WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Australia

SS1 2.13,30
SS2 3.42,23
SS3 4.07,02

SS4 4.42,14
SS5 3.37,19
SS6 2.12,10

SS7 4.48,06
SS8 4.09,40
SS9 0.52,23

Total: 30.23,67
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Tundub, et see üritus hakkab välja surema vist. Või soovib rahvas nädalast pausi vahepeal. Ning alustaks järgmise ralliga 18 okt. Mul endal see nädal väga kiire ei jõua kindlasti sõita. Loodan, et konkurendid on nädalase pausiga nõus. Vastasel juhul tuleb mul kahjuks loobuda võistlemisest. Kahte vahele jäänud rallit juba nii kergelt tagasi ei tee. Ning üks ralli veel ebaõnnestus kah veel.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Mul ka jube kiire nädal tulemas ja enne pühapäeva kindlasti ei jõua järgmist rallit sõita, kui siiski. Homme Eesti jalkakoondist Lätimaale toetama ja reedel algab sõit Saaremaale. Samas võib selle hoopis nii kokkuleppida, et need kes saavad sõita see nädal ikkagi selle ära sõidaks. Ja näiteks TOP4 sõitjad vms jätkas etappi vahele, et teised lähemale jõuaks ja enne hooaja lõppu pinget ja konkurentsi suurendada.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

No ma ei tea. Kunagi sai räägitud, et reeglid on reeglid ja kes ei jõua sellel nädal sõita sõitku järgmise nädala alguses, aga siis tulevad trahvisekundid.
Mina olen oma trahvi hooaja alguses kätte saanud ja mina isiklikult ei pooldaks erandite tegemist. Loodan, et saate aru ja pikka viha ei pea.
Pealegi on teie taseme juures ka trahvisekunditega võimalus saavutada hea tulemus :?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:No ma ei tea. Kunagi sai räägitud, et reeglid on reeglid ja kes ei jõua sellel nädal sõita sõitku järgmise nädala alguses, aga siis tulevad trahvisekundid.
Mina olen oma trahvi hooaja alguses kätte saanud ja mina isiklikult ei pooldaks erandite tegemist. Loodan, et saate aru ja pikka viha ei pea.
Pealegi on teie taseme juures ka trahvisekunditega võimalus saavutada hea tulemus :?
Seda ma ju ütlesingi, et kui ei saa sõita siis jääb üldse vahele ja neile kes maas veic liidritest neil hea võimalus veel tiitliheitlusese sekkuda.
Ma ise arvan, et minu poolt jääb san remo vahele. Või siis saan trahvi.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: aix

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
aix kirjutas:No ma ei tea. Kunagi sai räägitud, et reeglid on reeglid ja kes ei jõua sellel nädal sõita sõitku järgmise nädala alguses, aga siis tulevad trahvisekundid.
Mina olen oma trahvi hooaja alguses kätte saanud ja mina isiklikult ei pooldaks erandite tegemist. Loodan, et saate aru ja pikka viha ei pea.
Pealegi on teie taseme juures ka trahvisekunditega võimalus saavutada hea tulemus :?
Seda ma ju ütlesingi, et kui ei saa sõita siis jääb üldse vahele ja neile kes maas veic liidritest neil hea võimalus veel tiitliheitlusese sekkuda.
Ma ise arvan, et minu poolt jääb san remo vahele. Või siis saan trahvi.
Jääb siis nii. Kõik kes tabelis tagapool soovitan kindlasti ära sõita. Võimalus on saada esimene võit või vähemalt head punktid :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Selge siis nagu näha hakkab siit suurt vastu kaja tulema nagu alati. Ka mina sain oma trahvi sekundid kätte. Nii, et sa Aix ei ole üksi see kes trahvi on saanud. Sellel ei ole ka mõtet, et top 4 sõitjad jätavad etappi vahele, et teised järgi jõuaksid. Siis võime ju ainult poole gaasiga sõita või sõita hästi kehvasti, et teised meile järgi jõuaksid Mul konkreetne pakkumine kas teeme nädala puhkust või Citroenis on üks koht vaba.
Palju meil veel etappe jäänud on vist 4. st neli nädalat veel. Üks nädal ei tapa ju kedagi ära. WRC4 tuleb alles novembri keskel või lõpu poole. Siis tuleb nagunii paus sisse. Ning siis läheb veel aega kui kõik endale selle mängu saavad. Ma arvan, et venitaks seda WRC3 hooaega nii kaua kui WRC4 välja tuleb ja suurem jagu tegelasi on saanud endale selle muretseda.
PS: Aga kui ei sobi siis hüppan süsteemist välja. Lihtsalt ei ole aega praegu sellega tegeleda KAHJUKS. Aga kui venitame seda hooaega natuke siis see leevendab natuke olukorda.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Kolin kirjutas:Selge siis nagu näha hakkab siit suurt vastu kaja tulema nagu alati. Ka mina sain oma trahvi sekundid kätte. Nii, et sa Aix ei ole üksi see kes trahvi on saanud. Sellel ei ole ka mõtet, et top 4 sõitjad jätavad etappi vahele, et teised järgi jõuaksid. Siis võime ju ainult poole gaasiga sõita või sõita hästi kehvasti, et teised meile järgi jõuaksid Mul konkreetne pakkumine kas teeme nädala puhkust või Citroenis on üks koht vaba.
Palju meil veel etappe jäänud on vist 4. st neli nädalat veel. Üks nädal ei tapa ju kedagi ära. WRC4 tuleb alles novembri keskel või lõpu poole. Siis tuleb nagunii paus sisse. Ning siis läheb veel aega kui kõik endale selle mängu saavad. Ma arvan, et venitaks seda WRC3 hooaega nii kaua kui WRC4 välja tuleb ja suurem jagu tegelasi on saanud endale selle muretseda.
PS: Aga kui ei sobi siis hüppan süsteemist välja. Lihtsalt ei ole aega praegu sellega tegeleda KAHJUKS. Aga kui venitame seda hooaega natuke siis see leevendab natuke olukorda.
Mul kama. Minu seis sellest ei muutu ja ma avaldasin lihtsalt oma arvamuse, et tingimused oleks võrdsed.
Peaasi, et jääme sõpradeks. :)
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

REEGLID ON REEGLID.


;)
gaas on endiselt laiffi
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

olen ka reeglite poolt
ja mis siin ikka venitada,võib ju vahepealse aja mingi mix rally välja mõelda kuniks enamustel wrc 4 olemas on
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ok nagu soovite.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Kuidas siis jääb. Mina olen nõus nii selle kui teisega.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Mina olen ka kõigega nõus. Teeme nii nagu enamus arvavad.

Täna üritan Austraalia tulemused ka üles panna. Pole lihtsalt aega olnud koolitused, töö ja eile sai käidu Lätis jalkal.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Itaalia


SS1: 03:21,00
SS2: 04:02,34
SS3: 03:24,23

Leg1: 10:47,57

SS4: OFF ROAD
SS5:
SS6:

Leg2:

SS7: 05:45,68
SS8: 03:21,87
SS9: 01:57,68

Leg3: 11:05,23
kimasin Itaalia öösel läbi muidu poleks ka see nädal jõudnud.tulemused muidugi väga nõrgad,ilmselt väsimusest.edu teistele itaalias!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kahjuks ei olnud eile ka aega ja Austraalia tulemused enne pühapäeva valmis ei saa, kuna kohe alustan sõitu Saaremaa poole. V-b saan Sparcoga jutule, et ta need kokku arvutaks.

Kuidas selle Itaaliaga nüüd jäi, kas sõidetakse või ei sellel nädalal ma ei saanudki aru?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Strike kirjutas:Kahjuks ei olnud eile ka aega ja Austraalia tulemused enne pühapäeva valmis ei saa, kuna kohe alustan sõitu Saaremaa poole. V-b saan Sparcoga jutule, et ta need kokku arvutaks.

Kuidas selle Itaaliaga nüüd jäi, kas sõidetakse või ei sellel nädalal ma ei saanudki aru?
Ma ka Saaremaale seega ei saa ka teha aga usun et ei juhtu midagi kui veidi hiljem need tuemused laekuvad. Endal ka see nädalavahetusel palju teha nii et oleks ka selle poolt et kes jõuab see nädal kes järgmine :roll:
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Sparco kirjutas:
Strike kirjutas:Kahjuks ei olnud eile ka aega ja Austraalia tulemused enne pühapäeva valmis ei saa, kuna kohe alustan sõitu Saaremaa poole. V-b saan Sparcoga jutule, et ta need kokku arvutaks.

Kuidas selle Itaaliaga nüüd jäi, kas sõidetakse või ei sellel nädalal ma ei saanudki aru?
Ma ka Saaremaale seega ei saa ka teha aga usun et ei juhtu midagi kui veidi hiljem need tuemused laekuvad. Endal ka see nädalavahetusel palju teha nii et oleks ka selle poolt et kes jõuab see nädal kes järgmine :roll:
teeb siis seekord nii, aga järgmine kord tulevad trahvid. Seekord siis nädal pausi.
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

ma ka nõus pausiga siis saab prantsusmaal trenni teha nädal aega
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

vot sellises toolis oleks päris mõnus kimada
http://www.playseats.nl/images/image01.htm
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Peaks ära tellima vist :D
Vasta