Rallivõlur 2006 kajakas1

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

sapakas kirjutas:proovida tasub http://wrc.area.ee/ - töötab küll, a nüüd on NZ-i jaoks hilja vist juba..;)
see leht on mängu ära lõpetanud poole hooaja pealt.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Kolm maailmameistrit on juba selgunud enne viimast etappi Walesis, aga õnneks on tänavune rallivõluri tiitli omanik endiselt lahtine.
Karle alustas Uus-Meremaa võiduga võimsat lõpusprinti ja tõusis kolmandale kohale, liidritena jätkavad Sparco ja kajakas1.
Ma ütleks, et vähemalt 8. kasutajal on veel vägagi reaalne võimalus tiitel võtta, teoreetiliselt veelgi enamal.

NB! Walesis palun esimesel 10. rallivõlurikandidaadil saata oma ennustus mulle erasõnumina, et hoida üleval pinget ja vältida kopeerimist.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Ma olen pidevalt pendeldanud 2.-3. koha peal ja jaganud esikohta, aga liidriks pole kordagi õnnestunud tõusta. :evil: Kerge pettumus selle pärast.

Walesis tuleb väga põnev igat pidi kuna võistlevad ka juuniorid. Reaalselt on vast võimalus võita esikuuel ikkagi, sest kõik ei saa ees nii metsa panna. Kui just keegi väga ei riski ebastandardse pakkumisega.

edit: vaatasin eelmise aasta tulemusi ja mis ma näen, võitja oli taas Sparco. Senistiivsed võimed? :lol:
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Poole aasta peal sai selline rumal otsus tehtud ja Rallivõluri tiitli võitjale auhind lubatud. Meest sõnast, härga sarvest nagu öeldakse, seega saab lubadus ka täidetud.

Meie foorumi parim WRC ennustaja aastal 2006 saab endale aastaks ajaks tiitli Rallivõlur 2006 ja lisaks ka auhinna, milleks on Sebastien Loebi Citroen Xsara WRC mudelauto Rootsi rallilt 2004. Mudel on skaalas 1:43 ja toodetud firma Vitesse poolt.
Mudel on tuttuus ja saadetakse postiga Inglismaalt otse võitja postkasti minu kulul.
Võitjal on õigus mudelist loobuda.
Auhinda ei maksta välja rahas.

Pilt
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

miks see auhinna lubamine poole aasta eest rumal otsus oli
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Sest tol hetkel ei olnud mul aimugi mida auhinnaks välja panna. Nüüd õnneks leidsin midagi mis rahakoti päris tühjaks ei tee enne jõule :)
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Tore liigutus muidugi.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Siim kirjutas:
sapakas kirjutas:proovida tasub http://wrc.area.ee/ - töötab küll, a nüüd on NZ-i jaoks hilja vist juba..;)
see leht on mängu ära lõpetanud poole hooaja pealt.
nüüd lõpuks isegi avati :?
üks ralli jäeti vahele...
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Kõik kes pidid ennustuse erasõnumiga saatma on seda ka teinud ja need on ka kohale jõudnud. Avaldan need ennustused ka rallivõluri Walesi teema all pärast teema sulgemist ja esimese katse starti. Siis jääb üle vaid hambaid krigistada ja oodata põnevat rallit ja ka seda kes siis ikkagi on Rallivõluri 2006. a. tiitli omanik :)
arz
Statistik
Postitusi: 1056
Liitunud: 16 Veebr 2003, 12:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas arz »

Nii selle intrigeeriva ralliga lõppes selleaastane rallivõluri ennustusvõistlus. Võitjaks osutus kajakas1. Õnne talle!

Teatan siinkohal, et aastast aastasse nagu ei viitsix punkte lugeda, äkki peale yhte vaheaastat olen jälle käsi, eks paistab. Aava ning Möldri edukas ralliaasta lõpp on kindlasti mõne uue entusiasti tekitanud, kes lahkesti on nõus punkte lugema.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

wau. M avõitsin! Esimene etapivõit!
Õnne üldvõitjale.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Ma pressisin ennast üldarvestuses lõpuks isegi 20 sekka, nii et võib isegi rahule jääda.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Palju õnne kajakas1 :D
Palun saada oma pärisnimi ja aadress koos indeksiga mulle erasõnumile, siis saan mudeli tellimuse ära esitada :!:
Suured tänud kasutajale arz kes aasta otsa vaeva nägi ja punktid kiiresti kokku luges :)
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Õnnitlused kajakas1-le ka minupoolt ning tänud arz-ile kes viitsis arvutustega vaeva näha.
PiltCitroën Sport
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Õnnitlused ka minu poolt. Tean ise, kui hea on võita ;)
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

No ma tänan kõikki õnnitlejaid. Päris hea tunne on võita jah, lõpuks jäi seis ikka ülipingeline. Kahjuks jäigi saamata etapivõit, aga järgmine hooaeg tuleb see viga parandada. Pean tunnistama, et enne viimast päeva lõin punktid kokku ja olin Sparcost 4 punkitga taga. Mind päästis PGA crash ja Latvala möödumine Ponsist.

Tänud ka Jaanusele hea korraldustöö eest ja arzile kiire punktilugemise eest. Sellisest ennustusest on rõõm osa võtta ja uuel aastal uue hooga!
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

kajakas1 kirjutas:Kahjuks jäigi saamata etapivõit, aga järgmine hooaeg tuleb see viga parandada.
Etapivõiduta võitmine on ju omamoodi magus - stabiilsus maksab! ;)
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma vist unustanud öelda, aga Pirelli World Rallying raamat peaks ka varsti Eestisse saabuma ning siis juba rallivõlurini liikuma. Eesti ennustuse võtjale läheb tavapäraselt Ralliaasta raamat, mis peaks ilmuma 15. detsembri paiku.

Õnne ikka kah!
Kasuta ikka turvavööd ka!
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Tänud veelkord auhindade eest. :lol:
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Vasta