Markko on oma otsuse teinud?

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Pontiak
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 44
Liitunud: 18 Okt 2005, 21:18
Asukoht: Idablokk

Postitus Postitas Pontiak »

aix kirjutas:Kõik on võimalik.

Seda tahaks ka mina uskuda:)
Tänud Markko/"Beef"
Villi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 10 Apr 2003, 20:26
Asukoht: Sadamalinn Virtsu

Postitus Postitas Villi »

Apollo kirjutas:Ja oskasingi maha magada.Vaatasin kava ja kordust ka ei ole. :(
Proovi homme netist http://www.tv.ee/
Four wheels move your Body, Two wheels move your Soul.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kahju muidugi, et ta otsustas lõpetada. Aga tema otsust tuleb austada.
Ning nüüd tuleb sama tulihingeliselt kaasa elada Urmo ja Jaani tegudele.
Aga üks küsimus jääb siiski hinge kriipima. Huvitav kas kanal 2 ka edaspidi kokkuvõteid näitab. Või lõppesid need kokkuvõted koos Markko loobumis otsusega. Neid kokkuvõteid võiks ikka edasi näidata, sest kindlasti tahaksid paljud fännid neid näha.Paljud ei näe ju eurosporti ega soome telekanaleid. Ning neile oli see K2 kokkuvõte ainus võimalus pildis seda näha.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Ott oli OK! Lasi Markkol rääkida!
Aga midagi peale selle teada ei saanud, et Märtinil oli lõpetamine juba ennem plaanis! Ja muidugi väga kaalutletud on Markko- ei lase emotsioonidel ennast hullutada!

Ott oleks muidugi võinud muudki küsida: "kas mänedzer on veel ametis?", "kas on plaanis sel aastal mõnel rallil osaleda?"...!
ansib
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 29
Liitunud: 24 Sept 2005, 19:02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ansib »

vot tehke või tuld, aga Aava ja Mölder ei ole pooltki nii huvitekitavad kui Märtin.... võibolla on asi selles, et Märtin oli esimene ja selline omamoodi pioneer või pole noortel lihtsalt sellist tõsist kihutaja aurat ümber? Vot ma ei tea... tegelikult luban, et hakkan neile kaasa elama päevast, kui nad sõidavad WRCs, sest olgem ausad - JWRC autod on ikka mannetud A ja isegi N klassi autodega võrreldes. Soomes on rahvuslik grupp ka vingem...
Elupõline Markko Märtini austaja!
WRC Markkoga oli elustiil, armastus ja hobi.

-In memoriam Michael & Richard-
wrcmasters
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 06 Jaan 2006, 21:08
Asukoht: perifeeria
Kontakt:

saate video

Postitus Postitas wrcmasters »

need kes ei saanud nädalalõpu lebo vms tõttu saadet vaadata, leiavad selle kohta lingi (high-res MPEG2) varsti wrcmasters lehelt


PS.
loodan et Kolin ja teised "kardaanid" mind ja minu rallifoorumi kontot järjekordselt ei bänni, nagu see varem juhtunud juba on :P
margu206
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 281
Liitunud: 01 Aug 2005, 16:53

Postitus Postitas margu206 »

[quote="GC"]2004 MM tiitel jäi selle neetud rootsi kivi taha!!!

Kui Markko loobubki, siis minu haavadele oleks palsamiks kui ta ennast mõnele wrc etapile sebiks ja praeguseid kui tulevasi maailmameistreid loputaks![/quote]

see kivi jäi ka pildile
panin selle ka video rubriiki
http://auto.impuls.cz/video/martin_crash_ss11.wmv

Olen Märtini otsusega päri. Tahaks kuulda Grönholmi kommentaari selle intervjuu kohta. Markko väitis, et vanameestel (üle 30) suht "tobe" MM-il osaleda.
Täname sind Markko ilusate hetkede eest.
Siis on õige aeg teha Märtin tribute
Viimati muutis margu206, 06 Jaan 2006, 21:26, muudetud 2 korda kokku.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: saate video

Postitus Postitas Kolin »

wrcmasters kirjutas:need kes ei saanud nädalalõpu lebo vms tõttu saadet vaadata, leiavad selle kohta lingi (high-res MPEG2) varsti wrcmasters lehelt


