Rallivõlur 2006 kajakas1

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

aitähh.
arz
Statistik
Postitusi: 1056
Liitunud: 16 Veebr 2003, 12:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas arz »

sry, lõpuks edastan tulemused
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

heh mul jäi 8 koht panematta
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Unustasin ennustuse tegemata :( Olin kolmas ja nüüd langesin 45-ndaks :(, mõtlesin ennustuse reede hommikul teha, kuid katsed algasid juba neljapäeval, oma viga muidugi...... Oleks siis veel tavaline etapp olnud, aga ka JWRC punktid olid mängus, suured punktid.....Äkki saaks veel reegleid muuta ;)? Näiteks et 16st etapist 14 või 15 paremat lähevad arvesse. Hirmus kahju tõesti, võtsin seda võistlust üsna suure õhinaga.

Aga võitleme edasi, ka päris WRC-s ei võta kõik sõitjad kõikidest etappidest osa.
WaltS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 418
Liitunud: 04 Mär 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas WaltS »

no mis sa hädaldad! :)
mul on 3 etappi vahele jäänud, aga näe ikka ennustan ja ryhin ylespoole seekord siis +6 kohta ja juba 80. :lol: :lol: :lol:
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Ohoo, teine RV etapivõit tulnud. Ent peab tunnistama, et selleni aitas Henning Solbergi ebaõnn viimasel katsel...
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Veel kaks kohta tabelis ülespoole. Perezi jamade tõttu ralli lõpus läksid kaks punkti kaduma. Fordi pidevad probleemid on ka ennustust silmas pidades muidugi kurjast. Muidu pole nagu millegi üle nuriseda.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Teist etappi juba +8 kohta ülespoole. Pole paha. Peale esimest etappi olin 52-e ja nüüd juba 8-s
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
draggo
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Juul 2003, 16:14

Postitus Postitas draggo »

8. koht etapil ja 13 kohta ülesse poole. Pole paha. :)
maario
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 477
Liitunud: 11 Mai 2003, 13:47
Asukoht: Saarel

Postitus Postitas maario »

schalke kirjutas:Unustasin ennustuse tegemata :( Olin kolmas ja nüüd langesin 45-ndaks :(, mõtlesin ennustuse reede hommikul teha, kuid katsed algasid juba neljapäeval, oma viga muidugi...... Oleks siis veel tavaline etapp olnud, aga ka JWRC punktid olid mängus, suured punktid.....Äkki saaks veel reegleid muuta ;)? Näiteks et 16st etapist 14 või 15 paremat lähevad arvesse. Hirmus kahju tõesti, võtsin seda võistlust üsna suure õhinaga.

Aga võitleme edasi, ka päris WRC-s ei võta kõik sõitjad kõikidest etappidest osa.
'

ja mul sama jama lootsin ka reede hommikul teha
Mask
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 563
Liitunud: 19 Sept 2005, 20:02

Postitus Postitas Mask »

maario kirjutas:
schalke kirjutas:Unustasin ennustuse tegemata :( Olin kolmas ja nüüd langesin 45-ndaks :(, mõtlesin ennustuse reede hommikul teha, kuid katsed algasid juba neljapäeval, oma viga muidugi...... Oleks siis veel tavaline etapp olnud, aga ka JWRC punktid olid mängus, suured punktid.....Äkki saaks veel reegleid muuta ;)? Näiteks et 16st etapist 14 või 15 paremat lähevad arvesse. Hirmus kahju tõesti, võtsin seda võistlust üsna suure õhinaga.

Aga võitleme edasi, ka päris WRC-s ei võta kõik sõitjad kõikidest etappidest osa.
'

ja mul sama jama lootsin ka reede hommikul teha
jep,nüüd on meid 3.
ma olen pooled etapid unustanud ennustada ^^
Pilt
neophyte
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 115
Liitunud: 26 Apr 2005, 15:40

Postitus Postitas neophyte »

Oi krt 4 rallit vahele jäänud.Peaks ka vist talveunest ärkama:D:D
Markko where are you?
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Tohoh, olen juba 21. kohale kerkinud. Ennustus küll ideaalilähedaselt välja ei kukkunud, ent samas ilma Solku ja Grönu äpardumisteta võinuks ilmselt kõigil paremini minna!
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

Ikka ikka ülespoole, viimane katse keeras liiga pahupeale, oli võimalus ka paremaks. :)
TUBLI OLED EESTIMAA
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Endal suht kesine tulemus see kord
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Üldtabaelit ei näita millegipärast.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Suurim, pehmelt öeldes pahameel juba lahtund (naine pesi monitori jälle läbipaistvaks), kuid süda ei luba muret nostalgitsemata jätta...

