Richard Burns Rally

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

RudiTurbo kirjutas:Kõige tähtsam on mängu juures juhitavus ja kui ta rooliga ei mängi, siis võib ta arvamused omale jätta. Absoluutselt ei huvita, mis meeskonnad või sõitjad mängus on, kui juhitavus on reaalne, siis on super.
oot-oot-oot-oot!!!!

ülbusega kaugele ei jõua! las ikka iga mees otustab ise, kuidas ja millega ta juhtida eelistab. kindlasti on rool ok, olen seda ka ise proovinud ja pikalt kasutanud. see ei tähenda, et kõik mitteroolikasutajad sakivad. kui mees sõidab oma võimete piiril ja tunneb, et nt. klaviatuur või pult on just see õige, siis minu poolne respekt. :evil:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ka mina sõitsin näit. terve RFC WRC3 hooaja puldiga ja ei ütleks nüüd, et sellega väga kehvasi tulemusi näitasin. Sama ka teiste puhul, sest selles võistluses sõidavad enamus pultidega. Seega võiks ikka teiste vastu ka austust näidata mitte neid maha teha.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

Kunagi sai GP 2 -s klaveriga hot lape sõidetud ja netti aegu üles pandud ja imelik oli see, et klaverimeestel oli ca 1-1,5 sek kiiremad ajad kui rooliga
Kuna pole rooli veel ostnud, tuttavate ees natuke piinlik (30 a 8) ) olen omandanud vähemalt enda arvates klaveril suure vilumuse ja ei jää hätta ka traction controlita sõites simulaatorites- kõik on harjutamises (käiguvahetused peavad auto olema), aga see pärast ei tasu kisklema küll minna.
RudiTurbo, Sa hoiad paljudes foorumites sim teemasid üleval: tänks :)
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Omaltpoolt ütleks sama, et mul on rool aga ma ei sõida temaga, sest puldiga sõidab enamus wrc3 sõitjatest ja see oleks nagu natsa imelik et ma sõidaks rooliga kui teised sõidavad puldiga ja siis võrdleks veel aegu ka. (pisut ebaaus oleks).
Ja veel olen võrrelnud oma aegu nii rooli kui ka puldiga ja need ei erine sugugi trastiliselt. Ühesõnaga iga mees kiibab oma aga mõni mees võiks oma arvamust kuidagi tolerantsemalt avaldada. :?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ka tagasihoidlik arvamus. Mõttes ühinen RudiTurboga, et pole mingit vahet, mis värvides need autod on, kui ikka juhitavus super ja graafika ka hea, siis rohkem polegi vaja ju. Noh, hääl võiks ka hea olla. Seniste RBR videote järgi on need elemendid väga edevalt teostatud.

Ja ma sõidan ka seni veel puldiga, aga arvan, et RBR nõuab rooli kindlasti. Vähemalt peaks proovima rooliga.
Kasuta ikka turvavööd ka!
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

MOC= CMR4 = Arcade
Minu jutu mõte on nagu see, et kui mäng on õige simlaator, siis lihtsalt klaveriga peab olema nii rakse mängida, et enamik inimestest ei oska sõitagi ja rool on kindlalt kiirem viis edasiminekuks. CMR4 sa pead omandama mingi erilise sõiduviisi, et rooliga kiiresti edasi saada. CMR4 ei tundu olevat nagu sellist asja understeer, klaveriga, nigu vajutad, rattad maksimaalselt välja pööratud, seega Cmr's on neil max grip. Rooli sa ei suuda ühest otsast teise vehkida. RBR-is peaks asi nii olema nagu Live For Speedis ja päris maailmas, et rattad risti tekib autodel understeer ja kaovad teelt otse :)
Ei ole ülbus, aga lihtsalt ei meeldi see CMR kaitsmine ja kui keegi ütleb, et cmr 4 on reaalsus, siis ma lähen eriti närvi ja ülbeks :D Codemasters on raha tegija firma, neid absull ei huvita, mis neil mängus tuleb, see tsitaat, mis ma panin siia, see asi käibki seal mitte kaugel sellest.
RBR-i juhitavust on juba nii palju kiidetud. Reviewde scoorid tulevad halvad sellepärast, et mingi shooteri jobu mängib seda puldiga või kasvõi rooliga, paneb sada korda laksu ja põhiliselt review koosneb: see mäng on raske, see on krdi raske, täitsa võimatu, no ikka jube kui raske ja targad asjad unustatakse nagu ära. Alles hiljuti tuli välja üks hea review, mis andis välja kaks scoori, simraceri silmadest ja arcade silmadest.
Sim: 91%
arcade:71%
Arcades ütles miinusteks:
1)it's hard
2)It's damn hard

