WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Egas midagi kuna suurem enamus on vastu siis ootame ja kulgeme niisama venitades edasi. Nagu näha ei ole veel siiamaani keegi aegu pannud. Nii mina Kui ka Rhys Fulber peame aegu sõitma tööl olles muul ajal ei ole meil võimalik. Aga ma ei kurda lihtsalt liiga pikkaks venib see ootamine :?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kolin kirjutas:Nii mina Kui ka Rhys Fulber peame aegu sõitma tööl olles muul ajal ei ole meil võimalik.
:lol:

oh teid vaesekesi küll
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Jälgija kirjutas:
Kolin kirjutas:Nii mina Kui ka Rhys Fulber peame aegu sõitma tööl olles muul ajal ei ole meil võimalik.
:lol:

oh teid vaesekesi küll
Ma arvan, et mõnitada ei ole mõttet. :evil: Iga üks vaatab kuda saab egu sõita meil kahjuks ei ole võimalik seda teha diivanil istudes ja mõnuledes. :wink: Rohkem nagu püsti seistes ja klinte jälgides saame me selles ürituses kaasa lüüa
Viimati muutis Kolin, 23 Mär 2004, 13:51, muudetud 4 korda kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Leppige parem kokku mingi kindel päev aegade postitamiseks. Või ntx laupäeval kell 15-21 tuleb aeg kirja panna. Või midagi muud sarnast. Siis oleks võibolla veidi rohkem särtsu.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kolin kirjutas:
Jälgija kirjutas:
Kolin kirjutas:Nii mina Kui ka Rhys Fulber peame aegu sõitma tööl olles muul ajal ei ole meil võimalik.
:lol:

oh teid vaesekesi küll
MA arvan, et mõnitada ei mõttet
Sry, ei tahtnud midagi halvasti öelda
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Carlos kirjutas:Leppige parem kokku mingi kindel päev aegade postitamiseks. Või ntx laupäeval kell 15-21 tuleb aeg kirja panna. Või midagi muud sarnast. Siis oleks võibolla veidi rohkem särtsu.
Täitsa nõus. Praegu on asi suts uimane. Nagu F1-es keegi ei taha esimesena rajale tuisata ja oma potensiaali näidata
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Jälgija kirjutas:
Kolin kirjutas:
Jälgija kirjutas: :lol:

