2006. aasta tiimide koosseisud

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

paar viga on Õhtulehe andmetes sees, seega on kogu list üks mõtetus mu jaoks
Rando
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2112
Liitunud: 04 Aug 2003, 11:16
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Rando »

Offtopic: Kaedes SLÕhtulehe artiklit tekkis tunne, et olen midagi sarnast juba paar päeva tagasi lugenud.

Link
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Õhtuleht kõik sealt maha teinud :D
Akzel
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 130
Liitunud: 20 Jaan 2005, 20:31
Asukoht: Põlvamaa

Postitus Postitas Akzel »

Strike kirjutas:Loodame, et nende plaanide hulka kuulub osalemine mõnel rallil eraautoga.
Ma ei olegi ausalt öeldes aru saanud, kas "passiivse" auto reegel kehtib Markko jaoks ainult siis, kui ta tootjate arvestuses peaks startima või siis ka, kui ta eraautoga sõidab. Kui see kehtib ka eraautol, siis vist käesoleval aastal on MM-il sõitmine väga kahtlane, tema jaoks peab ju WRC päris kapitaalselt ümber ehitama.
Villi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 10 Apr 2003, 20:26
Asukoht: Sadamalinn Virtsu

Postitus Postitas Villi »

Kahjuks küll. Kõik M1 tiimide sõitjad ja sõitjad, kes on tulnud viimase
5 aasta jooksul esimese kuue hulka, saavad sõita ainult 2006 a reeglite
järgi ehitatud autol (passiiv diff. jne.)

reeglites punkt 2.3
http://www.fia.com/resources/documents/ ... _reg_a.pdf
Viimati muutis Villi, 04 Jaan 2006, 15:16, muudetud 1 kord kokku.
Four wheels move your Body, Two wheels move your Soul.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Aga kas see ka siis kehtib kui näiteks sõidab eramasinal aga masin on näiteks 2004 spets? Olen aru saanu, et need kes viimase viie aasta kooksul esikuue hulka on tulnud ei tohi sõita 2005 aasta masinatega. Aga kusagil ei ole mainutud seda ,et kui näiteks sõita vanema masinaga.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Villi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 10 Apr 2003, 20:26
Asukoht: Sadamalinn Virtsu

Postitus Postitas Villi »

Ei ole mina küll suurem asi inglise keele tundja, kuid loen küll nii palju
välja, et
Järgmised sõitjad saavad osaleda ainult 2006 specil.:
- sõitjad, kes regatud M1 teami
- kestahes sõitja, kes on tulnud esimese 6 hulka...jne.

Seega, kes vastab teise punkti parameetritele on ainus võimalus 2006
Four wheels move your Body, Two wheels move your Soul.
Rando
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2112
Liitunud: 04 Aug 2003, 11:16
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Rando »

Kristian Sohlbergi käsutuses on Atölye Kazazi meeskonna Subaru kuuel MM-etapil: Rootsis, Hispaanias, Itaalias, Kreekas, Soomes ja Türgis.
Villi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 10 Apr 2003, 20:26
Asukoht: Sadamalinn Virtsu

Postitus Postitas Villi »

Duvali potentsiaalsed tööandjad loodavad, teiste tiimide mõistmisele:
http://www.postimees.ee/040106/esileht/sport/187741.php
Four wheels move your Body, Two wheels move your Soul.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Päris huvitav suhtumine. Eriti see, et mis saab Subarul ja Fordil olla Aktiiv diffritega Škoda vastu. Kui nüüd norida siis reeglid on reeglid. Aga teisalt oleks ju Huvitav jälgida mida suudab Škoda oma aktiivdifftiteg teha teiste meeskondade vastu.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Reegel, mis keelab tippsõitjatel aktiivsete autodega sõita tehti kiirustades ja otseselt Sebastien Loebi vastu, kuid enam ei ole see aktuaalne, kuna Kronos registreeris ennast M1 meeskonnana ja peab nagunii passiivsete autodega osalema.
Nüüd on tekkinud hulk probleeme. Duval ja Panizzi on selle reegli esimesed ohvrid. Suur probleem on passiivsete autode puudumine. Skodal näiteks on Monte Carloks kuuldavasti vaid üks passiivne auto ja selle saab Panizzi, rohkem lihtsalt ei ole ümberehitatud. Fordi ja Subaru 2005 spec autodest ei ole samuti passiivset versiooni homologeeritud, seega ei saakski Duval vana Subaru/Fordiga sõita selle reegli järgi.
Ma olen üsna kindel, et seda reeglit muudetakse ja kõikidel erasõitjatel lubatakse kasutada aktiivseid autosid, kuna tehasetiimid jäävad nagunii ka tulevikus ralli maailma valitsema isegi passiivsete autodega, kuna tehnika ja ka rehvide arendustöö läheb niipalju edasi.
Soome TV küsis eelmise aasta lõpus Subaru testisõitja Pasi Hagströmi käest, et kui aeglane see uus passiivne auto siis tuleb ja Pasi vastas, et ega uus auto ei saa ju vanast aeglasem olla, ikka märgatavalt kiirem.
Viimati muutis Jaanus, 04 Jaan 2006, 14:10, muudetud 1 kord kokku.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Tõepoolest ei tohiks passiivse ja aktiivse difri vahel suurt vahet olla. 2005 sõitis Mitsubishi ka vaid poolaktiivsega ja vägagi konkurentsivõimeliselt!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kõik räägivad koguaeg, et Märtin peaks kohe kohe intervjuu andma aga ei midagi. Minu meelest võiks ta kasvõi midagi oma plaanidest rääkida, see oleks aus ka tema rohke arvuliste fännide ees :? :? :?
Diagnoos- Rallisõltlane
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ma ei viitsi praegu küll reeglites lappama hakata, kuid seal on küll punkt milles öeldakse et vajadusel võidakse lubada ka sõitjatel nagu Duval ja Panizzi ja Gardemeister ja McRae sõita aktiivdifritega autodel.
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Teatavasti peavad M2 tiimid osalema vähemalt kümnel etapil kahe autoga, kuid punkte võivad korjata ka enamalt etappidelt, kui nad sellest teavitavad FIA-t enne hooaja algust ja osalevad nendel kahe autoga.

