WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

ants kints kirjutas:Kui ka homme tulevad sama tasemega ajad, siis ..... :( läheb punktide saamine väga raskeks.
Alla anda ei tohi. Fordile on punkte vaja. :wink:
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Naine, lapsed ja muud tegelased keldrisse luku taha ja viimastele testidele. Aga au ja kiitus inimesele, kes mõtles välja erinevate päevade peale hajutatud võistluse, tõepoolest toimub nii siin iga päev midagi ja üsna põnev on.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ants kints kirjutas:Naine, lapsed ja muud tegelased keldrisse luku taha ja viimastele testidele. Aga au ja kiitus inimesele, kes mõtles välja erinevate päevade peale hajutatud võistluse, tõepoolest toimub nii siin iga päev midagi ja üsna põnev on.
Ära neid sinna luku taha pane. Testi lihtsalt ja proovi veel enne leida õige sõidurütm kui rajale pead minema.
Eks me üritame siin iga hooaeg midagi uut välja mõelda ja sel aastal siis selline WRC MM süsteem stardijärjestus jne...
Tore kuulda, et meeldib. Edu Montes kahju, et ise ei saa sellel hooajal Fordi aidata, kuid Aix on piisavalt kogenud esisõitja Fordis, et võidelda igal rallil võidu eest.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
ants kints kirjutas:Naine, lapsed ja muud tegelased keldrisse luku taha ja viimastele testidele. Aga au ja kiitus inimesele, kes mõtles välja erinevate päevade peale hajutatud võistluse, tõepoolest toimub nii siin iga päev midagi ja üsna põnev on.
Ära neid sinna luku taha pane. Testi lihtsalt ja proovi veel enne leida õige sõidurütm kui rajale pead minema.
Eks me üritame siin iga hooaeg midagi uut välja mõelda ja sel aastal siis selline WRC MM süsteem stardijärjestus jne...
Tore kuulda, et meeldib. Edu Montes kahju, et ise ei saa sellel hooajal Fordi aidata, kuid Aix on piisavalt kogenud esisõitja Fordis, et võidelda igal rallil võidu eest.
...kui Strike võidurõõmu käest ära ei võta. :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Natuke loll küsimus. Aga küsin ikkagi. Siin oli juttu, et kui hilined 1 päev aegade ülesse panekuga siis saad 10 sekki trahvi. Aga kui ma panen ajad 1 päev varem ülesse kas siis saan ka trahvi või?.
Ja veel kas ma tohin aegu ülesse panna omal õigel päeval kõige esimesena sõltumatta sellest kas ma olin sellel päeval kirjas esimesena või kolmandana NT: 11.01.2005 1Kolin 2Fulber 3Kucoch. Aga kui Kucoch tahaks postida hästi vara hommikul sest päeva peale ei ole enam aega. Mis siis saab. Või ei ole vahet millal postitan.Peaasi, et õigel päeval.

Üldiselt on süsteem väga hea. Iga päev on oodata aegade laekumist ja saad pidevalt jälgida millisel positsioonil hetkel oled :shock:
Viimati muutis Kolin, 11 Jaan 2005, 16:45, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas: ...kui Strike võidurõõmu käest ära ei võta. :)
Küll sa suudad selle võidu ise mu käest sellel hooajal nii mõnelgi korral veel ära näpsata.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Natuke loll küsimus. Aga küsin ikkagi. Siin oli juttu, et kui hilined 1 päev aegade ülesse panekuga siis saad 10 sekki trahvi. Aga kui ma panen ajad 1 päev varem ülesse kas siis saan ka trahvi või?.
Ja veel kas ma tohin aegu ülesse panna omal õigel päeval kõige esimesena sõltumatta sellest kas ma olin sellel päeval kirjas esimesena või kolmandana NT: 11.01.2005 1Kolin 2Fulber 3Kucoch. Aga kui Kucoch tahaks postida hästi vara hommikul sest päeva peale ei ole enam aega. Mis siis saab. Või ei ole vahet millal postitan.Peaasi, et õigel päeval.

