F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Eile sattusin tuppa kus oli kaks selli kes väga kiired aga rammisid kõiki kes taga otsas sõitsid. Täiesti arusaamatu, ostku omale Sega Rally ja andku minna nii palju kui tuleb...
Eks see rammimise asi jääb igaühe hingele ja kui asi kipub korduma, siis kohtunikud/korraldajad sekkuvad. Eks rajal on silmi rohkemgi ja alati on võimalus oma sõit kaameraga peale võtta.
annu333 kirjutas:Aga ikkagi mis rada siis.

Ma teeks nats salatrenni :wink: :roll:
VARIA tähendab, et keegi ei tea mida sõidetakse. Enne õiget hooaega on nii õiglasem ja kellegil ei ole eeliseid. Me ei sõida mõisa peale, lihtsalt tutvume ja tunneme rõõmu :)
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

irw Krusa "ei sõida mõisapeale"...ma tahaks näha meest stardis,kes läheks kaotama...
Tegelikult peame me nagunii sõitma ajapeale,sest kuna kasutatakse ühte PS-i,siis ei saagi muudmoodi lõppjärjestust paika panna,kui ajavõrdlusega.Ja et oleks kõigile võrdsed võimalused,siis tuleb kokkupõrke võimalused ära võtta.Siin on kiirused liiga suured ja kui sul juhtub ees olema rivi masinaid,siis sa enam ei näe,kes on pärissõitja ja kes mängupoolt ning kokkupõrked on kiired tulema.Samuti sõidetakse erinevalt ja pidurdusmaad on erinevad.Sellist passimist ja möödumiskohtade otsimist nagu päris F1-s ei ole siin võimalik...selleks peaks kõik autod olema purunevad jne.
Mina soovitaksin avarii võimaluse maha võtta.
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Ma täna sõitsin päris norm meestega. Paar sellist oli, kes ma ei tea mis hea pärast keset sirget minu ees pidurid põhja pani ja ma ei jõudnud reageeridagi.( jutt siis monte carlo esimese sektori pikast sirgest üles mäge) Vb ta lihtsalt ei tundnud rada või siis oli ka üks nendest kes romut sõitis.

Igal juhul mina pooldan passwordiga kindlalt, mis on selgund juba, et tuleb ......

Siis ei saa igasugused "niisama ajaveetjad" sõitu ära rikkuda ja segadust tekitada, isegi kui ghostiga sõidetakse.

Ja ma arvan ka, et igaüks sõidab ikkagi võidu peale. lihtsalt minu võiduks on saada esi viie hulka :lol: loodan, et seegi liiga kõrge eesmärk pole.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kolmapäeval 19.12.2007 kell 22.00 esimene "võistluse moodi asi F1-ga"!
VARIA GP(veel ei tea mis ilma lubatakse), ajasõit, boxipeatused, 20 ringi, kokkupõrgetega.
Toa nimi "Rallifoorum" ja password sama mis WRC hooaja lõpus. Kel küsimusi, siis tulistage!

PS.Esimene sõit on kokkupõrgetega, järgmine kolmapäev proovime ilma ja siis laseme enamusel otustada.
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Nõus.

Ma ei saa hästi nende poksipeatustele pihta. tuleb hullult pikad peatused. x, ruudud, ringid, kolmnurgad. vajutan küll aga ikkagi tulevad mingid punased x ette?
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

annu3 kirjutas:Nõus.

Ma ei saa hästi nende poksipeatustele pihta. tuleb hullult pikad peatused. x, ruudud, ringid, kolmnurgad. vajutan küll aga ikkagi tulevad mingid punased x ette?
Sa pead täpselt õigel ajal vajutama, siis kui see ruut või ring ette tuleb, siis kohe vajutad ning tuleb roheline linnuke.
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Proovin.

Palju siis üldse omme osa võtab.

Praegu ma sain aru kindlalt peale minu:

Burns
Krusa

Palju veel on?
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Mina ehk siis RFRiho
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Siis hetkel neli
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Loodan,et mina ka ja arvatavasti ka Milor.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mis ilma lubatakse- vihm, siis küll keeruline, minu meelest vihmaga päris keeruline sõita.

Mis puudutab boxi peatusi siis algul on keeruline aga selle nuppude teemaga harjub päris kiiresti, nüüd juba keskmiselt 8 sekki peatuse peale.

