2006. aasta tiimide koosseisud

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Tegelt on nii mõlema, Markko kui ka Marcuse jaoks uus Ford ikkagi täiesti uus ja avastamata auto. Markkol oleks võibolla ainult teami tundmises eelis.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

No Markkol on väike eeslis kui ta Fordi peaks saama. Kuna tal on kogemus selle tiimiga töötamisel. Aga autod on mõlemale nii Marcusele kui ka Markkole uued. Kuna uus Ford on kogu kupatusega uus ehitatud. Selles mudelis ei ole vanadelt autodelt midagi kaasa võetud. Samas on ka Markkol väike eelis Hirvoneni ees kuna Peugeot maksab palka aastal 2006 edasi. Kuigi jah samas võib saada Hirvonen sellekoha kuna on suuteline tiimile raha tooma. Nii, et võimalused Markko saamisel Fordi on 50:50
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
-Andero-
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 20 Jaan 2004, 21:59
Kontakt:

Postitus Postitas -Andero- »

Julgen väita, et Wilson oleks loll kui Ta ei valiks Markkot. Hirvoneni ajutised sähvatused ei ole veel piisav argument Tema palkamiseks. Kiirust Tal võib ju tõesti jaguda, kuid stabiilsus puudub. Wilsoni sõnade kohaselt oodatakse järgmisel aastal just meeskondlikku triumfi (mida nad juba 27 aastat oodanud on) ning toetudes sellele, oleks Markko kindlasti parem valik. Ma ei vaidle vastu, et Hirvonen on kiire. Aga ainult kiirusest ei piisa. Ta on saanud piisavalt võimalusi, et end tõestada. Minu arvates on see liiga kaua aega võtnud. Ei näe temas seda sisu, mida Markkos, Loeb`s, Grönholmis või Solbergis. Hirvoneni kolmandat kohta Kataloonia teedel ma ka kõige kõrgemalt ei hindaks, sest Grönholm, Solberg olid katkestanud ning Duvalile kogunes kaotust ka 1,2 minutit. Lisaks on Markko Fordi meeskonnaga juba tuttav. Kohaneks kiiremini. Uue auto edasiarendamisel oleks Markkost kindlasti oluliselt rohkem abi. Ja kui tõesti tahetakse meeskondlikult võita, siis peab olema Grönholmi kõrval, kes üldjuhul nopib võite või mitte midagi, ka üks stabiilne sõitja nagu seda on Markko. Kõige selle põhjal valiksin ma Markko.
Rahast aga ei oska midagi arvata.
Lihtsalt usun, et Markko manedzer saavutab läbirääkimistel mõlemaid pooli rahuldava kokkuleppe. Küll nad teavad, mida teha.
Sport, mis pole seotud mootoritega on teesklemine.
studiose
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 04 Mai 2004, 19:18

Postitus Postitas studiose »

-Andero- kirjutas:Rahast aga ei oska midagi arvata.
Lihtsalt usun, et Markko manedzer saavutab läbirääkimistel mõlemaid pooli rahuldava kokkuleppe. Küll nad teavad, mida teha.
Ma väga loodan, et sul on õigus. Tundub, et lepingu saamine sõltub Markko palgasoovist.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kallid kaasvõitlejad, nüüd pöidlad pihku ja loodame, et Markko saab Fordi. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Akzel
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 130
Liitunud: 20 Jaan 2005, 20:31
Asukoht: Põlvamaa

Postitus Postitas Akzel »

Fordi rallimeeskonna juht Malcolm Wilson teatas Austraalia ralli eelõhtul ajakirjale Autosport, et tuleval hooajal sõidab meeskonnas lisaks Marcus Grönholmile kas Markko Märtin või Mikko Hirvonen.

Wilsoni sõnul võib otsust oodata vahetult pärast Austraalia rallit, kus uus Focus WRC saab oma tuleristsed.

Wilsoni valik võib sõltuda just auto debüüdist – probleemideta ja kiire esinemine annaks ilmselt eelise neljapäeval oma 30-ndat juubelit tähistavale Märtinile, sest sel juhul oleks Fordil võimalik vahendeid eraldada eestlase palkamiseks. Juhul kui auto juures esineb palju probleeme võib eelis olla jällegi Hirvonenil, kelle puhul oleks palganumbrid tagasihoidlikumad ning lisanduksid ka kopsakad sponsorrahad.

„Põhjus, miks ma veel oma otsust teatavaks pole teinud, peitub soovis näha, kuidas uus auto rajal käitub,” tunnistas Wilson.

Suure tõenäosusega lepinguta jääv Toni Gardemeister oli oma kommentaarides napisõnaline. „Midagi pole veel otsustatud, vähemalt pole ma veel uudiseid kuulnud. Sooviksin Fordis jätkata ning usun, et tänavuste tulemuste põhjal olen seda väärt.”

Tsitaat on sportetv lehelt.

Nüüd jääb loota, et Ford hästi kestaks. Väga huvitav seis igal juhul.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

[quote="-Andero-"]Julgen väita, et Wilson oleks loll kui Ta ei valiks Markkot. Hirvoneni ajutised sähvatused ei ole veel piisav argument Tema palkamiseks. Kiirust Tal võib ju tõesti jaguda, kuid stabiilsus puudub. Wilsoni sõnade kohaselt oodatakse järgmisel aastal just meeskondlikku triumfi (mida nad juba 27 aastat oodanud on) ning toetudes sellele, oleks Markko kindlasti parem valik. Ma ei vaidle vastu, et Hirvonen on kiire. Aga ainult kiirusest ei piisa. Ta on saanud piisavalt võimalusi, et end tõestada. Minu arvates on see liiga kaua aega võtnud. Ei näe temas seda sisu, mida Markkos, Loeb`s, Grönholmis või Solbergis. Hirvoneni kolmandat kohta Kataloonia teedel ma ka kõige kõrgemalt ei hindaks, sest Grönholm, Solberg olid katkestanud ning Duvalile kogunes kaotust ka 1,2 minutit. Lisaks on Markko Fordi meeskonnaga juba tuttav. Kohaneks kiiremini. Uue auto edasiarendamisel oleks Markkost kindlasti oluliselt rohkem abi. Ja kui tõesti tahetakse meeskondlikult võita, siis peab olema Grönholmi kõrval, kes üldjuhul nopib võite või mitte midagi, ka üks stabiilne sõitja nagu seda on Markko. Kõige selle põhjal valiksin ma Markko.
Rahast aga ei oska midagi arvata.
Lihtsalt usun, et Markko manedzer saavutab läbirääkimistel mõlemaid pooli rahuldava kokkuleppe. Küll nad teavad, mida teha.[/quote]

AGA kui triumf jääb olemata,siis on järgmiseks aastaks vaja teepeale head remondimeest :wink:
draggo
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Juul 2003, 16:14

Postitus Postitas draggo »

Seda valikut mõjutab kindlasti ka Markko kaardilugeja leidmine. Kui juba tõsiselt räägitakse Markkost kui Fordi kandidaadist siis arvan, et kaardilugeja leitud.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

crazywheelz kirjutas:väga nõrgad piloodid mitsul. võivad kindlad olla et etapivõit jääb tulemata.
:evil: Väga tugevad piloodid on. Kunagi ei tasu milleski lõpuni kindel olla.
gaas on endiselt laiffi
Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1037
Liitunud: 29 Sept 2004, 13:05
Asukoht: Rallil
Kontakt:

Postitus Postitas Timole »

Erki kirjutas:
crazywheelz kirjutas:väga nõrgad piloodid mitsul. võivad kindlad olla et etapivõit jääb tulemata.
:evil: Väga tugevad piloodid on. Kunagi ei tasu milleski lõpuni kindel olla.
Toetan Erki seisukohta.
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Kas Peugeot' palk ikka säilib kui MM Fordis jätkama peaks?
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Seda ma ei usu küll ilma peal, et Markko saaks Peugeotist palka kui ise mujal sõidab!
Ta võib saada mingi valuraha selle eest, et lepin ennetähtaegselt üles öeldi!

Mis Markko või Mikko valimisse puutub, siis olen peaaegu kindel, et see on juba otsustatud! Oleks ikka paganama tobe küll Wilsoni poolt kui hõigata välja kaks nime ja siis lasta meestel praadida.
Diplomaatilisem oleks öelda lihtsalt, et valikut pole veel tehtud.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

GC kirjutas:Seda ma ei usu küll ilma peal, et Markko saaks Peugeotist palka kui ise mujal sõidab!
Ta võib saada mingi valuraha selle eest, et lepin ennetähtaegselt üles öeldi!

Mis Markko või Mikko valimisse puutub, siis olen peaaegu kindel, et see on juba otsustatud! Oleks ikka paganama tobe küll Wilsoni poolt kui hõigata välja kaks nime ja siis lasta meestel praadida.
Diplomaatilisem oleks öelda lihtsalt, et valikut pole veel tehtud.



Mind see poliitika eriti ei huvita. :twisted: Tahan lihtsalt teada kas Markko saab Fordi. :axe:
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Ma ei julge seda kõva häälega öelda, aga mina antud situatsioonis valiksin Wilsoni asemel Hirvose.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Ma ei julge seda kõva häälega öelda, aga mina antud situatsioonis valiksin Wilsoni asemel Hirvose. Kuigi Märtin Fordis oli, on ja jääb minu unelmaks.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Stalo
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 10 Nov 2005, 19:52

Postitus Postitas Stalo »

Millegipärast ma arvan, et Fordis jätkavad nii Hirvonen, kui ka Markko. Iseasi, kes neist nüüd teise piloodi koha endale saab. Arvates seda, et Markko tahab kindlalt sõita täishooaega ja konkurentsi pakkuva autoga, siis vaevalt ta on nõus olema kolmas ja osalema ainult teatud rallidel. Aga mine tea. Nagu öeldakse, issanda teed on imelikud.


Palju õnne Markko Sulle sünnipäevaks!!!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

nimh kirjutas:Kas Peugeot' palk ikka säilib kui MM Fordis jätkama peaks?
seda on isegi Rallye-Magazin kirjutanud, et Märtinile maksab palka 2006 aasta eest Peugeot.

Tsitaat: Rallye-Magazin-st tõlgituna.

The Peugeot pilot wants to absolutely sit in the coming year in a competitive car and fight again for the title. Martin would be for Wilson a genuine good deal, because after the premature door from the world championship, Peugeot continues to pay also 2006 the salary at the Esten.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Tegelikult on ju kõik oletused!
Ei tea see rallye-magazin ega keegi teine nendest lepingutest!
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

wilson ja märtin kindlasti teavad, turner ja veel mõned nimed kindlasti ka :P

Never say never!
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

kala kirjutas:wilson ja märtin kindlasti teavad, turner ja veel mõned nimed kindlasti ka :P

Never say never!

Ei tea kas Märtini isa teab :roll: .Mul tutava isa saaks äkki küsida. :wink:
Vasta