WRC4 & WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Nojah,esimene start läks täiega aiataha(käisin märgistamas oma territooriumi üsna mitme puu ja kivi otsas).
Küsimus ka:mis vaates te sõidate?Mina olen harjunud seestvaates sõitma,aga sellega siin vist kaugele ei jõua....või kuidas?
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

alk kirjutas:Nojah,esimene start läks täiega aiataha(käisin märgistamas oma territooriumi üsna mitme puu ja kivi otsas).
Küsimus ka:mis vaates te sõidate?Mina olen harjunud seestvaates sõitma,aga sellega siin vist kaugele ei jõua....või kuidas?
Pealt kaugem vaade.

Kuna olin esimeses ringis kohtuniku rollis, siis vaatasin su debüüti ja peaks mainima, et täitsa ok oli. Trajektoor jmt oli õige ainlt vahepeal üritad liiga agar olla mis maksab järgmises kurvis tavaliselt kätte.
Nagu Lenin ütles "Trenni, trenni, trenni" ja kõik hakkab tulemas ;)
QJU2
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 323
Liitunud: 03 Jaan 2006, 15:57
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas QJU2 »

Ytleks et Küprosele läksin vastakate tunnetega. Iseeneste ralli mulle meeldis, kuid soojendusel ei suutnud autot rajal hoida ja tulemuseks oli 3st katsest sain korraliku aja kirja esimesel. Lootusi kõrgele ei pane ja jään lootma Türgile. Algus ei ole hea olnud meie teamile, aga loodame, et õnn tuleb ka meie õuele :-)
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Pettumus oli vast selles, et rally käis etappide kaupa, aga mitte järjest st. autot ei pea hoidma, sest järgmises stardis jälle uus.
Irw. vastavalt eelnenule panin ka tähele, et puid ja kände kasutatakse pidurdamiseks rohkem, kui selleks ettenähtud vahendeid.
Üldiselt jäin oma esimese stardiga rahule. Sisemuses lootsin, et ehk ei jää päris viimaseks. Tundub, et tänu alk`i pühendunud territooriumi märgistamisele see mul ka õnnestus(irw).
NB! Türgi on alk`i ralli. Puhtalt tehniline sõit ja ei mingeid kiirusi.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Milor kirjutas: Sisemuses lootsin, et ehk ei jää päris viimaseks. Tundub, et tänu alk`i pühendunud territooriumi märgistamisele see mul ka õnnestus(irw).
irw Ma sattusin täielikku paanikasse,kui mäng peale teist katset kinni jooksis ja juba arvasin,et ei jõuagi kolmandat sõita...noh siis hakkaski selline suurem rapsimine jne.
Veel üks küsimus:kas see varia osa ei võiks olla rallycross formaadis?Siis saaks ühe etapi raames kõik rajad läbi sõidetud ja oleks ka reaalne pusimine.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Millal siis tulemusi näha saab. Ise oma sõiduga eriti rahule ei jäänud, kuna sõitsin oma parimatest aegadest nii 2-3 sekundit viletsamaid aegu, seda on palju. aga eks ma läksin kindla peale välja ka ja tänu sellele ka need pisi eksimused.
Aga eks see näha ole kuidas läks
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Burns kirjutas:Millal siis tulemusi näha saab. Ise oma sõiduga eriti rahule ei jäänud, kuna sõitsin oma parimatest aegadest nii 2-3 sekundit viletsamaid aegu, seda on palju. aga eks ma läksin kindla peale välja ka ja tänu sellele ka need pisi eksimused.
Aga eks see näha ole kuidas läks
ss1-ss3on üleval, peagi ka 3-6 :)
PiltCitroën Sport
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Alk,
Üritaks su nime siin ja netis kuidagi sünkrooni viia, muidu segadust rohkem kui asi väärt. Alk - Siilikuusk.
QJU2
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 323
Liitunud: 03 Jaan 2006, 15:57
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas QJU2 »

Kait lõpetas ka eile suure pauguga. Oled ikka terve ? Vaatasin sõitu ja siis seal seinas ta lõpetas. Kogu pilt värises mul telekal. Loodan, et oled elu ja tervis juures :-)
kait
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 29 Juul 2005, 09:42
Asukoht: ELVA

