WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

maiko kirjutas:niih ma mõtlesin et võiks ka nii teha et teamid tuleksid hästi võrdsed võiksid ühes teamis olla 1 tugev 1 nõrk sõitja mitte nt et sparco ja burns satuvad ühte teami muidu on ma arvan kindlasti teami võit nende :)
Mina nii kindlalt seda ei väidaks, et teami võit nendele tuleb. Igatahes annan endast parima, et see võit neil väga väga raskeks läheks.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Mina sõidan SUZUKIis
djmaddog
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 70
Liitunud: 26 Dets 2003, 17:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas djmaddog »

ma tahaksin ka osa võtta.vastast minust teile veel eriti pole sest mäng alles paar päeva.pange mind sinna meeskonda kus jääb sõitjaid puudu.vahele jätan mehhiko.
RIP Michael Park
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kolin kirjutas:
maiko kirjutas:niih ma mõtlesin et võiks ka nii teha et teamid tuleksid hästi võrdsed võiksid ühes teamis olla 1 tugev 1 nõrk sõitja mitte nt et sparco ja burns satuvad ühte teami muidu on ma arvan kindlasti teami võit nende :)
Mina nii kindlalt seda ei väidaks, et teami võit nendele tuleb. Igatahes annan endast parima, et see võit neil väga väga raskeks läheks.
:D :D :D :D

Mina sõidaksin Fordis. Kusjuures mul on küsimus- see ei ole veel 100% kindel aga minu vanem vend võtaks ka võibolla sellest osa, kui ma suudan talle augu pähe rääkida. Ta ise ka päris suur ralli fänn ja rallimänge ka hoolega mänginud. Nii, et äkki leiduks talle ka siis mõni koht. Võiksime ka siis kos Fordis sõita. Või mis korraldajad arvavad???????
Diagnoos- Rallisõltlane
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

suva mul
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

[/quote]



Mina sõidaksin Fordis. Kusjuures mul on küsimus- see ei ole veel 100% kindel aga minu vanem vend võtaks ka võibolla sellest osa, kui ma suudan talle augu pähe rääkida. Ta ise ka päris suur ralli fänn ja rallimänge ka hoolega mänginud. Nii, et äkki leiduks talle ka siis mõni koht. Võiksime ka siis kos Fordis sõita. Või mis korraldajad arvavad???????[/quote]

Kes julgeks maailmameistrile ei öelda. :D pealegi võib ju teamis sõita rohkem mehi kui kaks. Suzukis neid ju lausa neli.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Strike kirjutas:Tundub, et vaikselt hakkavad meeskonnad moodustuma JWRC jaoks.
Esimene meeskond olemas. Citroen: Strike, Krusa.
Saan aru, et hetkel on ainlt üks tiim ametlikult välja käidud. Kas sinna ka kedagi juurde tuleb otsustab juba pealik ise.... Palju enam aega vist ple, et miskit peaks juba toimuma hakkama kuna Monte peaks
5-10.09 toimuma. :|
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Ma sõidan era Sitikaga siis lihtsam.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tundub, et minu vend sõidab ka siis JWRC-d ja see ei ole kindel aga vist sõidame siis mõlemad Fordis. Ta lubas ennast kasutajaks ka siis varsti teha.
Ja vahele jätan ma Monte Carlo etapi.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Monte tundub neist kõige raskem jah, aga magus oleks see võita :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Olen ka nüüd sõita uhanud ja võin seda öelda, et jõudude vahekorrad võivad olla hoopis teistsugused, kuna auto käitumine on WRC auto omast ikka väga palju erinev. Nii, et see pole sugugi kindel, et ma siin suudan samamoodi meistritiitli eest võidelda. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Nii olen tagasi puhkuselt ja kõigepealt tahaks õnnitleda Burnsi tiitli võitmise puhul! Kuna olen olnud pikalt info augus kus polnud võimalik olla internetis siis küsiks millal JWRC hooaeg algab? Tänud Tom.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

5-10.09 on esialgne plaan vist.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Sparco kirjutas:5-10.09 on esialgne plaan vist.
Sooviks kindlasti osaleda, aga kuna kolisin aastaks välismaale siis vaatab millal Playstation jõuab.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Selline lugu, et kuna minu vennal kiired ajad, siis ei ole kindel kas ta liitub meiega. Nüüd ma mõtlesingi, et oleks tore, kui vel nüüd keegi Fordi meeskonnaga liituks, et ei tekiks jälle selline olukord nagu WRC-s, kus ma pidin enamus hooajast üksinda Skoda punktide eest võitlema.
Nii, et kaasvõitlejad, Fordi meeskond ootab kõiki pakkumisi!!!!!
Diagnoos- Rallisõltlane
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Sooviks osaleda Suzukis ja vahele jätaks oma lemmik etapi Monte Carlo. Kui on teistes meeskondades kohti vaja täita siis võin mujale meeskonda minna.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
djmaddog
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 70
Liitunud: 26 Dets 2003, 17:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas djmaddog »

[quote="Burns"]Selline lugu, et kuna minu vennal kiired ajad, siis ei ole kindel kas ta liitub meiega. Nüüd ma mõtlesingi, et oleks tore, kui vel nüüd keegi Fordi meeskonnaga liituks, et ei tekiks jälle selline olukord nagu WRC-s, kus ma pidin enamus hooajast üksinda Skoda punktide eest võitlema.
Nii, et kaasvõitlejad, Fordi meeskond ootab kõiki pakkumisi!!!!![/quote]


ma oleksin nõus osalema fordis kui sa mult väga kiiret edu ei oota, aga iga ralliga üritan kiiremaks ja paremaks saada
RIP Michael Park
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

djmaddog kirjutas:
Burns kirjutas:Selline lugu, et kuna minu vennal kiired ajad, siis ei ole kindel kas ta liitub meiega. Nüüd ma mõtlesingi, et oleks tore, kui vel nüüd keegi Fordi meeskonnaga liituks, et ei tekiks jälle selline olukord nagu WRC-s, kus ma pidin enamus hooajast üksinda Skoda punktide eest võitlema.
Nii, et kaasvõitlejad, Fordi meeskond ootab kõiki pakkumisi!!!!!

ma oleksin nõus osalema fordis kui sa mult väga kiiret edu ei oota, aga iga ralliga üritan kiiremaks ja paremaks saada
Muidugi oled sa teretulnud Fordi sõitma ja kui sa väga kauge kandi mees pole, siis poleks mul probleemi külla sõita, saaks koos harjutada ja üksteiselt õppida. Aga väääääga tore, et saame ühes tiimis sõita nii et head harjutamist. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Küsimus Strikele ja Sparcole- kas JWRCs hakkab nüüd niimoodi olema, et see kes katse võidab, paneb oma katse screen shotid ka üless. Mina oleksin selle poolt kuna siis jääks igasugused vaidlused olemata. Ja ma arvan, et kellelgi ei tohiks nagu selle vastu midagi olla ka.
WRC võistluse vaidlused on veel valusalt meeles (kus kahjuks "lolliks" jäin mina, kes ainukesena suutis oma ajad ülesse panna:D :D :D ).
Diagnoos- Rallisõltlane
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Kui katsevõitja peab panema kisub vist asi veidi kirjuks, aga kui rallivõitja peab panema on ok ma usun, kuid see jälle oleneb üldsusest. Mõnel ei ole vbolla digikat millega pilti teha jne, jne, nii et tänasel päeval ma ei oska sellele vastata, aga usun, et tuleb just nii nagu üldsus soovib.
Vasta