2012 aasta

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Karlip kirjutas:
Lithium kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=zOQ0sDEv ... r_embedded

T*** JÄÄD HILJAKS!!!
Lithium, vähem juua, paned rohkem tähele, juba käis läbi siit mitu korda :D
Siin teemas pole õnneks käind. :lol:
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Lithium kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=zOQ0sDEv ... r_embedded

T*** JÄÄD HILJAKS!!!
Mis siin Moderaatorid roppuste kirjutamisest Rallifoorumis on rääkinud?
Kuidas ma oma alaealisele rallifännile, kes ka foorumit lugemas käib, Lithium, Sinu kirjutist peaksin selgitama? :twisted:
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Selle T tähega sõna oleks võinud tärnidesse panna. Kõik olek aru saanud mis sõna seal käib.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

uhtikas kirjutas:
Lithium kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=zOQ0sDEv ... r_embedded

T*** JÄÄD HILJAKS!!!
Mis siin Moderaatorid roppuste kirjutamisest Rallifoorumis on rääkinud?
Kuidas ma oma alaealisele rallifännile, kes ka foorumit lugemas käib, Lithium, Sinu kirjutist peaksin selgitama? :twisted:
Siis peaks Otile ka kirja saatma, et miks ta ropendab ja pärast pannakse see ju youtubesse ja teised saavad seda vaadata ja kusjuures isegi viie aastased. :)
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Lithium kirjutas:
uhtikas kirjutas:
Lithium kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=zOQ0sDEv ... r_embedded

T*** JÄÄD HILJAKS!!!
Mis siin Moderaatorid roppuste kirjutamisest Rallifoorumis on rääkinud?
Kuidas ma oma alaealisele rallifännile, kes ka foorumit lugemas käib, Lithium, Sinu kirjutist peaksin selgitama? :twisted:
Siis peaks Otile ka kirja saatma, et miks ta ropendab ja pärast pannakse see ju youtubesse ja teised saavad seda vaadata ja kusjuures isegi viie aastased. :)
youtube ei ole Rallifoorum...
Ära tee Saarerahvale edaspidi häbi, eks :|
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Eestis kehtib siiski sõnavabadus ja mujalgi, vot nii. Ei ole olemas roppe sõnu on vaid inimesi kes mõtlevad ropusti.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Postitus Postitas -huviline2- »

Jah. Mats võib olla tõesti lausa EV põhiseaduse järgi, aga üldised käitumisnormid taunivad ropendamist. Hea küll, videos oli ja emotsionaalne olukord...eks juhtub kõigil, aga siin tulla nüüd seda veel käpslokiga rõhutama on ka lamp.
Üleüldse milleks teha sellest asjast sellist numbrit? Varemgi juhtunud...
rally11
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1106
Liitunud: 13 Veebr 2011, 09:17
Asukoht: kuressaare

Postitus Postitas rally11 »

hea koht kus vaielda tehke teema kus saate kogu aeg vaielda siin räägime ikkagi rallist!:D
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MKD »

-huviline2- kirjutas: Üleüldse milleks teha sellest asjast sellist numbrit? Varemgi juhtunud...
Ka mulle tundus see käpslokiga kirjutatu enam, kui imelikumana, kuid ma olen täiesti kindel, et kui mõnel tegelasel poleks taaskord maailmaparandaja hing välja löönud, olekski see vaid üheks postituseks jäänud. Nüüd on aga taaskord käima tõmmatud täiesti mõttetu vaidlus, täiesti sisutühja teema üle, mis ei puutu kuidagi rallifoorumiga kokku. Mind häirivad ka mõned asjad, kasvõi see, et järjekindlalt ei osata Oti nime õigesti kasutada, kuid üldiselt.. pole väga pointi igakord sellistele asjadele tähelepanu juhtida, sest seda on juba eelnevalt tehtud ning nii on kõigi asjadega.
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

AS kirjutas:
busse kirjutas:Uudis Tänakust ja Sikust pärast Rootsi rallit
http://sport.postimees.ee/738298/usaldu ... lit-soita/
Seda lugedes tundub, et läheb kaarilugeja vahetuseks?
Või lööb postimees lihtsalt mune vahtu?
Eks aeg annab arutust.
Pigem on see kerge kokkuvõte sellest, mis Rootsi ralli ajal siin foorumis toimus. Lisaks on võetud ühe mehe arvamus juurde, et jätta muljet nagu ongi kohe mehe vahetus tulemas.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

MKD kirjutas:kui mõnel tegelasel poleks taaskord maailmaparandaja hing välja löönud, olekski see vaid üheks postituseks jäänud.
Kui me kõik need "ühed postitused" kokku lööme siis saame vist päris hea summa või mis...
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

busse kirjutas:
AS kirjutas:
busse kirjutas:Uudis Tänakust ja Sikust pärast Rootsi rallit
http://sport.postimees.ee/738298/usaldu ... lit-soita/
Seda lugedes tundub, et läheb kaarilugeja vahetuseks?
Või lööb postimees lihtsalt mune vahtu?
Eks aeg annab arutust.
Pigem on see kerge kokkuvõte sellest, mis Rootsi ralli ajal siin foorumis toimus. Lisaks on võetud ühe mehe arvamus juurde, et jätta muljet nagu ongi kohe mehe vahetus tulemas.
Aga miks võeti Sikk üldse lugejaks? Kas ainult siis kogemuste pärast WRC rallidel? Ju ikka sellepärast mitte millegi muu..
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MKD »

Lithium kirjutas:
busse kirjutas:
AS kirjutas: Seda lugedes tundub, et läheb kaarilugeja vahetuseks?
Või lööb postimees lihtsalt mune vahtu?
Eks aeg annab arutust.
Pigem on see kerge kokkuvõte sellest, mis Rootsi ralli ajal siin foorumis toimus. Lisaks on võetud ühe mehe arvamus juurde, et jätta muljet nagu ongi kohe mehe vahetus tulemas.
Aga miks võeti Sikk üldse lugejaks? Kas ainult siis kogemuste pärast WRC rallidel? Ju ikka sellepärast mitte millegi muu..
Eestist paremat ning suurema MM kogemusega kaardilugejat ei leia ning millegipärast ma usun, et üks põhjus oli ka selles, et mõnele välismaa (tuntud)kaardilugejale oleks pidanud kopsakama raha välja käima.

Minul ei ole küll ühtegi põhjust kahelda Siku headuses, kuid pigem nad omavahel lihtsalt stiililt ei sobi. Ma usun, et üks põhjuseid Novikovi kindlas sõidus on kogenud kaardilugejal Giraudet'il. Otile oleks ka kedagi sellist vaja, samas tähendaks see ilmselt ka suuremat väljaminekut, kuid tulevikku silmaspidades oleks see õige samm.
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Lithium kirjutas:Eestis kehtib siiski sõnavabadus ja mujalgi, vot nii. Ei ole olemas roppe sõnu on vaid inimesi kes mõtlevad ropusti.
Rallifoorumi Administraator on ütelnud sellise lause (kõik foorumlased on ju seda lugenud?):

*Roppusi ei kirjuta mitte mingil juhul, muidu tuleb foorumist väike puhkus võtta.
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

uhtikas, ma ju tsiteerisin seda mida öeldi, halloo. Aga sulle meeldib offtopicut täiega panna. Mul oli teemas sees vähemalt asi.
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

Roppus jääb roppuseks. Vastasel juhul võibki siia igasugust suvalist roppu saasta tsiteerima hakata.
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 560
Liitunud: 11 Nov 2009, 22:41
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas Crapmaster »

Lithium kirjutas:uhtikas, ma ju tsiteerisin seda mida öeldi, halloo. Aga sulle meeldib offtopicut täiega panna. Mul oli teemas sees vähemalt asi.
Oli mis seal videos kuulda oli, kuid Lithium, Sina küll rallisõltlase tiitlit ei vääri. Üle 1200 postituse teinud rallisõltlaselt ootaks palju viisakamat käitumist...
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ah lõpetage see jauramine ära. Nagu lasteaed kes kelle kasti pissis ja kelle kasti ei pissitud.
Oli mis oli ja öeldi mis öeldi. Aga ei ole vaja leierdada mitut lehekülge seda jama.

Paluks teemasse tagasi pöörduda.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Kolin kirjutas:Ah lõpetage see jauramine ära. Nagu lasteaed kes kelle kasti pissis ja kelle kasti ei pissitud.
Oli mis oli ja öeldi mis öeldi. Aga ei ole vaja leierdada mitut lehekülge seda jama.

Paluks teemasse tagasi pöörduda.
Nõus Koliniga. Viimasel ajal on tekkinud jah "löögirühm" kes hakkavad maailma parandama. Üks ütleb mingi vale asja, siis tõmmatakse saag käima ja jälle loed mitu lehekülge üksteise tampimist. Tahan teinekord telefonist viimaseid uudiseid lugeda, aga mida ma näen...ikka üks ja seesama jura. Teate ju ise kah kui kaua telefon lehekülgi alla laeb. Varsti tekib tunne et ei tahagi siin olla enam. Kasvage suureks ükskord. :evil:
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

Neste ralli korraldajad avalikustasid tänavuse raja ja ma pean ütlema, et olen enam kui rahul selle trassiga. Eriti heaks teeb meele legendaarse Ouninpohja katse naasmine ja kirss tordil on fakt, et Ouninpohja on ka Power Stage (33,01 km). Kokku SS-kilomeetreid 302,82.

http://www.nesteoilrallyfinland.fi/en/32940.aspx
Vasta