Ajad ikkagi peaks panema õigel päeval. Järjekord pole oluline.
Varem ei tahaks lasta aegu panna siis oleks põhimõtteliselt see teema, et mis kasu sellest stardijärjekorrast siis ikka on kui ikka pannakse varem.
Siis pole ikkagi igal päeval põnevust kui näit ühel päeval paneb ajad 5 sõitjat ja järgmisel aint 1.
Kui tõesti ei ole võimalus seda teha õigel päeval ja pead varem ära sõitma siis loomulikult on see OK kui psotitad ajad varem.
Hilinetud päevale on selle aasta reeglites kirjas trahv +20 sekundit.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Väga hea, et järjekord pole oluline. :P Sest kui oleks järjekord oluline siis saaks järgmisele vennale hea käru keerata. Kui ta ei tohi ennem mind oma aegu panna siis postitan ma nt. 23:59 oma ajad. Ja ongi teisel vennal sõit tuksis. :wink: See on hea, et panen oma ajad millal tahan. Peaasi, et õigel päeval. Iga mees peaks oma ajad postitama omal õigel päeval. Kui tõesti ei ole see päev mitte kuidagi võimalik siis erand korras saab ka päev varem.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Lugesin siin et mõned mehed hakkavad testima hoolega, et kuidas sel hooajal nüüd selle testimise värgiga on? Eelmine hooaeg oli, et alates eelnevast nädalavahetusest ei tohi enam sellel rallil trenni teha?
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

tommi kirjutas:Lugesin siin et mõned mehed hakkavad testima hoolega, et kuidas sel hooajal nüüd selle testimise värgiga on? Eelmine hooaeg oli, et alates eelnevast nädalavahetusest ei tohi enam sellel rallil trenni teha?
Kõik mis pole keelatud on lubatud. Sellel aastal testimise keelu ei ole.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

tommi kirjutas:Lugesin siin et mõned mehed hakkavad testima hoolega, et kuidas sel hooajal nüüd selle testimise värgiga on? Eelmine hooaeg oli, et alates eelnevast nädalavahetusest ei tohi enam sellel rallil trenni teha?
Just nagu Aix ütles sellel hooajal testi keeldu enam pole ja võida sõita kasvõi eelmine päev veel katsed korra läbi. Hetkel suundume Rootsi, aga testidele kuna aega sinnani on peaaegu kaks nädalat. Edu sulle Montes.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
lobur
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 18
Liitunud: 11 Jaan 2005, 23:48

Postitus Postitas lobur »

Kas ma ka saaksin siin osaleda WRC4-s?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

lobur kirjutas:Kas ma ka saaksin siin osaleda WRC4-s?
Hetkel küll kõikides meeskondades 3 sõitjat olemas, kuid mis meeskonnas sa sooviksid sõita hooaega? Ma arvan ,et üks lisakonkurent tuleb ainult kasuks ja lisab veel rohkem põnevust hooajale. Reeglid pead kindlasti enne läbi lugema ja nendega kursis olema.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
lobur
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 18
Liitunud: 11 Jaan 2005, 23:48

Postitus Postitas lobur »

Strike kirjutas:
lobur kirjutas:Kas ma ka saaksin siin osaleda WRC4-s?
Hetkel küll kõikides meeskondades 3 sõitjat olemas, kuid mis meeskonnas sa sooviksid sõita hooaega? Ma arvan ,et üks lisakonkurent tuleb ainult kasuks ja lisab veel rohkem põnevust hooajale. Reeglid pead kindlasti enne läbi lugema ja nendega kursis olema.
Reeglid lugesin läbi, võtaksin Mitsu tiimi. Pean siis järgmise rallini ootama?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

lobur kirjutas:Kas ma ka saaksin siin osaleda WRC4-s?
Reeglid lugesin läbi, võtaksin Mitsu tiimi. Pean siis järgmise rallini ootama?
OK lisan su Mitsu meeskonna nimekirja ja sõida Monte ka kaasa. Sinu stardijärjekord on laupäeval.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:
lobur kirjutas:Kas ma ka saaksin siin osaleda WRC4-s?
Reeglid lugesin läbi, võtaksin Mitsu tiimi. Pean siis järgmise rallini ootama?
OK lisan su Mitsu meeskonna nimekirja ja sõida Monte ka kaasa. Sinu stardijärjekord on laupäeval.
Kas Lobur osaleb ka meeskondlikus arvestuses. Või sõidab ainult individuaal punktidele. Mul tegelt vahet ei ole. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Kas Lobur osaleb ka meeskondlikus arvestuses. Või sõidab ainult individuaal punktidele. Mul tegelt vahet ei ole. :wink:
Ikka osaleb ka meeskondlikus arvestuses. Kes parimad 2 Mitsu pilooti 4st need saavad siis ka meeskonnale punkte juhul kui mahuvad punktisaajate hulka. Kõik lihtne ja loogiline :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
lobur
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 18
Liitunud: 11 Jaan 2005, 23:48

Postitus Postitas lobur »

Wow, tänan!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Loodan, et Tommi ja Reix ikka täna stardis on. Siiani on küll kõik kes pidanud sõitma ilusti oma ajad kirja saand.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

lobur kirjutas:Wow, tänan!
Pole tänuväärt. Uued konkurendid alati oodatud. Mida rohkem meid on seda rohkem pead pingutama, et punkte saada ja seda rohkem me oma aegu parandame. Tihe konkurents on ainult tervitatav.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta