Richard Burns Rally

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
draggo
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Juul 2003, 16:14

Postitus Postitas draggo »

http://www.bhmotorsports.com/RBR/downloads
Siit saadaval ka juba moditud autod. :)
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Richard Burns Rally on vaikselt jõudnud ka meie poelettidele ja peaks ühte asja mainima. Need kel on Radeon 8500, 9000, 9100 või 9200 seeria graafikakaardid parem hoidke sellest mängust eemale, enne kui patch valmis tehakse, kuna puud ja pealtvaatajad kas puuduvad või vilguvad ja muudavad mängimise võimatuks. Ise kannatan selle käes praegu ja loen välismaa foorumeid pingsalt, et leida veale lahendust, kuid hetkel suudan vaid jagada oma muret teiste saatusekaaslastega.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kas PS2 le on ka mäng müügil kuskil?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Kas PS2 le on ka mäng müügil kuskil?
Meil on ta müügis ja PC oma ka. :P
PS2 hind on ca. 900.- aga PC oma praegu ei tea veel
Viimati muutis Kolin, 17 Sept 2004, 16:26, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

xaus kirjutas:Richard Burns Rally on vaikselt jõudnud ka meie poelettidele ja peaks ühte asja mainima. Need kel on Radeon 8500, 9000, 9100 või 9200 seeria graafikakaardid parem hoidke sellest mängust eemale, enne kui patch valmis tehakse, kuna puud ja pealtvaatajad kas puuduvad või vilguvad ja muudavad mängimise võimatuks. Ise kannatan selle käes praegu ja loen välismaa foorumeid pingsalt, et leida veale lahendust, kuid hetkel suudan vaid jagada oma muret teiste saatusekaaslastega.
Kui rooli või muud seadeldit sõitmiseks peale klaveri ei ole siis võib kah selle mängu poodi jätta. Proovisn kah seda mängu . Klaveriga ei tee seal midagi ära Suht võimatu on sõita. Õnneks arvuti on nii võimas küll, et mäng jookseb väga ilusti.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Kolin kirjutas: Kui rooli või muud seadeldit sõitmiseks peale klaveri ei ole siis võib kah selle mängu poodi jätta. Proovisn kah seda mängu . Klaveriga ei tee seal midagi ära Suht võimatu on sõita. Õnneks arvuti on nii võimas küll, et mäng jookseb väga ilusti.
See mind ei häiri, klaveriga on võimalik mängida küll, aga mitte chase(auto tagant) vaatega, vaid kasutada tuleb bamper või incar kaamerat. Aga see puude vilkumine viib mu silmanägemise :(
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

xaus kirjutas:
Kolin kirjutas: Kui rooli või muud seadeldit sõitmiseks peale klaveri ei ole siis võib kah selle mängu poodi jätta. Proovisn kah seda mängu . Klaveriga ei tee seal midagi ära Suht võimatu on sõita. Õnneks arvuti on nii võimas küll, et mäng jookseb väga ilusti.
See mind ei häiri, klaveriga on võimalik mängida küll, aga mitte chase(auto tagant) vaatega, vaid kasutada tuleb bamper või incar kaamerat. Aga see puude vilkumine viib mu silmanägemise :(
Mul kah see probleem. Eriti hull on asi siis kui need puud vilguvad hästi tihti. Siia maani olen ma suutnud 2 rallit lõpetada kahest ja ralli kooli mõlemad tasemed.
Mul küll tagant vaatega probleeme pole :wink: Kah mängin klaveriga
"Come on, you can see more than that"
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Frank kirjutas:
xaus kirjutas:
Kolin kirjutas: Kui rooli või muud seadeldit sõitmiseks peale klaveri ei ole siis võib kah selle mängu poodi jätta. Proovisn kah seda mängu . Klaveriga ei tee seal midagi ära Suht võimatu on sõita. Õnneks arvuti on nii võimas küll, et mäng jookseb väga ilusti.
See mind ei häiri, klaveriga on võimalik mängida küll, aga mitte chase(auto tagant) vaatega, vaid kasutada tuleb bamper või incar kaamerat. Aga see puude vilkumine viib mu silmanägemise :(
Mul kah see probleem. Eriti hull on asi siis kui need puud vilguvad hästi tihti. Siia maani olen ma suutnud 2 rallit lõpetada kahest ja ralli kooli mõlemad tasemed.
Mul küll tagant vaatega probleeme pole :wink: Kah mängin klaveriga
Loodan ka, et wrc 4 sellist tagasikäiku ei näitaks.
RB ralliga ei saa ikka üldse hakkama
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

