Richard Burns Rally

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

No siis peab eddy ja co. rääkima, et teeksid sellest 2004. aasta versiooni.
"Come on, you can see more than that"
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Kryptonics, viska siia oma arvuti spec ja driverid, mida kasutad, kuna mul sama jama.

AMD 64 X2 3800+ ja 7800GTX kohe kindlasti nõrgax ei jää...
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
crux12
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 3
Liitunud: 23 Veebr 2006, 14:02
Asukoht: viimsi

tere

Postitus Postitas crux12 »

mul on ilmenud rbr-is probleem. nimelt seisneb see selles et kui ma replaysid vaatan siis on auto kuidagi liiga madalal ja ei näe ka seda et rattad pööraksid. mõnikord on ka nii juhtunud et auto rattad hakkavad virvendama ja seda just nimelt replays. kui mängu installisin ei olnud nagu midagi viga aga kui ma proovisin uusi autosi lisada siis enam ei töödanud nii hästi. re-install ka ei aidanud
show me your ass and then i will kiss it
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Huhh - viimaste tunnikeste jooksul kaevasin siis käesoleva alateema, mille te augustis 2003 alustasite, kenasti läbi...
Ajendiks oli muidugi Kanal 2 Reporteris kiidetud RBR ralli kogu tema hiilguses. Seni olen CMRe kedranud ja oli teleuudistest päris hämmastav veel ägedamat pilti näha :roll:
Nüüd selline väike küsimus hinges, et kas see paljukiidetud (usun täiesti kiidusõnajaid RBR :wink: ) mänguke võiks tänasel päeval alguse saada näiteks sellisest poekesest????:
http://www.k-arvutisalong.ee/index.php? ... _id=004637
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Kuna enne nädala möödumist niikuinii ei oleks aega RBRi süveneda (juhul kui see k-salongi mäng on just see), siis tüütaks ühtlasi veel küsimusega - kas RBRis on ka multiplayer vms võimalus st kas ma samas masinas saan sõpradega kordamööda võidu kihutada või on ta selline "egoisti mänguke" milles ainult üksi saad enda saavutuste üle uhke olla?
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Pole ise multiplayerit kasutanud, aga netis olen küll sõitnud, et netis sõita läheb vaja plugine
"Come on, you can see more than that"
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Multiplayer võimalus on täiesti olemas ja saab kordamööda võidu sõita. Kuid kuna mäng on raske ja juhtimisvõtete omandamine võtab aega, siis ei sobi see eriti ajaviiteks, kuna sõbrad esimest korda rooli istudes ei saa sellega tavaliselt hakkama ja tüdinevad kiiresti.
Mängu hind poodides jääb sinna 220 krooni kanti, natuke kallim mõnes poes, aga mitte oluliselt.
Enne mängu ostmist soovitan sul veenduda, et su videokaart toetab RBR-i. Mäng esitab arvutile ja videokaardile suhteliselt karmid nõuded ja ka siin foorumis olid kasutajad sunnitud uusi videokaarte ostma.
Plus poolele paneks reaalse juhitavuse ja uued autod. Näiteks mul on RBR-is hetkel Andreas Aigneri Red Bull Skoda Fabia Monte Carlost 2006, Matt Wilsoni 04 Focus Monte Carlo rallilt 2006, Manfred Stohli 307 WRC Rootsi rallilt 2006 ning Loebi Xsara WRC Monte Carlost 2006. Puudu on uus Focus ja Subaru. Viimane on mul 2005 Petteri Akropolise ralli värvides hetkel. Soovi korral on võimalik installida ka kõik Markko tehase autod, 01 Subaru, 02 Focus, 03 Focus ja 307 WRC.
RaitV

Postitus Postitas RaitV »

Nänää aga mul on enda Clio(skinn siis) :P
RaitV

Postitus Postitas RaitV »

Muide RBR Eesti Liiga sõitud kokku võtted asuvad siin.Kui tõmbate Rootsi J-wrc kokkuvõte siis seal olen mina ka sõitmas :D Nr37 Renault Clio :P .Ja täna tuli välja Saxo S1600
Kytt
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Veebr 2006, 11:31

Postitus Postitas Kytt »

Tere! :)

Läbi neti mängimiseks on mitmeid võimalusi
1. RBRnet
2. Tsehhide plugin
3. RBR-Online

Kõik need erinevad üksteisest. Kõige tavalisem on nendest RBRnet, kus teisi sõitjaid näed ghostina. Peaks enamvähem vist sama olema nagu CMR-is on.
Teisi variante ei viitsi seletama hakata aga sul on võimalus ise järele uurida :wink:
crux12
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 3
Liitunud: 23 Veebr 2006, 14:02
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas crux12 »

palun vastake mulle sest tahaks ikkagi ka replaysid korralikult vaadata või öelge kas teil on kellegil ka samasugune probleem on olnud
show me your ass and then i will kiss it
Kytt
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Veebr 2006, 11:31

Postitus Postitas Kytt »

Mismoodi rattad virvendavad? Kas patch 1.02 on ikka peal mängul?
Pane graafikadriverid uuesti peale.
crux12
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 3
Liitunud: 23 Veebr 2006, 14:02
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas crux12 »

thanks kytt, proovin seda patchi värki
rataste virvendamise all ma mõtlesin seda et vahepel kaob ratas koos veljega ära ja alles jääb piduriketasja siis ta niimoodi vilgub hästi kiiresti
ma ei tea kas keegi aru sai aga paremini ma ei oska seda kirjeldada
show me your ass and then i will kiss it
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

http://www.youtube.com/watch?v=AsTnWvguMXs
Päris toredasti kokku pandud.
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

Krusa kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=AsTnWvguMXs
Päris toredasti kokku pandud.
on kyll jah. kahjuks ei lähe jutt just sõiduga kokku. ei ole kyll soome keele ekspert, aga kui ytleb et asfaltile ja kruus on ikka katse lõpuni edasi siis on natuke kahju
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Melka »

selline küsimus selles vanas teemas: ma tean, et on olemas mingeid variante tõmmata endale RBR-is uusi katseid, kuid kuidas ja kustkohast seda teha saab?
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Melka »

mcwax kirjutas:Siit leiad üht-teist.
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... oad&cat=19
Tänan. Tõmbasin need rajad alla, installisin ära aga ei näe kusagilt. Kus need peidus võivad olla?
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1091
Liitunud: 19 Mai 2003, 11:41
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas raig0 »

Vali menüüst plugins ->rbr tournament vms -> shakedown. Siis tuleb ette pikk nimekiri kõikidest kiiruskatsetest. Osasid ei saagi mujal mängida kui otse internetis. Aga nad pole midagi erilist, mingi asfaldi jama.
Portugali SS on küll väga vinge.
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Melka »

mul ei ole seal sellist menüüd nagu plugins :( või on see mänguväline?
Vasta