Ühesõnaga kui kellegile ei meeldi mu jutt siin, siis oled sa see arcade poolne tavamängija, mitte selline simfan, kes üritab kogeda pärisrallile võimalikult lähedast elamust. Mina sõidan Live For Speedi ja sellepärast olen arcade vihkajaks hakanud ja need NFSU-d ja asjad mis välja tulevad, sõidan niisama läbi :P

Ja see, et ma cmr's aeglaselt sõidan, seisneb harjutamise taga. Harjutamises seisneb enamvähem su kiirus. Ja tippaegu võib peaaegu igaüks teha, lihtsalt mõnel läheb tippaegadeni jõudmiseks 100 ringi vaja, mõnel 1000 või 10 000. Ja kui sa mängid midagi sellist nagu LFS ja siis CMR, siis tippaegadeni jõudmiseks läheb rohkem 10 000 ringi cmr-s , kuna sa pead juhitavuse 100% ümber harjutama.

Tegelt, ma ei teagi, mida ma siin nii pikalt jaman, aga kõik näevad juba, mis sellest mängust tuleb ja tahavad developeritele rohkem kasu saada, et saada mängule ka järg :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Jutt sul suht mõistlik. Aga sa ei oleks pidanud neid mängijaid maha tegema kes rooliga ei mängi. Selles oli point. RBR võib hea olla selles ma ei kahtle. Kindlasti on rooliga mängimisel omad eelised. Kasvõi see, et rattad ei pööra kohe lõpuni välja ja nii edasi. Selles on sul õigus. Aga ärritas see. et nagu need kes rooliga ei mängi hoitku mokk maas. Nagu nad ei teaks asjast midagi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Ei ole eriti kindel et tehakse mäng mida on puldiga peaaegu võimatu mängida st et tehakse siis rooliomanikele mäng. ei taha nagu uskuda küll puldiga sõitjad selle ka selgeks saavad ja hambaid näitavad roolimeestele :D
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

No siiani on välismaa foorumites küll puldimeestelt ja kõigilt ainult positiivset vastukaja olnud. Vähemalt niipalju kui mina asja uurind olen. (Mitte eriti palju :P :oops: )
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

No kui RBRi kätte saan vaatan ja ei anna ennem alla kui olen piisavalt heal tasemel.

Aga jah, see tekst mille sa kirjutasid on umbes selline nagu Kolin ennem ütles.
"Come on, you can see more than that"
WaltS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 418
Liitunud: 04 Mär 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas WaltS »

Kolin kirjutas: Kindlasti on rooliga mängimisel omad eelised. Kasvõi see, et rattad ei pööra kohe lõpuni välja ja nii edasi. Selles on sul õigus.
minuarust colin4-s ei keera kohe laksust põhja vaid vähe sujuvalt ikka.

Pianist pole, aga klaver on ees ;)
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Mängin siin rbr ps2 varianti, ega vinge on küll, aint auto ei taha üldse teel istuda...
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Niivisi, tegelesin siis eila õhtal RBR'i mängimisega poole ööni.
Hakkasin pihta algusest ehk Rally Schooliga ja mängisin rooliga.
Juhitavus tundub tõesti väga reaalne olla ja kahju et mängudes ei ole seda kiiruse taju nagu päris autoga sõites, peab väga palju mängima et see taju tekiks. Esimese hooga ei saanud üldse hakkama. Lõpuks suutsin rallikooli katsed enamvähem ära teha, aga kõige viimane kus tuleb kiiruskatse läbida teatud ajaga, seda mängisin küll oma 2 tundi, lihtsalt ei suutnud autot juhtida, vist käib 300 hobuse taltsutamine üle jõu. Graafika on küll tasemel ja teed kipuvad kitsaks jääma:D Pärast proovisin hooaega ka sõita a kuidagi ei suutnud katset finišis lõpetada vaid ikka kuskil puuotsas :D Ja kui lõpuks siis wrc3 jälle mängisin siis nagu öö ja päev, wrc3 auto oli ikka väga kergesti juhitav (ilmselt siis liiga kergesti) ja pilt oli jah nagu multifilmis võrreldes RBR'ga mis oli nagu reaalsus.

