Portugali ralli III päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Tegelikult mul suva. Mina neid punkte siin ei arvesta. Me peame kõik Heix-i otsusega nõus olema. Kuna teama veab seda asja.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Kolin kirjutas:Tegelikult mul suva. Mina neid punkte siin ei arvesta. Me peame kõik Heix-i otsusega nõus olema. Kuna teama veab seda asja.
Nõus!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rääkisin Heixiga ja Heix arvutab tulemused nii nagu õige on ehk siis peale FIA protesti.
Seega lõplik TOP8 oli ja toetan igati seda Heixi otsust, sest vastavalt sellele tulemusele said ka MM sõitjad ja meeskonad punkte ning asi peaks olema ikka ametlik ka ennustuses.

Loeb
P.Solberg
Sordo
Grönholm
Hirvonen
Carlsson
Galli
Latvala
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Kolin kirjutas:
sk8erboi kirjutas:eks ka rallidel on oma ajad, millal hiljemalt nad peavad oma lõpliku tulemuse teatama ja loogiline oleks lähtuda sellest. kui see miski protesti pärast viibib, siis võib lähtuda sellest ja ka punkte ümber arvutada kui vaja.

pakun reegliks välja, et rallivõluri "ühe etapi tulemused on esialgsed (võib muuta) kuni järgmise etapi toimumise alguseni"
Kle mees sina ju neid ei arvuta. Kas sa ka tead kui tüütu on kogu seda kupatust jälle ümber asvutada.
Seega antud ralli puhul lähevad arvesse esialgsete tulemuste järgi ennustus tulemused.
Kle mees, kui Heix teeb seda arvutust exceli tabeliga, siis mida sa räuskad siin? Su viimane lause on ka väga demokraatlik.

Aga Strike'i viimane post ja Heixi otsus arvestada ametlikke FIA punkte on ainuõige. Selliseid proteste, mille lahendus pikemat aega viibib tuleb ette heal juhul kord hooajas.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Esitaks ma ei räusanud vaid avaldasin oma arvamust. Teiseks kui Heix on sedasi nõu stegema siis on kõik ok. Mind see ei häiri ja osa võtan igal juhul rallivõluri mängust.
Kolmandaks sa kajakas1 ära karju minu peale. Ega mina seda ennutus mängu siin ei vea.

Seega rahu sõbrad.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

Rahu, rahu.
Eks iga mees avaldab oma arvamust.



Reeglid on täitmiseks ja ilmaasjata neid ei tehta.
Kui reeglites on klaasi paksus kirjas, siis mida sa topid sinna vale klaasi ette. Eks need klaasid olid auto kaalujaotuse jaoks vägagi olulised.

Ja tulemusi arvestage ikka lõplike tulemuste järgi kui pole eelnevalt teisiti kokku lepitud.

Mingis ennustuses oodati ära alati vist paar päeva, et ei oleks proteste, mida lahendada ja siis alles tehti kokkuvõtted.
rattaga on kah hea sõita
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Fordi ekipaažidele Portugali GP-etapil saatuslikuks saanud lubatust õhemad aknaklaasid on välja vahetatud, kirjutab Postimees Online.

Fordi ralliautode eest vastutav M-Sport tunnistas, et kvaliteedi järelvalve polnud piisav.

Kohtunikud avastasid, et Ford Focuse tagumiste külgakende klaasid on liiga õhukesed ja karistas kõiki neil ralliautodel sõitnud ekipaaže 5-minutilise ajatrahviga.

M-Sport leidis pärast Portugali rallit läbi viidud kontrolli käigus, et laos olnud klaasipartii oli kõik vigane. Firma lubas parandada kvaliteedikontrolli ja teatas, et vahetas kõik lubatust õhemad aknaklaasid korralike vastu välja.

M-Spordi juht Malcolm Wilsoni hinnangul oli viis trahviminutit sobiv karistus. «Oli pettumus, et selline probleem ilmsiks tuli, kuid meie arvates kohtlesid kontunikud eksinuid äärmiselt õiglaselt.»

Ford tahab nüüd keskenduda liidripositsiooni kindlustamisele ja tugevdada oma positsiooni pilootide arvestuses järgmisel osavõistlusel Argentinas.

Tootjate arvestuses juhib MM-sarja Ford, millel on 67 punkti. Teisel kohal oleval Citroenil on 59 punkti.

Rallisõitjate osas on liider Sebastien Loeb (Citroen, 38 punkti), Fordi tehasemeeskonnas sõitval Marcus Grönholmil on üks punkt vähem.

Argentina MM-ralli toimub 3.-6. mail.

PM ONLINE
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Vasta