Jaan Mölder osaleb tuleval aastal JWRC-sarjas!

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Mölder jäi juba oma Rootsi väljasõiduga WRC pilti.Kohe wrc aastakokkuvõtte saate alguses. :)
draggo
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Juul 2003, 16:14

Postitus Postitas draggo »

Paistab, et omadele kaasaelamiseks on Soomes siiski põhjust sõita. Kas meest JWRC's ja kui isegi Märtin tehasetiimi ei saa on ta Soomes arvatavasti ikka stardis. 8)
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

See postitus on administraatorite poolt kustutatud, kuna ei sobinud kokku rallifoorumi temaatikaga ning keeras üles teemavälist poliitilist tolmu.
Akzel
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 130
Liitunud: 20 Jaan 2005, 20:31
Asukoht: Põlvamaa

Postitus Postitas Akzel »

Märtinfänn kirjutas:Mölder jäi juba oma Rootsi väljasõiduga WRC pilti.Kohe wrc aastakokkuvõtte saate alguses. :)
Kui ma õieti mäletan, siis Urmo Aava JWRC värk hakkas ka idanema peale Soomes Focusega väljasõitu, kus ta kiire sõiduga silma jäi.
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

KuriUss kirjutas:See postitus on administraatorite poolt kustutatud, kuna ei sobinud kokku rallifoorumi temaatikaga ning keeras üles teemavälist poliitilist tolmu.
Hmm. Võibolla on kustutajate argumendid isegi mõneti põhjendatud, aga ma kaldun arvama, et kui ühe sportlase ja tema rahastajate eetiline foon tekitab küsimusi siis vähemasti minul on neile raske 100% kaasa elada.

Seetõttu ongi mul märksa positiivsem hoiak Märtini poolt noortega tehtava töö osas. Kõik on selge, põhjendatud jne.

Tegelikult on otsatult kahju, et Autospordi liidul pole vahendeid noortele tingimuste loomiseks.

Miks mul sellest veelgi kahju on on see, et iga sportlane, keda miski jõulise huvigrupi poolt süsteemiväliselt surutakse tõmbab ära portsu potentsiaalseid sponsorrahasid.

Aga lõpuks - kui üks noor mees leiab vahendeid, et end tipptasemel proovile panna ega siis kurvastamiseks ju tõesti põhjust ei ole. Kui on tegu reaalse andega siis see selgub üsna kiiresti ja kui ta seda ei ole eks siis tuleb nii ehk naa sammuke tagasi astuda.
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Olles lugenud läbi antud teema postitused tuleb taas tõdeda varem kogetut. Eesti autosporti varjutab kohati see, et keegi midagi tegema hakkab, siis on olemas alati mingi kogukond, kes pole millegiga rahul, sisuliselt loobitakse kaikaid kodaratesse, valimatult lahmides. Ma ei oska öelda kahjuks kas need loopijad ise on millegi märkmisväärse ja kasulikuga hakkama saanud, mis puudutab autospordi arengut.
Sisuliselt see virin ja inin ei pidurda asjade arengut aga vähe halb on lugeda, loomulikult ei peagi kõik iga asja peale hurraaaa hüüdma aga erinevate faktide lahmimisel võiks siiski faktides kindel olla. Las kriitika olla konstruktiivne ja edasiviiv.

Samas oli ilus vaadata kuidas eelmisel viikendil eestlased Läti meistrikate ja Balti karika autasustamisel laua tühjaks viisid!
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kiiver, ilusti öeldud!!!
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

"Kuskil miskit toimub... EESTLASEEEED, kui miskit ei toimu EESTLASEEEEED....."


Virisejaid on alati ja seda just ennekõike kadedusest.

Mina soovin küll Jaanile ja kogu tema tiimile palju edu JWRC's ja lähen ka lähemal toimuvatele üritustele kaasa elama :D
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Ma loodan, et sa metsa vahel seda krdi laulu ei karju, sest soomest peale tõusevad juuksed peas püsti kui seda kuulen.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Beanladen
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 318
Liitunud: 25 Nov 2003, 00:23
Asukoht: tln

Postitus Postitas Beanladen »

kajakas1 kirjutas:Ma loodan, et sa metsa vahel seda krdi laulu ei karju, sest soomest peale tõusevad juuksed peas püsti kui seda kuulen.
Mul sama lugu. Eriti häbi oli umbjoobes kaasmaalaste pärast kes seda laulu tagasiteel laevas jaurasid...
Anna gaasi...
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Beanladen kirjutas:
kajakas1 kirjutas:Ma loodan, et sa metsa vahel seda krdi laulu ei karju, sest soomest peale tõusevad juuksed peas püsti kui seda kuulen.
Mul sama lugu. Eriti häbi oli umbjoobes kaasmaalaste pärast kes seda laulu tagasiteel laevas jaurasid...

Tahad häbist pääseda, siis tule tagasi järgmine päev-hea rahulik.
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Ei mina seda soomes ei karjunud .. pigem olin kah sellest seltskonnast kellel ihukarvad püsti tõusid :P

Ja ei kavatse seda kusagil karjuda ka... aga see lihtsalt iseloomustab seda sama seltskonda kõige paremini, käiakse ainult joomas :(
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Mis teha, ühel katsel mingid eestlased möirgasid enda ruuporisse järele tehtud mootorihäält ja edasi liikudes oli kuulda kuidas üks soomlane ütles teisele "See on eestlaste sõitmine" või midagi taolist, pole hästi enam meeles, aga mida taolist - Mökkiperä katsel see oli vist.

Aga suurem osa ajast sai metsas oldud, nii et ei kuulnud seda palju, aga meeldiv see polnud.
"Come on, you can see more than that"
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Asi väljub teemast:)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Märtinfänn kirjutas:Asi väljub teemast:)
Ammu juba.
"Come on, you can see more than that"
draggo
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Juul 2003, 16:14

Postitus Postitas draggo »

mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Et siis kaardilugeja ikka mees, mitte sakslanna nagu vahepeal spekuleeriti...
Stalo
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 10 Nov 2005, 19:52

Postitus Postitas Stalo »

Tegelikult on nüüd hoopis huvitav jälgida kahe rallimehe arengut, meie Mölder ja soomlaste noor lootus Lattvala. Mõlemad enam-vähem ka üheealised.
Ivoshiee
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 37
Liitunud: 15 Mai 2005, 11:30
Kontakt:

Postitus Postitas Ivoshiee »

Stalo kirjutas:Tegelikult on nüüd hoopis huvitav jälgida kahe rallimehe arengut, meie Mölder ja soomlaste noor lootus Lattvala. Mõlemad enam-vähem ka üheealised.
Lattvalal on rohkem kogemusi ning see on kindlasti eelis.
Tiff
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Dets 2005, 19:49
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tiff »

Küsimus: On see tehasetiimina minek või erasõitjana renditav auto?
Vasta