Ka wrc.com ei ole eksimatu

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Aga miks ma Grönholmi pilootide valikust ei leia!?
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Äkki nad teavad midagi mida meie ei tea? :lol:
"Come on, you can see more than that"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Erki kirjutas:
WWW.wrc.com kirjutas:Rally Live:
wrc.com's very own live product. As soon as a driver passes a split, you'll know about it with our brilliant java applet (that's real-time to you and I!)
Splitisüsteem hakkab töötama Java platvormil. Huvitav, miks küll?? :D ;)

Muideks. http://wrc.com - uus sait
http://www.wrc.com - vana sait
Nüüd siis see viimane lootus kah võetud. Vana sait ei toimi enam. Ning uuel ei ole veel sellist kohtagi kust kohast oleks võimalik mingeid splitte jälgida
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
lenc
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 292
Liitunud: 15 Mai 2004, 08:00

Postitus Postitas lenc »

Kolin kirjutas:
Erki kirjutas:
WWW.wrc.com kirjutas:Rally Live:
wrc.com's very own live product. As soon as a driver passes a split, you'll know about it with our brilliant java applet (that's real-time to you and I!)
Splitisüsteem hakkab töötama Java platvormil. Huvitav, miks küll?? :D ;)

Muideks. http://wrc.com - uus sait
http://www.wrc.com - vana sait
Nüüd siis see viimane lootus kah võetud. Vana sait ei toimi enam. Ning uuel ei ole veel sellist kohtagi kust kohast oleks võimalik mingeid splitte jälgida
On ikka. Vajuta sõitjate/tootjate meistrivõistluste tabelis 'More details' ja jõuad 'results' lehele.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Tänud sulle. Suht kavalalt on ära peitnud selle. Ei tulnud ise selle peale, et sealt tuleb otsida. :P
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

tulemuste lehele minek on praegu seal ikka väga ümber nurga värk, ehk nad seda veel arendavad ja teevad ikka eraldi teema ka
kaits
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaits »

Leitsin ühe huvitava koha veel. Vajuta kõige pealt "pressi" peale siis "press login" ja siis annab "not subscribed". Sealt pakkub võimalust osta rally live ülekannet 49,99 £ kuid sisse minna ei lase. Seal on ka üleval splitide tabel, kuid peale vajutada ei anna
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Minu subjektiivne arvamus on,et kui WRC splitid tõesti tasuliseks aetakse,siis on see ikka paras mats jälgitavusele,eriti veel sellise mitte just kõige telegeenilisema ala kui ralli juures.
Kõige parem (täielikum) tasuta neti-live-käsitlus on minu arust WRC kõrval just F1 ja DTM-i juures,väiksemad Euroopa sarjad kannavad netis laivina üle üksnes ajasõite ja võistluseid.
ChampCaris kahjuks aeti eelmisest aastast isegi tühipaljas live leaderboard tasuliseks,NASCARi ja IRL-i vastu pole seni erilist huvi tundnud (nende kohta täpselt ei tea).
Ent eks home samal ajal oleme WRC jälgitavuse poole pealt jälle targemad.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

avastasin just sellise asja, et kui nö maksma minna seda wrc+ värki, siis saab 14 päevase vaba aja ehk siis selle eest maksma ei pea ja kui selle aja jooksul ei tee unsubscribe, siis 14. päeval võtab papi su kaardilt maha, kuid kui ütled neile, et seda ikkagi ei taha, siis ei maksa midagi. Selles mõttes väga ok vär, et lasevad enne sul vaadata.
kaits
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaits »

Jälgija kirjutas:avastasin just sellise asja, et kui nö maksma minna seda wrc+ värki, siis saab 14 päevase vaba aja ehk siis selle eest maksma ei pea ja kui selle aja jooksul ei tee unsubscribe, siis 14. päeval võtab papi su kaardilt maha, kuid kui ütled neile, et seda ikkagi ei taha, siis ei maksa midagi. Selles mõttes väga ok vär, et lasevad enne sul vaadata.
kust alt selline värk tuli
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

mrali kirjutas:NASCARi ja IRL-i vastu pole seni erilist huvi tundnud (nende kohta täpselt ei tea).
NASCAR'i kodukal eelmine aasta uurides sattusin mingi Live exclusive asja peale. Pidavat olema ka in-car pilt laivis ja sõitja->box side ja miskõikveel. See vist küll maksis aga kui asi on kvaliteetselt teostatud, siis oleks see ära tasunud. Ameeriklased, noh. ;)
gaas on endiselt laiffi
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Rally-live nüüd kujunduse muutnud samaks kui f1-live ja muud lehed seal. Ning pildid värgid osad tasulised.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Inka
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2004, 14:42

Postitus Postitas Inka »

........
Viimati muutis Inka, 11 Mär 2019, 17:12, muudetud 1 kord kokku.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Carlos kirjutas:Rally-live nüüd kujunduse muutnud samaks kui f1-live ja muud lehed seal. Ning pildid värgid osad tasulised.
Mis ajast sina kui vana rallihunt f1 lehtedel käid?

Ja mul oli ennem pilt väga tasemel, kaifisin seda vasakut menüüd ja puha. Splitilehte vaatasin ja. Pole hullu midagi. Aind katse kiireim võiks olla mingit teist värvi ja teistele võiks juurde kirjutada ka kaotuse võitjale.

Ja muideks, tõelised fännid vaatavad tulemusi wapist. Ise muidugi raja ääres. ;)
gaas on endiselt laiffi
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Beef »

WRC lehel peaks nüüd splitid ka olemas olema, mulle vähemasti tundub nii. Seal ikka iga hetkega muudetakse midagi.
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Aga kus see WRC+ regada saab? mina ei leidnud?
kaits
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaits »

WRC on nüüd jah sammu edasi teinud. Result on kah juba aktiivne
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ma regasin ennast ära WRC+ teenusele, aga noh pärast oma andmete muutmist keerati mul juurdepääs wrc+ teenustele kinni :lol: Saatsin neile üsna vihase kirja, vaatame kuidas nad vastavad :? Praegu on see seis üsna nutune seal, aga noh kuna see 14 päeva ei maksa sa midagi, siis kaotada pole ka midagi paar nädalat.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

xaus kirjutas:Ma regasin ennast ära WRC+ teenusele, aga noh pärast oma andmete muutmist keerati mul juurdepääs wrc+ teenustele kinni :lol: Saatsin neile üsna vihase kirja, vaatame kuidas nad vastavad :? Praegu on see seis üsna nutune seal, aga noh kuna see 14 päeva ei maksa sa midagi, siis kaotada pole ka midagi paar nädalat.


Ma regasin kah aga ei saa nagu pihta kuidas see asi seal toimib.
Neil seal asi suht segane
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Carlos kirjutas:Rally-live nüüd kujunduse muutnud samaks kui f1-live ja muud lehed seal. Ning pildid värgid osad tasulised.
kujundus on küll uhkem ja uuem, kuid nende ennustuse osa on ikka maas, see osa lehest on neil kogu aeg olnud väga kehva, just tehnilise poole üpealt, et tulemused tulevad hilja ja mõnikord jääd ka punktidest, mida sa said, ilma. Aga teisest küljest on see minu teada üks väheseid ennustusmänge, kus sa maksma ei pea, kuid võidad rahalisi auhindu ja päris suuri isegi
Vasta