Rootsi ralli 3. päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

jens kirjutas:Stig Blomqvist sai oma vanuse kohta (59 ja pool) ka täiesti arvestatava koha - 24.
Stig on ülikõva vanake ja tundub,et tahtmist tal jatkub.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Stig oleks ääre pealt võitnud eelmine aasta ära Rally America.
"Come on, you can see more than that"
Stalk
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 157
Liitunud: 21 Jaan 2006, 14:08
Asukoht: Lõuna Eesti

Postitus Postitas Stalk »

Oli põnev ralli, aga kahe mehe ralli aint. Ka punktiseis peale kaht etappi näitab, et tulemas on 2-e mehe aasta. Olles aastaid rallit fännanud, tundub, et sel aastal nagu värviteleviisor oleks mustvalgeks muutunud. Paljus muidugi asi selles, et MM ei sõida enam. Aga üldse tähti/isiksusi väheks jäänud. Vaid Bosse, Loeb ja Solku. Ei taha pessimistlikult lõpetada lootes, et tulemas uued tuuled, põnevad sõidud ja sõitjad.
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Üks asi jäi silma sellel rallil jälle ja uuesti. Fordi tiim ikka oskab autosid ilusaks maalida.
Uue Focuse graafika on ikka väga shikk. Vähemasti lumel.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

KuriUss kirjutas:Üks asi jäi silma sellel rallil jälle ja uuesti. Fordi tiim ikka oskab autosid ilusaks maalida.
Uue Focuse graafika on ikka väga shikk. Vähemasti lumel.
Kahju, et graafika auto kuju ei muuda. :roll:
gaas on endiselt laiffi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Stalk kirjutas:Oli põnev ralli, aga kahe mehe ralli aint. Ka punktiseis peale kaht etappi näitab, et tulemas on 2-e mehe aasta. Olles aastaid rallit fännanud, tundub, et sel aastal nagu värviteleviisor oleks mustvalgeks muutunud. Paljus muidugi asi selles, et MM ei sõida enam. Aga üldse tähti/isiksusi väheks jäänud. Vaid Bosse, Loeb ja Solku. Ei taha pessimistlikult lõpetada lootes, et tulemas uued tuuled, põnevad sõidud ja sõitjad.
Ma ei tea mis maailmas mina elan, aga minumeelest on küll esimesed kaks rallit olnud ülikõvad.
gaas on endiselt laiffi
radiation
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 492
Liitunud: 14 Mai 2005, 17:39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas radiation »

