks pool-kolm minutit. Nii et absoluudselt mitte minu maitse.
See on muidugi lahe, et kui keegi on katkestanud siis auto teel peal näha ja vist kaardilugeja ütles isegi kes see võpsikusse oli kihutanud.
Menüüs veel selline Crossi varjant, kus teistega saad sõita aga sellel puudus nagu point-lihtsalt sõidad oma kiiremaid ringe nii palju kui tahad ja suht suva kas sa oled viimane või esimene. Aga sellesse ma ei jõudnud veel süveneda, kuna ainult korra proovisin.
Soome tundus ka nagu rohkem Soome olevat, kui see oli eelmises mängus, mis on muidugi tervitatav.
Ei teagi mida rohkem kirjutada, kuna ei ole seda veel palju mänginud. Muljed on nii ja naa- katseid vähe ja lühikesed aga juhitavus reaalsem (vähemalt tundus nii), ütlemata keeruline autot teel hoida. Mitte nii harjumatu nagu Richard Burns Rallys aga midagi sinna kanti.. Graafika tundus ka tsipa parem. Kui on küsimusi siis küsige, vastan meeleldi. Aga netti jõuan ma alles homme.
Diagnoos- Rallisõltlane
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

kas seal enam jwrc autosid pole ve...
neophyte
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 115
Liitunud: 26 Apr 2005, 15:40

Postitus Postitas neophyte »

kas seal enam jwrc autosid pole ve...
on küll super1600 klass...
Markko where are you?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Seega ikkagi on nii, et katseid ainult kolm ja need ka suht lühikesed. :(
Kas siis nii mõeldaksegi tõeliste WRC fännide peale? Tõeline pettumus EVOS studio poolt. Kui WRC4 tuli oli juba see pettumus, et 6 katset oli 9st järgi. Samas oli see ok, et ikka katsed oli suht pikad ja sai ikka üle 20 min igal rallil madistatud enne kui läbi sai. Nüüd siis u 12-13 min ja rallid läbi. Ma ei saa selle aja peale veel kätt soojakski.
Huvitav kas WRC6 on 1 katse per ralli ja iga auto jaoks eraldi mäng ?:)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Seega ikkagi on nii, et katseid ainult kolm ja need ka suht lühikesed. :(
Kas siis nii mõeldaksegi tõeliste WRC fännide peale? Tõeline pettumus EVOS studio poolt. Kui WRC4 tuli oli juba see pettumus, et 6 katset oli 9st järgi. Samas oli see ok, et ikka katsed oli suht pikad ja sai ikka üle 20 min igal rallil madistatud enne kui läbi sai. Nüüd siis u 12-13 min ja rallid läbi. Ma ei saa selle aja peale veel kätt soojakski.
Huvitav kas WRC6 on 1 katse per ralli ja iga auto jaoks eraldi mäng ?:)
Hea kui need rallid 12-13 minutitki kestavad- keskmiselt 9 minutit. Nii et ei teagi kas selle mänguga on mõtet meistrikaid teha. Iseenesest sõita on ju lahe, juhitavus teine ja piisab ühest spinnist ja poodiumikohast võid ainult unistada sest ajad on päris karmid ette antud.
Huvitav millal jälle sellist mängu saab mängida, et katseid on üheksa (nagu see oli WRC 2-s). Arvan et mida rohkem katseid seda põnevam see ju on (ei saa absoluudselt aru neist kes olid virisenud, et WRC mängud on liiga pikad).
Ja Evolved mängus oleks siis võinud kasvõi kõik uued katsed välja mõelda mitte et paneme vanale katsele mingid puud ja majad juurde, kuigi rada on täpselt sama.
Aga noh, mäng on mängitav aga jube lühike. :( :(
Diagnoos- Rallisõltlane
Vasta