...Tulime sellel vihmasel neljapäevaõhtul perega rõõmsalt koju. Kogu pere teadis, milline oluline õhtu see issile on, kuna ta juba eelmisest nädalavahetusest alates rääkis, et Kreeka ralli tulekul (ja Rallifoorumi ennustus vaja teha).
Emme tegi söögi - sõime kõik vähe pidulikumalt koos (Lastekaitse päev kaaa ju) ja seejärel tuli ka pisipoja issiga koos rallimaailma ajalugu analüüsima (tuhnides Ralli MM entsüklopeedias jm olemasolevates materjalides), et aastate 1999-2005 tegemiste põhjal kokku panna SIHUKE Rallivõlur 2006 ennustus, et issi ikka tabelis VEEL kõrgemale tõuseks.
Sai siis see suur tegemine tehtud ja issi läks tähtsalt otsuseid teistele kadestamiseks Rallifoorumisse sisse kirjutama . . . AGA...
...polnud see neljapäev ühti nii rõõmus, kui mis iganes teise Ralli MM Euroopa etapi eel, KUNA . . . issi oli nii laisk ja hoolimatu, et ei leidnud järjest "põnevamaks" muutuvas WRCmaailmas tahtmist ja aega läbi üha rohkemates "klikkides" ainult naelasid või äärmisel juhul vaid dollareid küsivaid linke pidi ise üles otsida Akropolise ralli 2006 aasta esimese katse stardiaega . . .
...ja seega saidki Akropolis 2006 ralli esimesed 2,8km vs ülejäänud 352,82 kiiruskatsete kilomeetritega issile kohutavaks allakäigutrepi alguseks...
Olles igati austustväärse Rallifoorumi seltskonna liige, panevad nostalgitsema mõningad mälestused:
1. MÄLETAN, et kunagi vanadel ilusatel aegadel, oli Rallivõluri etapi alustusel teemaalgataja poolt ka öeldud aeg, mil panused lukku lähevad...
2. MÄLETAN, et Rallivõlur 2006-Akropolise ralli panustajate seas oli KEEGI, kes küsis teema sulgemise aega (kummaliselt on tsensuur sellest küsimusest kustutavalt üle käinud)...
3. MÄLEAN, et tavaliselt vastatakse Rallifoorumis inimsõbralikult KÕIGILE küsimustele...
JAA seega ei jäägi mul üle muud, kui soovida kõigile RV osalejatele kaunist suve ja ärge siis augustis Saksat maha suvitage :sunny:

__________________________________

endal praegu siuke tunne nigu oleks JWRC etapil 20st 8 rehvi esimesel katsel läind... :occasion9:
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Rallivõluri ennustus on avatud ju eelkõige lõbu pärast ja mul on väga kahju, et see pingeid tekitab. Tunnistan, et puhtalt laiskusest ei otsinud üles esimese katse algusaega ja hiljem unustasin selle. Tavaliselt olen ajakava leidnud wrc.area lehelt, kuid seekord seda seal polnud.
Rallivõluri ennustamise teema ei ole muidugi õige koht küsimuse esitamiseks, kuigi nüüd on selle posti kustutamises süüdi üks teine moderaator.
Reeglid on olnud paigas juba 2003. aastast, mil me rallivõluriga alustasime, lihtsalt viimasel ajal on ilmselt sagenenud rallid, kus esimene publikukatse algab neljapäeval.
Mul on veelkord siiralt kahju, et selline asi liiva üles keerutab muidu sõbralikus foorumis. Hetkel saan vaid soovitada lisada mingisugunegi ennustus kohe esmaspäeval. Reeglite järgi on lubatud seda hiljem muuta, niimitu korda kui soovitakse, loomulikult enne teema lukku panemist. Ma kardan, et hooaja keskel ei hakka me muutma reegleid, mil teema suletakse enne esimese katse algust, küll aga võib kaaluda järgmiseks aastaks selle reeglimuudatuse sisseviimist.
Samas tahan teatada, et loobun edaspidi ise rallivõluri mängus osalemast, et ei tekiks kahtlusi minu isiklikus kasuahnuses. Tegemist pidi ju olema lihtsalt oma lõbuks loodud ennustusega.
Antilera
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Jaan 2004, 21:11
Asukoht: Võru

Postitus Postitas Antilera »

uhtikas kirjutas:Suurim, pehmelt öeldes pahameel juba lahtund (naine pesi monitori jälle läbipaistvaks), kuid süda ei luba muret nostalgitsemata jätta...

