Markko on oma otsuse teinud?

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Beef »

Ma arvan, et selles mõttes, et ralli mm võtab nii palju aega enda alla, et muuks aega ei jäägi. Peab elama ka.
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

jens kirjutas:Muuseas Oti saadet meenutades jäi mulle üks koht meelde, millest ma hästi aru ei saanud. Nimelt ütles Märtin midagi taolist, et kuni 30 eluaastani võib sellise pulliga tegeleda. Seejärel võiks juba midagi tõsisemat teha. Et nagu mida - rallisõit polegi tõsine tegevus?
Tsiteerida võib mitut moodi...

Näiteks ka nii (kahjuks ei ole eestikeelset sama hea näidet kohe võtta):

"Our company is skilled in many other areas that are never reported by the biased media."
"Our company is skilled in many other areas that are never reported by the biased media."
"Our company killed Mother Theresa."
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

jens kirjutas:Muuseas Oti saadet meenutades jäi mulle üks koht meelde, millest ma hästi aru ei saanud. Nimelt ütles Märtin midagi taolist, et kuni 30 eluaastani võib sellise pulliga tegeleda. Seejärel võiks juba midagi tõsisemat teha. Et nagu mida - rallisõit polegi tõsine tegevus?
Ilmselt on siis Märtini jaoks rallisõit olnud üks tore ja meeldiv meelelahutus. Üsna imelik olekski kui üks mõistlik inimene (mida Märtin selgelt tundub olevat) arvaks, et rallis ongi elu mõte.

Seda vast on lihtsam mõista kui ühe eesti soost isiku soovi enda asukohaks määratleda NSVL.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

jens kirjutas:Muuseas Oti saadet meenutades jäi mulle üks koht meelde, millest ma hästi aru ei saanud. Nimelt ütles Märtin midagi taolist, et kuni 30 eluaastani võib sellise pulliga tegeleda. Seejärel võiks juba midagi tõsisemat teha. Et nagu mida - rallisõit polegi tõsine tegevus?

Tema sõnul oli see tema jaoks ainult lõbu...
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Hmm. Või nii. Ma saan Märtinist täiesti aru, kuigi natukene hämmastav on, et enamik rallisõitjaid viitsivad sellega tegelda kuni 40. eluaastani välja ja mitmed veel edasigi, kui vorm vähegi võimaldab. Rallisõit pole neile kas just elu mõte, aga sinna väga lähedale küll =) Ja paljalt "lõbu pärast" sõites juba sellisele tasemele ei jõua, et viis etapivõitu saavutada.

Seda vast on lihtsam mõista kui ühe eesti soost isiku soovi enda asukohaks määratleda NSVL.

IRW, mis see siia puutub? :D
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

jens kirjutas:Hmm. Või nii. Ma saan Märtinist täiesti aru, kuigi natukene hämmastav on, et enamik rallisõitjaid viitsivad sellega tegelda kuni 40. eluaastani välja ja mitmed veel edasigi, kui vorm vähegi võimaldab. Rallisõit pole neile kas just elu mõte, aga sinna väga lähedale küll =) Ja paljalt "lõbu pärast" sõites juba sellisele tasemele ei jõua, et viis etapivõitu saavutada.

Seda vast on lihtsam mõista kui ühe eesti soost isiku soovi enda asukohaks määratleda NSVL.

IRW, mis see siia puutub? :D
Noh, inimeste prioriteedid on tihti erinevad.

See "IRW" on lihtsalt võigas.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

KuriUss kirjutas:
jens kirjutas:Hmm. Või nii. Ma saan Märtinist täiesti aru, kuigi natukene hämmastav on, et enamik rallisõitjaid viitsivad sellega tegelda kuni 40. eluaastani välja ja mitmed veel edasigi, kui vorm vähegi võimaldab. Rallisõit pole neile kas just elu mõte, aga sinna väga lähedale küll =) Ja paljalt "lõbu pärast" sõites juba sellisele tasemele ei jõua, et viis etapivõitu saavutada.

Seda vast on lihtsam mõista kui ühe eesti soost isiku soovi enda asukohaks määratleda NSVL.

IRW, mis see siia puutub? :D
Noh, inimeste prioriteedid on tihti erinevad.

See "IRW" on lihtsalt võigas.
Ära nüüd kurjusta kohe. Tänapäeva noortele on nõuka aeg, pioneerid ja kõik muu sama kauge teema kui pärisorjus.

Aga seisukohast, et peale 30-ndat ei sobi nagu enam ralliga tegeleda ei saa ka mina aru.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Kolumbus
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 22
Liitunud: 20 Nov 2005, 18:51

Postitus Postitas Kolumbus »

spordifookuses antud intervjuus jagas märtin huvitavat infi möödunud aastate telgitaguste kohta.
intervjuu on vaadata etvsport.ee leheküljel
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Spordifookuse saatest meeldis enim Märtini fraas autoralli 5-minutilise trahvi ja poksi võrdluse kohta =)

Analoogilisi mõttekäike võiks tuua mujaltki:
- kümnevõistluses saab keegi mingil alal nulli, aga selle asemel antakse 200 punkti ala võitjast vähem;
- F1s keegi katkestab ning tema tol hetkel liidrile olnud kaotusele lisatakse lõpp-protokollis nt 5x niipalju sekundeid juurde, kui oli jäänud võistluse lõpuni ringe.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

jens kirjutas:Spordifookuse saatest meeldis enim Märtini fraas autoralli 5-minutilise trahvi ja poksi võrdluse kohta =)

Analoogilisi mõttekäike võiks tuua mujaltki:
- kümnevõistluses saab keegi mingil alal nulli, aga selle asemel antakse 200 punkti ala võitjast vähem;
- F1s keegi katkestab ning tema tol hetkel liidrile olnud kaotusele lisatakse lõpp-protokollis nt 5x niipalju sekundeid juurde, kui oli jäänud võistluse lõpuni ringe.
Mida see Märtin siis selle trahvi kohta ütles?

See kümnevõistluse paralleel on küll ju tobe: ühel ala nulli saamine kümnevõistluses ei välista osavõttu järgmisel alal. F1-s klassifitseeruvad ka ju sõitjad kes on läbinud 90% distantsist.
gaas on endiselt laiffi
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Märtin ütles trahvi kohta umbes järgmist:

Kui rallis katkestab sõitja, mis õigusega ta siis jätkamiseks uue võimaluse saab. See oleks sama kui poksis üks saab nokaudi ja siis antakse talle 5 minutit taastumiseks.
radiation
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 492
Liitunud: 14 Mai 2005, 17:39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas radiation »

Erki kirjutas:
jens kirjutas:Spordifookuse saatest meeldis enim Märtini fraas autoralli 5-minutilise trahvi ja poksi võrdluse kohta =)

Analoogilisi mõttekäike võiks tuua mujaltki:
- kümnevõistluses saab keegi mingil alal nulli, aga selle asemel antakse 200 punkti ala võitjast vähem;
- F1s keegi katkestab ning tema tol hetkel liidrile olnud kaotusele lisatakse lõpp-protokollis nt 5x niipalju sekundeid juurde, kui oli jäänud võistluse lõpuni ringe.
Mida see Märtin siis selle trahvi kohta ütles?

See kümnevõistluse paralleel on küll ju tobe: ühel ala nulli saamine kümnevõistluses ei välista osavõttu järgmisel alal. F1-s klassifitseeruvad ka ju sõitjad kes on läbinud 90% distantsist.
Kümnevõistluse "näite" mõte oli see, et sa võid ikkagi võita(tegelikult ei ole ju, sellise reegliga aga oleks).
Ja F1s, et siis oleks võimalik täiesti vabalt näiteks teiseks tulla.
ahmi tolmu
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Mulle jäi spordifookuse saatest kõlama noot, et MM tiitlini jõudmine sõltub paljudest asjadest, mida kahjuks piloot mõjutada ei saa.
Võib tekkida peaga vastu puud jooksmise tunne kui mingid insenerid "liiga targaks" osutuvad.
Ma arvan, et keegi meist ju ei kahtle, et Märtinis oli ja ehk on praegugi maailmameistri "materjal" olemas!
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Tuleb välja, et mõlemad 2004 ja 2005 tegid Markko vastu tööd insenerid.Fordis olevat olnud probleeme uue mootoriga, mis ei tööta hästi kruusal. 2005 oli mingi üks asjapulk Pesoos, kes pani näkku sajaga.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kes pole seda intervjuud vaadanud, soovitan seda kohe kindlalt vaadata.
"Come on, you can see more than that"
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Frank kirjutas:Kes pole seda intervjuud vaadanud, soovitan seda kohe kindlalt vaadata.
Kust seda intervjuud näha saab?
Diagnoos- Rallisõltlane
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

etvsport ja videoklippide all on olemas 5. veebruari spordifookus.
"Come on, you can see more than that"
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

toomasa
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 74
Liitunud: 18 Nov 2003, 16:57

Postitus Postitas toomasa »

Kas keegi oskab kommenteerida?

<Markko stardib 16-18 märtsini toimuval Portugali rallil. Veel stardib Martin Rauam. Mõlemad sõidavad:: Eesti Autospordi Liidu ühise Subaru-E.O.S. Rally Teami N-rühma Subaru Imprezadel.Märtinile loeb kaarti varem Alister McRaele lugenud David Senior.Ralli on kruusa ralli.

BS või mitte?
Inka
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2004, 14:42

Postitus Postitas Inka »

........
Viimati muutis Inka, 11 Mär 2019, 17:04, muudetud 1 kord kokku.
Vasta