WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Strike kirjutas:
kambu kirjutas:.Ei tea kas kumm vilets või tuleb settingutes kõvasti ümberkorraldusi teha
Kumm võib vilets olla, autol käivad all rehvid. :)
No ma panen siis rehvid alla :D :D :D
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

kambu kirjutas:kõva lahing tõotab tulla 4-6 kohale noormeister Burnsi,Sparco ja minu vahel ülejäänud on kas eest ära sõitnud,ning teised väheke maha jäänud :D UK-s "*****"üldse ei lähe.Ma ainult 2 korda olen rajaga tutvumas käinud. Üldiselt tundub raske ralli tulema.SS2el on nii ohtlikult palju veelompe mis vale trajektooriga kurvi minnes.Ja siis auto lihtsalt kaotab juhitavuse.Ei tea kas kumm vilets või tuleb settingutes kõvasti ümberkorraldusi teha

EDU Kõigile
Viimased katsed tõesti tõotavad tulla põnvad :twisted:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Huvitav Kolinist pole ei kippu ega kõppu. Mina täitsin tema nõudmise ja panin ajad ülesse aga tema oma lubadust ei ole täitnud. :roll: :roll: :roll: Nüüd te kõik kindlasti mõtlete et mis ma ikka veel seda jonni ajan aga kui tüüp lubas teha kui mina teen ja ta pole seda teinud siis ma lihtsalt ei saa. Olen juba kord selline loll, kes ei jäta oma jonni. Ja see jutt , et ta paneb need ajad ülesse kui puhkus läbi on kui tal siis kogemata juhtub aega olema...polegi nagu midagi öelda. Mina teda enne ei usu kui ajad üleval.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ju siis Kolin puhkab täiel rinnal.
gaas on endiselt laiffi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ära usu kui ei taha mul savi. Ning sinu kiusamiseks ei panegi ma neid aegu ülesse. Selge.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Siin pole tegu enam Kolin Burnsi kiusamisega vaid su enda sõnade eest vastutamisega. Kui sa seda lubasid Burnsile, et need ajad siis alles paned kui tema need on pannud oleks ikkagi ilus oma sõna pidada.
Ma ei tea kuidas Sinul, aga mina üritan tavaliselt küll oma sõna pidada.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Siin pole tegu enam Kolin Burnsi kiusamisega vaid su enda sõnade eest vastutamisega. Kui sa seda lubasid Burnsile, et need ajad siis alles paned kui tema need on pannud oleks ikkagi ilus oma sõna pidada.
Ma ei tea kuidas Sinul, aga mina üritan tavaliselt küll oma sõna pidada.
Ma teen seda aga kui ta mulle iga päev närvidel käib. Hakkab ära viskama sai ju räägitud kuna ma need ülesse panen. Kui see vastus ei olnud piisav siis antke minna. Aga kui mulle sedasi sisse sõidetakse siis tuleb tahtmine kõik kuupeale saata. Vahet ei ole mis mõtlete. Võta mind maha pane disklaff või eemalda mul savi.
Nagu nii mõtleb Burns, et mul on ajad välja mõeldud las siis mõtleb nii kui tahab . Olgu tal siis hea meel. Burnsi rõõmuks olgu siis mu ajad on välja mõeldud. Lihtsalt mul ei ole neid pilte praegu kusagilt võtta. selle pärast Jätke mu hing rahule.

PS: Oli mul vaja selle jamaga tegelema hakata. Närvi kulu rohkem kui rubla eest
Viimati muutis Kolin, 02 Juun 2005, 21:02, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

vaadake, et teil prilliraamid tuliseks ei lähe :D :argue:
Viimati muutis Sparco, 02 Juun 2005, 20:55, muudetud 1 kord kokku.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Sparco kirjutas:vaadake, et teil prilliraamid tuliseks ei lähe
Miks nad tuliseks minema peaksid?
gaas on endiselt laiffi
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