oh teid vaesekesi küll
MA arvan, et mõnitada ei ole mõttet
Sry, ei tahtnud midagi halvasti öelda
Ok sõbrad edasi :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kolin kirjutas:
Carlos kirjutas:Leppige parem kokku mingi kindel päev aegade postitamiseks. Või ntx laupäeval kell 15-21 tuleb aeg kirja panna. Või midagi muud sarnast. Siis oleks võibolla veidi rohkem särtsu.
Täitsa nõus. Praegu on asi suts uimane. Nagu F1-es keegi ei taha esimesena rajale tuisata ja oma potensiaali näidata
Ei taha küll mingit **** juttu ajada aga minu meelest ei ole see kah hea mõte, sest üsna tihti on laupäevad kinni ja sellises kohas, kus ei ole netti võimalik pääseda. Ja mingit konkreetset päeva ei tahaks kokku leppida, sest ei ole kindel, et saab alati mingil kindlal hetkel netti tulla. Seepärast pooldaks ikkagi endist süsteemi. Ja ütlen täiesti ausalt, et kohe kui saan oma Monte sõidetud, selle aja ka siia kirja panen, sest tegu on ju ikkagi AUSA võistlusega mitte aga nii, et kui näed siin kellegi paremat aega, siis üritad uuesti. Ausus ikka eelkõige!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Vaatan, et siin on päris äkiliseks teemad läinud vahepeal. Kuid samas tundub, et enamus toetab praegust süsteemi. Seega ei näe ma põhjust selle muutmiseks. Just aeg on paljudel küsimuseks miks ei taheta sõita kahte rallit nädalas ja laupäev aegade üles panemiseks on kehva, kuna laup. enamusel tegemist mujal, kui istuda tv ja arvuti taga.
Ja ega see kindel päev ka asja kiiremaks ei teeks. Nädalas üks ralli on piisav tempo sõitmiseks, kui seda mõelda hea, et me mm kalendri järgi ei sõida etappe.
Ja loodan, et Jälgija seda Kolinile irooniaga siiski ei öelnud. Sest vastupidi on minul respect Kolini ja Fulberi vastu, kes töö kõrvalt leiavad võimaluse veel meile siin konkurentis pakkuda ja seda üldse mitte kehvalt.
Aga jah äkki siis oleks mingi variant ,et jagaks sõitjad päevade peale ära kes mis päeval ajad peab panema. Meid kokku 14 sõitjat, et siis 2 iga päeva peale vms. :) Kuigi see kah jura variant. Seega jätkame nii nagu on.
Ise loodan täna õhtul Monte ära sõita ja ajad siis homme siia üles riputada. Sest jah ega ma ei usu, et keegi siin ootab esimesi aegu, et siis hakata neid üle sõitma. Kui keegi seda teeb siis HÄBI HÄBI!! Sest AUSUS on selles võistluses esmatähtis!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Ma loodan, et saan ehk homme õhtul Monte lõpuks ära sõita, sest täna ei ole kuidagi aega ning siis panen neljapäeval oma ajad ning ka soovi järgmiseks ralliks.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Kolin kirjutas:
Carlos kirjutas:Leppige parem kokku mingi kindel päev aegade postitamiseks. Või ntx laupäeval kell 15-21 tuleb aeg kirja panna. Või midagi muud sarnast. Siis oleks võibolla veidi rohkem särtsu.

Mul on jälle nii, et sõidan kodus aja saan kirja panna tööl. Niiet laupäeval ja pühapäeval aega postitada ei saa.

Täitsa nõus. Praegu on asi suts uimane. Nagu F1-es keegi ei taha esimesena rajale tuisata ja oma potensiaali näidata

Ajad võiks tulla vastavalt stardi järjekorrale ehk hetke punktiseisule.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Minu Monte aegu ei tasu oodata kuna PS2 on minust hetkel väga kaugel :(
"Come on, you can see more than that"
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Niisiis, sõitsin täna ikkagi ära. Ei tea kas hilisest ajast või lihtsalt suutmatusest ligi tund aega 100% silmad grillis peas telkut vaadata, tulid ralli teisel poolel spinnid ja väiksemad vead sisse, kuid esimene pool läks minu kohta päris hästi. Siin on ajad:

SS1: 4.01.35
SS2: 4.10.57
SS3: 4.36.67
SS4: 5.01.45
SS5: 4.05.00
SS6: 4.18.22 (180 kraadi spinn plus lumes ukerdamine)
SS7: 5.08.92
SS8: 4.35.80 (360 kraadi spinn lumes)
SS9: 2.16.38

Koguaeg: 38.14.36

Selline lugu siis minu poolt.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

No nii, härrased kimajad. Täna siis saab käima lasta järjekordse ralli. Ajalugu on näidanud, et Mitsuga on Montes tegusid tehtud. Näis, kuda seekord läheb.
Loodetavasti said kõik erimeelsused nüüd ühele poole ja võime kenasti jätkata. Anyway, thanks Strike for understanding. Tänase päeva jooksul tilgub ka ehk mõni aeg üles. Tiim Mitsu hakkab igatahes rühkima palehigis Monte käänulisetel radadel.
Parimat & nael kummi!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No nii sain siis ka eile õhtul oma Monte ajad sõidetud. Arvasin, et olen esimene kes siia ajad üles saab, kuid nagu näha on Jälgija minust ette jõudnud. :) Tundub, et Fordi meeskonna piloodid on ainsad julged hetkel, kes on läinud ohtlikele Monte teedele teiste meeskondade ees.

