DTM hooaeg 2004

BTCC, DTM, STCC...jne

Moderaatorid: Jaanus, Strike, mrali

Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Erki kirjutas:DTM ennustuse hooaja lõppseis näeb siis välja selline:

1. Strike 312 pts, 1 võit, 14 õiget
2. Kolin 289 pts, 3 võitu, 10 õiget
3. mrali 282 pts, 4 võitu, 10 õiget
4. Erki 249 pts, 2 võitu, 7 õiget
5. xaus 242 pts, 0 võitu (parim koht 2.), 6 õiget
6. nimh 205 pts, 0 võitu (parim koht 2.), 8 õiget
7. Fulber 175 pts, 0 võitu (parim koht 2.), 2 õiget
8. XTROY 143 pts, 1 võit, 8 õiget
9. Frank 91 pts, 0 võitu (parim koht 4.), 3 õiget
Tänud kõigile konkurentidele põneva ennustus hooaja eest. Järgmisel hooajal üritan oma tiitlit kaitsta, kuid kerge see kindlasti olema ei saa.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Strike kirjutas:
Erki kirjutas:DTM ennustuse hooaja lõppseis näeb siis välja selline:

1. Strike 312 pts, 1 võit, 14 õiget
2. Kolin 289 pts, 3 võitu, 10 õiget
3. mrali 282 pts, 4 võitu, 10 õiget
4. Erki 249 pts, 2 võitu, 7 õiget
5. xaus 242 pts, 0 võitu (parim koht 2.), 6 õiget
6. nimh 205 pts, 0 võitu (parim koht 2.), 8 õiget
7. Fulber 175 pts, 0 võitu (parim koht 2.), 2 õiget
8. XTROY 143 pts, 1 võit, 8 õiget
9. Frank 91 pts, 0 võitu (parim koht 4.), 3 õiget
Tänud kõigile konkurentidele põneva ennustus hooaja eest. Järgmisel hooajal üritan oma tiitlit kaitsta, kuid kerge see kindlasti olema ei saa.
Mina omalt poolt ootaks järgmiseks hooajaks rohkem osavõtjaid sest viis mängijat kes kogu hooaeg osa võtnud, on natuke lahja. Järgmise hooajani on aga peaaegu pool aastat aega. :)
gaas on endiselt laiffi
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Terve talv on õnneks aega DTM-i edasiseks populariseerimiseks.Mingi tulemus on siiski juba siin foorumis ka näha...;) Ja kui vaadata teemade üldist populaarsust siin Rallfoorumis,siis aastatagusega võrreldes on Euroopa ringrajasarjad teinud kindlalt võimsaima hüppe...;)

Erki kirjutas:
Strike kirjutas:
Erki kirjutas:DTM ennustuse hooaja lõppseis näeb siis välja selline:

1. Strike 312 pts, 1 võit, 14 õiget
2. Kolin 289 pts, 3 võitu, 10 õiget
3. mrali 282 pts, 4 võitu, 10 õiget
4. Erki 249 pts, 2 võitu, 7 õiget
5. xaus 242 pts, 0 võitu (parim koht 2.), 6 õiget
6. nimh 205 pts, 0 võitu (parim koht 2.), 8 õiget
7. Fulber 175 pts, 0 võitu (parim koht 2.), 2 õiget
8. XTROY 143 pts, 1 võit, 8 õiget
9. Frank 91 pts, 0 võitu (parim koht 4.), 3 õiget
Tänud kõigile konkurentidele põneva ennustus hooaja eest. Järgmisel hooajal üritan oma tiitlit kaitsta, kuid kerge see kindlasti olema ei saa.
Mina omalt poolt ootaks järgmiseks hooajaks rohkem osavõtjaid sest viis mängijat kes kogu hooaeg osa võtnud, on natuke lahja. Järgmise hooajani on aga peaaegu pool aastat aega. :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Selles on sul õigus Mrali. Tõesti on Euroopa ringrajasarjad teinud tõsise edasi mineku. Aasta tagasi oli siin vist viis või kuus teemat. Aga nüüd on ikka meeletult.

PS Õnnitlused siis esimesele DTM-proffile. Kuigi võitsin kolm etappi eii saanud Strikele vastu. Aga ma ei ole kurb, sest Mrali võitis neli etappi ja jäi kolmandaks. :wink: Nii, et mul ei ole põhjust kurvastada. Kui siis ainult võib kiruda hooaja algust. Siis tuli Strikega suur vahe sisse mida oli raske tagasi teha. Strikelt oli see hooaeg väga stabiilsed esitused mis tagasid ka talle võidu.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Selles on sul õigus Mrali. Tõesti on Euroopa ringrajasarjad teinud tõsise edasi mineku. Aasta tagasi oli siin vist viis või kuus teemat. Aga nüüd on ikka meeletult.

PS Õnnitlused siis esimesele DTM-proffile. Kuigi võitsin kolm etappi eii saanud Strikele vastu. Aga ma ei ole kurb, sest Mrali võitis neli etappi ja jäi kolmandaks. :wink: Nii, et mul ei ole põhjust kurvastada. Kui siis ainult võib kiruda hooaja algust. Siis tuli Strikega suur vahe sisse mida oli raske tagasi teha. Strikelt oli see hooaeg väga stabiilsed esitused mis tagasid ka talle võidu.
Jep Euroopa ringrajasarjad on sellel aastal saanud tunduvalt rohkem tähelepanu, kui seda eelbevatel aastatel ja seda eelkõige Mrali heale tööle:!:

Tönud õnnitluste eest. Suutsin küll jah aint ühe etappi võita sellel aastal, kuid stabiilsed ennustused viisid lõpuks soovitud tulemuseni. :wink:
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

http://www.dtmchampion.de/

Seal,kui oma nime ja elukoha lahtrid täidad ja need ära saadad,kantakse need "maailma suurimale õnnitluskaardile" Eki DTM-i tiitli puhul,mis antakse nädala pärast talle üle...:)
Igatahes,minu nimi kah nüüd seal kirjas...:)
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Sai Motorsilt ka selle hooaja pikka kokkuvõtet vaadata,seal näitas muuhulgas ka Shanghai etapil toimunut.Aga paraku oli selle pildivalik küll mulle mõneti pettumust valmistav,näiteks oleks tahtnud näha Nürburgringi starti ja avaringi,kus kolm Audit (Abt,Biela,Tomczyk) välja togiti...
Vasta