No sai ka isend siis hangitud - mängin rooliga. Esialgu tundus küll, et ikka sigaraske on mäng, aga siis sain aru, et üritasin sõita liiga kiiresti kohe algug - võtsin veidi hoogu maha ja ajad kohe paranesid :)
Nüüd kui hästi läheb, võib pikemal katsel rookie raskusastmel teistele oma minutiga ära teha.
Aga esmamulje on küll selline, et ülikõva mäng on valmis treitud.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

mcwax kirjutas:Nüüd kui hästi läheb, võib pikemal katsel rookie raskusastmel teistele oma minutiga ära teha.
Jaapan, Noiker, ca 13 km. Ja seal on üldse hea võimalus teisi suure edauga võita kui just ei sõida kindla peale :wink:
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mis pikim katse on? Kuskilt kuulsin et 25 kilti aga no seda on palju tahetud... Aga kui kaua selle 13 kildise katse peale läheb? Mingi 5 minutit? :roll: Mis üldiselt katsete keskmine pikkus on? Ajaliselt, ma mõtlen.
gaas on endiselt laiffi
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Erki kirjutas:Mis pikim katse on? Kuskilt kuulsin et 25 kilti aga no seda on palju tahetud... Aga kui kaua selle 13 kildise katse peale läheb? Mingi 5 minutit? :roll: Mis üldiselt katsete keskmine pikkus on? Ajaliselt, ma mõtlen.
Tavaliselt 3-5 min kulub katsele, üksikud pikemad katsed on ka silma hakanud.
Ja mis veel silma hakkas - rookie taseme võistlejatel on masendavalt kehv vihamsõidu oskus. Sai neid vihmas sellel pikal jaapani katsel umbes 1:40 võidetud - see juba liig mis liig :)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Erki kirjutas:Mis pikim katse on? Kuskilt kuulsin et 25 kilti aga no seda on palju tahetud... Aga kui kaua selle 13 kildise katse peale läheb? Mingi 5 minutit? :roll: Mis üldiselt katsete keskmine pikkus on? Ajaliselt, ma mõtlen.
Ma olen seda kiiruskatset 2 korda sõitnud ainult ja olen saanud ca 9:30.
Kuigi saab ka kiiremini kuna mahapöördeid ei pannud tähele kuni mööda sõitsin :lol:
"Come on, you can see more than that"
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Jaapanis on need mahapöörded jah suht keerulised. Kaardilugeja nagu hoiatab küll varakult ette, aga seal tuleb kuhugi pöösa taha keerata ja seda kohta ei näe väga kaugele ette ja siis juhtub üsna tihti, et paned otse. Aga muidu see 9 minuti katse Jaapanis on suhteliselt huvitav, saab käed higiseks küll :)
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

xaus kirjutas:Jaapanis on need mahapöörded jah suht keerulised. Kaardilugeja nagu hoiatab küll varakult ette, aga seal tuleb kuhugi pöösa taha keerata ja seda kohta ei näe väga kaugele ette ja siis juhtub üsna tihti, et paned otse. Aga muidu see 9 minuti katse Jaapanis on suhteliselt huvitav, saab käed higiseks küll :)
Selliste möödasõitude vältimiseks on väga abiks 3D pacenotes - tean et ega see ju päris aus pole, aga algajale muudab asja oluliselt mugavamaks.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

mcwax kirjutas: Selliste möödasõitude vältimiseks on väga abiks 3D pacenotes - tean et ega see ju päris aus pole, aga algajale muudab asja oluliselt mugavamaks.
Möödasõite saab vältida niimoodi, et võtad hoo varakult maha ja usaldad kaardilugejat rohkem. Mingeid liigseid abivahendeid küll kasutada ei soovi.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Jah, Jaapani SSid meeldivad mulle siia maani kõige rohkem - kiired, ohtlikud ja palju muud.
Ainuke pinnas millel ei meeldi sõita on lumi/jää :roll:
"Come on, you can see more than that"
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Aga kas sellist värki ei ole, et kui sõidad liiga kiiresti (üle minuti kiiremini per katse), siis hakkavad teised ette jääma?
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Jaapanis on 3 minutilsied intervallid ;)
"Come on, you can see more than that"
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

kas rbr-is saab sõita ka läbi neti?
Vasta