OK aitab jutust ja nüüd aegade juurde:

Round 4 of WRC3 Rallifoorum Challenge:PiltRallye Automobile Monte Carlo 2004

SS1 Prunieres/Embrun (9,4km) 4.00,90
SS2 Faye/Plan de Vitrolles (8,6km) 4.06,24
SS3 Selonnet/Breziers (8,9km) 4.31,77
SS4 Tourette du Chateau/Saint Antonin (10,4km) 5.02,13
SS5 Plan de Vitrolles/Faye (8,6km) 4.04,98
SS6 Embrun/Prunieres (9,4km) 4.09,37
SS7 Saint Antonin/Tourette du Chateau (10,4km) 5.05,44
SS8 Breziers/Selonnet (8,9km) 4.30,42
SS9 Lantosque/Luceram (5,5km) 2.08,91

Üldaeg: 37.40,16

Sellised siis minu ajad Montes. Tuli välja üsnagi ilma vigadeta kui va. mõned pidurdused, mis pikaks läksid ja mööda seina sõitmist. Kuid üldiselt võin oma sõiduga rahule jääda. Team Ford BP Rallye Sport lahkub Monte käänulistelt ja ohtlikelt teedelt ja jääb ootama järgmist etappi kus iganes see siis ka ei toimuks. Edu kõigile Montes.

Järgmine ralli võiks olla: Pilt ADAC Rallye Deutschland
Viimati muutis Strike, 24 Mär 2004, 14:38, muudetud 1 kord kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

No nii. Nüüd siis ka Mitsu vihase ja ülipõneva heitluse tulemused:

1. 4:02.33
2. 4:10.05
3. 4:37.57
4. 5:03.40
5. 4:02.60
6. 4:13.40
7. 5:07.11
8. 4:34.08
9. 2:13.23

total: 38:03.77

Oma vaatevinklist võib lugeda ürituse igati õnnestunuks. Kolin peaks ka varsti oma olukorra kirja siia saama.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Lisan kah siis oma ajad siia. Täna oleme Rhys Fulberiga koos postil ja pidasime ikka tõsise lahingu maha Montes Kuni viimase katseni oli veel lahtine kes selle meist kinni paneb. Aga siis tegin ma piruetti kus mis läks kalliks maksma.Nii siis siin on minu ajad

SS1 4:03,95
SS2 4:11,76
SS3 4:40,58
SS4 5:02,88
SS5 4:04,38
SS6 4:14,32
SS7 5:06,19
SS8 4:34,84
SS9 2:15,32 tugev spinn

Üldaeg 38:14,22

Päris vihane võitlus oli
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tore lõpuks näha, et hea töö Montes teinud ka Mitsubishi meeskond. Jääb nüüd siis loota veel, et teised meeskonnad ka vaikselt hakkavad oma aegu siia üles kirjutama. Kolinil käis võistlus Fulberiga ja aegades Jälgijaga. Nagu hetkel on näha võitis Kolin Jälgijat vaid 0,14 sekundiga. Jälgijat jälitab millegipärast see 0, sekundite ebaõnn. :(
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ma unustasin ennem lisada oma järgmise ralli eelistuse. See võiks olla Türgi. Võiks teha asfaldi ja kruusa rallid vaheldumisi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

ja subarult tuleb hooaja esimene katkestamine :(

SS1 4.19.63
SS2 4.15.24
SS3 4.44.41
SS4 "we lost power"

ei old mõtet enam edasi sõita... aega poleks sealt niikuinii tulnud, kaks katset oleks veel tuld sõita katkise autoga. läksid veic pikaks paar kurvi, esimeses poldki nii hull a teine niitis ikka korralikult rajalt... vähene kogemus maksab kätte.
subaru tiim on istund ümber laua mõtlemaks kas lasta mul jätkata hooaja lõpuni või otsida uusi talente... rootsi oli kehv, a monaco katkestamine...

järgmiseks võiks siis teha türgi
Vasta