Belgia GP

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

mrali kirjutas:No nüüd on kohe juubel lahti senise igavajutu asemel... :evil:
Üldiselt,nagu olen varemgi maininud,vaataksin parema meelega MS 25 järjestikust võitu kui ühte KR oma...
Aga seitsmes tiitel,see on nüüd tõsiasi...:D
Muidu,hea meel Klieni üle.
Normaalsed mehed ju ei ole teistesse meestesse armunud ...

Või millega seletada mõnede kodanike totaalset kiindumust Schumisse ...
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Yajaaa, nüüd on naljad lahti.
Kimi võitis jeee, teeme Ilutulestiku :roll:
Krt, olge rahul siis ja jääge vait, kasvage suureks ja lõpetage oma lapselik vaidlemine pärast igat etappi, kes rohkem sakib :?
Ma mõtlesin lihtsalt vait olla, et teid mitte ärritada, te olge ka vait ja ärge ajage mingit lolli mõla pärast igat etappi :x

Mõttetu!
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

RudiTurbo kirjutas:Yajaaa, nüüd on naljad lahti.
Kimi võitis jeee, teeme Ilutulestiku :roll:
Krt, olge rahul siis ja jääge vait, kasvage suureks ja lõpetage oma lapselik vaidlemine pärast igat etappi, kes rohkem sakib :?
Ma mõtlesin lihtsalt vait olla, et teid mitte ärritada, te olge ka vait ja ärge ajage mingit lolli mõla pärast igat etappi :x

Mõttetu!
Kuss kuss ära mine kohe närvi. Ise sa siin hakkad kõige rohkem vinguma. Lapselikult lalised sina siin kõige rohkem. Rahvas avaldas lihtsalt arvamust, et sõit oli igati vaatamist väärt. Mitte ainult sellepärast, et Kimi võitis vaid sellepärast, et pea igal ringil juhtus midagi. Oli korralike laksusi ja põnevaid möödasõite.
Aga jah sinu jaoks ei ole ju etapp põnev kui Schumacher ei võida. Nii, et kui teemat ära ei tabanud siis on sul endal kõige rohkem arenemise ruumi. :wink: Õnne sulle, et Schumacher võitis oma seitsmenda tiitli :P
Järgmine hooaeg oled sina vist F1 ekspert.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

http://www.formula1.ee/index.php?page=0 ... is_id=2540

„Kuid sealt ülevalt ei oleks ma viitsinud boksi jalutada. Seal on mets, kummalised rajaturvajad ja teab veel mis ... .“

Coulthard kardab üksi metsas ringi käia. :lol:
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Erki kirjutas:http://www.formula1.ee/index.php?page=0 ... is_id=2540

„Kuid sealt ülevalt ei oleks ma viitsinud boksi jalutada. Seal on mets, kummalised rajaturvajad ja teab veel mis ... .“

Coulthard kardab üksi metsas ringi käia. :lol:
formula1.ee kirjutas:„Kahjuks olid küljekastid heina täis,“ jätkas Coulthard. „Kui sõita 300 km/h 100 m jagu murul, siis korjab rohkem heina kokku kui muruniitja.
No vane ja hästi tuntud muruniitja. Peale F1 karjääri lõpetamist on tal uus töökoht kindlalt olemas muruniitjana :D
Oleksi maja ümber natsa muru/heina vaja niita paari hektari jagu, aga kas McLaren saadab ta või ei, ei tea :lol:
"Come on, you can see more than that"
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

RudiTurbo kirjutas:Yajaaa, nüüd on naljad lahti.
Kimi võitis jeee, teeme Ilutulestiku :roll:
Krt, olge rahul siis ja jääge vait, kasvage suureks ja lõpetage oma lapselik vaidlemine pärast igat etappi, kes rohkem sakib :?
Ma mõtlesin lihtsalt vait olla, et teid mitte ärritada, te olge ka vait ja ärge ajage mingit lolli mõla pärast igat etappi :x