...Tulime sellel vihmasel neljapäevaõhtul perega rõõmsalt koju. Kogu pere teadis, milline oluline õhtu see issile on, kuna ta juba eelmisest nädalavahetusest alates rääkis, et Kreeka ralli tulekul (ja Rallifoorumi ennustus vaja teha).
Emme tegi söögi - sõime kõik vähe pidulikumalt koos (Lastekaitse päev kaaa ju) ja seejärel tuli ka pisipoja issiga koos rallimaailma ajalugu analüüsima (tuhnides Ralli MM entsüklopeedias jm olemasolevates materjalides), et aastate 1999-2005 tegemiste põhjal kokku panna SIHUKE Rallivõlur 2006 ennustus, et issi ikka tabelis VEEL kõrgemale tõuseks.
Sai siis see suur tegemine tehtud ja issi läks tähtsalt otsuseid teistele kadestamiseks Rallifoorumisse sisse kirjutama . . . AGA...
...polnud see neljapäev ühti nii rõõmus, kui mis iganes teise Ralli MM Euroopa etapi eel, KUNA . . . issi oli nii laisk ja hoolimatu, et ei leidnud järjest "põnevamaks" muutuvas WRCmaailmas tahtmist ja aega läbi üha rohkemates "klikkides" ainult naelasid või äärmisel juhul vaid dollareid küsivaid linke pidi ise üles otsida Akropolise ralli 2006 aasta esimese katse stardiaega . . .
...ja seega saidki Akropolis 2006 ralli esimesed 2,8km vs ülejäänud 352,82 kiiruskatsete kilomeetritega issile kohutavaks allakäigutrepi alguseks...
Olles igati austustväärse Rallifoorumi seltskonna liige, panevad nostalgitsema mõningad mälestused:
1. MÄLETAN, et kunagi vanadel ilusatel aegadel, oli Rallivõluri etapi alustusel teemaalgataja poolt ka öeldud aeg, mil panused lukku lähevad...
2. MÄLETAN, et Rallivõlur 2006-Akropolise ralli panustajate seas oli KEEGI, kes küsis teema sulgemise aega (kummaliselt on tsensuur sellest küsimusest kustutavalt üle käinud)...
3. MÄLEAN, et tavaliselt vastatakse Rallifoorumis inimsõbralikult KÕIGILE küsimustele...
JAA seega ei jäägi mul üle muud, kui soovida kõigile RV osalejatele kaunist suve ja ärge siis augustis Saksat maha suvitage :sunny:

__________________________________

endal praegu siuke tunne nigu oleks JWRC etapil 20st 8 rehvi esimesel katsel läind... :occasion9:
tunnen kaasa uhtikas ja seda ma kartsin et mõni saab tünni ja minu taktika oleks kah olnud alles täna hommikul vara vara ennustada aga kuna ma nägin, et minu küsimusele millal esimene katse algab ei tahetud vastata siis tegin pigem varakult ennustuse ära.

igaljuhul polnud see ilus käik ja väga ebasportlik käitumine niimodi teha. lootsin väga et oleme üks seltskond ja kaikaid kodaratesse ei visata aga mõni on siiski vastu näppe saanud kahjuks sellise asjaga just et polnud teavitatud täpset aega kuna teema kinni läheb nagu seda varem on tegelikult tehtud. kahetsusväärne on ka see, et kui seda küsiti siis sellele ei suvatsetud jah vastata teades ilmselt et nii mõnigi vend astub sellesse ämbrisse ja et ei ole vaja neile reeta täpset lukustusaega. aga nüüd ilusat rallit ja ....
G.M. Racing :)
Antilera
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Jaan 2004, 21:11
Asukoht: Võru

Postitus Postitas Antilera »

tore ja igati korrektne, et andsid seletuskirja siin Jaanus. Kuigi tegu oli jah natukene kahetsusväärse juhtumiga ei arva ma, et sa peaksid loobuma. Mina isiklikult sooviksin, et sa ikka jätkaksid ja see et sa edaspidi RVst osavõtust loobud oleks liigne karistus. arvan siiski, et jätka. heade sõprade poolt ja pere poolt antakse vead andeks vahest. või mida teised arvavad? innustage Jaanust ikka jätkama sest tihe konkurents on teretulnud ja lisab asjale vürtsi.
G.M. Racing :)
Vasta