SCHUMACHER lõpetab....

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

jens kirjutas:
Apollo kirjutas:
Väike OT ka:Kui võrrelda F1 piloote ja WRC siis ei annagi võrrelda.Viimased neist on lihtsalt peajagu üle.
Mis mõttes ja mille poolest WRC pässid üle on?
Sa vaata nende suhtumist konkurentitesse. Oled sa kunagi kuulnud WRC meeste suust selliseid kommentaare konkurentide puhta. Aga seal nad ja paraku ei sõida ka mees mehe vastu.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

WRC on lihtsalt teistmoodi sari, see ongi nagu selline hullude meeste teema, miljonid hullud neid toetamas , metsa all lõket tegemas ja grillimas ja õlut lakkumas, see juba loob selle WRC Meeleolu ja ka sõitjad on tänu sellele naljahambad :) Grönholm ajab oma bohuistliku näoga mind iga kord naerma :D
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

"Päss" ei ole minu keelekasutuses negatiivne sõna. Huvitav, et mõne jaoks siin on. Aga eks siis inimestel ole siis erinev keelemõistmine.:)

To Kolin: Selles osas võib sul isegi õigus olla. Rallimehed tunduvad justkui "üks pere" olevat.
Apollo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 84
Liitunud: 22 Sept 2005, 21:49
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Apollo »

Kõik juba eelnevate postitajate poolt öeldud.WRC piloodid on lihtsalt sümpaatsemad.
Siin väike klipp Montoyast http://www.zone.ee/mikker
Elus armastatakse sind kaks korda-sündides ja surres.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Te peaksite tegema teema "sümpaatsed ja ebasümpaatsed F1 sõitjad".

Kahjuks on hetkel F1s väga vähe sümpaatseid sõitjaid minu jaoks vähemalt.
"Come on, you can see more than that"
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

[quote="jens"]"Päss" ei ole minu keelekasutuses negatiivne sõna. Huvitav, et mõne jaoks siin on. Aga eks siis inimestel ole siis erinev keelemõistmine.:)

Hea mees!
Mul ei ole "loll" ka negatiivne sõna, aga kui naisele ütlen, saan kohe mööda kõrvu!
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Minu sõnakasutuses on päss rohken nagu halvustav-umbes nagu saamatu vms.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Kui juttu on sellest, et rallisõitjad on olemuselt n-ö viisakamad kui vormelisõitjad, siis võib tekkida küsimus, millest see tuleneb. Endal tekkis sellega seoses kaks mõtet:

1) F1 on maailmamastaabis tunduvalt suurema populaarsusega ala ning seal on justkui rohkem kaalul, mis tekitab rohkem pingeid ka sõitjate seas. Nn maailmaaladel on ka rohkem skandaale kui "marginaalsetel" aladel. Pole ju midagi nt kettaheitjate võistlusvälistest vastuoludest kuulda olnud.

2) Ringrajasport oma olemuselt tekitab sõitjatevahelisi pingeid. Rallis sõidetakse võistluse ajal võidu kellaga ning konkurenti silmaga näha ei saa, kui ta just rajaääres pole. Ringrajal leiavad aset aga võitlused ning ka avariid ehk siis on teisisõnu otsene kontakt rivaalidega. Seal ei pruugi võistlustulemus ainult endast sõltuda, vaid ka teiste asetusest rajal. Seega on enda ebaõnnestunud tulemuse tõttu aeg-ajalt põhjust olla pahane ka kaasvõistleja peale, rallis saab ainult iseennast (või tiimi) süüdistada.
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Yep, teine variant on minu arvates täpselt see põhjus.
Mehed on ringrajal üksteise vastu ja rajaga üksteisel käitumise põhjal tekivad ka suhted nende vahel.

Kui ntx keegi ei lase kedagi rajal mööda, siis blokeeritul tekivad pähe vihased mõtted, no on ikka raibe ja need mõtted jäävad temaga kaasa ka rajalt maas olles :) Seda rohkem, kui mingeid reeglite piiril olevaid võtteid kasutades. Aga mõni sõitja jällegi suruks kätt pärast sellist asja ja ütleks, hästi blokkisid mees, kuid jah, rallis ei ole selliste olukordade tekkimine eriti võimalikki , seega ongi ainult võistlusolukorrast väljaspool olevad suhted nende vahel ning kuskil baaris õhtul joogi taga on need ilmselt sõbralikumad :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Samas mõnes muus rinka sarjas saavad sõitjad omavahel päris hästi läbi...
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Ma võin eksida, aga minu mäletamist mööda said Häkkinen ja M. Schumacher hästi läbi - vaata kas või nende pressikaid.
"Come on, you can see more than that"
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

http://www.youtube.com/watch?v=AM0OgnWSZrA

Ja sõnu polegi vaja...





Kuid siiski. Minu kiindumus M.Schumacheri tuli läbi mu ema, kui imelik see ka ei tunduks. Seda siis kohe päris väiksest pisipõnnist saati kui ema hoidis pöialt Schumacherile ja sealt tuli ka minu kiindumus temasse, mis järkjärgult aina kasvas ja kuni siiani välja ega kao ka peale tema lahkumist. Seda video vaadates meenus palju mälestusi tema minevikust ja usun, et seda lugu kuulates saab teda jääda mälestama kui F1 sõitjana. 5 min hiljem laadisin selle loo ja õnnestuski nii kui panin laulu tööle tekkis peas kujutlus Schumacherist :) Tundub nagu mõni matuse jutt, kuid neid emotsioone on raske kirja panna teisiti.
TUBLI OLED EESTIMAA
Mask
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 563
Liitunud: 19 Sept 2005, 20:02

Postitus Postitas Mask »

Tänud üli vinge video eest.
Tuletas kah vanu häid aegu meelde.
Pilt
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Hea video ;)
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
ahti159
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 27 Veebr 2003, 19:17
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas ahti159 »

Selline halamine nagu Shumi oleks hukka saanud. Kuidagi lõbusam peaks see asi olema. Tal ju mitu sõitu veel ees. Ega keegi ometi oota, et suure pauguga lahkuks, TRIBUTE juba valmis tehtud. Minu arust väga mage.
Sander Roosimaa Racing Team
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Nõus Ahtiga.

Video on korralikult tehtud. Kuid selle järgi tunduks nagu Schumacher oleks surma saanud vm.
Selliseid videosid on veel internetis. Kuid need videod võiks rohkem rõõmsamad olla. Rohkem juubeldamisi, actionit, kiire (vihane) muusika jne.

hetkel on kõik videod M.Parki mälestusvideodega sarnast stiili...
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Igav matusevideo ilase muusikaga. Aga küllap nelja-viie aasta pärast kedratakse samasugune kellelegi järgmisele valmis.
Mask
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 563
Liitunud: 19 Sept 2005, 20:02

Postitus Postitas Mask »

Öelge mida tahate aga video oli lahe.
Pilt
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Lahe? Schumacher on küll lahe. Ikkagi sõitja, kelle ümber aastate vältel on enim möllu olnud. Aga see video oli nii ninnu-nännu kui üldse võimalik.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Premiere'l on üks hea video, mis on 9 minutit pikk, on kõike Schumacheri karjäärist.
"Come on, you can see more than that"
Vasta