Neste Rally Finland 2003

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Optik kirjutas:Carlos!! Mis nüüd siis juhtus :?: :roll:

Petter Solberg fan alates Neste Rally Finland 2003
Mis siis juhtus, mis siis juhtus? Mees, järve näed? :)

Tegelikult viimase katse finishis hakkas meeldima. Pagana kiiresti sõidab, võitleb alati lõpuni ja autoralli vajab just sellist väljapaistvat ja eredat persooni. Sellest on kogu alale palju kasu. Lihtsalt kuidagi hea mulje jäi temast.
Muide võistlusjärgsel pressikal muutus isegi suhtumine Richard Burnsi. Positiivsemas suunas. Aga ta peab ennast veel paar korda tõestama :D
Kasuta ikka turvavööd ka!
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Järve?? Ikka näen, kui sa seda seal mõtled :lol:

Ah, et sulle meeldivad Oksmaa sugused poisid, your choice :wink:
Hea, et sa esimesena Burnsi kiitma hakkasid, ise ei julenud seda teha, kuigi kiitus täiesti õigustatud. Ei virisenu ja viskas nalja, täiesti positiivne vend. Aga sul õigus, ta peab veel ennast tõestama, ühekorraga ei saa ma oma "usku" muuta :wink:
nopea kun norsu
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

See oksmaa jutt on täiesti solvav minu arust. Kui Eesti telekommentaator võrdleb Petter Solbergi mingi vaimse puudega tegelasega, siis kellega peaks Norra kommentaator Markkot võrdlema. Üsna ülekohtune ja ebaprofessionaalne väljendusviis. Ise imestan, et kuidas käituks too kommentaator, kui oleks samasuguses situatsioonis? Või kuidas ta nimetaks David Richardsit, kes pisarad silmis kallistas Ari Vataneni viimase katse lõpus ja hüppas kui väike laps, kui kuulis, et Petter teiseks tuli.....
Burns ütles, et isegi siis kui ralli võidab soomlane, võiks publik märgata ka seda, et ülejäänud sõitjad on teinud raske töö ja pakkunud ilusa etenduse neile.

PS. Kui autorallis poleks Petterit, oleks alal paar miljonit fänni vähem kindlasti.
Kasuta ikka turvavööd ka!
vembuvello
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 410
Liitunud: 04 Mai 2003, 00:24
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas vembuvello »

Peale Soome rallit, mis muutus kõvasti minu suhtumist solkusse, olen lisaks markkole nüüdsest solku fanja ma loodan alati, et nad kahekesi on rallidel alati 2 esimest :)
See ei ole ju normaalne...?
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Karl

Postitus Postitas Karl »

Toetan igati Carlost Solbergi fännamisel! Petter on tõeline ja suur rallisõitja, mida ta on tõestanud mitmel korral - ei viska kunagi püssi nurka, võitleb viimaste kümnendiksekunditeni. See valdav Solbergi halvustamine on eestlastele nii ainuomane, s.t. kõik, kes pole eestlased on out. Ei ole nii!!! Petter on õige arusaamisega inimene - nii autorallist kui ka selle ümber toimuvast, alati aktiivne, entusiastlik ja trikke täis!
Karl
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ka minu suhtumine Solbergi muutus pärast seda kui nägin Markkot ja Petterit koos poodiumil. Nad hüppasid ringi ja pritsisid teineteist sampusega, nagu vanad sõbrad. Lisaks on Petter hea huumoriga ning väga kiire sõidumees, kes alati võitleb lõpuni ja annab endast maksimumi. Fänn ma just ei ole, aga nüüdsest austan Solbergi palju rohkem.

Samuti ajab mind natuke vihale Kanal 2. kommentaatori suhtumine Solkusse, Kreekas ütles ta Solbergi kohta kurivaim ja nüüd Arnold Oksmaa. Need väljendid oleksid võinud vabalt olematta olla.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Lisaks saab Petter laupäeval naisemeheks. Naine kah kibe käsi autorallis, Pernilla Walfridsson nimelt. Kuigi vist viimased paar aastat ei ole enam aktiivselt sõitmisega tegelenud.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

See, et eestlased Solbergi ei salli, on tingitud eeskätt minuarust sellest ajast, kui Märtin ja Solberg koos Subarus olid ja seal Solberg nagu eelisseisuses oli. Mis seal salata, alguses läks ju tal ka libedamalt, kui Märtinil, eks see väike viha sealt eestlaste hinge trügis.
Ei fani Solbergi, aga mulle väga meeldib, et ta nö. MM sarjas olemas on.
Kindalsti ei kaota vaid võidab sellega kogu ala.

See, et Suuder kasutab Solbergi kohta väljendeid kurivaim ja oksmaa on äärmiselt kahetsusväärsed, aga ma arvan, et hingest ta seda ei mõtle.
Arvan, et Suuder tahtis olla "oma jope" ja panna omamehelikku kildu, mis teps mitte sinna saatesse ei sobinud.
( See ei olnud kaistekõne vaid minu arvamus)

PS. Loodan Carlos, et mõistsid, et üritasin su kulul natukene nalja visata, mis ei tulnud kõige paremini välja. Aga kõik ei saa ju hästi välja tulla :)
nopea kun norsu
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma mõistsin hästi, mida Sina mõtlesid. Lihtsalt sellega tuli too rallipäeva kokkuvõte meelde.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

Ka mulle on solpa "eluaeg" meeldinud, lihtsalt selline mõnus muhe vana ja hea sõitja, kunagi ei hoia ennast tagasi :D , aga samas olen ikka Märtini suur fänn, st tema sõidustiili. Julmalt meeldib.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Tjahh, mulle kah on Petter aina rohkem meeldima hakanud. Seda jah et tegelt on kogu selle Solbergi vihkamise ju põhjustanud subaru... Algul lubati Markole täishooaega nagu Solbule aga siis reedeti. Nojah ja Solbul oli ka autoga vähem probleeme... Petteril on oma koht wrc-s olemas küll, pullivendi ja selliseid kes alati endast midagi veel pigistada suudavad peab olemas olema.
gaas on endiselt laiffi
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Mulle solberg siiski ei meeldi. Vastik tüüp on. Ju ma olen piisavalt konservatiiv või eurooplane, et sellist ameerikalikku bla-bla-bla-d mitte nautida.

Aga fakt on, et pingeolukorras on mehel närvid väga kõvad. Viimasel katsel Burnsilt naha üle kõrvade tõmbamine oli vägev ja ega möödunud aasta briti rallil Solbu ju kah just pärsis saamatu ei olnud ...

Ehk siis vastik tüüp, aga vinge sõitja.
Vasta