Jaapani GP

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Franki allkiri: "Kõik me arenema ja saadame korda asju mida oskame"

See arenema kõlab väga naljakalt. Pane siis vähemalt sinna hüüumärk lõppu ja kustuta ülejäänd osa ära. :D
Frank kirjutas:Kahjuks pole ma hungarlane ja ei ole kohustuslik kõikide nimesid pähe õppida eriti siis kui F1 jätab sind üsna külmaks.
Kui ma kellegi nime ei oska korrektselt kirjutada (jätame välja kõiksugu viguritega c-d ja e-d nagu Francois Duval) siis ma pigem jätaks kirjutamata. :roll: Ja mitte hungarlane vaid ungarlane.
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Ok ok, jätame nüüd selle off-topiku teema siia paika.
SOrry, ausalt ei teadnud kuidas selle ungarlase nimi on ja palun kui sulle meeldib korrikeerida, siis ... olen seda juba öelnud tegelt ja ei ütle uuesti.
Ma arenen ja seda ma usun kuigi me ei pane seda tähele ise.
"Come on, you can see more than that"
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Frank kirjutas:
Erki kirjutas:Tema nimi on Zsolt Baumgartner. Ei tohiks olla üleliia raske meelde jätta. :?

vähemalt pole Berger ja sellest uuesti F1 piloodist K. Räikonen olen jagu saanud vist :P
Irw, kaugel sellest :lol: Räikkönen! vähemalt nii tuli googlist palju otsinguid, seega sa olid veel kahe vea kaugusel, arene edasi :D
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Selle uue piloodi all ma mõtlesin pilooti keda pole olemas ja selleks oli mul K. Räikonen, mitte see, et ma nüüd ei teaks kuidas selle üles sulanud jää tükki nimi oli
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ma oleks pannud "selle üles sulanud jää tükki" asemel lihtsalt "tema" sest juba neljas sõnas oli kolm viga. :lol:


Aga nüüd tõesti võiks teema lõpetatuks pidada, endalgi hakkab juba imelik. :?
gaas on endiselt laiffi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Siin käib ikka kõva keeletund. Minu arust vahet ju ei ole kuidas keegi kirjutab või ei kirjuta. Tähtis on ju postituse sisu. Selline tähenärimine hakkab juba liiast olema.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Teema läheb lukku kuna jutt on kaldunud liiga palju teemast kõrvale. Ma olen kindel, et igaüks kirjutab nii hästi kui oskab ja iga tähe kallal pole mõtet norida.
Suletud