Mõttetu!
Loe nüüd oma jutt rahulikult läbi ja saa sellest aru, et sina oled see kes lapselikult käitub.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Relax, Rudi!
Kõik mis ühe hooajaga F1-s võimalik saavutada, on Schumil taas saavutatud ja pole miskit öelda. Ju siis see punane komplekt toimib ikka nii hästi. Tubli töö tehtud ja tulemus käes. Palju õnne!
Sõit oli seekord põnev tõesti. Usun, et inimene, kes sellest alast vähegi lugu peab, peaks ehk, kasvõi pisut, rõõmu tundma, et etapi võitjate nimistus on üks uus nimi. Seda enam, et mees ujus sõna ostses mõtte s***st välja, hooaja senist kulgu silmas pidades. Good job!
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Tõsiselt naljakad kommentaarid siin teemas :)
Kuigi olen ka ise tõsine Schumi fänn, siis siiski parem vaatan sigahuvitavat sõitu kus Schumi lõpuks teiseks jääb, kui seda kuradima kaubarongi, mis Ungaris ringi tiirutas.
Üle pika aja üks tõsiselt hea etapp jälle F1's, kõik kellele ei meeldinud võiksid F1 jälgimise lihtsalt lõpetada ning oma iidoli hüppamist pjedestaalil näiteks videomakist jälgida.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

mcwax kirjutas:Tõsiselt naljakad kommentaarid siin teemas :)
Kuigi olen ka ise tõsine Schumi fänn, siis siiski parem vaatan sigahuvitavat sõitu kus Schumi lõpuks teiseks jääb, kui seda kuradima kaubarongi, mis Ungaris ringi tiirutas.
Üle pika aja üks tõsiselt hea etapp jälle F1's, kõik kellele ei meeldinud võiksid F1 jälgimise lihtsalt lõpetada ning oma iidoli hüppamist pjedestaalil näiteks videomakist jälgida.
Vot see mees on juba asine vend! :D
Respect!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Räägiks siis vähe tõsisematest asjadest ka.

f1.live.com:

Felipe Massa : "First of all it was a big relief and a fantastic feeling to finish fourth after such a tough race! I was thinking of my grandfather who passed away on Saturday. He was a big fan and never missed watching a race on TV. I believe that he saw this race somewhere, and I am sure he was proud of me, so I dedicate this result to him."

R.I.P. :(
gaas on endiselt laiffi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Erki kirjutas:Räägiks siis vähe tõsisematest asjadest ka.

f1.live.com:

Felipe Massa : "First of all it was a big relief and a fantastic feeling to finish fourth after such a tough race! I was thinking of my grandfather who passed away on Saturday. He was a big fan and never missed watching a race on TV. I believe that he saw this race somewhere, and I am sure he was proud of me, so I dedicate this result to him."(
Sorry to hear.
My deepest respect.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

mcwax kirjutas:Tõsiselt naljakad kommentaarid siin teemas :)
Kuigi olen ka ise tõsine Schumi fänn, siis siiski parem vaatan sigahuvitavat sõitu kus Schumi lõpuks teiseks jääb, kui seda kuradima kaubarongi, mis Ungaris ringi tiirutas.
Üle pika aja üks tõsiselt hea etapp jälle F1's, kõik kellele ei meeldinud võiksid F1 jälgimise lihtsalt lõpetada ning oma iidoli hüppamist pjedestaalil näiteks videomakist jälgida.
Sa oled ikka tõsine F1 huviline. :D Ning kommentaar on väga asja kohane. :wink: Sellised sellid nagu sina on korralikud fanatid kes austavad ka konkurente. Mitte ei tee neid maha nagu mõned siin. :? Iga F1-e huvilne vaataks ennem väga huvitavat ja põnevat sõitu kui kogu aeg ühe ja sama mehe võitusi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Kas ma ütlesin, et etapp ei olnud huvitav, kõik on korras, mulle meeldis see etap, midagi polnud sitasti.
Lihtsalt pärast igat etappi on mingi ****
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

No, me virisme iga etapp, sest need on igavad tsuh-tsuh rongi sõidud.
Aga, igal ühel on õigus avaldada oma arvamust!
"Come on, you can see more than that"
Vasta