Erki kirjutas: Ma ei tea mis maailmas mina elan, aga minumeelest on küll esimesed kaks rallit olnud ülikõvad.
Nõustun sinuga! Väga palju rebimist. Küll Petter ka hoo ülesse saab - siis peaks veel huvitavamaks minema. Põnevus on täiesti säilinud.
ahmi tolmu
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Asi on selles, et MC ja Rootsi rallid ongi tavaliselt põnevamad kui need järgnevad kruusakad. Arvatavasti saab seega ainult igavamaks minna. Petter võib hoo üles saada, aga seevastu hakkab vananeva tehnikaga Loeb järk-järgult konkurentsist välja kukkuma. Juba Mehhikos paistab suht kindel olevat, et punktidesse jõuavad vaid Subarud, Fordid, Kronose ja OMV tiimi sõitjad, eeldusel, et nendega midagi ei juhtu. Ja nendegi klassivahed on täiesti korralikud.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Markko ütles eilses spordifookuses hästi, et MM-i sõidavad hetkel kolm meest ja siis tuleb pikk maa ja siis alles kõik muud. Ja samuti ütles õieti SR reergli kohta, et kui katkestaja teeb sõiduve või tehnika ütleb üles ja sõidab lõpuks veel teisele kohale (Markko lootis, et koguni võidaks) siis see on väga tobe reegel. Markko tõi näite, et poksi matshis lüüakse mees pikali ja ta ütleb laske ma toibun 5min ja siis poksime edasi.
Samas ütleks ka mina nagu siin paar eelkõnelejat, et hooaeg on suht põnevalt alanud. Kui Monte mulle erilist muljet ei avaldanud va Loebi tõsine tagaajamine siis Rootsis oli täitsa meeldiv vaadata duelle Bosse vs Loeb ja Carlsson vs Galli.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Saabusin just Rootsist ja muljed on vägevad. Seni olen vaid Soomes käinud kolmel korral ja kui jätta välja see külmetamine, siis oli see Rootsi ralli palju parem kui Soome. Raja turvajad on väga sõbralikud, inimesi on vähem, saad valida häid kohti kus seista, tavalisalt saime parkida katse lähedale(500 - 1000 M jalutamist), maastik ja loodus on väga ilus lumevaiba all. Kindlasti tasub vaadata motorsport.ee pilte. Karmen ja Indrek said kohati lausa superilusaid pilte ja seda ilma fotovestita!
Väga ilusat sõitu tegi Carlsson, kes suutis üllatavalt ruttu Mitsuga ära harjuda. Hea meel on ka Hirvoneni kiiruse üle, ilma probleemideta oleks ta poodiumil olnud ja loomulikult Grönholm ja Loeb, kes on täiesti teisest maailmast. Petterist on kahju.
Juunioritest avaldas enim muljet just Zachrissoni sõit vana Ignisega. Urmo poodiumi kohaga jäin väga rahule, kahju, et kiirusest natuke vajaka jäi.
Möldrilt tubli pingutus, olgugi, et auto ei ole ikka veel valmis ja laguneb nagu vana Sierra.
Eesti lippe oli väga vähe. Avatseremoonial nägime kahte lippu, katsetel ei näinud ühtegi. Kokku vist nägime nelja Eesti numbriga autot.
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Jaanus kirjutas:Saabusin just Rootsist ja muljed on vägevad.
Usun, et üks tõsine tegur superpositiivsele muljele on ka üks tõsiselt ehe talveralli konditsioon (=ilm+jää+lumi ja ekstra +lumevallid) /siinkohal taas irooniline näide kuidas Henning Stohli eest temale juba harjumuspärase valli oli ära viind/
Ütles ju Bossegi, et ta pole varem nii tõsiselt head Rootsirallit "katsunud"

AGA et eestlastest rallifänne (seda enam et tänavu lausa kaks meest sõitsid) vähe oli - tuleb järgmisele hooajale ja foorumlastele tõsisemalt näkku vaadata :)
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Lumevall oli suuremalt osas kõik Henningu salongis sees.:D
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Sai ka ise kohapeal käidud. Eestlasi tõesti silma ei hakanud. Meil oli küll lipp kaasas ja õnnestus ka motorsport.ee piltide peale jääda :)

Aga jah, olen ise ka varem vaid Soomes paar korda käind. Ja tõesti, vaatamine on veidi lahedam ja pole suuri ummikuid. Loodus imeline vaid veidi külm hakkas tõesti kohati, kuid selle vastu saab leiab rohtu. Näiteks lihtne asi jalataldade läbikülmumise vastu on lihtsalt mingi matt jalge alla panna. Ka ööbimiskohtadega ei ole probleeme. 150- Sek/öö hosteleid jagus katsete läheduses hulganisti.

Rallist endast ei hakka rääkima, kuna minu jaoks on iga ralli suursündmust ja naudin neid alati.
Tähelepanuväärseim sündmus mida mainida oli SS 18 start, kus Petteri masin ära kooles. Mees oli selleks hetkeks juba nii ükskõikne, et ei reageerinud mitte kuidagi. Oli ülirahulik. Stardist tegime telefoniga ka paar videot, kuid kvaliteet on selline, et ei tasu teistele vist näitama hakatagi.
draggo
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Juul 2003, 16:14

Postitus Postitas draggo »

Tasub ikka näidata. lase kuhugile ülesse.
Vasta