PS.
loodan et Kolin ja teised "kardaanid" mind ja minu rallifoorumi kontot järjekordselt ei bänni, nagu see varem juhtunud juba on :P
No sorry mina sind küll bänninud ei ole. Esiteks minul ei ole seda võimalustki teha ning teiseks miks oleks seda pidanud tegema. Seega hoia oma alusetud süüdistused endale.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
wrcmasters
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 06 Jaan 2006, 21:08
Asukoht: perifeeria
Kontakt:

Re: saate video

Postitus Postitas wrcmasters »

Kolin kirjutas: No sorry mina sind küll bänninud ei ole. Esiteks minul ei ole seda võimalustki teha ning teiseks miks oleks seda pidanud tegema. Seega hoia oma alusetud süüdistused endale.
sry, aga fakt on see et umbes 2 nädala jooksul peale minu eelmise konto tegemist see niiöelda "bänniti" ja konto kustutati ja ligipääs blokeeriti. see räägib juba enda eest ja kuna meil oli kerge individuaalne konflikt:) siis järeldasin teadagi mis... aga ok, minu viga. matkem parem sõjakirves maasse!
eesti mehed jätkvad jwrc lainel ja varem või hiljem peaks see uuesti jõudma ka wrc lainele!
sellegi poolest AU Märtinile ja tema otsusele ja usun, et see polnud lõplik.
saame veel oodata teravaid elamusi, wrc 2007 ehk, kui mitte varem?
Viimati muutis wrcmasters, 06 Jaan 2006, 21:50, muudetud 1 kord kokku.
Villi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 10 Apr 2003, 20:26
Asukoht: Sadamalinn Virtsu

Postitus Postitas Villi »

aix kirjutas: Uskuge, need mehed ei oska elada ilma rallita. Ja usun, et Eesti tasemel rallid ei paku Markkole pinget.
Tubli aix! See ei ole mitte üksi selline noot, mis sisaldab hirmsasti optimismi, vaid suisa loosung meile, lootust kaotavatele RF vendadele.
Sest näiteks Colin ja Carlos, kes ei pea enam kellelegi midagi tõestama,
kes on võitnud mitmeid MM tiitleid, kipuvad ikka rallisse tagasi. Rovis, kes
on võitnud ainult ühe etapi, saab 8 apr. 40 aastat vanaks, aga motivatsiooni sõitmiseks jätkub siiani. Nüüd 30 aastasele Markkole piisab
sellest, et ükski eestlane ei ole varem nii kaugele jõudnud. No kuulge?
Four wheels move your Body, Two wheels move your Soul.
hindrek
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 385
Liitunud: 20 Jaan 2004, 18:21

Postitus Postitas hindrek »

saate põhjal tekkisid mõned uitmõtted:
1. (ilma saatetagi, juba eelnevalt sisetunde ja melka arvamuse kohaselt) kahju, et maailma arvatavasti üks paremaid rallisõitjaid on otsustanud loobuda;
2. tegemist oli arvatavasti nii MM (rääkis väga ausalt, arvatavasti, ja ei öelnud kordagi 'ei kommenteeri' või muud taolist) kui Oti (panite tähele respecti, ei ühtegi vahelesegamist!!!; ning tema puhul on see enam kui harukordne ju! - loodetavasti ei jää see intervjuu viimaseks...) ühe parima tele-esinemisega;
-----------------------

3. kahju, et MM sportlik viha (vajadus olla parim) sedavõrd üürike on/oli - need etapivõidud on väga kõva sõna ja arvatavasti siin foorumis keegi seda järgi ei tee;O), kuid arvatavasti/kardetavasti järgneva kümne aasta jooksul keegi teine Eestist reaalselt maailmameistri tiitli eest selles sarjas (WRC) ei võistle (JWRC on ju siiski võimalik, kuid arvestades kõiki asjaolusid täna, siis WRC'sse jõudmine on võimalik, kuid nr.1 olemine...);
4. tore, et MM on pragmaatiline inimene, nagu mina, sina, sina ,sina ,sina. jne.; mõistan eestlasena täielikult;
5. pragmaatikutel on spordimaailma asja vaid seni, kuni tegemist on tehnikaga ja vaid vähesel määral õnne ja spordiga - kui õnn jmt. pöörab selja, siis tundub kõik erakordselt mõtetu ja tahaks ära;
6. see 30 eluaastat - eks meil kõigil on eesmärgid saavutada ja tõestada midagi ja enamasti need soovid ei täitu; MM täitis enamuse unistusest ja vaid suurim soovidest, olla maailmameister ei täitunud- respect jällegi!, kuid krrt!!!! plaanid ja soovid muutuvad ning vahel tuleb neid pisut edasi nihutada ja olla paindlikum;
7. kahju, et see just nii pidi lõppema... ;(