Hindaks küll nii et 100% parim rallimäng mis siiani olen kohanud ja autosid ka katseid saab vist lahti sõita veel, ma kah ei tea eks ole näha igatahes wrc3 ja rbr juhitavus jah niipalju erinev et peab ikka harjuma enne kui suudad teist mängu jälle mängida. Küsimusi on andke tulla....
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Ahjaa niipalju veel et auto seadistamiseks on vist küll paksu ja tarka käsiraamatut vaja, mul tuli esimese hooga hirm peale. Aga ma kujutan ette et annab veel juhitavust parandada.....
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Küsin siis kohe et mis maad seal on ja mitu katset ühele maale ja kas on ka sss igal maal jne :D ühesõnaga kirjelda veel ja mis kõige tähtsam siis kust sa selle mängu saod sest ma ise vist lähen talle juba soome järgi kui muidu ei saa :D
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Maad, vähemasti need mis hetkel oli, ma ei tea äkki annab veel midagi lahti sõita, aga prääga olid Soome (Arctic Lapland Rally), siis GB, USA, Prantsusmaa, Jaapan, Austraalia, teistel ei tule kohe meelde mis rallid olid ja katseid oli esialgu 4 igal maal. Mängu üks sõber põdra maalt tõi.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

RBR PC demo peaks ilmuma ajakirja PC-Gamer augustikuu numbri vahel, mis Suurbritannias jõuab poodi 5. augustil! Loodame, et see demo üsna pea ka netti jõuab :)

allikas: http://www.bhmotorsports.com/RBR
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Seda infot ei kinnita mingid RBR-i vennad ja on selle tagasi lükanud. 80% tõenäolisusega seda demo seal vahel ei ilmu. Mõnel vennal on aga mingi PC Preview versioon , loodame, et see jõuab kuskile online.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

stsitaat ajakirjast "Arvutikasutaja":

Konsooliomanike sõnul on tegu läbiaegade parima rallimänguga ja seda just sõimise realistlikkust silmas pidades. Näiteks paduvihmaga asfaldil sõitmine pidi tunduma realistlikun, kui kunagi varem. Mängu esimest korda proovides soovitatake esmalt läbida rallikool, kus R.Burns teeb mängijale järk-järgult selgeks põhilised nipid. Võite ka kooli läbimata jätta, kuid siis avastate end paha tihti põõsast, kraavist või kuristikust - RBR on tõesti realistlikult raske.
Sõiduelamust suurendavad ka veel raja ääres kaasa elavad pealtvaatajad ja viimasel hetkel teepervele hüppavad fotograafid. Samas. kui autoga peaks midagi juhtuma, siis teeperveljälgivad inimesed ei seisa käed rüpes, vaid ruttavad hädas appi.
Mängu visuaalne pool on siiski kogunud ka kriitikat "lamedate" puude pärast. Suurel kiirusel sõites seda küll ei pane tähele, kuid mõnda puud pidurina kasutades jääb see paraku silma ja rikub muidu silmale nauditavana paistva mängu visuaalset külge.
Kiitust on pälvinud ka auto seadistatavus - väga palju saab timmida, näiteks diferentsiaali seadistatavus on üllatavalt detailne.
Eraldi vaatamisväärsused on avariid, millest võiks kokku panna lausa filmikese - kõik on väga realistlik ja tagajärjed sama tõsised. Eskimusi sinn ei andestata ja sõidu lõpetamine väärib aplausi.
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

No sai siis vaadatud miinimumnõudmisi.
Polegi nii väga hirmuäratavad (soovitatavate nõudmistega tuleb juba probleeme), aga silma hakkas üks suur "kole" nõue:
Pixel Shader peab videokaardil olema :(
St. et kõik nVidia GeForce MX (ehk nuditud variant) kaardi omanikud (nt. mina) tormavad nüüd tulistjalu poodidesse, sest neil kaartidel Pixel Shaderit ei ole :(
Vasta