Stobart VK M-Sport osaleb kahe autoga kõigil 16 etapil ja saab ka punkte nendelt.
OMV-Peugeot Norway osaleb kahe autoga 12 etapil ja saab punkte: Monte Carlos, Rootsis, Mehhikos, Argentinas, Sardiinias, Akropolises, Soomes, Küprosel, Türgis, Austraalias, Uus-Meremaal ja Walesis.
Red Bull-Skoda osaleb vaid nõutud miinimumil, ehk 10 etapil kahe autoga ja saab punkte Monte Carlos, Rootsis, Hispaanias, Korsikal, Sardiinias, Akropolises, Saksamaal, Küprosel, Türgis ja Walesis.

Ühtlasi on loota, et Citroen toob uue C4 mudeli rajale juba see aasta kolmeks viimaseks WRC etapiks.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Jaanus kirjutas:OMV-Peugeot Norway osaleb kahe autoga 12 etapil ja saab punkte: Monte Carlos, Rootsis, Mehhikos, Argentinas, Sardiinias, Akropolises, Soomes, Küprosel, Türgis, Austraalias, Uus-Meremaal ja Walesis.
kas ei pidanud mitte Stohl sõitma koguni kõigil etappidel? Või tehakse nii, et Sotlh sõidab need ülejäänud 4 etappi "erameeskonna" autol?
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Nendel neljal etapil kus Stohl üksi sõidab ei saa ta meeskondlike punkte tuua oma tiimile, küll aga saab ta individuaalseid punkte nagu iga teine erasõitja.
Kolumbus
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 22
Liitunud: 20 Nov 2005, 18:51

märtini intervjuu

Postitus Postitas Kolumbus »

Burns kirjutas:Kõik räägivad koguaeg, et Märtin peaks kohe kohe intervjuu andma aga ei midagi. Minu meelest võiks ta kasvõi midagi oma plaanidest rääkida, see oleks aus ka tema rohke arvuliste fännide ees :? :? :?
märtin vestleb homme kell 8 kanal kahes otiga
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Re: märtini intervjuu

Postitus Postitas jussis »

Kolumbus kirjutas:
Burns kirjutas:Kõik räägivad koguaeg, et Märtin peaks kohe kohe intervjuu andma aga ei midagi. Minu meelest võiks ta kasvõi midagi oma plaanidest rääkida, see oleks aus ka tema rohke arvuliste fännide ees :? :? :?
märtin vestleb homme kell 8 kanal kahes otiga
Kui see tõsi on siis on selle juures ainuke hea asi see, et näeme oma lemmikut taas avalikusega rääkimas. Aga kui ta räägib Otiga (kes on ralli kohapealt loll kui saabas) siis kuuleme ainult kui raske sul ikka oli oma sõpra kaotada jne aga tulevikuplaanide kohta ma ei usu, et midagi selgelt tuleb sealt, sest Ott oskab rääkida ainult Keski meestega.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Re: märtini intervjuu

Postitus Postitas Burns »

Kolumbus kirjutas:
Burns kirjutas:Kõik räägivad koguaeg, et Märtin peaks kohe kohe intervjuu andma aga ei midagi. Minu meelest võiks ta kasvõi midagi oma plaanidest rääkida, see oleks aus ka tema rohke arvuliste fännide ees :? :? :?
märtin vestleb homme kell 8 kanal kahes otiga
Huvitav, saatekavas on kirjas, et homme kell 8 hoopis mingi film????
Diagnoos- Rallisõltlane
Vasta