anyway, olles samuti pragmaatiline inimene eestist, pean tõdema - kahju, et see läbi sai ning tänud igatahes pakutud hetkede ja põnevuse eest! - loodetavasti jääb enamus rallihuvilistest armastatud spordiala juurde (siin foorumis usutavasti kindlasti!) ja ma siiralt usun, et järgmist eestlast kõrgeimas ralliliigas ei tule liialt kaua oodata!
Villi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 10 Apr 2003, 20:26
Asukoht: Sadamalinn Virtsu

Postitus Postitas Villi »

Tänud hindrekule nende mõtete eest!
Olles pragmaatiku täielik vastand, ütlen ikka: Kõik, mis ütlesid, oli hästi öeldud.
Four wheels move your Body, Two wheels move your Soul.
mona
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Okt 2005, 15:01
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas mona »

hindrek kirjutas:saate põhjal tekkisid mõned uitmõtted:
1. (ilma saatetagi, juba eelnevalt sisetunde ja melka arvamuse kohaselt) kahju, et maailma arvatavasti üks paremaid rallisõitjaid on otsustanud loobuda;
2. tegemist oli arvatavasti nii MM (rääkis väga ausalt, arvatavasti, ja ei öelnud kordagi 'ei kommenteeri' või muud taolist) kui Oti (panite tähele respecti, ei ühtegi vahelesegamist!!!; ning tema puhul on see enam kui harukordne ju! - loodetavasti ei jää see intervjuu viimaseks...) ühe parima tele-esinemisega;
-----------------------

3. kahju, et MM sportlik viha (vajadus olla parim) sedavõrd üürike on/oli - need etapivõidud on väga kõva sõna ja arvatavasti siin foorumis keegi seda järgi ei tee;O), kuid arvatavasti/kardetavasti järgneva kümne aasta jooksul keegi teine Eestist reaalselt maailmameistri tiitli eest selles sarjas (WRC) ei võistle (JWRC on ju siiski võimalik, kuid arvestades kõiki asjaolusid täna, siis WRC'sse jõudmine on võimalik, kuid nr.1 olemine...);
4. tore, et MM on pragmaatiline inimene, nagu mina, sina, sina ,sina ,sina. jne.; mõistan eestlasena täielikult;
5. pragmaatikutel on spordimaailma asja vaid seni, kuni tegemist on tehnikaga ja vaid vähesel määral õnne ja spordiga - kui õnn jmt. pöörab selja, siis tundub kõik erakordselt mõtetu ja tahaks ära;
6. see 30 eluaastat - eks meil kõigil on eesmärgid saavutada ja tõestada midagi ja enamasti need soovid ei täitu; MM täitis enamuse unistusest ja vaid suurim soovidest, olla maailmameister ei täitunud- respect jällegi!, kuid krrt!!!! plaanid ja soovid muutuvad ning vahel tuleb neid pisut edasi nihutada ja olla paindlikum;
7. kahju, et see just nii pidi lõppema... ;(

