Akropolise ralli III päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Karl »

Minu arust saab öelda, et kui kellelgi ikka on õnne, siis on (Loeb) ja kui ei ole siis ei ole (Solberg).
Aasta tagasi Jaapanis esikohalt katkestades oli Solberg kurb pisarateni, kuid nüüd, mis sa ikka teha oskad - laiuta vaid käsi.
Grönholm on oma kolmel rattal katekstanud ja politsei poolt maha võetud lugematu hulk kordi!
Ega ei saa kurta samas, autoralli on selline! Parem ikka kui katkestajaid vähem oleks!
Karl
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Videot nähes, kuidas Loeb teenindusse sõitis...siis pilpaid lendas auto küljest samal ajal. Tagasõitev kaameraga auto põikles nende tükkide eest ära, et mitte pihta saada..))))
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

ehhh... kuna olin ära, siis ma olen selle ralliga nii palju kursis, et tean Loebi ja Grönholmi tulemusi ning nägin eelmisel lehel olevat pilti :D
Ajalehtedes ilmub ka vaid vasakusse nurka mingi väike rubriik, kus paari lausega tehakse rallist ülevaade. Netis ei viitsi ka uudiseid otsida :P
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Kas saaks kuskilt videosid??Torrentspys enam pole ja nüüd enam ei näe seda väärt sporti.Ja kuna olin reisil ära,tean ainult,et grönholm võitis.
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Neid ma tean aga mul ei tõmba lõpuni kunagi ära :@ Ainuke oli torrentspy millest sai.Sinna tuli enne sama-aegselt üles kui siiagi aga nüüd...
Vasta