Colin McRae Rally 3 DEMO!!!

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Settingute muutmise kohapealt niipalju, et vähemalt PS2 versioonis kasutab mäng igal rajal automaatselt sellele rajale eeldatavalt parimaid settinguid, mida iga sõitja saab muidugi muuta. See on minu meelest suur samm edasi võrreldes cmr2-ga, kuna nüüd on algajatel sõitjatel kohe enamvähem õiged auto settingud automaatselt ees :)

PS. Uue videokaardi saan pühapäeval :)
marti
Meediakuru
Postitusi: 223
Liitunud: 27 Veebr 2003, 12:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marti »

Ei tea,
ise oleks ikka huvitavam settinguid muuta:)
Ja samas usun, et mäng tuleb PS2 versioonist vähe erinev.
arz
Statistik
Postitusi: 1056
Liitunud: 16 Veebr 2003, 12:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas arz »

kui nii et võetaxe midagi ette selle juhitavusega ja loodetavasti tuleb see õige kaameravaade ka millega sõitma olen harjunud, siis võib ju veel mängust asja saada. A veel üx asi mis krt nad selle veetakistusega mõtlevad, olex nagu kogemata sinine värvipott tee peal ümber läinud ning kui suss all ringi käib tuleb veelombis rataste alt tolmu, noo nii ei saa ju rallit sõita. Nüüd jääb üle loota et järsku tuleb täisversioon parem. Kuid näitex cmr2 demoga olin ma kohe algusest peale rahul, see naelutas mind kohe arvutiekraanile, kuid cmr3 ei suuda ma 3 kordagi järjest sõita, enne on närv must ja mängust väljaminek
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Siin on siis see lubatud Patch CMR3 demole :)

http://www.gamershell.com/news_Patchfor ... ally.shtml

xaus @ ootab endiselt uut videokaarti :P
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

IME on sündinud :shock:

Pärast selle Patchi installi hakkas demo tööle minu arvutis :mrgreen: See on lausa uskumatu, ilmselt on nad aru saanud, et pole vaja ikkagi mingit megasegavega võimast videokaarti :D

Demo ise on küll minu meelest väga hea. Eriti auto disain on kena, muud objektid raja ääres pole kahjuks kuigi palju paremaks muutund, võrreldes cmr2-ga. Juhitavusel pole viga midagi, ma sain kohe pihta kuidas auto käitub ja minu meelest oli juhitavus norm. Kässari kasutamina on loogilisem ja isegi parem kui CMR2-s. Muidugi mis häiris oli see tagantvaade, mis on häirivalt autole lähedal ja teed ei näe korralikult, eriti häirib see Rootsis, kuid täisversioonil on see viga lahendatud :) Auto purunemine on ka cmr2-ga võrreldes tublisti parem.

Üldmulje on demost siiski hea ja jään põnevusega täisversiooni ootama.

Ma ei tea, võibolla olen liiga suur CMR mängude fänn ja rallifänn, aga ei oska eriti midagi halba selle demo juures leida. Tõsi täisversioonil on teatud vead muidugi olemas, kuid sellest hoolimata kavatsen kindlasti hankida endale mängu täisversiooni.
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

ärge rääkige... frustreerite mu päris ära
<kirub oma masinat
praeguse seisuga tuleks nii emaplaat kui ka protsessor ja videokaart välja vahetada... ehk kõvakat kah... senikaua pean cmr 2-ga leppima
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Oleme nimh'iga saatusekaaslased :cry:
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Kõigil kel demo töötab on nüüd võimalik tõmmata endale esimesed uued värvid Focusele CMR3-s :D

http://felzi.m4driving.sm/cmr3demoversion.htm

Siit on võimalik tõmmata 2002 Martini logodega Focuse ja RS värvdes valge Focuse. Selline näeb Martini värvides Focus välja minu arvutis, päris normaalne.

http://www.hot.ee/xaus/cmr3.JPG
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

jesssss, tubli xasu, lõpuks keegi kellele meeldib see demo.
ok, enne kui seda patchi lähen tõmbama annan ühe adre>>>> http://www.cmr3.com/ >>>> väga äge asi, ma ei tia mix nad seda veel cmr2 pole teinud.Minge tcekkake seda kohta siis saate teada mis seal on.
Igatahes saame nüüd väga lihtsat moodi enda aegu CMR3 võrrelda.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

oih vabandust, trükiviga :oops: >>> xaus mitte xasu :oops: :oops: :oops:
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Täitsa lõpp mäng ikka, mängul alles demo väljas ja juba igast Patchid ja textured väljas.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Üleval nurgas asub Pilt nupp ;) Ei pea teistele oma kirjaviga näitama ;)
gaas on endiselt laiffi
Nodem
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 11
Liitunud: 07 Apr 2003, 16:56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Nodem »

Peale paaripäevast katsetust võin öelda, et minule CMR3 igatahes meeldib. Ja kui nad selle kaugvaate kah veel täisversioonile juurde panevad, siis võib täitsa rahule jääda. CMR3 juures on hea see, et auto saab kohe korralikult katki sõita. Näiteks on mul õnnestunud kumm velje pealt maha sõita ning paar korda isegi tuli esiratas alt ära. Sinna juurde kuulusid ka vastavad helid. Seda kõike muidugi spetsiaalse lõhkuva sõidustiiliga.
Nagu eelpool juba keegi mainis, on käsipiduri toimimine kuidagi loogilisemaks läinud võrreldes CMR2-ga.

Mina jään nüüd igatahes täisversiooni ootama.
hunt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 09 Apr 2003, 19:49

Postitus Postitas hunt »

tömbasin endale kah selle Patchi ära ja mul ka ime. nüüd hakkas mul kah see tööle, aga ikkagi- mäng jubedalt jöngsutab. selle jöngsutamise peale jäi üx hea asi meelde-rootsi rada mis meeldib väga. kui söidad natukese auto nurgaga valli siis ta tömbab sinna kah. cmr 2 sai suvalt söidetud.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

ma astusin mitte cmr3 mänjate klubist nüüd välja, panin patchi peale ja kõik läks hästi.juhitavus on siis vilets (leebelt öeldud) kui mul pole graafika low peal. kohe nigu low peale panin hakkasid ajad apremad tulema, järsult.
"Come on, you can see more than that"
arz
Statistik
Postitusi: 1056
Liitunud: 16 Veebr 2003, 12:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas arz »

väga hea koht kuhu saab saata oma cmr3 tulemused (no tegelt ei peagi saatma see saadetaxe ise kui sa aegu parandad). Sellex tuleb selat üx proge endale downloadida sealt lehelt, registreerid end ära ja siis vaata kui kõva ralliäss oled.
http://gametimesonline.com/cmr3demo.php ... here=stage
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Sellist proget oleks CMR2 võistluse tarvis ka vaja. Muidu ei tea kes sõidab ajad ausalt välja ja kes mitte.
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

CMR3 täisversioon on nüüd ilmunud ja loodetavasti saan selle endale järgmine nädal. Siis räägin pikemalt muljeid sellest mängust...
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

xaus kirjutas:CMR3 täisversioon on nüüd ilmunud ja loodetavasti saan selle endale järgmine nädal. Siis räägin pikemalt muljeid sellest mängust...
Äri ka teed? :wink:
nopea kun norsu
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Optik kirjutas: Äri ka teed? :wink:
Mis äri? Ma ei ole seotud piraatkauba levitamisega, ega selle eest kasu teenimisega. Piraat kauba eest kasu saamine on meie foorumis rangelt keelatud. Soovitan otsida kontakte neti.ee-st või osta.ee-st. Seal leidub igasuguseid mänge...
Vasta