anyway, olles samuti pragmaatiline inimene eestist, pean tõdema - kahju, et see läbi sai ning tänud igatahes pakutud hetkede ja põnevuse eest! - loodetavasti jääb enamus rallihuvilistest armastatud spordiala juurde (siin foorumis usutavasti kindlasti!) ja ma siiralt usun, et järgmist eestlast kõrgeimas ralliliigas ei tule liialt kaua oodata!
väga pikk aga täiesti õige jutt, sest ka mina nautisin seda mis märtin ütles ja ott ei seganud kordagi, aga noh et selline täielik loobumine, seda tõrkus minu mõte enne mõtlemast ja veidi tõrgub nüüdki veel. austan tema otsust, tema elu aga mina ikka ääretult kurb selle peale, kuid püüan leida positiivset nendest eelnevatest hetkedest mis olid seoses tema sõiduga aga tegelt on ikkagi kui aus olla siis minult ära võetud üks väga tähtis ja oluline positiivne elamus elust ja vägisi kisub sees krampi ja selle vastu ma ei saa, sest ma oleks tahtnud teda ikka edasi wrc kihutamas näha aga äitahh nende eelmiste elamuste eest markkole ja ta ei saa sinna ise midagi parata, tema jääb minu üheks iidoliks siin spordimaailmas, sest isegi selle oti saate ajal ei lubanud ma kellelgi kodustest isegi rääkida kui markko rääkis ja õnneks saavad mu lähedased ka sellest aru
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Hm, mulle meenub üks Turneri repliik pärast septembri traagikat: "olime lepingule 2006-ks väga lähedal."
wrcmasters
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 06 Jaan 2006, 21:08
Asukoht: perifeeria
Kontakt:

Postitus Postitas wrcmasters »

GC kirjutas:Hm, mulle meenub üks Turneri repliik pärast septembri traagikat: "olime lepingule 2006-ks väga lähedal."
ja mis oleks sellest kõigest kasu?
viimased paar aastat (2004lõpp-kuni-täna) on kompanii -martin-turner tegelenud kuni viimase hetkeni hämamisega ja seis on nii nagu on,
reaalne situatsioon (rahad, suured sponsorid) on hetkel määrav mitte sõiduoskus, kahjuks.
kuskil videos 2005 (vist EOS rally) oli muideks park'i repliik, kus ütles, et 2006 kohta ärge tema (parki) käest küsige, kuna see on turneri rida ja vaatame kuidas ta oma asjadega hakkama saaab ja noh lõppkokkuvõttes võib õelda, et saigi hakkama, krt :P
Villi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 10 Apr 2003, 20:26
Asukoht: Sadamalinn Virtsu

Postitus Postitas Villi »

Postimehes siis meenutusi intrvjuust Otiga:
http://www.postimees.ee/060106/esileht/188067_1.php
Four wheels move your Body, Two wheels move your Soul.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

GC kirjutas:Hm, mulle meenub üks Turneri repliik pärast septembri traagikat: "olime lepingule 2006-ks väga lähedal."
Ma mõtlesin seda selles kontekstis, et loobumise otsus oli tehtud juba suvel,aga Turner oleks nagu jutu järgi uut lepingut ette valmistanud!???
RalliAhto
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 286
Liitunud: 06 Dets 2005, 11:39

Postitus Postitas RalliAhto »

Ikkagi jääb intervjuust meelde Märtini öeldu, et praegune wrc on midagi muud kui MM. Kõik kellel raha on võivad wrc auto rentida ja kihutada, sõiduoskused on teisejärgulised. Kivi lendas kindlasti Hirvoneni-Wilsoni jr. kapsaaeda
Kusti
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 179
Liitunud: 27 Juul 2005, 12:36

Postitus Postitas Kusti »

Olles suur rallifänn (juba ammu enne Markko orbiidile tõusmist) ja ka Markko kangelastegudele mitmeid kordi Soomes tuliselt kaasaelanuna ütleks, et eilne intervjuu jättis veidi halva mulje. Täielik respekt, kui mees oleks põhjendanud lõpetamist selle hirmsa paugu ja ideaalse paarimehe kaotuse tõttu. Aga ütelda, et alates kolmekümneselt peaks mees tegelema millegi tõsisema asjaga kui rallisõit on ikka veits imelik. Kolmekümneselt on rallipiloot just parimas eas. Sellisele tasemele kus Markko juba oli jõuavad vaid väga-väga valitud mehed. Kui ei õnnestunud algavaks hooajaks autot saada, siis 2007 oleks see ehk taas võimalik.
Aga sellegipoolest on Markko teinud kangelastegusid ja viie võiduga tõstnud väikese Eesti rallimaailma ajalukku. Tänud ja edu edaspidiseks!
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

"see kivi jäi ka pildile
panin selle ka video rubriiki"
http://auto.impuls.cz/video/martin_crash_ss11.wmv

Pole muud öelda kui "kuradi *****!"
Viimati muutis GC, 07 Jaan 2006, 10:40, muudetud 1 kord kokku.
Vasta