WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Paistab, et t SS2 kukus mul päris hästi välja aga vahed on ikka niivõrd väikesed, et milleski ei saa kindel on.
Mina ei usu, et sa selle ajas sõitsid nii kiiresti pole võimalik lihtsalt sõita :):):):):)
ok väike naljake ka siia sombusese päeva. Hea töö Burns. Hetkel oled siis kinni Kataloonia võidus, kuid ikkagi enne Austraaliat sa puhata ei saa nagu näha sest Sparco teine. Loodan, et madistate ikka viimase rallie, viimase katseni ja alles siis selgub MM võitja.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Mis juhtus poolte sõitjatega et ma sain 5nda koha :( Peaksin olema ikka viimane
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tom kirjutas:Mis juhtus poolte sõitjatega et ma sain 5nda koha :( Peaksin olema ikka viimane
Tom sellise suhtumisega küll ei saa rallit sõita. :) See peaks ju olema vastupidi hea, et sa nii heal kohal mitte, et mis juhtus ma peaks olema viimane. Rohkem usku ikka.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
Tom kirjutas:Mis juhtus poolte sõitjatega et ma sain 5nda koha :( Peaksin olema ikka viimane
Tom sellise suhtumisega küll ei saa rallit sõita. :) See peaks ju olema vastupidi hea, et sa nii heal kohal mitte, et mis juhtus ma peaks olema viimane. Rohkem usku ikka.
Mina lootsin küll paremat, aga võta näpust. Loodan, et see oli mu kõige halvem katse. Kuskil mingi apsakas tuli, aga kas see oli ss2 vot mitte ei mäleta. Andke vanale peale andeks noh. :)
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

No ok mul puudub kiirus hetkel ja see on lihtsalt liiga üllatav tulemus. Eks valmistun vaikselt hooaja viimaseks etapiks ja järgmiseks hooajaks
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Mina ei usu, et sa selle ajas sõitsid nii kiiresti pole võimalik lihtsalt sõita :):):):):)
ok väike naljake ka siia sombusese päeva. Hea töö Burns. Hetkel oled siis kinni Kataloonia võidus, kuid ikkagi enne Austraaliat sa puhata ei saa nagu näha sest Sparco teine. Loodan, et madistate ikka viimase rallie, viimase katseni ja alles siis selgub MM võitja.
Tundub jah, et kergelt ei saa end ka Austraalias tunda, kuna Sparco on mul kõvasti kandadel. See on muidugi ainult hea, kuna me mõlemad peame viimase katseni pingutama, igatahes edu sulle Sparco ja selline konkurents on ainult teretulnud. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Aitäh ja edu sulle ja teistelegi! See on alles ralli algus ja esiots ikka nii sekund sekundis et ega kerge ei ole. Ja ma loodan su tiitli võitmise ikka keerulisemaks veidi teha :) ja ma usun, et Strike, Aix ja teisedki hakkavad veel kaardipakki segama.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Hullumaja mis toimub. Kolm katset sõidetud ja igal katsel seni eri võitja olnud. Samas läheb liiderduo Burns-Sparco vaikselt teistelt eest ära. Eks see suhteliselt loogiline ka tegelikult. Võitlevad ju just need mehed selle aasta MM tiitli eest. Burnsile oleks see esimeseks tiitliks, Sparcole teiseks. Tundub, et mõlemad mehed on kõvasti trenni teinud selleks ralliks, et mitte ühtegi punkti niisama loovutada. Meil jääb vaid ülejäänud rahvaga vaadata kuidas liidrid eest minema kimavad ja ise üritan võidelda siis sellel rallil kolmanda koha eest, kuigi kolm katset alles ju ees :):):)
Kohad 1-3 on vaid 3 sekundi sees ja kohad 4-10 4 sekundi sees.
Siin rallil ma arvan muutuvad veel paljude sõitjate positsioonid.
OK edu kõigile ja homme siis SS4.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Hooaja viimasel rallil olen ka siis uuesti stardis. Testin praegu kõvasti. Kuigi ss3 ei taha kuidagi ideaalselt välja tulla alati tuleb kusagil mingi viga sisse. Aga loodan, et suudan kõva lahingu anda.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Loodan, et peale Kolini on ka kõik teised sõitjad hooaja viimase ralli stardis, et saaks veel ühe kõva lahingu maha pidada. Siis kui hooaeg läbi ja uus meister selgunud on aega ka edasi arutada kas sõidame enne WRC5 ühe JWRC hooaja altes sügisest või siis ootame WRC5 ja vahepeal enam võidu ei sõida. Kuigi mina isikikult sooviks küll JWRC sõita, sest see oleks nagu jälle tiitel mida püüda ja mida pole endal :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ega see paha mõte ei ole, et junnudega üks väike hooaeg maha pidada. Nii umbes seitsme etappiline.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Olen nõus et peale seda hooaega JWRC hooaeg.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Ega see paha mõte ei ole, et junnudega üks väike hooaeg maha pidada. Nii umbes seitsme etappiline.
Nu teeb sama kalendri järgi nagu see hooaeg on. 8 rallit - Monte, Mehhiko, Sardinia, Kreeka, Soome, Saksamaa, Corsika, Kataloonia.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Selle peaks saaba täpselt siis läbi kui WRC05 välja tuleb.
Aga vahepeal oli jutt, et WRC evolution tuleb juba septembris välja. Aga kas need 05 ja evolution on ikka üks ja see sama mäng või kaks erinevat?Kui need on erinevad mängud siis võiks alustada hooaega evolution-ga.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Selle peaks saaba täpselt siis läbi kui WRC05 välja tuleb.
Aga vahepeal oli jutt, et WRC evolution tuleb juba septembris välja. Aga kas need 05 ja evolution on ikka üks ja see sama mäng või kaks erinevat?Kui need on erinevad mängud siis võiks alustada hooaega evolution-ga.
Need vist üks ja sama mäng. Nu kui isegi on veel JWRC sõita mõned rallid siis ei hakka kohe uut mängima vaid testime paar nädalat ja sõidame JWRC lõpuni. Nii on vist kõige mõtekam.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Ikka üks hooaeg korraga
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

JWRC + WRC5/Evolution

Postitus Postitas Krusa »

Olen käsi mis iganes ka te ei otsusta. JWRC on muidugi vahva mõte :)
Austraaliat testin minagi ja loodan, et seal läheb juba paremini. Hetkel iga katsega kuni -30sekki :D see just palju lootest andev ple, aga ma eks Austraalias kohtume :D:D:D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kuradi kõva andmine käib ja Strike ei ole me veel Sparcoga midagi eest ära libisenud. Pooled katsed on veel jäänud ja viimaseid katseid ma nii palju ei testinud kui esimesi.
Mis puutub JWRCsse siis mina igatahes sõidan aga mingit eraldi trenni küll ei viitsi selle jaoks tegema hakata, nii nagu praegu WRC autodega. Lihtsalt tuleb nagu tuleb, ilma igasuguse trennita. Selle võrra on muidugi lihtsam, et rajad on juba läbi sõidetud ja "laksu" kohad meeles. Aga muidugi, auto käitumine rajal on hoopis midagi muud.
Diagnoos- Rallisõltlane
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

See annab uut indu juurde testimaks Austraalias. Lootused hakkavad tagasi tulema :)
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tom kirjutas:See annab uut indu juurde testimaks Austraalias. Lootused hakkavad tagasi tulema :)
Väga hea tulemus. Loodan, et Austraalias oled sama heas hoos ja saavutad oma hooaja parima koha.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta