WRC4 & WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Krusa kirjutas:Selline oleks olnud Kambu tulemus Sardiiniast.
12. KambuPilt 15:10,44 +00:51,48

Reeglid on kõigile ja seal ei ole teisiti mõistmist. Soovitan taas kõigil reeglid üle vaadata, et asi edaspidi selgem oleks.
Niisama huvi pärast tekkis tahtmine teada, et miks Sa Kambu veel teise ringi tulid kui sa juba esimeses ringis sõitsid, seda veel JWRC-ga?

Rihod ja Kait palju õnne, eriti kõva käepigistus väikesele Rihole kellelt just seda oodatigi, et vanad ätid unest üles ärataksid. Loodan, et jätkad samas vaimus.
Sardiinias peab kõva aplausi tegema ka Vidrikule kes sõitis välja oma karjääri parima kuuenda koha.
pole hullu 8)
andro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 259
Liitunud: 21 Okt 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas andro »

Õnnitlused poodiumile! :)
Ford BP Rallye Sport
Riho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 134
Liitunud: 15 Aug 2006, 20:19
Asukoht: Tallinn/Kadriorg

Postitus Postitas Riho »

Õnnitlused Riho P-le, yes noorus võitis!
Kait sullegi kõva käepigustus hea sõidu eest ;)


Ja nüüd tähistama kaksikvõitu Riho peres :D:D
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 147
Liitunud: 26 Veebr 2006, 18:31

Postitus Postitas vidrik »

mul üks selline pikk ja segane küsimus kas on mingit vahet et kas sõidad netis või siis töristad niisama omaette. kuna mulle tundub et, kui sõidan netis siis pole võimalik sõita sellist aega kui niisama sõittes? samas näide itaalia ss2 sõitsin niisama siis pole pole probleem 10 sõidust 6 sõitta 1,58 ja kui netis sõidan pole vist kordagi alla 2.00 saanud kuigi ei eksi kordagi ja kiirus on hea.
vähe segane tuli aga kui keegi aru sai ja oskab vastata siis tänud .ise olen natukene hämmingus et kas ongi mingi vahe või ise mõtlen luulusid välja.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

vidrik kirjutas:mul üks selline pikk ja segane küsimus kas on mingit vahet et kas sõidad netis või siis töristad niisama omaette. kuna mulle tundub et, kui sõidan netis siis pole võimalik sõita sellist aega kui niisama sõittes? samas näide itaalia ss2 sõitsin niisama siis pole pole probleem 10 sõidust 6 sõitta 1,58 ja kui netis sõidan pole vist kordagi alla 2.00 saanud kuigi ei eksi kordagi ja kiirus on hea.
vähe segane tuli aga kui keegi aru sai ja oskab vastata siis tänud .ise olen natukene hämmingus et kas ongi mingi vahe või ise mõtlen luulusid välja.
Niisama sõites pidavat pidamine parem olema, olen seda isegi täheldanud.
Diagnoos- Rallisõltlane
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 147
Liitunud: 26 Veebr 2006, 18:31

Postitus Postitas vidrik »

seda minagi olen tähelepannud et mingi jama
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Olen ise ka tähelepannud seda, arvan et netis sõites ei võrdu internetikiirus mängus sees sõites vms. Netis sõites pidevalt hakib, sellega juba 1-2 sekki kadu. Nt itaalia ss3 sõidan esimese sektori vabalt alla 30 sek aga netis sõites ei ole veel suutnud. Et nagu netis sõites hakkab lugema netikiirus
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
QJU2
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 323
Liitunud: 03 Jaan 2006, 15:57
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas QJU2 »

Õnnitlused nooremale. kui keegi teine ei suuda Riho M peatada, siis sealt tuleb noorem ja teeb ära. Tubli ! Ja Kait on saanud lõpuks hoo ülesse.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Mängus VS Netis.
Olete täiesti õigesti aru saanud. Netikiirus on see mis hakkab lõpus neid viimaseid sekundeid timmima. 15M ühendusega on võimalik 1spliti peale kuni 1sek kiirem olla, võrreldes näiteks seda 1M ühendusega. Lisaks mängus sees peab paremini ja seal pole midagi ühenduse taga mis annab taas tsipa aega juudre.
Loeb ka see mis mis trajektoori sõidad. Olete tähele pannud küll, et kui tsipa lõikad või välja vajud, siis osades kohtades hakkab pilt hanguma ja hakkima. Siit moraal, jäta kohad meelde ja ära lõika ega vaju nendes kohtades.
Kokkuvõttes on võimalik kehva netiühendusega sõita kuni 5sekki aeglasemalt kui mängus.
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Njah, nii see on. Õnneks ise kehva netiühenduse käes ei vaevle.
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Üldtabeli punktid lisatud.
viewtopic.php?t=3157
Mister Pants
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 155
Liitunud: 20 Veebr 2007, 03:00

Postitus Postitas Mister Pants »

Bravo Riho P... hea!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Ei saa sellest Küprose rallist aru, totaalselt nõme ralli. Ausalt öelda ei kipu seda rallit üldse testima. Mina ei saa aru, kuidas see pidamine on vahepeal viletasm, kui jää peal. Nii et suuri lootusi selle ralli peale ei pane

Avastasin enda jaoks uuesti WRC4 ja olen seal meistrivõistlusi sõitnud. Lahe, mõni katse on nii pikk, kui Evolved´s mõni ralli kokku ja vahel veel pikemgi. Kui ma ei eksi siis Kreekas ma keerutasin ühte katset 7 minutit :lol: :lol:

Aga edu kõigile Küprosel...prrrrrrrrrrrr...jube ralli
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns äki sõidaks mõni õhtu netis koos mõne WRC4 ralli läbi?
Mul täiega siiber sellest Evolvedist ees, nõmedalt lühikesed katsed.
Tahaks ikka RALLIT sõita! :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Burns äki sõidaks mõni õhtu netis koos mõne WRC4 ralli läbi?
Mul täiega siiber sellest Evolvedist ees, nõmedalt lühikesed katsed.
Tahaks ikka RALLIT sõita! :)
Võiks küll, hea plaan. Mul nüüd reedel vaba ja pühapäev, ülejäänud päevad tööl. Aga mul küsimus, et kas ma saan sinna sama parooli ja kasutajanimega sisse?
Olen sinuga 100% nõus, see Evolved on rohkem nagu sprint mitte ralli. Kuna mul ei ole kõik WRC4ja katsed ka enam peas siis üle pika aja on päris huvitav seda mängu jälle leida. Aga ma annan sulle teada millal võiks ja sa siis mulle ka millal sulle sobiks. Oleks päris lahe :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Täna peale shakedowni WRC4 ?
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns kirjutas: Aga mul küsimus, et kas ma saan sinna sama parooli ja kasutajanimega sisse?
Pässid ja asjad on samad ;)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Täna peale shakedowni WRC4 ?
Mina kahjuks teiega täna ühineda ei saa :( :(
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Nädalavahetusel sai pisut CY-d sõidetud ja peaks mainima, et inime harjub kõigega ja mis kõige hullem, hakkas isegi meeldima.
Jaksu kõigile tänases Shakdownis, eriti mäest alla minnes :P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Nädalavahetusel sai pisut CY-d sõidetud ja peaks mainima, et inime harjub kõigega ja mis kõige hullem, hakkas isegi meeldima.
Jaksu kõigile tänases Shakdownis, eriti mäest alla minnes :P
Tuleb välja, et mina ei ole inimene, kuna pole Küprosega harjunud, vaid mida rohkem sõidan, seda nõmedam tundub. See mäest alla...selline tunne, et pane suusad alla!

Te nagunii kõik juba seda teate aga sõitsin WRC4ga meistrikad läbi ja võin öelda, et Evolved´s pole ühtegi uut katset vaid kõik on WRC4 katsete mingid lõigud. Järgmisena võiks korraldada neti võitsluse selle mänguga, hulga põnevam ja ikka tunduvalt rohkem ralli moodi. Muidugi sõites pealt vaates (nagu ma koguaeg teen) siis auto käitumine kummaline natuke aga eest vaates on täitsa lahe. Siin eelis nendel, kes harjunud niimoodi sõitma n. Kait jne...

Sorry, kui vana teema uuesti üles soojendasin.
Diagnoos- Rallisõltlane
Vasta