Aga edu kõigile homseks ja vaatama mis raja ja ilmaga Krusa siis lagedale tuleb. Krusa ka sul on eelnev treening keelatud, päkapikud piiluvad :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns, ma pole veel pooli GP-sid läbi sõitnud... ja GP valin arvatavasti selle mis mulle kõige kaugem. See ei ole ju hooaeg vaid Varia tüüpi pusimine :)
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Ma harjutasin täna boksipeatusi. Algul 16s :oops: lõpuks.... pika ja piinarikka trenni peale sain ka 8 s sisse :twisted: vähemalt pitis on minust vastast. Sain isegi kõik rohelised linnukesed.

Ma arvasin algul, et seal tuleb neid siis vajutada kui vennikesed end liigutama hakkavad.... aga jah tuli välja, et mida kiiremini vajutad, seda kiiremini pulgakommi mehikesed ja muud mehikesed liigutavad.
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Üks päev sõitsin netis 20 ringist sõitu ning kui korra olin boksis ära käinud siis enam uuesti boksi minna ei saanud. Sõitsin boksi sisse ning auto lihtsalt sõitis läbi. Ja siis töristasin edasi kuni bens otsa sai. Aga teised keegi selle pärast ei katkestanud. On kellegil ka nii olnud ? Ning kas saab nii teha, et mida kauem sa poksis passid (ei vajuta seda nuppu, kus see mehike bensiini voolikut käes hoiab) ning siis tangitakse sulle ka rohkem kütust?
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Ei ole sellist anomaaliat täheldanud. Mis puudutab seda tankimist, siis arvan, et see nii ei ole. seda olen ma aga küll täheldanud kui boxist kästakse tankima tulla aga ei lähe ja sõidad niikaua kuni benss otsas siis korra jääd küll seisma aga mingi ajapärast saad uuesti sõitma hakata. Väga paljud on seda netis sõites kasutanud ja nii ka kaasvõistlejaist ettepoole pääsenud. Võikski kokku leppida siin, et Rallifoorumi seltskond nii ei tee.
Diagnoos- Rallisõltlane
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Selge , aga ma käisin boksis ära ning miks mulle siis nii vähe kütust anti , et ma edasi sõita ei saanud :D:D
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Ma ei ole veel ise sellest abensiini asjast aru saanud. Mängus sees saad määrata oma bensiini hulga, aga kas see tuleb ka netti kaasa? Max 10 ringi ühe paagiga.
Riho P., kui boxi kutsutakse, siis pead vajutama "select" nuppu mis ajab mutrimehed kuudist välja.
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Ei tea jah mis süsteemiga see käib. Aga seda selecti nuppu ma ennem ei teadnudki, tänud! :D
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Ma ei ole veel ise sellest abensiini asjast aru saanud. Mängus sees saad määrata oma bensiini hulga, aga kas see tuleb ka netti kaasa? Max 10 ringi ühe paagiga.
Riho P., kui boxi kutsutakse, siis pead vajutama "select" nuppu mis ajab mutrimehed kuudist välja.
Vist ei tule netti kaasa, seal märab selle minu meelest see palju ringe on sõita ja tänu sellel paneb kompuuter peatused paika. Aga jah, et Boxi tulla peab seda selecti vajutama. Aga eks me homme saame kõik targemaks.
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Ma täna sõitsin ka poksipeatusega ja ma ka ei teadnud seda, et selectiga tuleb kutsuda. aga minu mehed olid platsis.

Äkki minu meestele makstakse rohkem kui teie omadele, et mul kogu aeg passivad.

Siin kohal paneks ühe asja veel südamele. Ma mängisin täna koos mingite huligaanidega, kes oskasid "õieti rammida"... pikk sirge, lõpus järsk kurv...(austraalia esimene kurv) vennad jätsid pidurdamise hilja peale ja ennäe imet mina seinas ja nemad kihutavad edasi. Proovisin ka siis, et mis juhtub nende endi peal. Ja kui kurvis ees olijast paremini kiirendasin ja vaikselt, rõhutan vaikselt müksasin oli see vend kohe risti tee peal ja mul ei juhtund midagi.

Soovin siis kõigile edu homse suhtes ja ausat ja ilusat võistlust!
Vasta