no selline sõda käib ju
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Enam ei käi
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Natuke lasteaiaks ei kisu juba? Suured mehed ikkagi (vähemalt osad, ma arvan). Kui üritus on ehitatud aususele ja kellelgi tekib mingi kahtlus, siis tänapäevase tehnoloogia imevidinad (fotoaparaat näiteks) võimaldavad kõik vaidlused imelihtsalt lahendada. Suhteliselt lihtne, kas pole? Muidugi võib selle nimel ka kümneid lehekülgi vaidlusi pidada.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kristo kirjutas:Natuke lasteaiaks ei kisu juba? Suured mehed ikkagi (vähemalt osad, ma arvan). Kui üritus on ehitatud aususele ja kellelgi tekib mingi kahtlus, siis tänapäevase tehnoloogia imevidinad (fotoaparaat näiteks) võimaldavad kõik vaidlused imelihtsalt lahendada. Suhteliselt lihtne, kas pole? Muidugi võib selle nimel ka kümneid lehekülgi vaidlusi pidada.
Vot ma ei saagi aru miks seda Kolin teinud pole. Mulle ei valmistanud see nagu mingeid probleeme ja täitsin ka oma lubadust. Te võite ma arvan, et kõik aimata, miks seda Kolin teinud pole. Ja see, et ta neid nüüd minu kiusamiseks ülesse ei pane see on küll pullshit. Aga ausalt öelda on mul ka sellest siiber ees. Aga see kellele jääb plekk külge on Kolin.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Me leppisime eila Strike-ga paaris asjas kokku.
Aga täpsemalt räägib ta ise. Peale ralli lõppu. Ning siis otsustab ültsus mis minust saab. Kas usute või ei usu. Kuigi ma tean mis otsus tuleb.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Eile sai Koliniga msn kirjutatud ja jäi selline jutt, et kuna tal pole võimalust neid pilte üles panna koos SS aegadega, otsustab üldsus Kolini Jaapani ralli tulemuse.
See tähendab seda, et peale SS6 homme ootan kõigi Jaapanis osalenute hääli vastavalt jah Kolini tulemus peaks jääma kehtiva või ei Kolini tulemus tuleks tühistada. Siis loen hääled kokku ja teatan tulemused.
Seega homme peale SS6 on tulemused mitteametlikud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Eile sai Koliniga msn kirjutatud ja jäi selline jutt, et kuna tal pole võimalust neid pilte üles panna koos SS aegadega, otsustab üldsus Kolini Jaapani ralli tulemuse.
See tähendab seda, et peale SS6 homme ootan kõigi Jaapanis osalenute hääli vastavalt jah Kolini tulemus peaks jääma kehtiva või ei Kolini tulemus tuleks tühistada. Siis loen hääled kokku ja teatan tulemused.
Seega homme peale SS6 on tulemused mitteametlikud.
Kuna ma põrutan Saaremaale ja paar päeva netti ei jõua siis mina Kolinit enne ei usu, kui pildid üleval. ***** mina sain pildid ülesse panna ja tema ei saa, kuigi lubas. Nii, et mina annan vastu hääle. Sorry!!!!!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Burns kirjutas:
Strike kirjutas:Eile sai Koliniga msn kirjutatud ja jäi selline jutt, et kuna tal pole võimalust neid pilte üles panna koos SS aegadega, otsustab üldsus Kolini Jaapani ralli tulemuse.
See tähendab seda, et peale SS6 homme ootan kõigi Jaapanis osalenute hääli vastavalt jah Kolini tulemus peaks jääma kehtiva või ei Kolini tulemus tuleks tühistada. Siis loen hääled kokku ja teatan tulemused.
Seega homme peale SS6 on tulemused mitteametlikud.
Kuna ma põrutan Saaremaale ja paar päeva netti ei jõua siis mina Kolinit enne ei usu, kui pildid üleval. ***** mina sain pildid ülesse panna ja tema ei saa, kuigi lubas. Nii, et mina annan vastu hääle. Sorry!!!!!
Ega ma olegi tige. Sul pole vaja vabandada. :wink: Kui vastu siis vastu.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Ja Kolin ega ma sinu peale ka vihane ole. Pane ajad ülesse ja kõik on ok. Aga kui ei, siis mis ikka, ma ei ole üldse pika vihaga. Ja kellegagi ma sihilikult riidu ei kisu. :lol: :lol: :lol: :lol:
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Raske valik tuleb teha. Meeskondlikult vaadates peaks Kolini vastu hääletama, aga mõtlen veel.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

[quote="Strike"]Eile sai Koliniga msn kirjutatud ja jäi selline jutt, et kuna tal pole võimalust neid pilte üles panna koos SS aegadega, otsustab üldsus Kolini Jaapani ralli tulemuse.

:shock: maisaa aru kuidas pole võimalik kas mälukaart on jälle müüdud
Vasta