Postitus Postitas kait »

alk kirjutas:Nojah,esimene start läks täiega aiataha(käisin märgistamas oma territooriumi üsna mitme puu ja kivi otsas).
Küsimus ka:mis vaates te sõidate?Mina olen harjunud seestvaates sõitma,aga sellega siin vist kaugele ei jõua....või kuidas?
Mix seestvaatest kaugele ei jõua?Eelmine hooaeg olin neljas.Mina igatahes sõidan seestvaates ja ei kavatse mingil juhul ümber õppida(tundub rohkem FUN)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

QJU2 kirjutas:Kait lõpetas ka eile suure pauguga.
Väga õieti öeldud :):) :D
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kait
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 29 Juul 2005, 09:42
Asukoht: ELVA

Postitus Postitas kait »

QJU2 kirjutas:Kait lõpetas ka eile suure pauguga. Oled ikka terve ? Vaatasin sõitu ja siis seal seinas ta lõpetas. Kogu pilt värises mul telekal. Loodan, et oled elu ja tervis juures :-)
:D :D :D :D :D :D Ja elus ja tervise juures :D :D :D Fiatil õnnex turvapuur väga kõva.Mul on selest turvapuurist kõikidel etappidel palju abi olnu :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: d
kait
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 29 Juul 2005, 09:42
Asukoht: ELVA

Postitus Postitas kait »

***** ma olen sel hooajal täitsa liimist lahti,et ei oskagi kohe kommentaarida.Trennis on nagu kõik OK,aga võistlusel ei kannata kriitikat!!!!!Fiati tiim palkas psühholoogi õnnex tööle,nii et ex järgmistest etappidest on näha kas on ka kasu??????????????
QJU2
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 323
Liitunud: 03 Jaan 2006, 15:57
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas QJU2 »

Siin sama. Algus ei ole just vääriline, nagu alustaks algusest. WRCga oli sama. Loodan, et suudan konkurentsi pakkuda edaspidi.
adi007
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 119
Liitunud: 11 Aug 2004, 23:27

Postitus Postitas adi007 »

Mul peale ss1 tuli siuke närv sisse ja siis ss2 panin no nii odavs kurvis välja. Siis ss 4 mingi ligi 12-13 sekkundit meie satsi ss4 võitjale!
Loodetavasti jäin top 8
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

RFCO TEADAANNE!

Masin nr.12 juurdlus lõpukorral. Protokoll ilmub tunni jooksul.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

kait kirjutas:Mix seestvaatest kaugele ei jõua?Eelmine hooaeg olin neljas.Mina igatahes sõidan seestvaates ja ei kavatse mingil juhul ümber õppida(tundub rohkem FUN)
Sama siin. Kunagi sai CMR2-te pealtvaatega juhitud (seestvaates sõitmine tundus kuidagi võimatu ja jube raske). Asjaolude sunnil tuli ennast ümber harjutada ja nüüd tundub see pealtvaates sõitmine väga poolikuna, sest pool adrenaliinist(masina tunnetus, pimedad kurvid, kiirus, jne) jääb puudu.
Zerocold
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 35
Liitunud: 14 Sept 2006, 13:41

Postitus Postitas Zerocold »

kusjuures sama siingi...omal ajal ei saanudki muudmoodi sõita kui pealtvaates.....ja ajad olid head....aga selles wrc evos pealtvaates kuidagi asi uimane tundub...eestvaates sõites ais ikka põnevam (aga kahjuks ka kehvemad ajad) ja elamusterohkem-ehedam (eks lõppkokkuvõttes topi meestele konkurentsi pakkuda raske niikuinii, nii et las sõidurõõm vähemalt jääb mulle)
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

oioioioioioioi see küpros on ikka nii nõme ralli see ei sobi mulle üldse ja vähemalt on nüüd mu 2 põrgu ralli möödas ja võib jälle natuke tempot tõsta need põrgurallid olid (mexico-küpros)
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Krusa kirjutas:Alk,
Üritaks su nime siin ja netis kuidagi sünkrooni viia, muidu segadust rohkem kui asi väärt. Alk - Siilikuusk.
Võtaks siis siin foorumis ka nimeks Siilikuusk.

Eks peab siis kõvasti trennima nagu Krusa ütles...aga kuratküll,hirmsasti tahaks oma nina sinna TOP-i meestele vahele pista... :lol: Proovin ka siis pealtvaates sõita ega 1600 seda WRC tunnet nagunii kätte saa...
Vasta