WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Küsimus kõigile- on keegi Experdi tasemega meistrikaid sõitnud ja mis koha on saanud. Mina olen proovinud ja kuni Kreekani püsin konkurentsis (seda muidugi sel juhul kui ma suudan puhtalt sõita, mis ei kipu alati nii olema) ja praegu ongi mul vist parim koht lõpuks neljas. Vahepealsed kruusa rallid keeravad asja kihva. Isegi kui nt. Argentiinas suudan mõnel katsel konkurentsis olla siis mõnel katsel tuleb ikka selline laks, et kukun kohe hoolega tahapoole. Homme proovingi korra nii sõita, et ei võta absoluudselt mingeid riske vaid sõidan kindla peale, eks paista, kuidas siis läheb. Aga jah, Argentiina, Kreeka, Küpros on minu jaoks täielik piin. Eelmistes Wrc mängudes oli Küpros üks minu lemmikutest aga WRC5-s tahavad need rallid ikka kõvasti harjutamist.
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

ma olen 13
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns kirjutas:Küsimus kõigile- on keegi Experdi tasemega meistrikaid sõitnud ja mis koha on saanud. Mina olen proovinud ja kuni Kreekani püsin konkurentsis (seda muidugi sel juhul kui ma suudan puhtalt sõita, mis ei kipu alati nii olema) ja praegu ongi mul vist parim koht lõpuks neljas. Vahepealsed kruusa rallid keeravad asja kihva. Isegi kui nt. Argentiinas suudan mõnel katsel konkurentsis olla siis mõnel katsel tuleb ikka selline laks, et kukun kohe hoolega tahapoole. Homme proovingi korra nii sõita, et ei võta absoluudselt mingeid riske vaid sõidan kindla peale, eks paista, kuidas siis läheb. Aga jah, Argentiina, Kreeka, Küpros on minu jaoks täielik piin. Eelmistes Wrc mängudes oli Küpros üks minu lemmikutest aga WRC5-s tahavad need rallid ikka kõvasti harjutamist.
Ple veel nii kaugele jõudnud. Hetkel olen läbinud 1600 ja nevice pooleli kus olen vist kuues, aga läheb vägaväga vaevaliselt.
Rallipoiss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 08 Dets 2004, 18:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rallipoiss »

kas keegi nägi mu postitust?
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

rallipoiss: nägime kyll aga strike peab sinuga rääkima. krusa: kaua sa mängu mängind oled? kui vana sa oled?
Jokercom
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 51
Liitunud: 06 Nov 2005, 22:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jokercom »

proovisin nüüd ka wrc5 championshipi expertiga teha ja ei saa mina sellele pihta.hea et viimase kohagi saan
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

jajaa. see on räigelt raske. aga ma arvan et see on katse rekordi (1. kohaga) võrdne nii et sa peaksid katse rekordile ära tegema. pealegi kas ja millal võib valmistuda monaco ralliks?
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Matthiew kirjutas:jajaa. see on räigelt raske. aga ma arvan et see on katse rekordi (1. kohaga) võrdne nii et sa peaksid katse rekordile ära tegema. pealegi kas ja millal võib valmistuda monaco ralliks?
Ei ütleks et see kuigi raske on tuleb lihtsalt puhtalt ja kiiresti sõita muidugi tuleb leida ka rütm. Olen experti võitnud nt Kreekas kahel katsel 8-12 sekki ja Türgis 9 sekki. Pole miski võimatu. Minu arust on katserekord ikka 5 sekki mõnikord parem kui expert.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Burns kirjutas:Küsimus kõigile- on keegi Experdi tasemega meistrikaid sõitnud ja mis koha on saanud. Mina olen proovinud ja kuni Kreekani püsin konkurentsis (seda muidugi sel juhul kui ma suudan puhtalt sõita, mis ei kipu alati nii olema) ja praegu ongi mul vist parim koht lõpuks neljas. Vahepealsed kruusa rallid keeravad asja kihva. Isegi kui nt. Argentiinas suudan mõnel katsel konkurentsis olla siis mõnel katsel tuleb ikka selline laks, et kukun kohe hoolega tahapoole. Homme proovingi korra nii sõita, et ei võta absoluudselt mingeid riske vaid sõidan kindla peale, eks paista, kuidas siis läheb. Aga jah, Argentiina, Kreeka, Küpros on minu jaoks täielik piin. Eelmistes Wrc mängudes oli Küpros üks minu lemmikutest aga WRC5-s tahavad need rallid ikka kõvasti harjutamist.
Mina olen enne Argentiinat esi kohal ja Seb kohe kannul, aga usun et tuleb kindel MMtiitel.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

kle ma tahaks teada mis astmel te sõidate kas kerge keskmine voi raske
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

tahaks olla pesoos sõitja kui võimalik nagu ma näen pole seal hetkel kedagi
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Ise sõidan experti. Küsimus Strikele: Kas on järgmisel hooajal ka reguleeritud aidside kasutamine peamiselt TC(Traction Control)?
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mina üritan raskema tasemega pusida :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

ou kas peugeot ei soida mitte pirellidega mitte micheliniga...
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Subaru pakub mulle head lepingut järgmiseks hooajaks :D Nii et subarusse minek 8)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

kambu kirjutas:Subaru pakub mulle head lepingut järgmiseks hooajaks :D Nii et subarusse minek 8)
Subaru tehasemeeskond juba kahjuks täis. Kas sobiks mõni muu meeskond Skoda või Peugeot või siis erameeskonnad Ford, Citroen?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tom kirjutas:Ise sõidan experti. Küsimus Strikele: Kas on järgmisel hooajal ka reguleeritud aidside kasutamine peamiselt TC(Traction Control)?
Täpsusta küsimust? KAs sa mõtled, et kas abi on keelatud või ei? Nu kui keegi vajab abi pidurdamisel jne.. siis võivad need ju peal olla. Mind see küll ei häiri kui keegi nendega sõidab. Arvan, et enamus meist võtsid need abid kohe alguses maha.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Strike kirjutas:
kambu kirjutas:Subaru pakub mulle head lepingut järgmiseks hooajaks :D Nii et subarusse minek 8)
Subaru tehasemeeskond juba kahjuks täis. Kas sobiks mõni muu meeskond Skoda või Peugeot või siis erameeskonnad Ford, Citroen?
sõidan siis ühe hooaja peugeotis :?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rallipoiss kirjutas:kaks küsimust. et kas ma lihtsalt aja võin teleriekraanilt maha kirjutada mitte pildistada sest digikat pole.ja teiseks kas mind saaks fordi eratiimi lisada. saan mängu nagu eelminegi aasta jõulude ajal või varem. network play värki mul pole.
Parema meelega lisaks sind Skoda või Peugeoti meeskonda. Erameeskondi ei tahaks enne teha kui kõik tehasemeeskonnad täis va mõned erandid.
Teleekraanilt pead ajad nagunii maha kirjutama st. SS ajad. No eks me siis peame acceptima seda, et sul digikat pole aga sõita tahad. Küll saame hakkama ma loodan. Seega kas sul oleks ok sõita ühes neist kahest meeskonnast mis välja pakkusin?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

kambu kirjutas:
Strike kirjutas:
kambu kirjutas:Subaru pakub mulle head lepingut järgmiseks hooajaks :D Nii et subarusse minek 8)
Subaru tehasemeeskond juba kahjuks täis. Kas sobiks mõni muu meeskond Skoda või Peugeot või siis erameeskonnad Ford, Citroen?
sõidan siis ühe hooaja peugeotis :?
Kas Ford või Sitikas era ei sobi? Kui ei siis lisan sind Peugeoti esisõitjaks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta