WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Eks me peame veel jah kõvasti harjutama ja harjuma juba mõttega, et Montes me saame ta käest üle 2 minuti pexa. :)
A jah sul ei läinud kõige paremini, kuigi veel hetkel on sul 4nda koha punktid käes. Mixa väljaspool arvestust saab punkte. Hetke seis rallil va. Mixa on Jussis, Strike, Sparco, Jälgija. Ehk siis Citroen,Ford,Citroen, Ford. A veel pole oma lõppsõna öelnud Hyundai ja Peugeoti piloodid seeda jääb veel oodata mida nemad Rootsis korda saadavad.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kõigile veel selgituseks, et pühapäeval jagatakse punkte vastava süsteemi alusel. Kuna Mikko on meist kõigist peajagu üle ja võidaks arvatavati kõik etappid, siis sai kokkulepitud temaga, et ta sõitjate punkte ei saa. Ja sõidab kaasa nö. funi pärast. Tema punktid jäävad lõpuni 0 peale, kuid sulgudes on tema punktid ikkagi välja toodud, mis ta oleks saanud etappidelt kokku. Seega hetkel, kui veel Carlos, Sport, Cuke ja Annie pole oma aegu edastanud siis paremusjärjestus on järgnev Top 5: Mixa, Jussis, Strike, Sparco, Jälgija. Kuid punktid jaguneksid hetkel Jussis 10, Strike 8, Sparco 6, Jälgija 5 jne... Pidasin vajalikus selle veelkord üle rääkida enne pühapäeva, et ei tekiks arusaamatusi kellelgi.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mikko sõidab nullautot :D
gaas on endiselt laiffi
Mixa
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 33
Liitunud: 17 Mär 2004, 12:55

Postitus Postitas Mixa »

Yep I will do 0 cars things but I am still a privateer.First in the road :)

Mixa(Mikko)
Are you ready to challence? I am Go Sainz,Go Duval!!
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Niipsiis. Esimest korda Rootsi expert-tasemega läbitud. Kuna Pösö alles uus ja tundmatu, siis oli probleeme seadete leidmisega. Pidurid olid vahel ok ja vahel tegid auto alajuhitavaks :) Viimasele katsele minnes oli pöial liiga kiire ja vajutas 2x kiiresti ok ja ei jõudnud seadistust muuta. Nagu sellest midagi muutunud oleks:) Ajad:

1. 3.06,06
2. 3.11,50
3. 3.25,54
4. 3.30,65
5. 3.10,39
6. 3.03,00
7. 3.37,07 (kaks katust)
8. 3.25,08 (lugematu arv spinne)
9. 2.00,89
Kokku: 28.30,20

PS. Saaks juba kiirele kruusale või heale asfaltile. Seal tundub nigu hoopis teistmoodi sõit minevat. Veel, täiesti käsitlematu on sõita, kui vahemaasid ei öelda.
Järgmine etapp: Monte
Kasuta ikka turvavööd ka!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Carlos kirjutas:Niipsiis. Esimest korda Rootsi expert-tasemega läbitud. Kuna Pösö alles uus ja tundmatu, siis oli probleeme seadete leidmisega. Pidurid olid vahel ok ja vahel tegid auto alajuhitavaks :) Viimasele katsele minnes oli pöial liiga kiire ja vajutas 2x kiiresti ok ja ei jõudnud seadistust muuta. Nagu sellest midagi muutunud oleks:) Ajad:

1. 3.06,06
2. 3.11,50
3. 3.25,54
4. 3.30,65
5. 3.10,39
6. 3.03,00
7. 3.37,07 (kaks katust)
8. 3.25,08 (lugematu arv spinne)
9. 2.00,89
Kokku: 28.30,20

PS. Saaks juba kiirele kruusale või heale asfaltile. Seal tundub nigu hoopis teistmoodi sõit minevat. Veel, täiesti käsitlematu on sõita, kui vahemaasid ei öelda.
Järgmine etapp: Monte
Esimest korda Rootsis expert taseme ja Peugeotiga polegi kõige hullem resultaat. Järgmisel hooajal oled Rootsis kindlasti juba poodiumi kohta püüdmas. Kas oodata on ka Spordi, Annie ja Cuke tulemusi sinu mängu tagant?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Nüüd siis nähtaval ka Rootsi ralli lõpptulemused: viewtopic.php?p=31831#31831
Etappi ülivõimas võitja oli Mixa, kuid nagu teada võistleb ta väljaspool arvestust. Seega kuulus etappi ametlik võit Jussisele. Tema oli ka kõige suurem tõusja punktitabelis, tõustes neljandalt kohalt teiseks. Rootsi võit oli Jussisele esimeseks võiduks sellel hooajal. Sellega röövis ta ka minul võimaluse teha hat-trick. Samuti nagu see ei õnnestunud MM-sarjas Loebil. :) Palju õnne võidu puhul igaljuhul ja loodan, et hooaeg alles algas ja juba järgmisel etappil lisandub etappivõitjate nimistuse uus nimi nii tootjate kui ka sõitjate arvestuses.
Meeskondadest sai suurima saagi Citroen ,kuid Fordi duo lasi Citroeni lähemale vaid 3 punktiga. :wink:
Korraliku debüüdi tegi ka Skoda piloot Tarvvi, kes lõpetas Rootsis absoluudi viienda kohaga. Teenides etappi kokkuvõttes korralikud neli punkti nii endale, kui Skodale.
Järgmise ralli hääletuse võitis Monte 8-3 häältega Türgi ees.
Seega järgmise etappina sõidetakse Monte Carlo nii, et ootan teie aegu ja järgmise ralli "häält" kuni pühapäevani (28.03) siia foorumise. Edu Montes ja üritame siis seekord Mixale rohkem vastu hakata, kuigi see saab väga raske olema, kuid üritama peab!!!

P.S Kui kellegil mingeid probleeme aegadega või punktid äkki valesti läinud siis andke palun koheselt teada privaatsõnumiga või foorumis. Loodan, et siiski mitte.

FLAT OUT!!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

No offence, aga ma sain nt. kokku arvutades Tarvvi ajaks küll mitte 26.43.77, vaid hoopis 27.09.77. Vabandan ette, kui mingil põhjusel ikkagi eksin, aga minu arvutuste järgi on selle aja otsast 26 sekki puudu.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ja ma tahtsin veel seda öelda, et hoolimata oma masendavast üldajast - siiski ma võitsin ralli:)
Kasuta ikka turvavööd ka!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rhys Fulber kirjutas:No offence, aga ma sain nt. kokku arvutades Tarvvi ajaks küll mitte 26.43.77, vaid hoopis 27.09.77. Vabandan ette, kui mingil põhjusel ikkagi eksin, aga minu arvutuste järgi on selle aja otsast 26 sekki puudu.
Mismoodi sa selle aja arvutasid ? Arvutasin selle aja veelkord katse-katselt üle ja sain täpselt selle lõpuaja 26.43,77
Liites minutid saan 23, liites sekundid saan 220seki mis on 3min ja 40 seki, ja liites sajandikud saan kokku 377 mis on 3 sekundit ,77.
Kiire liitmine annab ajaks 26.43,77.

SS1: 2.56.20
SS2: 3.02.21
SS3: 3.1843.
SS4: 3.24.34
SS5: 3.02.70
SS6: 2.51.51
SS7: 3.08.84
SS8: 3.01.46
SS9: 1.58.08
Üldaeg on 26.43.77

Liites minutid saan 23, liites sekundid saan 220seki mis on 3min ja 40 seki, ja liites sajandikud saan kokku 377 mis on 3 sekundit ,77.
Kiire liitmine annab ajaks 26.43,77.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Carlos kirjutas:Ja ma tahtsin veel seda öelda, et hoolimata oma masendavast üldajast - siiski ma võitsin ralli:)
Väha hea sõit esimese korra kohta expert tasemega. Loodetavasti juba Montes uus tase ja auto rohkem käejärgi ja tood esimesed punktid nii endale, kui ka Peugeotile.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Strike sa võid mind Skodasse kirja panna ;)
Põhiliselt pool vajalikest asjadest on olemas juba.
"Come on, you can see more than that"
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Frank kirjutas:Strike sa võid mind Skodasse kirja panna ;)
Põhiliselt pool vajalikest asjadest on olemas juba.
Ok saab tehtud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Mul on üks ettepanek lükake tagasi või võtke vastu see on teie teha. Aga ma arvan, et see nädalane aeg siia aegu postitada on liiga pikk aeg. Need kes panevad ajad siia nädala alguses peavad liiga pikkalt ootama.
Ettepanek selline ,et aegade postitamiseks võiks olla aega ainult kolm päeva nagu kestab reaalelus ka MM etapp. Nii võiks nädalas kaks etappi pidada, et esmaspäeva hommikust kuni kolmapäeva õhtuni oleks üks etapp ja neljapäeva hommikust kuni laupäeva õhtuni oleks teine etapp ning pühapäev on testikeelu päev. Vähemalt mina arvan nii. Praegu ootame me võibolla kolmapäeva õhtuni kui esmene osaleja siia oma aja paneb aga siis on esmaspäev ja tesipäev suht mõttetud päevad Nagu näha täna ei ole siia keegi oma aegu postitanud st. raisku läinud päeva ja mõttetut ootamist. Ning eelmine nädal pandi eelvimane postitus kolmapäeval ja siis ootasime kuni pühapäevani kui pandi viimane postitus. Neljapäev, reede ja laupäev ootasime lihtsalt niisama. :(

Nii siis selline oli minu ettepanek Lükkake ümber kui tahate aga ma arvan ,et mõttetud ajaraiskamist saaks sedasi ära hoida ja mee liiguks kiiremini lõpptulemuseni st. selgitaks kiiremini Rallifoorum WRC3 tšempioni :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Mina oleks põhimõtteliselt nõus, kuid siis seab see piirid paljudele kellel pole aega sõita nädal sees ja jääb etapp lihtsalt sõitmata. Ja hooaeg saaks kiirelt läbi. Teised võistlused kestavad näit.Mikko korraldatu samal ajal kui toimuvad õige MM etappid. Kuigi jah 3 päeva jooksul. Põhimõtteliselt mina olen nõus, kuid vaatame mis teised sellest arvavad. Kui valdav enamus arvab, et see võiks nii olla siis viime muudatused sisse järmisest etappist. Selle etappi peame veel vanade reeglite järgi tegema.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Minule isiklikult see idee üldse ei meeldi. Eile näiteks koju kell 2300, täna loodan varem ehk 2100 ja peale seda ei jaksa enam teleka ees mängida. Pigem pooldaksin endist varianti, kus saab rahulikult valida ühe õhtu nädala sees, kus sa siis sõidad selle ralli ära. Kui peaks aga kindlasti sõitma esimese kolme päeva jooksul, siis läheks raskeks, sest kuidagi ei tahaks keset ööd pärast väsitavat päeva ennast sellega raisata ja kallist uneaega ära võtta. See on minu täiesti subjektiivne arvamus, et las jääb nii nagu see praegu on.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ma arvan ka siiski, et võiks ikka see vana süsteem jääda. Kuhu meil kiiret on selle võitja selgitamisega? See võistlus toimub siin käimasolevatest ehk kõige kiiremini, kui teistel peab ootama terve aasta, et kõik etappid ära sõita siis meie saame hakkama 14 nädalaga. Aga ootan siia veel teiste arvamusi, et siis mingi kokkuvõte teha sellest kas muuta reegleid või mitte.

P.S Ootaks siia ka juba esimesi Monte aegu, kui kellegil sõidetud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Ma olen ka see inimene kes ei poolda seda otsust sest minagi ei jõua iga päev sõita kuna päevad venivad pikaks ja siis ei ole endal enam jõudu sõita sest kui võita tahad siis pead olema 100% pühendunud ja üleaisa sõites teed vigu. Seega mina jääks endiste reeglite juurde aga köik võiks siia kirjutada mida nemad mõtlevad sest siis saab jälle nn hääled kokku lugeda ja otsust langetada.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Jälgija kirjutas:Minule isiklikult see idee üldse ei meeldi. Eile näiteks koju kell 2300, täna loodan varem ehk 2100 ja peale seda ei jaksa enam teleka ees mängida. Pigem pooldaksin endist varianti, kus saab rahulikult valida ühe õhtu nädala sees, kus sa siis sõidad selle ralli ära. Kui peaks aga kindlasti sõitma esimese kolme päeva jooksul, siis läheks raskeks, sest kuidagi ei tahaks keset ööd pärast väsitavat päeva ennast sellega raisata ja kallist uneaega ära võtta. See on minu täiesti subjektiivne arvamus, et las jääb nii nagu see praegu on.
Mul sama lugu. Vastasel juhul läheks jubedaks pingutamiseks ja omast käest tean, et hilja õhtul väsind peaga konkureerivaid aegu välja ei sõida.
Olen praeguse süsteemi poolt. 8)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Ise olen vastu kuna vaevalt keegi viitsib PS2te väga tihti laenata (Pole veel nii palju raha kokku saanud et seda ise osta) ja 2 rallit nädalas on liiga suur tempo.
"Come on, you can see more than that"
Vasta